7=6

Znakomity 4,7/5,0

28 ocen od naszych Klientów

Znakomity 4,7/5,0

Hotel numer 1 Chavakkad Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 1 w: Chavakkad. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji. Idealny dla osób podróżujących indywidualnie. Ta oferta jest szczególnie aktrakcyjna dla podróżujących indywidualnie. Ponad 70% osób, które dokonało rezerwacji, podróżowało indywidualnie.

Meiveda Ayurveda Beach Resort

Ajurweda - rodzinna & autentyczna

Niewielki, rodzinny ośrodek ajurwedy położony bezpośrednio przy plaży, uwielbiany dzięki tradycyjnym kuracjom ajurwedyjskim. Ciesz się ciszą i spokojem, która pozwoli na pełną regenerację ciała i ducha.

Najpopularniejsze udogodnienia

 • Wi-Fi bezpłatnie
 • Nad morzem
 • Podróżujący indywidualnie
 • W otoczeniu zieleni
 • Lekarz ajurwedyjski
 • Ajurweda-Tri-Dosha
 • Joga
 • Dieta wegetariańska

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Osoba towarzysząca/pobyt służbowy

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, śniadanie

1 507 zł

 • Wifi na recepcji
 • korzystanie z łóżek i parasoli słonecznych na plaży

Kod rezerwacji telefonicznej: 73MP2

Dopasuj swój pobyt:

Klasyczna kuracja ajurwedyjska

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

2 196 zł

Specjalizacje:

 • Regeneracja ( od 7 noclegów)
 • Panchakarma (oczyszczenie, od 14 noclegów)
 • Utrata wagi (od 14 noclegów)
 • Leczenie zapalenia stawów (od 21 noclegów)
 • od 7 noclegów pełne wyżywienie ajurwedyjskie (3 dania wegetariańskie dziennie)
 • herbata ziołowa i woda mineralna
 • wstępna konsultacja, wszystkie kolejne konsultacje i rozmowa końcowa z lekarzem ajurwedyjskim, ustanowienie typu dosha
 • stworzenie indywidualnego programu zabiegowego
 • konsultacja żywieniowa
 • codziennie ok. 2-3 zabiegi (ok. 2 godz.) zgodnie z zaleceniami lekarza ajurwedyjskiego oraz typu dosha np. inhalacje ziołowe, masaż całego ciała olejkiem z masażem głowy, częściowo synchroniczny, Panchakarma (ajurwedyjskie zabiegi oczyszczające), polewanie czoła olejem Shirodhara
 • napój ziołowy po zabiegach
 • codziennie rano joga (3 rodzaje kursów: dla początkujących, średniozaawansowanych, zaawansowanych) i wieczorami (od pon.-sob.)

Dodatkowo w cenie tylko dla gości SpaDreams

 • Wifi na recepcji
 • korzystanie z łóżek i parasoli słonecznych na plaży

Polecane przy następujących dolegliwościach

Atopowe zapalenie skóry / łuszczyca, Bóle kręgosłupa, Cukrzyca, Nerki / drogi moczowe, Otyłość / nadwaga, Podwyższone ciśnienie, Przemiana materii / żołądek / jelita, Serce / naczynia krwionośne / układ krążenia, Skóra / alergie, Stres / zmęczenie, Układ nerwowy / neurologia, Układ oddechowy / astma, Układ ruchu, Wzrok / słuch / zęby

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

 • Rezerwuj 28 nocy - zapłać za 24 : 4 noce gratis
 • Rezerwuj 21 nocy - zapłać za 18 : 3 noce gratis
 • Rezerwuj 14 nocy - zapłać za 12 : 2 noce gratis

Wszystkie możliwe zniżki

Kod rezerwacji telefonicznej: 73MP1

Dopasuj swój pobyt:

Meiveda Ayurveda Beach Resort w szczegółach

Miejscowość

Kerala, południowy stan w Indiach, znana jest ze swoich długich, piaszczystych plaż, pięknych wód Backwaters, różnorodnej kultury, a przede wszystkim z licznych ośrodków ajurwedyjskich. Przez cały rok panuje tu tropikalny klimat, a okres monsunowy trwa od czerwca do października.

Ośrodek ajurwedyjski

Niewielki, rodzinny ośrodek Meiveda Ayurveda Beach Resort położony jest w tropikalnym ogrodzie o pow. 1,5 ha, w północnej części Kerali, w okolicy Thrissur, bezpośrednio przy długiej, tropikalnej, piaszczystej plaży Chavakkad.

