Isolabella Ayurveda Resort Comfort

Autentyczny ośrodek Ayurveda w rodzinnej atmosferze bezpośrednio nad morzem

Poczuj delikatną bryzę Oceanu Indyjskiego i pozwól sobie na podróż do wewnętrznego spokoju i ukojenia. Ta "piękna wyspa" daje Państwu przestrzeń do skupienia się na swoim zdrowiu fizycznym i psychicznym dzięki codziennym zabiegom ajurwedyjskim i sesjom jogi. Prawdziwe zacisze wśród tropikalnej roślinności, drobnego piasku na plaży, pysznego kolorowego jedzenia i ciepłej gościnności. 

Najpopularniejsze udogodnienia

  • Wi-Fi bezpłatnie
  • Basen
  • Nad morzem
  • Podróżujący indywidualnie
  • Lekarz ajurwedyjski
  • Ajurweda uwzględniająca dany typ Dosha
  • Ajurw. Żywność Tridosha
  • 24 godzinna opieka lekarza ajurwedyjskiego
  • Joga

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Isolabella Ayurveda Resort w szczegółach

Twój ośrodek ajurwedyjski

☀ Bezpośrednio na wymarzonej plaży Blue Beach, pomiędzy tropikalnymi dźwiękami przyrody i głęboką, błękitną wodą, leży Isolabella Ayurveda Resort - co po włosku oznacza "piękną wyspę" dzięki włoskiemu właścicielowi. Przejdź wzdłuż plaży przez mostek z piasku na małą wyspę naprzeciwko i podziwiaj wspaniały widok egzotycznej roślinności i formacji skalnych stworzonych przez naturę. Rodzinna i spokojna atmosfera ośrodka, w którym przebywają wyłącznie goście Ajurwedy, zaprasza Cię na autentyczne, indywidualnie dobrane zabiegi Ajurwedy, relaks i regenerację.

Położenie i okolica

Na południowym krańcu Sri Lanki, bezpośrednio nad Oceanem Indyjskim, między Matarą a Tangalle, leży mała wioska rybacka Nilwella w pobliżu Dickwella. Dzięki rzadkiej formacji lądowej, jaką jest wyspa Nilwella, połączona ze stałym lądem wąskim pasem lądu i często nazywana "wyspą związaną", jest to idealne miejsce dla odkrywców szukających prawdziwego odosobnienia.

Zakwaterowanie

18 jasnych pokoi rozmieszczonych w 3 budynkach, wszystkie wyposażone w prysznic/WC, balkon/taras, sejf, WLAN, wentylator, telewizję satelitarną i suszarkę do włosów. Pokoje Sea View (ok. 40 m2) z widokiem na morze, 2 z nich na 1. piętrze budynku głównego, 4 w domku Sea View, Pokoje Garden View (ok. 40 m2) z widokiem na ogród w domku Garden, Pokoje Pool (ok. 50 m2) w budynku głównym przy basenie i z klimatyzacją, Pokoje Sea Front (ok. 70 m2) z bezpośrednim widokiem na morze bezpośrednio pod Yoga Shala, Penthouse (ok. 70 m2) z 2 sypialniami, dużym balkonem (ok. 60 m2) z widokiem na morze i wyspę Blue Beach. Pokoje jednoosobowe są przeznaczone do użytku indywidualnego.

Sea View Room Pokój dwuosobowy

Pokój dwuosobowy (ok. 40 m2) na 1. piętrze budynku głównego lub w domku z widokiem na morze, wyposażony w prysznic/WC, balkon/taras, sejf, Wi-Fi, wentylator, telewizję satelitarną i suszarkę do włosów. Widok na morze.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 757D1

Sea View Room Pokój dwuosobowy do pojedynczego wykorzystania

Pokój dwuosobowy do pojedynczego wykorzystania (ok. 40 m2) na 1. piętrze budynku głównego lub w domku z widokiem na morze, wyposażony w prysznic/WC, balkon/taras, sejf, Wi-Fi, wentylator, telewizję satelitarną i suszarkę do włosów. Widok na morze.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 757E1

Garden View RoomPokój dwuosobowy

Pokój dwuosobowy (ok. 40 m2) w Domu Ogrodowym, wyposażony w prysznic/WC, balkon/taras, sejf, Wi-Fi, wentylator, telewizję satelitarną i suszarkę do włosów. Widok na ogród.

Wifi

sejf

suszarka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 757D2

Garden View Room Pokój dwuosobowy do pojedynczego wykorzystania

Pokój dwuosobowy do pojedynczego wykorzystania (ok. 40 m2) w Garden House, wyposażony w prysznic/WC, balkon/taras, sejf, Wi-Fi, wentylator, telewizję satelitarną i suszarkę do włosów. Widok na ogród.

