Zabiegi ajurwedyjskie

Zabiegi ajurwedyjskie

Kompleksowa kuracja dla duszy i ciała

Ajurweda odmieni Twoje życie! Gdzie najchętniej tego doświadczysz?

Zabiegi ajurwedyjskie pomogą Ci przywrócić wewnętrzną równowagę

Ajurweda - lub też „wiedza“ (veda) na temat długiego życia (ajus) uznawana jest za najstarszą naukę medyczną na świecie. Zabiegi ajurwedyjskie o holistycznym wymiarze mają przede wszystkim za zadanie przywrócić równowagę między ciałem, duszą i umysłem oraz wspomóc stymulować przepływ energii w organizmie.

W przypadku każdego gościa hotelowego, na którego czeka niezapomniana kuracja ajurwedyjska, na początku pobytu lekarz ajurwedyjski ustala typ dosza, na podstawie szczegółowego wywiadu medycznego. Wszystkie zabiegi ajurwedyjskie są dopasowane pod odpowiedni typ konstytucyjny, gdyż to zapewnia wytworzenie równowagi dosz w organizmie.

Poprzez odżywianie ajurwedyjskie (głównie dania wegetariańskie), ajurwedyjskie masaże olejem (Abhyanga), masaże czoła gorącym strumieniem oleju (Shirodharah) oraz terapie potne (Swedana), jak również codzienne ćwiczenia jogi, podczas kuracji zostaną wydalone z organizmu toksyny, które powstają w układzie pokarmowym i są zazwyczaj niestrawionymi resztkami pokarmu. Przekonaj się na własnej skórze, że po takiej 5-elementowej kuracji poczujesz się jak nowo narodzony.

Autentyczna terapia ajurwedyjska

SpaDreams podczas pobytów z ajurwedą, oferuje szereg kojących oraz wspomagających oczyszczanie zabiegów. Od ajurwedy w Indiach, przez ajurwedę w Europie, wśród ofert SpaDreams każdy miłośnik ajurwedy znajdzie coś dla siebie. Zadbaj o swoje nieocenione zdrowie oraz nabierz mnóstwo energii, która pozwoli Ci wrócić do życia codziennego z nową dawką świeżości oraz wewnętrzną równowagą

Oczywiście w dzisiejszych czasach możliwe jest również przeżycie niezapomnianej przygody z ajurwedą w Europie. Już dziś możesz zarezerwować jedną z licznych terapii ajurwedyjskich w tej samej strefie czasowej. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą zabiegów ajurwedyjskich, m.in. w Hiszpanii, Portugalii, Austrii, Niemczech oraz, rzecz jasna, również w Polsce.

Nie wiesz, na który hotel się zdecydować? Sprawdź nasze rekomendacje!

Zarezerwuj pobyt z zabiegami ajurwedyjskimi w najlepszej cenie