Zakwaterowanie

7 wolnostojących, wybudowanych w tradycyjnym keralskim stylu domków, w których znajduje się łącznie 12 pięknych, przytulnych pokoi (ok. 32 m2). Luźne rozmieszczenie budynków na terenie ogrodu zapewnia pełnię prywatności. Pokoje są komfortowo wyposażone w wannę/prysznic/WC, wentylator, TV, małą lodówkę oraz duży taras z siedzeniami. Dostępne również pokoje z klimatyzacja. Wi-Fi przy recepcji.

Wyżywienie i wypoczynek

Otwarta restauracja ajurwedyjska oferuje indywidualne, dopasowane do typu dosha posiłki, w formie set-menu, w zależności od obłożenia również w formie bufetu. Ścisłe, ajurwedyjsko-wegetariańskie wyżywienie, dania rybne przygotowywane są tylko na zapytanie. Również kuchnia europejska.

Ajurweda, zdrowie i czas wolny

Bujna roślinność zapewnia odprężenie dla zmysłów, a tropikalna, płaska plaża zachęca do spacerów. Leżaki i parasole przeciwsłoneczne na plaży.

Centrum ajurwedy spezjalizuje się w autentycznej, tradycyjnej ajurwedzie. Centrum z 7 pokojami zabiegowymi prowadzone jest przez 2 lekarzy ajurwedyjskich, którzy wspierani są przez 13-osobowy zespół specjalistów. Z uwagi na niewielką liczbę gości, którzy mogą jednocześnie przebywać w hotelu i duży zespół specjalistów ajurwedyjskich, hotel umożliwa maksymalną personalizację kuracji oraz spokój, niezbędny do osiągniecia równowagi pomiędzy ciałem, umysłem i duszą. Poza ziołową łaźnią parową i kąpielami ziołowymi goście mają dostęp do pawilonu do jogi i medytacji, w przypadku ładnej pogody joga na plaży.

Meiveda opiera się na zasadach unikalnej ajurwedy Kalari, w której zabiegi przeprowadzane są według systemu Marma-Nadi. Polega on na związku wrażliwych, pełnych energii Marm (punktów) z Nadi (torem energii) w organizmie ludzkim. Masaż Kalari optymalizuje wewnętrzny przepływ energii, może zwiększyć ruchliwość oraz zmniejszyć bóle. Kuracja ajurwedyjska jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą uciec od stresów dnia codziennego, poprawić odporność organizmu, zwiększyć pokłady energii życiowej, odzyskać witalności oraz utrzymać lub przywrócić dobry stan zdrowia.

Ajurweda zalecana również w przypadku chorób układu krążenia, oczu, skóry, cukrzycy, przy chorobach dróg oddechowych, nerek, dróg moczowych, układu nerwowego i schorzeniach układu ruchu, przy nadmiernym stresie, bezsenności, w stanach osłabienia, przy chorobach układu trawiennego, nadciśnieniu, alergiach.

Czas wolny

Znajdujące się w okolicy ośrodka miasto Thissur ma historyczną przeszłość. Obsługa hotelowa z przyjemnością pomoże przy organizacji wycieczek, np. do słynnych Backwaters, do Wodospadów Athirapilly lub do Thissur z Pałacem Sakthan. Guruvayoor ze słynną, ponad 5000-letnią świątynią Krishny oraz osadą słoni to również miejsce warte odwiedzin.

Hotel

☀ Mały, dobrze znany kurort Meiveda Ayurveda Beach Resort znajduje się na północy Kerala, w rejonie Thrissur, z dala od konwencjonalnej turystyki. Idylliczny, 1,5-hektarowy ogród bezpośrednio przy długiej, tropikalnej, piaszczystej plaży Chavakkad zaprasza do relaksu. 

Położenie i okolica

Kerala, najbardziej na południe wysunięty stan Indii, jest znana i uwielbiana ze względu na swoje długie piaszczyste plaże, piękne, szeroko rozgałęzione cieki wodne Backwaters, zróżnicowaną kulturę i wreszcie, co nie mniej ważne, z uwagi na mnogość kurortów ajurwedyjskich. Region oferuje klimat tropikalny przez cały rok, sezon monsunowy (idealny dla Panchakarmy) trwa od czerwca do października.

