- 15%

Znakomity 4,7/5,0

248 ocen od naszych Klientów

Znakomity 4,7/5,0

Hotel numer 2 Ajurweda Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 2 w temacie: Ajurweda. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji. Hotel numer 1 Indie Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 1 w: Indie. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji. Idealny dla osób podróżujących indywidualnie. Ta oferta jest szczególnie aktrakcyjna dla podróżujących indywidualnie. Ponad 70% osób, które dokonało rezerwacji, podróżowało indywidualnie.

Nikki's Nest Comfort

Rodzinny resort ajurwedyjski bezpośrednio nad Oceanem Indyjskim

Położony w niedalekiej odległości od plaży Kovalam rodzinny resort z Herbal Beauty Clinic oferujący klasyczne kuracje ajurwedyjskie w tradycyjnym otoczeniu.

Najpopularniejsze udogodnienia

 • Wi-Fi bezpłatnie
 • Basen
 • Nad morzem
 • Podróżujący indywidualnie
 • Hotel ekologiczny
 • Lekarz ajurwedyjski
 • Ajurweda uwzględniająca dany typ Dosha
 • 24 godzinna opieka lekarza ajurwedyjskiego
 • Joga

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Klasyczna kuracja ajurwedyjska

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, 3 posiłki

2 495 zł

2 121 zł

Kierunek:

 • Rejuvenation (Odmłodzenie)
 • Panchakarma (Oczyszczenie) (od 2 tygodni)

Idealna również jako kuracja immunologiczna lub dla osób cierpiących na długowieczność.

W przypadku ajurwedyjskiej Panchakarmy zalecany jest pobyt trwający 3, lepiej 4 tygodnie.

 • Ajurwedyjskie pełne wyżywienie (3 wegetariańskie posiłki dziennie)
 • Ajurwedyjskie herbaty i (ciepła) woda
 • Wstępna konsultacja z lekarzem ajurwedyjskim z określeniem dosha, przygotowanie indywidualnego planu leczenia, dalsze konsultacje i dyskusja końcowa
 • Zabiegi ajurwedyjskie (codziennie ok. 2 godz.) np. ziołowy masaż olejowy całego ciała z masażem głowy (częściowo synchronicznym), inhalacje, olejowy okład na czoło Shirodhara, od 2 tygodnia: Panchakarma (ajurwedyjskie oczyszczanie specjalnymi sokami ziołowymi)
 • leki i środki ajurwedyjskie 
 • joga i medytacja (pon.-sob.sobota)
 • Korzystanie z odkrytego basenu i Wi-Fi
 • Transfer z/na lotnisko Trivandrum (po wcześniejszym uzgodnieniu)

Późne wyloty są również możliwe, w tym pokój do przebrania się i odświeżenia (wliczone w cenę). Obiad kosztuje około 12 €, kolacja około 16 € (płatne na miejscu).

Dodatkowo w cenie tylko dla gości SpaDreams

 • 5% bonus dla stałych klientów 1.11. -31.3.23 od 3. rezerwacji ze SpaDreams
 • Dla stałych klientów wycieczka łodzią po wodzie lub zwiedzanie miasta w cenie
 • Zabezpieczone jako wycieczka zorganizowana z ochroną przed niewypłacalnością i certyfikatem bezpieczeństwa
 • W "Elastycznej taryfie" można dokonać bezpłatnej zmiany rezerwacji i anulacji aż do 14 dni przed przyjazdem
 • Wszystkie szczegóły znajdziesz w "Elastycznej taryfy"

Polecane przy następujących dolegliwościach

Atopowe zapalenie skóry / łuszczyca, Bóle kręgosłupa, Cukrzyca, Nerki / drogi moczowe, Otyłość / nadwaga, Podwyższone ciśnienie, Przemiana materii / żołądek / jelita, Serce / naczynia krwionośne / układ krążenia, Skóra / alergie, Stres / zmęczenie, Układ nerwowy / neurologia, Układ oddechowy / astma, Układ ruchu

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

 • Rezerwuj 14 nocy - zapłać za 13 : 1 noc gratis
 • Rezerwuj 14 nocy - zapłać za 12 : 2 noce gratis
 • 134 zł Preisvorteil za pokój, jednorazowo

