Suvarivi Ayurveda Boutique Resort
FIRST CLASS

Sri Lanka · Wybrzeże Południowe Sri Lanki · Weligama
nowo otwarty w 2022 roku
idyllicznie położony w dżungli
około 10.000 m² rajskiego ogrodu
Do ofert

Otwarty w 2022 roku resort pośrodku natury

Malowniczo położony w dżungli, oferuje możliwość relaksu ciała i ducha w spokojnej atmosferze, skupiając się całkowicie na autentycznej kuracji ajurwedyjskiej.

Najpopularniejsze wyposażenie

Internet w hotelu
Basen
Spokojna okolica
W otoczeniu zieleni
Nowości w programie
Ajurweda uwzględniająca dany typ Dosha
24 godzinna opieka lekarza ajurwedyjskiego
Joga

Najlepsze oferty dopasowane do Twojego wyboru

Klasyczna kuracja ajurwedyjska

1 Noc, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 810 zł

Suvarivi Ayurveda Boutique Resort szczegółowo

Twoje Ayurveda Resort

Na południowym wybrzeżu Sri Lanki, na obrzeżach Weligama, znajduje się otwarty w 2022 roku Suvarivi Ayurveda Boutique Resort, otoczony około 10 000 m² rajskiego ogrodu. Hotel został zbudowany na najwyższym wzniesieniu w Weligama, malowniczo położony w dżungli, oferując malowniczy widok na dziewiczą okolicę z subtropikalną roślinnością. Liczba pokoi została świadomie ograniczona, aby umożliwić indywidualną i osobistą opiekę nad wszystkimi gośćmi. Wi-Fi jest dostępne w obszarze restauracji.

Położenie i okolica

W małym mieście Weligama na południu Sri Lanki nazwa mówi sama za siebie, ponieważ Weligama oznacza „piaszczystą wioskę”. Ponad 3 km długa zatoka z białą piaszczystą plażą zaprasza na spokojne spacery i jest znana jako prawdziwy raj dla surferów na Sri Lance. Wzdłuż wybrzeża znajdują się typowe dla regionu platformy rybaków na palach, a czasami można nawet obserwować ich pracę.

Wyżywienie

Restauracja hotelowa dysponuje przestronnym obszarem jadalnym. Tam można delektować się tradycyjną kuchnią ajurwedyjską Sri Lanki w spokojnej atmosferze. Menu jest przygotowywane i serwowane w porozumieniu z lekarzem ajurwedyjskim. Przyprawy, owoce i warzywa na zbilansowane posiłki są w dużej mierze uprawiane we własnym ogrodzie. Nietolerancje pokarmowe mogą być uwzględnione po wcześniejszym zgłoszeniu. Podczas cotygodniowego kursu gotowania ajurwedyjskiego pogłębisz swoją wiedzę na temat żywienia ajurwedyjskiego i być może nawet w przyszłości będziesz mógł kulinarnie rozpieszczać swoich bliskich w domu.

Centrum Ajurwedy

Po konsultacji wstępnej z lekarzem ajurwedyjskim, Twój osobisty plan leczenia zostanie dostosowany do Twojego samopoczucia i konstytucji. Każdy gość, w zależności od stanu zdrowia, otrzymuje co najmniej pięć zabiegów ajurwedyjskich dziennie. Do dyspozycji jest 7 sal zabiegowych. Między drzewami, palmami i kwiatami znajdziesz spokój, cień i przestrzeń dla siebie między zabiegami. Joga i medytacja są ważnymi elementami ajurwedyjskiego stylu życia i wspierają pokój ducha, ciała i duszy. Sesje jogi prowadzone są przez profesjonalnych praktyków, którzy witają Cię o 6:30 rano na tarasie na dachu. Dzięki holistycznym zabiegom połączonym z ajurwedyjską dietą, jogą i medytacją, Twój pobyt stanie się prawdziwą przerwą od codzienności, a Ty wrócisz do domu odnowiony.

Czas wolny

Relaksuj się przy hotelowym basenie nieskończoności o długości 20 metrów z zapierającym dech w piersiach widokiem na dżunglę lub wybierz się na wycieczki po okolicy. Plaża Weligama jest dostępna w około 7 minut jazdy tuk-tukiem (za dodatkową opłatą). W pobliżu znajduje się także otoczona świątynia, która sprzyja medytacji.

Przyjazd

Informacje dodatkowe

Dobrze wiedzieć

Pokoje hotelowe w skrócie

Suvarivi dysponuje łącznie 11 uroczo zaprojektowanymi, przestronnymi pokojami Comfort i Superior (ok. 45 m²). Wszystkie pokoje są wyposażone w meble i antyki typowe dla kraju oraz posiadają balkon, prysznic na poziomie podłogi/WC, wygodne miejsce do siedzenia i wentylator sufitowy. Pokoje Superior znajdują się na pierwszym lub drugim piętrze i oferują rozległy widok na Ocean Indyjski lub na bujną zieleń dżungli. Z pokoi Comfort na parterze można bezpośrednio spojrzeć na dżunglę.

 • Pok. 1 os. = Pok. 2 os. Comfort

   ca. 45 qm
  więcej szczegółów
 • Pok. 2 os. Comfort

   ca. 45 qm
  więcej szczegółów
 • Pok. 1 os. = Pok. 2 os. Superior

   ca. 45 qm
  więcej szczegółów
 • Pok. 2 os. Superior

   ca. 45 qm
  więcej szczegółów

Lokalizacja

Suvarivi Ayurveda Boutique Resort
Sri Lanka, Wybrzeże Południowe Sri Lanki, Weligama
Bandaranaike International Colombo Airport (CMB)
ok. 174km / 149min

Podobne hotele

 • od 7 noclegów
  2 034 zł
  - 25%
  Ypsylon Resort
  Ypsylon Resort
  COMFORT
  Sri Lanka · Wybrzeże Zachodnie Sri Lanka · Beruwela
  Klasyczna kuracja ajurwedyjska - przeciwko stresowi
  Doskonały
  4,6
  /5
 • od 7 noclegów
  2 060 zł
  - 15%
  Nikki's Nest
  Nikki's Nest
  COMFORT
  Indie · Południowo-zachodnie Indie / Kerala · Trivandrum
  Klasyczna kuracja ajurwedyjska
  Znakomity
  4,7
  /5
 • od 7 noclegów
  3 693 zł
  - 25%
  Surya Lanka Ayurveda Beach Resort
  Surya Lanka Ayurveda Beach Resort
  FIRST CLASS
  Sri Lanka · Wybrzeże Południowe Sri Lanki · Matara-Tallala
  Kuracja ajurwedyjska Panchakarma Intensywna
  Znakomity
  4,8
  /5
 • od 7 noclegów
  3 493 zł
  - 10%
  Lanka Princess Ayurveda Hotel
  Lanka Princess Ayurveda Hotel
  S
  Sri Lanka · Wybrzeże Zachodnie Sri Lanka · Beruwela
  Ajurweda - Czyste Spa
  Znakomity
  4,8
  /5

Hotele w okolicy