Naad Wellness
DELUXE

Indie · Delhi · Sonipat
Hotel numer 1
Delhi
Członek 'Healing Hotels of the World'
Skupienie na holistycznym dobrostanie
bogata oferta terapii ajurwedyjskich
Do ofert

Wysokiej jakości ajurweda na przedmieściach Nowego Delhi

Naad Wellness, położony na obrzeżach stolicy Indii, Nowego Delhi, oferuje wybór starannie dobranych kuracji ajurwedyjskich, które mają na celu poprowadzenie Cię do holistycznego dobrego samopoczucia. Zabiegi i usługi opierają się na starożytnych zasadach ajurwedy, jogi i medycyny naturalnej. Przywracają równowagę Twoich pięciu zmysłów i pomagają dostroić się do zdrowego Ja. Programy już od 3 nocy, a lokalizacja stanowi idealne zakończenie lub punkt wyjścia do podróży po Indiach.

Najpopularniejsze wyposażenie

Wi-Fi bezpłatnie
Klimatyzacja
Basen
Tylko osoby dorosłe
W otoczeniu zieleni
Ajurweda uwzględniająca dany typ Dosha
Nowości w programie
24 godzinna opieka lekarza ajurwedyjskiego
Sala fitness

Najlepsze oferty dopasowane do Twojego wyboru

Doświadczenie Naad

3 Noce, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 1 872 zł

Kuracja ajurwedyjska

5 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 4 679 zł

Ajurweda kuracja lecznicza

10 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 9 127 zł

Naad Wellness szczegółowo

Twoje ajurwedyjskie kurort

Naad to pierwotny dźwięk/wibracja, która rezonuje przez wszechświat i nas samych. Symbolizuje przebudzenie naszego duchowego wzrostu i moment, gdy zaczynamy odnajdywać siebie. Zgodnie z tą starożytną filozofią, założyciele Naad Wellness wierzą, że nasze ciało jest jak instrument muzyczny, który, gdy jest regularnie strojony, wydobywa piękne melodie. Naad Wellness ucieleśnia starożytne zasady ajurwedy, jogi i medycyny naturalnej. Eksperci stosują podejście 360 stopni, aby zrównoważyć ciało, umysł i duszę. Doświadcz zdrowia i spełnienia w obiekcie klasy pierwszej z basenem na świeżym powietrzu, centrum fitness i ogrodem. Każde doświadczenie jest dostosowane do indywidualnego typu ciała i jest nadzorowane przez lekarza ajurwedyjskiego. Naad Wellness znajduje się na przedmieściach stolicy, Nowego Delhi, która zachwyca swoją bogatą historią i kulturową różnorodnością.

Położenie i okolica

Indie to ojczyzna dziewiczych krajobrazów, egzotycznej flory i fauny, będąc jednym z najbardziej pożądanych miejsc na mapie wellness. Korzenie ajurwedy, jogi i medycyny naturalnej sięgają ponad 5000 lat wstecz, co czyni Indie krajem, gdzie uzdrawianie i holistyczne życie stanowią sposób bycia. Naad Wellness znajduje się niedaleko Nowego Delhi w Sonīpat, 35 km od Czerwonego Fortu. Jest idealnym punktem wypadowym do odwiedzenia kulturowych atrakcji Złotego Trójkąta Indii. Najbliższe lotnisko to międzynarodowy port lotniczy w Delhi, oddalony o 48 km od kurortu.

Wyżywienie

Sekh Sahajan jest szefem kuchni z ponad 16-letnim doświadczeniem kulinarnym, specjalizującym się w kuchni Tridosha. Do przygotowania świeżych, sezonowych produktów wykorzystuje zioła i warzywa z małego ogrodu posiadłości Naad.

Wszystkie posiłki są przygotowywane zgodnie z dosha. Każdy gość otrzymuje indywidualnie dostosowany plan posiłków, zależnie od typu ciała, historii choroby i celów zdrowotnych. Kuchnia korzysta wyłącznie ze świeżych, lokalnych, wegetariańskich produktów, które są zgodne z sześcioma indyjskimi porami roku. Ponieważ moment spożywania posiłków jest również ważny, wszystkie posiłki i przekąski są serwowane w restauracji zgodnie z zaleceniami lekarzy.

Centrum Ajurwedy

Opierając się na trzech staroindyjskich filarach: Ajurwedzie, Jodze i medycynie naturalnej, programy są indywidualnie opracowywane dla każdego gościa przez zespół 3 lekarzy ajurwedyjskich i wielu terapeutów. Naad Wellness oferuje od 3 do 28 dni kompleksowe programy zdrowotne i wellness, każdy dzień jest starannie i indywidualnie planowany. Wiele terapii i aktywności, a także indywidualnie dostosowana do Twoich osobistych potrzeb wegetariańska kuchnia wspomagają harmonię ciała, umysłu i duszy. Ponadto do dyspozycji są sala fitness, studio jogi (wewnątrz) i pawilon jogi (na zewnątrz), basen i basen do nurkowania z regulowaną temperaturą, a także łaźnie parowe przyległe do pokoi terapeutycznych, pokój zdrowia jamy ustnej, pokój fizjoterapii i jaskinia solna. Masaże stref refleksyjnych mogą również odbywać się na zewnątrz.

