7=6

Znakomity 4,7/5,0

28 ocen od naszych Klientów

Znakomity 4,7/5,0

Hotel numer 1 Chavakkad Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 1 w: Chavakkad. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji. Idealny dla osób podróżujących indywidualnie. Ta oferta jest szczególnie aktrakcyjna dla podróżujących indywidualnie. Ponad 70% osób, które dokonało rezerwacji, podróżowało indywidualnie.

Meiveda Ayurveda Beach Resort

Rodzinna, autentyczna ajurweda wśród bujnej przyrody

Niewielki, rodzinny ośrodek ajurwedy położony bezpośrednio przy plaży, uwielbiany dzięki tradycyjnym kuracjom ajurwedyjskim. Ciesz się ciszą i spokojem, która pozwoli na pełną regenerację ciała i ducha.

Najpopularniejsze udogodnienia

 • Wi-Fi bezpłatnie
 • Nad morzem
 • W otoczeniu zieleni
 • Lekarz ajurwedyjski
 • Ajurweda-Tri-Dosha
 • Joga
 • Łaźnia parowa
 • Dieta wegetariańska

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Pobyt

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, śniadanie

1 490 zł

 • śniadanie
 • Wi-Fi przy recepcji
 • korzystanie z leżaków I parasoli przeciwsłonecznych na plaży

Kod rezerwacji telefonicznej: 73MP2

Dopasuj swój pobyt:

Klasyczna kuracja ajurwedyjska

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

1 916 zł

Specjalizacje:

 • Regeneracja ( od 7 noclegów)
 • Panchakarma (oczyszczenie, od 14 noclegów)
 • Utrata wagi (od 14 noclegów)
 • Leczenie zapalenia stawów (od 21 noclegów)
 • od 7 noclegów pełne wyżywienie ajurwedyjskie (3 dania wegetariańskie dziennie)
 • herbata ziołowa i woda mineralna
 • wstępna konsultacja, wszystkie kolejne konsultacje i rozmowa końcowa z lekarzem ajurwedyjskim, ustanowienie typu dosha
 • stworzenie indywidualnego programu zabiegowego
 • konsultacja żywieniowa
 • codziennie ok. 2-3 zabiegi (ok. 2 godz.) zgodnie z zaleceniami lekarza ajurwedyjskiego oraz typu dosha np. inhalacje ziołowe, masaż całego ciała olejkiem z masażem głowy, częściowo synchroniczny, Panchakarma (ajurwedyjskie zabiegi oczyszczające), polewanie czoła olejem Shirodhara
 • napój ziołowy po zabiegach
 • codziennie rano joga (3 rodzaje kursów: dla początkujących, średniozaawansowanych, zaawansowanych) i wieczorami (od pon.-sob.)
 • wi-fi na recepcji
 • korzystanie z leżaków i parasoli przeciwsłonecznych na plaży, wypożyczalnia rowerów

Polecane przy następujących dolegliwościach

Atopowe zapalenie skóry / łuszczyca, Bóle kręgosłupa, Cukrzyca, Nerki / drogi moczowe, Otyłość / nadwaga, Podwyższone ciśnienie, Przemiana materii / żołądek / jelita, Serce / naczynia krwionośne / układ krążenia, Skóra / alergie, Stres / zmęczenie, Układ nerwowy / neurologia, Układ oddechowy / astma, Układ ruchu, Wzrok / słuch / zęby

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

 • Rezerwuj 28 nocy - zapłać za 23 : 5 nocy gratis
 • Rezerwuj 21 nocy - zapłać za 17 : 4 noce gratis
 • Rezerwuj 14 nocy - zapłać za 11 : 3 noce gratis

Wszystkie możliwe zniżki

Kod rezerwacji telefonicznej: 73MP1

Dopasuj swój pobyt:

Meiveda Ayurveda Beach Resort w szczegółach

Miejscowość

Kerala, południowy stan w Indiach, znana jest ze swoich długich, piaszczystych plaż, pięknych wód Backwaters, różnorodnej kultury, a przede wszystkim z licznych ośrodków ajurwedyjskich. Przez cały rok panuje tu tropikalny klimat, a okres monsunowy trwa od czerwca do października.