Zakwaterowanie

4 wolnostojące dwuosobowe domki typu chalet wybudowane w tradycyjnej architekturze Kerala oraz 2 przestronne domki typu chalet mieszczą 16 komfortowych, przestronnych pokoi (ok. 32 m2). Są one luźno rozmieszczone na całym terenie, gwarantują maksymalną prywatność i są komfortowo wyposażone w wannę/prysznic/WC, moskitierę, wentylator oraz duży taras z miejscem do siedzenia. Mała lodówka medyczna na zamówienie. Również pokoje z klimatyzacją. Kerala Palace z 4 dodatkowymi pokojami z oddzielnym salonem i balkonem lub tarasem. Pokoje jednoosobowe to pokoje dwuosobowe do użytku jednoosobowego. WLAN w recepcji.

pok.2-os. Chalet

Przytulne pokoje 2-os.typu Chalet (ok. 32 m2). Wanna/ prysznic/ WC, siatki przeciwko owadom, wentylatory a także duży taras. Mała lodówka na lekarstwa na zapytanie.

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 73MD1

pok.1-os. Chalet

Przytulny pokój 2-os.typu Chalet do użytkowania przez jedną osob (ok. 32 m2). Wanna/ prysznic/ WC, siatki przeciwko owadom, wentylatory a także duży taras. Mała lodówka na lekarstwa na zapytanie.

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 73ME1

pok.2-os. Chalet klimatyzacja

Przytulny pokój 2-os. typu Chalet z klimatyzacją (ok. 32 m2). Wanna/ prysznic/ WC, siatki przeciwko owadom, wentylatory a także duży taras. Mała lodówka na lekarstwa na zapytanie.

klimatyzacja

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 73MD2

pok.1-os. Chalet klimatyzacja

Przytulny pokój 2-os. typu Chalet do użytkowania przez jedną osobę (ok. 32 m2). Wanna/ prysznic/ WC, siatki przeciwko owadom, wentylatory a także duży taras. Mała lodówka na lekarstwa na zapytanie.

klimatyzacja

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 73ME2

pok.2-os. Kerala Palace

Przytulne, duże pokoje 2-os. w Kerala Palace z oddzielną strefą dzienną oraz z balkonem lub tarasem. Wanna/ prysznic/ WC, moskitiera, wentylator. Mała lodówka na lekarstwa na zapytanie.

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 73MD3

pok.1-os.=2.os. Kerala Palace

Przytulne, duże pokoje 2-os. do użytkowania przez jedną osobę w Kerala Palace z oddzielną strefą dzienną oraz z balkonem lub tarasem. Wanna/ prysznic/ WC, moskitiera, wentylator. Mała lodówka na lekarstwa na zapytanie.

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 73ME3

Wyżywienie

W otwartej restauracji Ayurveda można skosztować smacznych potraw tri-dosha w formie menu lub z bufetu, w zależności od pojemności. Ścisła ajurwedyjska dieta wegetariańska jest bardzo ważna, białe ryby są przygotowywane tylko na życzenie. Również kuchnia europejska.

Zdrowie i kuracje

Odnowiony, certyfikowany przez Green Leaf Ayurveda Centre z 10 gabinetami zabiegowymi jest prowadzony przez 2 lekarzy Ayurveda wspieranych przez zespół profesjonalnych terapeutów. Oprócz klasycznych dolegliwości, klinika zajmuje się również intensywnie współczesnymi problemami, takimi jak wypalenie, uzależnienia, problemy sercowo-naczyniowe i zaburzenia odżywiania. Ze względu na małą liczbę gości, możliwa jest jak największa indywidualność lekarstwa, jak również niezbędny odpoczynek w celu osiągnięcia równowagi ciała, umysłu i duszy. Pawilon Jogi dla jogi rano (z wyjątkiem niedziel) i medytacji wieczorem. Joga na plaży w dobrych warunkach pogodowych. Tłumaczka niemieckojęzyczna (75 euro za osobę) na życzenie.

Meiveda Ayurveda Ayurveda

Leczenie Ayurveda w Meiveda oznacza tradycję i indywidualność. Centrum jest umeblowane i wyposażone zgodnie z nauką ajurwedyjską, aby zapewnić gościom pełną koncentrację i relaks. Ciągła opieka nad gościem, z ciągłym dostosowywaniem zabiegów ajurwedyjskich i odżywiania do indywidualnych potrzeb, obiecuje trwałe leczenie, które przywraca równowagę ciała, umysłu i duszy oraz pozwala zapomnieć o codziennym stresie.

Czas wolny

Bujna roślinność oferuje relaks dla zmysłów, a tropikalna, płytka plaża zaprasza na spacer. Hamaki w ogrodzie, leżaki i parasole na plaży. Okolice ośrodka mają historyczną przeszłość, obiekty handlowe ok. 3 km. Hotel z przyjemnością pomoże zorganizować wycieczki do słynnych Backwaters, Athirapilly Falls, Thrissur z Sakthan Palace, świątyni Guruvayoor lub sierocińca-słonia.