Wszystkie możliwe zniżki

Kod rezerwacji telefonicznej: 722P1

Dopasuj swój pobyt:

Nikki's Nest w szczegółach

Hotel

☀ Nikki's Nest położony jest w południowo-zachodniej części Indii, ok. 30 minut jazdy od lotniska, bezpośrednio nad Oceanem Indyjskim, na wzgórzu z fantastycznym widokiem na malownicze wybrzeże, w pobliżu słynnej plaży Kovalam (ok. 9 km). Ten idylliczny ośrodek jest pięknie wkomponowany w istniejącą roślinność i mieści wyłącznie gości Ajurwedy i ich towarzyszy. Tropikalny ogród ze wspaniałymi orchideami otacza ośrodek, tworząc prywatną i kojącą atmosferę. Poniżej i w obrębie Nikki's Nest znajduje się mała świątynia hinduistyczna. Palenie na terenie obiektu jest zabronione. W 2021 roku przypada 25 rocznica powstania Nikki's Nest! 

Zakwaterowanie

47 tradycyjnych apartamentów w stylu Kerala z prysznicem/WC, telefonem, tarasem, niektóre z widokiem na morze i/lub klimatyzacją są rozłożone na 14 domków, 22 częściowo wolnostojące domki letniskowe, 8 przestronny standard w 2 budynkach (w pobliżu restauracji i centrum Ayurvedy), jak również 2 tradycyjne drewniane domy (Kerala House) w pobliżu morza i dawny dworek Gniazdo (z 2 łazienkami) w pobliżu basenu. Domki są przeważnie tarasowane nad zatoką. Pokoje dla niepełnosprawnych na życzenie. WLAN w pomieszczeniu i w miejscach publicznych.

pok.2-os./Cottage

Domki Cottage w tradycyjnym stylu keralskim (z 2 jednostkami mieszkalnymi), w większości w formie tarasów nad zatoką, z prysznicem/WC, wifi, telefonem i tarasem z widokiem na morze.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722D1

pok.1-os./Cottage

Domki tyou Cottage w tradycyjnym stylu keralskim (w dwóch jednostkach mieszkalnych), w większości w formie tarasów nad zatoką, z prysznicem/WC, wifi,  telefonem oraz tarasem z widokiem na morze.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722E1

pok.2-os./Cottage/klimatyzacja

Domki Cottage w tradycyjnym stylu keralskim (z 2 jednostkami mieszkalnymi), w większości w formie tarasów nad zatoką, z prysznicem/WC, telefonem, wifi, klimatyzacj i tarasem z widokiem na morze.

klimatyzacja

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722D2

pok.1-os./Cottage/klimatyzacja

Domki typu Cottage w tradycyjnym stylu keralskim (każdy z dwoma jednostkami mieszkalnymi), w większości w formie tarasów nad zatoką, z prysznicem/WC, wifi, telefonem, klimatyzacją oraz tarasem z widokiem na morze.

klimatyzacja

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722E2

pok.2-os./Kerala House

Drewniane domki Cottage w tradycyjnym stylu keralskim, w pobliżu morza, z prysznicem/WC, lodówką, telefonem,wifi, tarasem i widokiem na morze.

Drzwi łączące

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722D3

pok.1-os./Kerala House

Drewniany domek w tradycyjnym stylu keralskim, w pobliżu morza z prysznicem/WC, z lodówką, telefonem, wifi, tarasem z widokiem na morze.

Drzwi łączące

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722E3

pok.2-os./Standard

W pobliżu restauracji i centrum Ayurveda, przestronne pokoje standardowe w tradycyjnym stylu Kerala, z prysznicem / WC, telefonem, Wi-Fi i tarasem (nie prywatne).

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722D4

pok.1-os./Standard

W pobliżu restauracji i centrum Ayurveda, przestronne pokoje standardowe w tradycyjnym stylu Kerala, z prysznicem / WC, telefonem, Wi-Fi i tarasem (nie prywatne).

