morze

Słońce i morze zimą – 3 najbardziej popularne cele podróży

Na zewnątrz wieje zimny wiatr, deszcz nie pomaga poprawić humoru, a Ty zaczynasz śnić o białych plażach, słońcu, przejrzystym morzu oraz o koktajlach pod palmami. Na marzeniach jednak nie musi się skończyć, ponieważ za niewielkie pieniądze możesz sobie pozwolić na urlop w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie, w których znajdziesz wszystko czego Ci w tej zimowej porze potrzeba – długie i szerokie plaże, relaks, przygodę oraz najlepsze oferty wellness i fitness. Znajdź ofertę urlopową, która pomoże Ci na parę dni zapomnieć o szarej zimie.

Hiszpania – najlepsze cele urlopowe na udany, słoneczny urlop w środku zimy

Do najchętniej wybieranych celów na urlop zimowy, dla tych poszukujących miejsc o ciepłym klimacie, zaliczają się Teneryfa oraz Lanzarote. Obydwie wyspy mają do zaoferowania wszystko, czego można oczekiwać od urlopu w środku zimy. Średnia wysokość temperatur na Teneryfie wynosi 20-24 stopnie i jest to idealne miejsce na oddanie się urlopowi na plaży oraz skorzystanie z oferty wellness i programu sportowego. Wspinaczki górskie w wąwozie Masca, nurkowanie w południowej części wyspy w sąsiedztwie delfinów, zwiedzanie zabytków starego miasta oraz dzielnicy portowej stolicy Santa Cruz de Teneriffa – wyspa ta ma do zaoferowania coś niezwykłego dla każdego. Hotele dostępne w różnych cenach czekają by zadowolić gości oazami wellness.

Hotele wellness i beauty chętnie przyjmą licznych gości również na Lanzarote. Z temperaturami porównalnymi do tych na Teneryfie, wyspa rokrocznie przyciąga tysiące urlopowiczów, zauroczonych pięknem tego miejsca. Zauroczusz się rozległym Parkiem Narodowym Timanfaya, będziesz miał okazję wybrać się na wspinaczke na Hacha Grande o wysokości 562 metrów, zanurkujesz w zapierającym dech w piersiach świecie egzotycznych ptaków w „Parku Tropikalnym” lub po prostu dasz się rozpieścić w jednym z hoteli, specjalizującym się w różnorodnych terapiach oraz aktywnych programach fitness, które sprawią, że rozpoczniesz dzień pełen energii.

Na Teneryfę i Lanzarote ze SpaDreams >>

Karaibskie przeżycie na wyciągnięcie ręki

Czy może być coś lepszego niż relaks w środku zimy na Karaibach? Odpręż się i pozostaw za sobą kłopoty dnia codziennego na St. Lucia lub na St. Vincent. Miejsce w licznych luksusowych hotelach wraz z profesjonalnymi programami fitness, takimi jak pilates, joga, spinning, thai chi oraz aerobic czekają na gości. Krystaliczne przejrzyste morze, białe plaże oraz bogate programy rozrywkowe i możliwość uprawiania licznych sportów oferują wyspy St. Lucia oraz St. Vincent. Odkryj imponujący podwodny świat, poznawaj wyspę na rowerze górskim i spróbuj regionalnych przysmaków. Tutaj zimowy urlop będzie niezapomnianym przeżyciem, możliwym do dopasowania na każdą kieszeń oraz pod każdy gust.

Zima pod palmami na Karaibach >>

Tajlandia – najlepsza destynacja urlopowa w zimowych miesiącach

Tajlandia-koh-samui

Marzysz o relaksującym, niezapomnianymczasie spędzonym na słońcu w ciepłych temperaturach? Chciałbyś budzić się pośród tropikalnego lasu, rozkoszować się śniadaniem na plaży a następnie wybrać się na aromaterapeutyczny masaż lub zabieg upiększający i po godzinie z jogą rozpocząć dzień z naładowanymi bateriami? Tajlandia jest więc idelanym celem urlopowym dla Ciebie. Wyspy Phuket oraz Koh Samui zaliczają się do najpopularniejszych destynacji urlopowych, przede wszystkim w porze zimowej, oferują bogaty wybór hoteli, możliwości rozrywki oraz przede wszystkim niepowtarzalne zabiegi wellness oraz zajęcia sportowe. Tajlandia to najlepsze miejsce na terapię na całe ciało w stylu azjatyckim, która gwarantuje pełny relaks oraz wspaniałe samopoczucie. Poczuj na własnej skórze działanie leczniczych zabiegów, ciesz się niezapomnianym pobytem z daleka od zimnej Europy i wróć do ciedziennych obowiązków z nową energią.

Tajlandia najlepsza zimą >>

 

SpaDreamsPL Instagram
Mapa sytuacyjna