Hotel numer 3 Wnętrze kraju Sri Lanka Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 3 w: Wnętrze kraju Sri Lanka. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji. Idealny dla osób podróżujących indywidualnie. Ta oferta jest szczególnie aktrakcyjna dla podróżujących indywidualnie. Ponad 70% osób, które dokonało rezerwacji, podróżowało indywidualnie.

Tree of Life

Ajurwedyjski odpoczynek w otoczeniu natury

Miejsce spokoju i relaksu pośród dziewiczej natury, oddalone o ok. 14 km od Kandy

Zniżka dla rezerwujących z wyprzedzeniem.

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Pobyt

od 1 noclegu, pokój dwuosobowy, śniadanie

 • drink powitalny
 • użytkowanie basenu zewnętrznego z leżakami
 • wi-fi

Kod rezerwacji telefonicznej: 75TP2

188 zł

169 zł

Kuracja ajurwedyjska

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

Celem ajurwedy jest przywrócenie równowagi ciała, umysłu oraz duszy oraz przywrócenie witalności i radości życiowej trwającej przez długie lata życia.

 • 7/14 noclegów
 • ajurwedyjskie pełne wyżywienie oraz herbaty ziołowe po zabiegach
 • konsultacja u lekarza ajurwedyjskiego, diagnoza pulsu, ustalenie typu konstytucji, ustalenie indywidualnego planu zabiegów oraz żywienia
 • codziennie ok. 3-4 zabiegi ajurwedyjskie zgodnie z zaleceniami lekarza ajurwedyjskiego, jak np.: masaż całego ciała, głowy, masaż pleców z olejkiem, masaż stemplami ziołowymi pinda sveda, polewanie czoła olejkiem shirodhara, kąpiel ziołowa, łaźnia parowa
 • 3/6x joga
 • 5/8x medytacja
 • 1/2x spacer na łonie natury
 • 0/2x wycieczka do położonej nieopodal wioski lub świątyni
 • 0/1x obserwacja ptaków
 • transfer z/ do lotniska Colombo

Alternatywnie: Odwiedziny w ogrodzie botanicznym Peradeniya (wstęp ok. 1100 LKR), w drodze powrotnej odwiedziny sierocinca dla słoniątek Pinnawela (wstęp ok. 2500 LKR).

Dodatkowo w cenie tylko dla gości SpaDreams

 • drink powitalny
 • użytkowanie basenu zewnętrznego z leżakami
 • wi-fi

Polecane przy następujących dolegliwościach

Stres / zmęczenie, Skóra / alergie, Przemiana materii / żołądek / jelita

Kod rezerwacji telefonicznej: 75TP1

2 534 zł

2 281 zł

Tree of Life w szczegółach

Region

☀ W sercu Sri Lanki leży miasto Kandy na wysokości ok. 500m otoczone górami oraz rzeką Mahaweli. Wyżej położone, sztuczne jezioro w centrum miasta sprawia, że temperatury tutaj są wyraźnie niższe niż na nizinnych terenach, teperatura ok. 24°C.

Hotel

Zaledwie o ok. 14 km od centrum miasta Kandy leży Tree of Life. Ośrodek otoczony dziewiczą naturą, gdzie znajdziesz spokój oraz zapomnisz o stresie i hałasie dnia codziennego.

Zakwaterowanie

Na hotel składa się 40 jednostek mieszkalnych. Pokoje 2-os. deluxe z prysznicem lub wanną/ WC, klimatyzacją, suszarką, zestawem do kawy/ herbaty, TV oraz taras lub balkon. Oprócz tego suity, domki i willa z prywatnym pokojem do zabiegów ajurwedyjskich. Pokoje 1-os. to pokoje 2-os. do indywidualnego użytkowania.

Lista dostępnych pokoi

Gastronomia i rozrywka

W restauracja serwowane są dania kuchni lokalnej oraz międzynarodowej. Przy wszystkich posiłkach można wybierać pomiędzy opcją zgodną z doszą ustaloną na czas kuracji ajurwedyjskiej, lub posiłkami nieajurwedyjskimi. Goście biorący udział w kuracji ajurwedyjskiej otrzymują od lekarza zalecenie, które z posiłków są najbardziej odpowiednie dla określonej doszy, a których należy unikać.