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722E4

pok.2-os./Standard/klimatyzacja

Blisko restauracji i centrum Ayurveda, przestronne pokoje standardowe w tradycyjnym stylu Kerala, z prysznicem / WC, telefonem, klimatyzacją, Wi-Fi i tarasem (nie 

klimatyzacja

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722D5

pok.1-os./Standard/klimatyzacja

W pobliżu restauracji i centrum Ayurveda, przestronne pokoje standardowe w tradycyjnym stylu Kerala, z prysznicem / WC, klimatyzają, telefonem, Wi-Fi i tarasem (nie prywatne).

klimatyzacja

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722E5

pok.2-os./The Nest

Dawny dworek w tradycyjnym stylu keralskim, w najwyższym punkcie ośrodka, w połączoną strefą mieszkalną i sypialną, 2 łazienki/prysznic/WC, wifi, telefon, lodówka, tarasem z widokiem na morze. 

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722D6

pok.1-os./The Nest

Ekskluzywny drewniany domek w tradycyjnym stylu keralskim, w najwyższym punkcie ośrodka, w połączoną strefą mieszkalną i sypialnią, 2 łazienki/prysznic/WC, telefon, wifi,  lodówka, tarasem z widokiem na morze.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722E6

pok.2-os./Chalet

Domki typu Chalet, w tradycyjnym stylu keralskim, częściowo wolno stojące z prysznicem/WC, telefonem, wifi, tarasem z widokiem na morze.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722D7

pok.1-os./Chalet

Domki typu Chalet, w tradycyjnym stylu keralskim, częściowo wolno stojące z prysznicem/WC, telefonem, wifi,  tarasem z widokiem na morze i dostępem do zatoki z plażą.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722E7

pok.2-os./Chalet/klimatyzacja

Domki typu Chalet, w tradycyjnym stylu keralskim, częściowo wolno stojące z prysznicem/WC, telefonem, klimatyzacją, wifi, tarasem z widokiem na morze oraz dostępem do zatoki z plażą.

klimatyzacja

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722D8

pok.1-os./Chalet/klimatyzacja

Domki typu Chalet, w tradycyjnym stylu keralskim, częściowo wolno stojące z prysznicem/WC, telefonem, klimatyzacją,wifi,  tarasem z widokiem na morze i dostępem do zatoki z plażą.

klimatyzacja

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 722E8

Wyżywienie

Restauracje Hibiscus i Orchid z kuchnią wegetariańską i indyjską. Goście Ayurveda mogą delektować się ajurwedyjskimi daniami w formie bufetu w stylu Dosha. Laktoza, bezglutenowe i wegańskie jedzenie na życzenie. Tabela komunikacji dla podróżujących samotnie. Na życzenie możliwe są lekcje gotowania z szefem kuchni.

Zdrowie i kuracje

W 17 gabinetach zabiegowych wykwalifikowany zespół doświadczonych lekarzy i terapeutów ajurwedyjskich wykonuje autentyczne zabiegi ajurwedyjskie. Centrum Ayurveda zostało uhonorowane nagrodą Green Leaf Award przez rząd Kerala w 2003 roku. Nikki przywiązuje szczególną wagę do zapewnienia, aby nie tylko zabiegi ajurwedyjskie, ale także środowisko naturalne były zachowane w sposób tradycyjny i zrównoważony. Oleje i proszki stosowane do zabiegów w bliźniaczym ośrodku Duke's Forest Lodge (ok. 50 km, ok. 1,5 godziny, patrz poniżej) są produkowane pod nadzorem lekarza z Ayurvedy we własnej produkcji (transfer jest wliczony w łączony pobyt ośrodka, np. w celu zwiedzania plantacji). Centrum Ayurveda znajduje się w górnej części kompleksu i można do niego dotrzeć schodami lub niewielkimi wzniesieniami, w zależności od dzielnicy mieszkalnej. W trakcie konsultacji, po uprzednim umówieniu się na wizytę, będzie do dyspozycji tłumacza niemieckojęzycznego. Pawilon jogi z widokiem na morze dla jogi z medytacją (codziennie rano z wyjątkiem niedziel). Dodatkowe zajęcia jogi na życzenie za dodatkową opłatą. Ziołowa Klinika Urody z fryzjerem.

Czas wolny

Basen odkryty odnowiony w 2019 roku, bezpośredni dostęp do plaży (przed kąpielą na plaży należy zapytać ratownika), biblioteka, internet PC, w szczycie sezonu imprezy kulturalne, taneczne na życzenie. Sklep z pamiątkami i przyprawami, pralnia. W pobliżu małe sklepy. Wycieczki np. na backwaters, wizyty w wioskach lub do świątyń/pałaców są oferowane przez hotel.