Wifi

sejf

suszarka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 757E2

Pool Room Pokój dwuosobowy

Pokój dwuosobowy (ok. 50 m2) w budynku głównym przy basenie, wyposażony w prysznic/WC, balkon/taras, klimatyzację, sejf, Wi-Fi, wentylator, telewizję satelitarną i suszarkę do włosów.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 757D3

Pool Room Pokój dwuosobowy do pojedynczego wykorzystania

Pokój dwuosobowy do pojedynczego wykorzystania (ok. 50 m2) w budynku głównym przy basenie, wyposażony w prysznic/WC, balkon/taras, klimatyzację, sejf, Wi-Fi, wentylator, telewizję satelitarną i suszarkę do włosów.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 757E3

Front Room Pokój dwuosobowy

Pokój dwuosobowy (ok. 70 m2) w Joga Shali, wyposażony w prysznic/WC, balkon/taras, sejf, Wi-Fi, wentylator, telewizję satelitarną i suszarkę do włosów. Bezpośredni widok na morze.

Wifi

sejf

suszarka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 757D4

Wyżywienie

W części krytej lub otwartej z widokiem na morze możesz liczyć na trzy wegetariańskie posiłki tri-dosha à la carte lub codziennie świeże ryby, które są starannie przygotowywane przez ajurwedyjskich kucharzy. Rano podawane są owoce i owsianka, w południe danie główne i deser, a wieczorem zupa, danie główne i deser. Ajurwedyjskie herbaty ziołowe i (ciepła) woda są dostępne przez cały dzień. Wegańskie lub bezglutenowe na życzenie.

Centrum Ajurwedy

W centrum ajurwedyjskim z własną apteką, 3 lekarzami ajurwedyjskimi (24/7) i kilkoma terapeutami przeprowadzane są klasyczne zabiegi ajurwedyjskie ze szczególnym uwzględnieniem Panchakarmy, odmładzania, detoksu, metabolizmu, utraty wagi, redukcji stresu, regeneracji i dolegliwości specyficznych dla kobiet (np. zaburzenia miesiączkowania, pragnienie posiadania dzieci). Zabiegi odbywają się w wygodnych kabinach i są ustalane przez lekarza ajurwedyjskiego po przyjeździe i podczas badań kontrolnych. Komunikacja może odbywać się w języku niemieckim, angielskim lub włoskim. W Joga Shala z widokiem na morze odbywają się codzienne zajęcia jogi (także dla początkujących), cotygodniowa Kundalini Joga, medytacje oraz ceremonie i podróże dźwiękowe z buddyjskim mnichem.

Bella Familia

"Wszyscy jesteśmy jedną rodziną" - tak brzmi motto tej "pięknej wyspy". Wszyscy troszczą się o siebie nawzajem i każdy jest akceptowany takim, jakim jest. Ciepła i zrelaksowana gościnność daje jednak miejsce na czas dla siebie. Czy wolisz spożywać posiłki w samotności? Czy chcesz dołączyć do innych gości w grupie? Czy chcesz zostać w ośrodku na cały dzień i po prostu się zrelaksować? A może jesteś zainteresowany wycieczką do zabytków Sri Lanki? Tutaj wszystko jest możliwe! Niemieckojęzyczny właściciel mieszka na Sri Lance od 19 lat i dba o swoich gości z włoskim wdziękiem - zgodnie z podejściem do życia "la dolce vita".

Czas wolny

Naładuj baterie w basenie ze słoną wodą (ok. 8 x 15 m), w hamakach lub spaceruj i pływaj na wyspie Blue Beach. W ofercie lekcje gotowania i wykłady ajurwedyjskie. Wycieczki do Dickwella (ok. 5 km), gdzie znajduje się świątynia z największym na Sri Lance posągiem siedzącego Buddy, na plażę Hiriketiya (ok. 2 km), gdzie można popływać, ponurkować lub posurfować lub do Parku Narodowego Yala (ok. 108 km), gdzie można obserwować wieloryby i żółwie morskie, można zarezerwować na miejscu.

Przyjazd

Transfer Lotnisko Colombo (ok. 206 km) FIT 757T1 € 267/ samochód (1-3 osoby, powrót).


Najbliższe lotniska
Bandaranaike International Colombo Airport (CMB) : (ok. 206 km / 185 minut)

Najważniejsze informacje o hotelu

  • Dieta wegańska

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Sri Lanka

Perła na Oceanie Indyjskim

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki
Rezerwuj Kontakt Udostępnij