Joga, wędrówki, kurs gotowania, warsztat komunikacji
wspaniały widok na Lazurowe Wybrzeże
przytulny Bed & Breakfast
Do ofert

Połącz filozofię jogi z wędrówkami, gotowaniem, kulturą i więcej

To wycofanie się jest rzadką okazją, aby żyć wśród miejscowych i spotkać ich przyjaciół we francuskiej wsi, próbować regionalnych produktów, podziwiać piękne krajobrazy, być z dala od utartych ścieżek i doświadczać francuskiej kultury od środka. Jednocześnie zyskasz większą uważność w codziennym życiu.

Najpopularniejsze wyposażenie

Wi-Fi bezpłatnie
W górach
Hotel ekologiczny
Dieta ekologiczna
W otoczeniu zieleni
Wędrówki z przewodnikiem
Joga
Program rekreacyjny
Dieta wegańska

Najlepsze oferty dopasowane do Twojego wyboru

Joga, warsztaty i wędrówki

6 Nocy, pokój dwuosobowy, wyżywienie specjalne
od 4 255 zł
Gwarantowana realizacja

Dom Żaby szczegółowo

Twoja podróż z jogą

Dołącz do swojego przewodnika na wycieczkę po średniowiecznej wiosce Saint Jeannet, ciesz się spokojem natury, podczas gdy wymieniasz się doświadczeniami z jogi i próbujesz lokalnego wina. Podczas tego wycofania doświadczysz także wymiany na temat komunikacji bez przemocy, pójdziesz na wędrówkę i weźmiesz udział w wegańskim kursie gotowania z kucharzem Noel. Odkryj różne style jogi z pasjonatami nauczycielami, którzy wnoszą całą swoją energię życiową w praktykę!

Położenie i okolica

W uroczej i typowo francuskiej prowansalskiej wiosce Saint-Jeannet, u podnóża śródziemnomorskiego wzgórza zwanego "Baou", znajduje się Dom Żaby. Tylko 15 km od Nicei Côte d'Azur i francuskiej Riwiery. Spokojne i relaksujące, jego położenie na wysokości 450 metrów zapewnia wspaniały widok na Morze Śródziemne i przyjemną temperaturę w środku lata.

Wyżywienie

Codziennie bogate śniadanie lub brunch, w poniedziałki domowy piknik na lunch i dwa popołudniowe herbaty/przekąski w tygodniu (zobacz program). Wszystkie kolacje są wliczone (oprócz czwartku). W tygodniu odbywa się kurs gotowania świadomego weganizmu, a także posiłek powitalny i pożegnalny. Wszystkie posiłki są głównie lokalne, ekologiczne i wegetariańskie lub wegańskie. Możesz także gotować samodzielnie w dużej, otwartej kuchni, jeśli masz na to ochotę.

Nauczyciel jogi

Od 2010 roku Benoît regularnie praktykuje jogę i medytację. Ukończył 200H-TTC w Yoga Nisarga International Training School oraz 300H-TTC w Sampoorna Yoga School, obie zlokalizowane w Indiach, aby zdobyć pełne kwalifikacje nauczyciela jogi. Oba centra są certyfikowane przez Yoga Alliance, której misją jest promowanie i wspieranie integralności oraz różnorodności nauczania jogi.

Jean specjalizuje się w Ashtanga Jodze. Przeszedł długie szkolenie, aby móc oferować masaże Tibetan Bowls. Rozpoczął praktykę jogi 15 lat temu w Kalkucie w Indiach. Jego filozofia opiera się na przekonaniu, że dzięki praktyce jogi możemy lepiej żyć, zmniejszać cierpienie nasze i osób wokół nas oraz odkrywać Uniwersalną Jedność. Jego praca koncentruje się na oddechu.

Carline naucza od 2016 roku, po czteroletnim szkoleniu w Institut Français du Yoga. Podkreśla, jak ważne jest szanowanie ciała i synchronizowanie oddechu z wydolnością fizyczną. Jej praktyka jogi jest źródłem inspiracji, które jest ciągle odnawiane, ale pozostaje zakorzenione w tradycji.

Pily jest psychologiem i nauczycielem jogi. Pochodzi z Meksyku i od ponad 12 lat mieszka za granicą. W Chinach zmagała się z problemami zdrowotnymi, które skłoniły ją do rozpoczęcia procesu samouzdrawiania, zmiany nawyków, przejścia na dietę roślinną i życia z jogą. Ukończyła łącznie 500H-TTC w Mysore i Goa w Indiach, a także uczestniczyła w różnych rekolekcjach i warsztatach w Azji. Cieszy się, mogąc przekazywać swoim uczniom, jak integrować moc serca i jogi w codzienne życie. Jest wielką fanką Eckarta Tolle, a jej nauki są silnie przez niego inspirowane.

Styl jogi

Medytacyjna/joga z Kaszmiru, Ashtanga Joga, Hatha Joga, Yin Joga, Medytacja

Przyjazd

Informacje dodatkowe

Opinie

Pokoje hotelowe w skrócie

Dom to były rodzinny hotel, który został przekształcony w przytulny i komfortowy pensjonat. Do dyspozycji gości jest 6 pokoi (ok. 15-20 m²) do pojedynczego lub podwójnego użytku, z których 3 mają widok na lokalne wzgórza, a 3 z balkonem i widokiem na morze. Wszystkie z prywatną łazienką z prysznicem i suszarką do włosów, podwójnym łóżkiem lub 2 pojedynczymi łóżkami.

 • Pok. 2 os.

   ca. 15 qm
  +1 więcej
  więcej szczegółów
 • Pok. 2 os. do pojedynczego użytku

   ca. 15 qm
  +1 więcej
  więcej szczegółów
 • Pok. 2 os. z balkonem

   ca. 20 qm
  +1 więcej
  więcej szczegółów
 • Pok. 2 os. do pojedynczego użytku z balkonem

   ca. 20 qm
  +1 więcej
  więcej szczegółów

Lokalizacja

Dom Żaby
Francja, , Saint Jeannet
Nice-Côte d'Azur Airport (NCE)
ok. 24km / 33min

Podobne hotele

Hotele w okolicy