Nikki's dla środowiska

Zrównoważony rozwój i recycling są pisane wielkimi literami w Nikki's Nest. Oprócz uzdatniania wody i zbierania wody deszczowej do ogrodu i pralni, koncepcja obejmuje również biogazownię i przekazywanie zużytego oleju ajurwedyjskiego lokalnym firmom do smarowania maszyn. Ośrodek wspiera również regularne zbieranie odpadów na ulicach i plaży oraz opiekę nad zwierzętami.

Przyjazd

Transfer TRV (w obie strony) z kuracją Ayurveda w cenie, z osobą towarzyszącą FIT 722T1 29 €, rezerwacja ze SpaDreams.

Najbliższe lotniska
Trivandrum International Airport (TRV) : (ok. 19 km / 32 minuty)

Informacje dodatkowe

Zwycięzca nagrody Fit Health & Wellness Award

Oprócz jakości sprzętu i usług oceniono także oferty zdrowotne, wieloletnie doświadczenie, kompetencje zawodowe i innowacyjne pomysły.

Późne wymeldowanie

Możliwe są również późniejsze wyjazdy, w tym pokój do przebrania i odświeżenia. Obiad jest płatny w cenie ok. 12 EUR, kolacja w cenie ok. 16 EUR (płatne na miejscu). 

Dobrze wiedzieć

Po kuracji spędź kilka dni w bajecznej atmosferze lasów deszczowych w Duke's Forrest Lodge (oddalone o ok. 62 km). Możliwa jest także kontynuacja kuracji. Cena za każdy nocleg z pełnym wyżywieniem w pokoju 2-os. od 56 euro od osoby (H 720/D12V). Transfer w cenie.

Najważniejsze informacje o hotelu

 • Program rekreacyjny
 • bezpośrednie położenie na plaży

Opinie klientów

Znakomity 4,7 / 5,0
99% Rekomendacja
Hotel
Serwis
Zabiegi
Wyżywienie
Strefa wellness
248 Ocen od klientów Oceny mogą wystawiać tylko klienci, którzy odbyli podróż
 • Vera H.
  z Niemcy

  „Wszyscy zadowoleni” Oryginalna opinia (tłumaczenie maszynowe)

  Spędziłam wspaniały czas w Nikki's Nest, czując się bardzo zregenerowana po ponad 3-tygodniowym pobycie. Jedzenie w formie bufetu było naprawdę pyszne, terapeuci pomocni i czułem się komfortowo w domku. Dziękuję, wrócę!!! pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Ze względu na pobliską świątynię Shivy i zwyczaj Hindusów do trąbienia klaksonami, było dość głośno, szczególnie podczas festiwalu Onam. Byłem bardzo zadowolony z mojego domku bez klimatyzacji!
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Bardzo przyjazny personel.
  • Wyżywienie
   Jedzenie było doskonałe, urozmaicone, gorąco polecam!!!
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Dobre terapie i zabiegi, piękny widok na więcej przy basenie.
  • Zabiegi i programy
   Bardzo kompetentny i reagujący na potrzeby jednostki.

  pokaż mniej

  • sierpień 2023
  • dłużej niż 23 dni
  • podróżujący indywidualnie
  • od 40 do 49 lat
 • Anonimowi goście

  „bardzo relaksujące, dobre zabiegi, świetne jedzenie i relaks w tropikalnym raju” Oryginalna opinia (tłumaczenie maszynowe)

  • sierpień 2023
  • 17 - 23 dni
  • z przyjaciółmi
 • Katharina S.