Twoi lekarze ajurwedyjscy:

Dr. Hrishikesh Ashok jest głównym doradcą ajurwedyjskim. Posiada tytuł magistra w dziedzinie Shalya Tantra (ajurwedyjska chirurgia). Ukończył również studia podyplomowe z jogi. Jest lekarzem ajurwedyjskim piątego pokolenia i wraz z rodziną posiada i prowadzi szpital ajurwedyjski w Kerala, specjalizujący się w produkcji własnych leków. Dr. Hrishikesh ma prawie dziesięcioletnie doświadczenie kliniczne i specjalizuje się w Panchakarma i rehabilitacji sportowej.

Dr. Sreelakshmi K jest doktorem medycyny. Ma ponad pięć lat doświadczenia i przez całą swoją karierę pracowała w renomowanych szpitalach ajurwedyjskich. Jej główne kompetencje to zdrowie ginekologiczne i Panchakarma.

Dr Prasanna Sahoo jest ekspertem od jogi. Skupia się na wspieraniu swoich pacjentów w kontroli wagi i redukcji otyłości oraz jej skutków. Specjalizuje się w fizjoterapii i akupunkturze. Prowadzi jogę terapeutyczną i nadzoruje programy jogi i fitness dla gości.

Czas wolny

Relaksuj się przy basenie na świeżym powietrzu, zatop się w lekturze książki lub zagraj w tenisa, badmintona lub minigolfa. Bliskość Nowego Delhi zachęca również do wycieczek. Jedną z najbardziej charakterystycznych cech Nowego Delhi jest imponująca architektura i wiele muzeów. Świątynia Lotosu, architektoniczne arcydzieło w kształcie kwiatu lotosu, jest miejscem spokoju i modlitwy, otwartym dla ludzi wszystkich wyznań. Ponadto miasto słynie z żywej sztuki ulicznej, tradycyjnego rzemiosła i kolorowych rynków. Miasto oferuje bogactwo historycznych miast, wydarzeń kulturalnych i nowoczesnych centrów handlowych.

Przyjazd

Założyciele

Pokoje hotelowe w skrócie

39 gustownie urządzonych pokoi. Premium Room (20 m²) z łazienką oraz prywatnym balkonem w luksusowym otoczeniu, Luxury Room (29 m²) z łazienką i widokiem na ogrody, Royal Suite (50 m²) dodatkowo z prywatnym tarasem, Naad Suites (97 m²) dysponują własnym pokładem lub prywatnym ogrodem.

 • Pok. 2 os. Premium

   ca. 20 qm
  więcej szczegółów
 • Pok. 2 os. Luxury z widokiem na ogród

   ca. 29 qm
  więcej szczegółów
 • Pok. 1 os. Premium

   ca. 20 qm
  więcej szczegółów
 • Pok. 1 os. Luxury z widokiem na ogród

   ca. 29 qm
  więcej szczegółów
 • Royal Suite

   ca. 50 qm
  więcej szczegółów
 • Naad Suite z prywatnym tarasem

   ca. 97 qm
  więcej szczegółów
 • Naad Suite z prywatnym ogrodem

   ca. 97 qm
  więcej szczegółów

Lokalizacja

Naad Wellness
Indie, Delhi, Sonipat
Indira Gandhi International Airport (DEL)
ok. 48km / 95min

Podobne hotele

 • od 7 noclegów
  2 060 zł
  - 15%
  Nikki's Nest
  Nikki's Nest
  COMFORT
  Indie · Południowo-zachodnie Indie / Kerala · Trivandrum
  Klasyczna kuracja ajurwedyjska
  Znakomity
  4,7
  /5
 • od 7 noclegów
  3 523 zł
  Kairali - Wioska Lecznicza Ajurwedy
  Kairali - Wioska Lecznicza Ajurwedy
  FIRST CLASS
  Indie · Południowo-zachodnie Indie / Kerala · Kodumbu / Palakkad
  Ajurweda - Regeneracja i Detoksykacja
  Znakomity
  4,7
  /5
 • od 2 noclegów
  1 062 zł
  - 25%
  centrovital Hotel
  centrovital Hotel
  S
  Niemcy · Berlin i okolice · Berlin-Spandau
  Przerwa spa
  Doskonały
  4,5
  /5
 • od 6 noclegów
  3 301 zł
  - 22%
  Heritance Ayurveda Maha Gedara
  Heritance Ayurveda Maha Gedara
  FIRST CLASS
  Sri Lanka · Wybrzeże Zachodnie Sri Lanka · Beruwela
  "Ayubowan" Klasyczna kuracja ajurwedyjska
  Znakomity
  4,7
  /5

Hotele w okolicy