Centrum ajurwedyjskie

„Saukya” z zespołem składającym się z doświadczonych lekarzy ajurwdyjskich oraz terapeutów. Tradycyjne zabiegi ajurwedyjskie, jak np. masaż z olejkiem Snehana, łaźnia parowa Swedana, sauna ziołowa, polewanie czoła olejkiem Shirodhara, masaż Abhyanga, okłady ziołowe, masaż stemplami ziołowymi Pinda Sweda, aromaterapia. Joga oraz medytacja pomagają osiągnąć jak nabardziej optymalne wyniki kuracji. Uzupełniające ajurwedyjskie lekarstwa sporządzane są jedynie z produktów roślinnych.

Czas wolny

Basen zewnętrzny w ogrodzie z leżakami.

Wycieczki m.in. do Kandy, głazów Sigiriya, wpisanych liste Światowego Dziedzictwa UNESCO lub do przytułku dla słoniątek Pinnawela. Klimatyzowany pojazd z kierowcą jest organizowany przez hotel na zapytanie (ok. 50 euro/ 6 godz.).


Zabytki w Kandzie i w okolicy

Do najbardziej sławnych zabytków należy świątynia zęba Sri Dalada Maligawa, która służy dzisiaj jako cel pielgrzymek i klasztor dla buddystów. W świątyni znajduje się ząb Buddy z 4 wieku. Złota statua Buddy na górze Bahirawakanda jest widoczna z wielu punktów w mieście. Okolice rzeki Kandy są idealne na wieczorne spacery.

Ok. 5 km w kierunku zachodnim od miasta leży ogród botaniczny Peradeniya, który uważany jest za jeden z piękniejszych ogrodów Azji i przyciąga rocznie ponad milion odwiedzających. Liczne rośliny tropikalne oraz subtropikalne wprawiają w zachwyt, a w tym między innymi jedne z największych na świecie drzech figowych.

Informacje dodatkowe

Najbliższe lotniska
Bandaranaike International Colombo Airport (CMB) (ok. 108 km / 168 minut)

PRZYJAZD Lotnisko: Colombo (CMB). Ceny biletów lotniczych na zapytanie w SpaDreams. Transfer z lotniska CMB przy kuracji ajurwedyjskiej w cenie.

Dobrze wiedzieć

Przykładowy przebieg kuracji ajurwedyjskiej:

1 dzień: Kuracja rozpoczyna się od konsultacji u lekarza ajurwedyjskiego oraz ustalenia planu żywieniowego i zabiegowego, wskazówki dotyczące zdrowego stylu życia. Masaż całego ciała z olejkami ziołowymi, łaźnią parową oraz kąpielą ziołową.

2 dzień: Masaż twarzy z okładem ziołowym, Pinda Sweba, kąpiel ziołowa oraz herbata ziołowa.

3 dzień: Polewanie czoła olejem Shirodhara, masaż głowy oraz ramion z olejkiem ziołowym, kąpiel ziołowa oraz herbata ziołowa. Umysł zostanie dodatkowo pobudzony dzięki medytacji.

4 dzień: Masaż całego ciała, pinda sweda, kąpiel ziołowa oraz herbata ziołowa.

5 dzień: Masaż głowy oraz całego ciała z olejkami ziołowymi, masaż stóp, kąpiel kwiatowa. Na zakończenie herbata ziołowa.

6 dzień: Rozmowa z lekarzem ajurwedyjskim. Polewanie czoła olejkiem Shirodhara, masaż głowy oraz ciała z olejkami ziołowymi, łaźnia parowa oraz kąpiel ziołowa, herbata ziołowa.

7 dzień: masaż całego ciała z olejkiem ziołowym, masaż twarzy z okładem ziołowym, kąpiel parowa oraz ziołowa, herbata ziołowa. Kuracja zostaje zakończona medytacją.

Liczba oraz rodzaje zabiegów mogą się różnić.

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Sri Lanka

Perła na Oceanie Indyjskim

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki

Mapa

Tree of Life
Rezerwuj Kontakt Udostępnij