  „Głęboko zrelaksowany, niesamowicie szczęśliwy i spełniony po powrocie do domu.” Oryginalna opinia (tłumaczenie maszynowe)

  Otoczenie Nikki's Nest jest niesamowicie piękne. Ogrody, chaty, w których mieszkasz, zwierzęta wędrujące po ogrodzie, palmy, krzewy i kwiaty to uczta dla oczu. Zespół medyczny jest bardzo uważny i proaktywny. Terapeuci są bardzo profesjonalni. Kierownictwo zawsze słucha i stara się pomóc każdemu. pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Lobby i recepcja są bardzo pięknie urządzone. Czystość jest na europejskim poziomie. Pokoje mają rustykalne meble, które dobrze pasują do chat. Okolica jest zdominowana przez świątynię, która osobiście bardziej mnie wzbogaciła niż przeszkadzała. W pobliżu znajdują się krawcy i ładne sklepy, również w odległości spaceru.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Zawsze oddany i przyjazny. Personel jest niezwykle pomocny.
  • Wyżywienie
   Jedzenie było dla mnie osobiście główną atrakcją. Wystarczający wybór, ale nie marnotrawstwo. Smak był doskonały i zróżnicowany.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Wszystko było zawsze czyste. Mogłam się wspaniale zrelaksować podczas zabiegów.
  • Zabiegi i programy
   Indywidualny plan terapii dla każdej osoby. Byłem w stanie bardzo dobrze wyzdrowieć i osiągnąłem swój cel, jakim było posiadanie większej energii i powrót do domu w pełni sił.

  pokaż mniej

  • sierpień 2023
  • dłużej niż 23 dni
  • podróżujący indywidualnie
 • Sabine F.

  „Co sobie wyobrażałem” Oryginalna opinia (tłumaczenie maszynowe)

  Uważam, że oferowana ajurweda i cała koncepcja, w tym bardzo dobre jedzenie i uroczy ośrodek, są bardzo dobre. Nie zrelaksowałem się tak bardzo, ponieważ nigdy nie spałem dobrze. Dużo lepiej spało mi się na samodzielnie zorganizowanej wycieczce z noclegiem. Świątynia, która zaczynała się każdego ranka o 5.30 z głośnymi dzwonkami i muzyką, również nie pomogła, ale to tylko część Indii. pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Uroczy, z małymi wadami i wciąż w remoncie, ale uważam, że był świetny. Personel i obsługa były świetne. Otoczenie - świątynia w bezpośrednim sąsiedztwie, bardzo ruchliwa.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Wszystko było świetne, dział medyczny, w tym terapeuci, ogrodnicy, sprzątaczki, ochrona, recepcja (większość z nich), bardzo kompetentni. Jednak nasz paszport został zamieniony i byliśmy na lotnisku z niewłaściwym, co było krytyczne i na początku nikt nie był dostępny, ale potem reakcja była wystarczająca.
  • Wyżywienie
   Mistrzowie kuchni!
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Basen nie był w centrum uwagi przez pierwsze 5 dni z powodu ulewnego deszczu, ale potem była to dobra alternatywa, ponieważ nie wolno nam było chodzić na plażę przez 14 dni. Plaża jest być może wadą ośrodka, ponieważ jest zamknięta z powodu niebezpieczeństwa.
  • Zabiegi i programy
   Lepiej już być nie może!

  pokaż mniej

  • lipiec 2023
  • 17 - 23 dni
  • jako para
  • od 60 do 69 lat
 • Andrej W.
  z Niemcy

  „Relaksująca i ekscytująca wycieczka z bardzo przyjaznymi ludźmi” Oryginalna opinia (tłumaczenie maszynowe)

  Wymarzone, rajskie miejsce z doskonałą ofertą ajurwedy i jogi. pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Piękny, bardzo zadbany ośrodek z gustownymi domkami, restauracją, biblioteką i wieloma innymi atrakcjami.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Niezwykle naturalna życzliwość personelu, od obsługi, ogrodników, ochrony, kuchni po nauczycieli jogi, masażystów i lekarzy.
  • Wyżywienie
   Bardzo zróżnicowane, wszechstronne i wysokiej jakości. Smacznie podane
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Piękny basen z mocno chlorowaną wodą. Dzika zatoczka plażowa niedaleko prawdziwego indyjskiego zgiełku, który uznaliśmy za wzbogacający
  • Zabiegi i programy
   Wyjątkowo hojne i (materiałochłonne) aplikacje, które są bardzo skuteczne i wpływowe

  pokaż mniej

  • lipiec 2023
  • 17 - 23 dni
  • jako para
  • od 60 do 69 lat

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Ajurweda

Podróż do własnego wnętrza

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki
Rezerwuj Kontakt Udostępnij