uzdrowiska

Lubisz podróżować sam? Wybierz wakacje dla singli

Samotna podróż w dalekie i nieznane- czyż nie brzmi romantycznie?  Dlatego też od paru lat coraz bardziej na popularności zyskuje koncept wczasów dla samotnych. Wczasy dla singli to nie opcja dla zdesperowanych i znudzonych życiem, lecz po prostu dla tych, którzy chcą ucieć od zgiełku życia codziennego, od ludzi którzy otaczają nas na codzień, pomedytować w samotności lub poznać innych ludzi podróżujących w pojedynkę.

Wczasy dla singli są organizowane przez coraz więcej hoteli, głównie w kajach Europy Zachodniej. Jednak programów przygotowanych dla singli nie brakuje również w ośrodkach polskich.  Wyjątkowo dobrym pomysłem jest wybranie się na tego typu pobyt do ośrodka spa i wellness. Wybierając taką formę odpoczynku będziesz mieć pewność, że nikt nie będzie Cię niepokoił jeżeli zechcesz spędzić czas samotnie, a jeżeli zapragniesz towarzystwa drugiego człowieka, to z pewnością spotkasz kogoś, kto go również poszukuje.

Czego oczekiwać wybierając na wakacje dla singli w hotelu spa i wellness? Przede wszystkim możliwości stuprocentowego odprężenia. Czas spędzisz na relaksacyjnych masażach, spacerach po okolicy, ćwiczeniach z trenerem, odprężeniu w strefie spa i wellness, zazwyczaj z dostępem do basenu, jacuzzi, sauną i innymi udogodnieniami. Jeżeli wieczorem będziesz mieć ochotę na drinka w towarzystwie lub po prostu nie lubisz jadać  posiłków w samotności, możesz przyłączyć się do stołu zazwyczaj przygotowanego dla gości podróżujących w pojedynkę. Z pewnością poznasz w ten sposób interesujących ludzi o podobnym stanie ducha i wyobrażeniu idealnie spędzonego czasu wolnego.

 Wakacje dla singli nie są jednak wybierane jedynie przez osoby, które potrzebują relaksacji i odprężenia w samotności, lecz również przez osoby, które mają do zrealizowania konkretny cel,jak odchudzanie, czy poprawa stanu zdrowia i chcą zrobić to dyskretnie lub po prostu nie chcą być przez nic rozpraszane.

Sprawdź, gdzie możesz wybrać się na wakacje dla singlihttps://www.spadreams.pl/wczasy-dla-singli/

SpaDreamsPL Instagram
Mapa sytuacyjna