- 10%

Soul Wellness i Ajurweda Resort

Sri Lanka · Wybrzeże Południowe Sri Lanki · Matara-Dickwella
położony wśród bujnej roślinności na plaży
autentyczna ajurweda z Sri Lanki
świątynie i atrakcje w pobliżu
Do ofert

autentyczna ajurweda w luksusowym otoczeniu butikowego hotelu przy plaży

W Soul chodzi o przestrzeń, naturę i spokój. Soul oznacza wzięcie przerwy, aby oddychać, łączyć się, rewitalizować ciało i umysł, cieszyć się wspaniałym smakiem naprawdę świeżej kuchni oraz doświadczyć odmładzającej mocy autentycznej ajurwedy. Pośród dziewiczej natury, na odległej plaży i z naprawdę komfortowym i przytulnym otoczeniem, butikowy hotel oferuje idealne miejsce na ucieczkę.

Najpopularniejsze wyposażenie

Klimatyzacja
Basen
Spokojna okolica
Nad morzem
Tylko osoby dorosłe
W otoczeniu zieleni
Lekarz ajurwedyjski
Nowości w programie
Ajurweda uwzględniająca dany typ Dosha

Najlepsze oferty dopasowane do Twojego wyboru

Klasyczna kuracja ajurwedyjska

7 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
zamiast 6 504 złod 5 854 zł

Soul Wellness i Ajurweda Resort szczegółowo

Twoje Ajurweda Resort

Podróż do Soul Wellness i Ajurweda Resort oznacza przestrzeń, naturę i spokój. Ten 4-gwiazdkowy butikowy hotel znajduje się w prawie dziewiczej naturze w Dickwella, bezpośrednio przy samotnej piaszczystej plaży. Stylowe wnętrza, bardzo osobista obsługa i rozległy ogród czekają na Ciebie. Dla relaksującego efektu w całym ośrodku rezygnuje się z alkoholu i tytoniu.

Położenie i okolica

Resort Soul Wellness and Ayurveda rozciąga się aż do jednej z najbardziej odległych naturalnych plaż, okolica resortu jest popularna wśród obserwacji wielorybów i delfinów, snorkelingu i nurkowania. Znajduje się w Dikwella South, tylko 50 km od Galle, Unawatuna jest oddalona o 45 km, a Tangalle o 17 km.

Wyżywienie

W restauracji à la carte serwowane są potrawy ajurwedyjskie, dostosowane do dosha, w porozumieniu z lekarzem ajurwedyjskim. Szefowie kuchni przywiązują dużą wagę do świeżości, jakości i regionalności, wykorzystując niektóre produkty z własnego ogrodu warzywnego i zielarskiego.

Centrum Ajurwedy

Stworzone w stylu tradycyjnego domu wiejskiego, z 10 salami zabiegowymi i przestrzeniami na świeżym powietrzu, centrum ajurwedy znajduje się w otoczeniu bujnej i żywej roślinności. Zabiegi są akompaniowane przez rytmiczne dźwięki morza i świata ptaków, co zapewnia niezrównane poczucie spokoju i relaksu, wspierając odnowę i rehabilitację ciała, ducha i duszy. Zespół składający się z lekarza ajurwedy i wielu terapeutów zajmuje się indywidualną oceną i osobistym leczeniem. Holistyczne podejście do zdrowia poprzez szereg masaży i zabiegów, dietę, odpoczynek, ruch i jogę pomoże Ci odzyskać równowagę i zrewitalizować się, jednocześnie lecząc konkretne dolegliwości ciała.

Czas wolny

Duży oświetlony basen zewnętrzny z leżakami i zaciszne zakątki w ogrodzie zapraszają do relaksu i odpoczynku. Wieczorny spacer po plaży idealnie zamyka dzień. W pobliżu znajduje się wiele świątyń i atrakcji, takich jak świątynia Goduada z rysunkami i statuami Buddy czy historyczny portugalski fort. Doświadcz natury z bliska w parkach narodowych Yala i Bundala.

Przyjazd

Pokoje hotelowe w skrócie

14 komfortowe, elegancko urządzone pokoje lub apartamenty z balkonem/ tarasem i spokojnym widokiem na ogród lub imponującym widokiem na morze. Do wyboru są domki lub pokoje i apartamenty z jacuzzi i salonem.

 • Pok. 1 os. Monarch Lodge

   ca. 22 qm
  więcej szczegółów
 • Royal Suite

   ca. 102 qm
  więcej szczegółów
 • Pok. 2 os. Monarch Lodge

   ca. 22 qm
  więcej szczegółów
 • Pok. 2 os. Regent Zimmer

   ca. 55 qm
  więcej szczegółów
 • Pok. 1 os. Regent

   ca. 55 qm
  więcej szczegółów

Lokalizacja

Soul Wellness i Ajurweda Resort
Sri Lanka, Wybrzeże Południowe Sri Lanki, Matara-Dickwella
Bandaranaike International Colombo Airport (CMB)
ok. 194km / 162min

Hotele w okolicy