Przyjazd

Transfer lotnisko COK (w 2 strony) FIT 73MT1 € 60/samochód, rezerwacja przez SpaDreams.
Transfer lotnisko  CCJ (w 2 strony) FIT 73MT2 € 60/samochód, rezerwacja przez SpaDreanms. 

Najbliższe lotniska
Cochin International Airport (COK) : (ok. 94 km / 148 minut)
Calicut International Airport (CCJ) : (ok. 67 km / 111 minut)

Informacje dodatkowe

INFORMACJE konieczna znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Najważniejsze informacje o hotelu

Pomocne dokumenty

IRCLASS Zertifizierung
DAS Zertifizierung

Opinie klientów

Znakomity 4,7 / 5,0
100% Rekomendacja
Hotel
Serwis
Zabiegi
Wyżywienie
Strefa wellness
28 Ocen od klientów Oceny mogą wystawiać tylko klienci, którzy odbyli podróż
 • Klient SpaDreams

  „To było cudownie relaksujące i dobre dla duszy.” przetłumaczone przez Google

  Hotel Meiveda to bardzo ładne miejsce z zadbanym parkiem i przytulnymi domkami. Następnie personel jest zawsze przyjazny i pomocny, a lekarz również bardzo uprzejmy i chętny do zaspokojenia wszystkich potrzeb. Terapeuci są w większości bardzo kompetentni i budują serdeczny związek, który sprawia, że leczenie jest jeszcze bardziej skuteczne. W ogrodzie rośnie wiele używanych roślin leczniczych, a także olejek do masażu. Z powodu codziennego rytmu zabiegów, posiłków (pysznych) i spacerów na plaży, umysł uspokaja się tak bardzo, że nie mogę powiedzieć, że nigdy tak bardzo nie wyzdrowiałam. Jestem naprawdę nową osobą! pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Bardzo stylowy i gustowny, dużo drewna. Wolnostojące domki oferują dużo odosobnienia w razie potrzeby, ale mogą również zaprosić do odwiedzin. W parku pachnie i kwitnie, a ptaki, czasem także pawie chodzą spokojnie, a wiele żab skrzeczy. Za nim szeleści morze. Sala do jogi jest wolnostojąca i otwarta na wszystkie strony, a także zapewnia niezbędną atmosferę do wyciszenia. Pokoje są sprzątane codziennie, a jeśli coś przegapisz, zostanie naprawione bezpośrednio. Okolica oferuje wyraźny kontrast z tą spokojną wyspą, ponieważ typowe indyjskie życie na ulicach jest raczej głośne i dziwaczne.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Znalazłem tam każdą sprawę otwartego ucha i rzadko doświadczałem tak wiele przyjaźni w moim życiu!
  • Wyżywienie
   Istnieje bufet na wszystkie posiłki i różne potrawy w różnych glinianych naczyniach, które wiszą nad płomieniem gazu. Powinien być kompatybilny ze wszystkimi doszami, a kto nie lubi jeść pikantnych, wciąż znajduje wystarczającą ilość łagodnych potraw. To wszystko wegetariańskie i wegańskie nawet łyk mleka w porannej owsiance. Bardzo dobrze to tolerowałem i zawsze uważałem, że jest pyszny.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Nie ma basenu, ale morze jest na progu. Na plaży jest już śmieci (nie w części hotelowej), a woda jest zawsze czymś, ale można tylko winić całą ludzkość ... Nadal jest fajnie pływać i skakać w fale. Strefa spa składa się z pojedynczych kabin, co zapewnia domową atmosferę. Możesz się tam świetnie zrelaksować.
  • Zabiegi i programy
   To niewiarygodne, ile jest różnych aplikacji. Doświadczyłem ich wszystkich jako bardzo korzystnych, a niektórych jako wręcz boskich. Terapeuci są w większości bardzo kompetentni i odpowiadają na osobiste potrzeby. Możesz czuć się wspaniale.

  pokaż mniej

  • maj 2019
  • 17 - 23 dni
  • podróżujący indywidualnie
 • Sylvia S.
  z Niemcy

  „Idealny i bardzo relaksujący” przetłumaczone przez Google

  Mały raj z super miłym personelem, który sprawia, że wszystko jest możliwe pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Wszystko było bardzo czyste
  • Usługi i obsługa w hotelu
   To, co jest możliwe, odbywa się z przyjaznym uśmiechem
  • Wyżywienie
   Bardzo smaczny i świetny wybór
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Bez basenu, ale ładna plaża
  • Zabiegi i programy
   Nawet w krótkim czasie bardzo dobre wyniki

  pokaż mniej

  • grudzień 2018
  • 4 - 8 dni
  • z przyjaciółmi
  • od 40 do 49 lat
 • Carola E.
  z Niemcy

