Almar Giardino Di Costanza Resort

Włochy · · Mazara del Vallo
ok. 2.500 m² spa Almablu
nieopodal wybrzeża Sycylii
luksusowe zakwaterowanie z pierwszorzędną obsługą
Do ofert

Luksusowy wypoczynek niedaleko sycylijskiego wybrzeża

Otulony bujnym, śródziemnomorskim parkiem, Almar Giardino di Costanza Resort & Spa łączy w sobie szlachetny włoski design z ekskluzywnymi usługami, zapewniającymi bajeczny pobyt pełen luksusu. Chwile, doświadczenia i znaczące wspomnienia, aby odnaleźć własną równowagę na dawnej posiadłości sycylijskiej arystokracji.

Najpopularniejsze wyposażenie

Wi-Fi bezpłatnie
Basen
Spokojna okolica
Deluxe / Najlepsze spa
Strefa wellness
W otoczeniu zieleni
Centrum spa i wellness
Nowości w programie
Sauna

Najlepsze oferty dopasowane do Twojego wyboru

Luksusowy czas dla siebie

2 Noce, suita, śniadanie
od 1 373 zł

Ekskluzywny relaks

3 Noce, suita, śniadanie
od 3 157 zł

Zdrowy sen

3 Noce, suita, śniadanie
od 3 564 zł

Przepływ energii

4 Noce, suita, śniadanie
od 4 477 zł

Almar Giardino Di Costanza Resort szczegółowo

Twój hotel spa

Otwarty w 2022 roku, 5-gwiazdkowy Almar Giardino di Costanza Resort & Spa łączy w sobie tradycję i nowoczesność w wyjątkowy sposób. Położony wśród bujnego krajobrazu z gajami oliwnymi, winnicami i tropikalnymi roślinami, resort znajduje się niedaleko sycylijskiego wybrzeża.

Twój region wakacyjny

Mazara del Vallo położona jest na południowo-zachodnim wybrzeżu Sycylii, bezpośrednio nad Morzem Śródziemnym. Bliskość Tunezji sprawia, że przez wąskie uliczki centrum miasta przewija się arabski klimat, który jest ozdobiony kolorowymi obrazami miejscowych artystów oraz barwnymi ceramikami i płytkami. Turkusowe wybrzeże otaczające miasto jest usiane wspaniałymi plażami, takimi jak plaża Tonnarella, skalista plaża Quarara i rezerwat przyrody Capo Feto. Zaledwie 15 minut od hotelu znajduje się Lido di Costanza. Dla wszystkich gości kurortu dostępne są leżaki i parasole.

Wyżywienie

Oddaj się typowo sycylijskiemu doświadczeniu. W restauracji „AquaMadre" goście są rozpieszczani nowo zinterpretowaną kuchnią tradycyjną z lokalnych składników. Do przygotowania potraw używane są 10 charakterystycznych, ręcznie aromatyzowanych rodzajów soli z saliny Culcasi di Nubia w zachodniej Sycylii. Ta salina jest Slow-Food Presidio i jedyną w swoim rodzaju, gdzie sól jest zbierana ręcznie raz w roku. Bogate śniadanie w formie bufetu z domowymi ciastami, świeżymi owocami i sokami. Wieczorem 3-daniowe menu do wyboru w ramach półpensji. Lounge Bar Turchinu Lounge & Terrace, Citrus Pool Bar.

Wellness & SPA

2.500 m² Almablu-Spa z basenem wewnętrznym i zewnętrznym, leżakami, strefami relaksu, Laconicum, Tepidarium, Calidarium, Bio Sauną, Fińską Sauną, Hamamem, Turecką łaźnią solną, przestronną strefą fitness (5:30-20:00). Dostępne są ekskluzywne zabiegi linii Almablu Spa, które integrują zasady tradycyjnej medycyny chińskiej. Zabiegi mogą złagodzić stres, promować odprężający sen oraz wzmacniać harmonię i równowagę w ciele.

Oferty kursów & fitness

Przestronna strefa fitness z ustalonymi godzinami otwarcia: 5:30-20:00. Możliwość praktykowania Tai Chi, Pilates i Jogi (za dodatkową opłatą).

Czas wolny

Odwiedziny starego miasta Mazara del Vallo i okolicznych plaż Lido di Costanza, Tonnarella, Quarara, Capo Fet, Tre Fontane i Porto Palo.

Przyjazd

Informacje dodatkowe

Pokoje hotelowe w skrócie

Wystrój i kolory pokoi tworzą wyjątkową atmosferę komfortu z antycznym akcentem. Do dyspozycji gości jest 88 ekskluzywnych, przestronnych i jasnych junior suit i suit z widokiem na basen, do ogrodu lub na aleję palm. Pok. 1 os. są Pok. 2 os. do pojedynczego użytku.

 • Zdjęcie pojawi się wkrótce

  Junior Suite

   ca. 48 qm
  więcej szczegółów
 • Junior Suite z widokiem na ogród

   ca. 48 qm
  więcej szczegółów
 • Junior Suite z widokiem na basen

   ca. 48 qm
  więcej szczegółów
 • Superior Junior Suite z widokiem na basen

   ca. 62 qm
  więcej szczegółów

Lokalizacja

Almar Giardino Di Costanza Resort
Włochy, , Mazara del Vallo
Falcone–Borsellino Airport (PMO)
ok. 102km / 69min

Hotele w okolicy