  „Więcej nie można osiągnąć w tym czasie: Super odzyskane, wypełnione energią miejsca i sanitarne place budowy pod kontrolą” przetłumaczone przez Google

  Mały ośrodek z personelem, który jest bardzo trudny do spełnienia. Lekarz jest świetny, nauczyciel jogi jest po prostu fantastyczny. Mój masażysta bardzo dobrze potraktował moje problemy z plecami. Jedzenie jest dobre, ale nie oddzielone do doshas. Nie jest to możliwe ze względu na wielkość działu. Istnieje jednak dieta alternatywna dla potomków. Wspaniała, długa plaża zachęcająca do spacerów. Nie będziesz nieprzyjemny, jeśli spotkasz kogoś. pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Dobrze osadzony w naturze. Czyste, ładne pokoje, ale trochę spartańskie. Masz wszystko, czego potrzebujesz. Ogród jest bardzo naturalny ... Słyszysz ptaki przez cały dzień, świerszcze i szum morza w nocy.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Bardzo przyjazny i zawsze chętny do spełnienia życzeń
  • Wyżywienie
   Dla mnie zawsze było coś, co naprawdę mi się podobało. I ear sllerfings również tylko 12 dni tam.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Bez basenu, spa jest tradycyjne i proste. Podoba mi się to osobiście. Podąża za stylem kurortu "otoczonego naturą". Bardzo dobrze się zrelaksowałem i oddałem go w ręce terapeuty.
  • Zabiegi i programy
   Skuteczne leczenie w doświadczonych rękach

  pokaż mniej

  • grudzień 2018
  • 12 - 16 dni
  • podróżujący indywidualnie
  • od 40 do 49 lat
 • Rolf M.
  z Szwajcaria

  „Właśnie dla mnie, przyjemność od A do Z” przetłumaczone przez Google

  Specjalnie wymyśliłem sobie wakacje ajurwedyjskie z opieką przeddyplomową. Ale nie całkowicie purystyczny, ale z dostępem do morza i możliwością sporadycznego pływania. Obiekt i obsługa przekroczyły moje oczekiwania. Wspaniale było widzieć przyjaznych, wesołych ludzi wśród personelu ośrodka. Przywództwo robi na mnie ogromne wrażenie i dobrze wiadomo, że pracownicy są wszędzie podobni do szefów. Czapki z głów! Ponadto, jako środek odniesienia, sam naciskam na prawdziwy profesjonalizm, a przy obecnym marketingu gorącym powietrzem bez znaczących wyników nie można nic zrobić. Meiveda jest autentyczna i ma substancję. Piękne! pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Hol i recepcja, pokoje (dokładnie zgodnie z rezerwacją) dotyczące stanu i nienagannej obsługi. Wszystko jest dla mnie przyjemnością.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Nie można być bardziej przyjaznym i bardziej pomocnym. Świetlisty przykład tego, jak gastronomia może zrobić to z nami. To tylko kwestia postawy i kultury, w której Indie daleko wyprzedzają nas.
  • Wyżywienie
   Gastronomia jest wspaniała ajurwedyjska. Zawsze będę tak znowu jadł, gdybym tylko mógł to zrobić w Europie.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Meiveda NIE jest miękkim miejscem dla typowych dla Zachodu mieszkańców Psuedo-Wellness. Oferuje swoją plażę na Morzu Arabskim!
  • Zabiegi i programy
   Pierwsza klasa pod każdym względem. Wróciłem jako starszy całkowicie naładowany. A życzliwość profesjonalistów jest więcej niż inspirująca.

  pokaż mniej

  • marzec 2018
  • dłużej niż 23 dni
  • podróżujący indywidualnie
  • od 70 do 79 lat
 • Werner R.
  z Niemcy

  „cudowny” przetłumaczone przez Google

  Mały ośrodek, zabiegi kojące, curry pikantne pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   wspaniały
  • Usługi i obsługa w hotelu
   doskonały
  • Wyżywienie
   Kuchnia pomysłowa, pyszna
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   doskonały
  • Zabiegi i programy
   Opieka (2 lekarze) doskonałe

  pokaż mniej

  • luty 2018
  • 17 - 23 dni
  • jako para
  • od 70 do 79 lat

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Ajurweda

Podróż do własnego wnętrza

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki
Rezerwuj Kontakt Udostępnij