Ośrodek ajurwedyjski

Niewielki, rodzinny ośrodek Meiveda Ayurveda Beach Resort położony jest w tropikalnym ogrodzie o pow. 1,5 ha, w północnej części Kerali, w okolicy Thrissur, bezpośrednio przy długiej, tropikalnej, piaszczystej plaży Chavakkad.

Zakwaterowanie

7 wolnostojących, wybudowanych w tradycyjnym keralskim stylu domków, w których znajduje się łącznie 12 pięknych, przytulnych pokoi (ok. 32 m2). Luźne rozmieszczenie budynków na terenie ogrodu zapewnia pełnię prywatności. Pokoje są komfortowo wyposażone w wannę/prysznic/WC, wentylator, TV, małą lodówkę oraz duży taras z siedzeniami. Dostępne również pokoje z klimatyzacja. Wi-Fi przy recepcji.

Wyżywienie i wypoczynek

Otwarta restauracja ajurwedyjska oferuje indywidualne, dopasowane do typu dosha posiłki, w formie set-menu, w zależności od obłożenia również w formie bufetu. Ścisłe, ajurwedyjsko-wegetariańskie wyżywienie, dania rybne przygotowywane są tylko na zapytanie. Również kuchnia europejska.

Ajurweda, zdrowie i czas wolny

Bujna roślinność zapewnia odprężenie dla zmysłów, a tropikalna, płaska plaża zachęca do spacerów. Leżaki i parasole przeciwsłoneczne na plaży.

Centrum ajurwedy spezjalizuje się w autentycznej, tradycyjnej ajurwedzie. Centrum z 7 pokojami zabiegowymi prowadzone jest przez 2 lekarzy ajurwedyjskich, którzy wspierani są przez 13-osobowy zespół specjalistów. Z uwagi na niewielką liczbę gości, którzy mogą jednocześnie przebywać w hotelu i duży zespół specjalistów ajurwedyjskich, hotel umożliwa maksymalną personalizację kuracji oraz spokój, niezbędny do osiągniecia równowagi pomiędzy ciałem, umysłem i duszą. Poza ziołową łaźnią parową i kąpielami ziołowymi goście mają dostęp do pawilonu do jogi i medytacji, w przypadku ładnej pogody joga na plaży.

Meiveda opiera się na zasadach unikalnej ajurwedy Kalari, w której zabiegi przeprowadzane są według systemu Marma-Nadi. Polega on na związku wrażliwych, pełnych energii Marm (punktów) z Nadi (torem energii) w organizmie ludzkim. Masaż Kalari optymalizuje wewnętrzny przepływ energii, może zwiększyć ruchliwość oraz zmniejszyć bóle. Kuracja ajurwedyjska jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą uciec od stresów dnia codziennego, poprawić odporność organizmu, zwiększyć pokłady energii życiowej, odzyskać witalności oraz utrzymać lub przywrócić dobry stan zdrowia.

Ajurweda zalecana również w przypadku chorób układu krążenia, oczu, skóry, cukrzycy, przy chorobach dróg oddechowych, nerek, dróg moczowych, układu nerwowego i schorzeniach układu ruchu, przy nadmiernym stresie, bezsenności, w stanach osłabienia, przy chorobach układu trawiennego, nadciśnieniu, alergiach.

Czas wolny

Znajdujące się w okolicy ośrodka miasto Thissur ma historyczną przeszłość. Obsługa hotelowa z przyjemnością pomoże przy organizacji wycieczek, np. do słynnych Backwaters, do Wodospadów Athirapilly lub do Thissur z Pałacem Sakthan. Guruvayoor ze słynną, ponad 5000-letnią świątynią Krishny oraz osadą słoni to również miejsce warte odwiedzin.

Hotel

☀ Mały, dobrze znany kurort Meiveda Ayurveda Beach Resort znajduje się na północy Kerala, w rejonie Thrissur, z dala od konwencjonalnej turystyki. Ośrodek posiada certyfikat Green Leaf. Idylliczny, duży ogród o powierzchni ok. 1,5 ha bezpośrednio przy długiej, tropikalnej, piaszczystej plaży Chavakkad zaprasza do relaksu. 

Położenie i okolica

Kerala, najbardziej wysunięty na południe stan Indii, znany jest z długich piaszczystych plaż, pięknych zatok, zróżnicowanej kultury i wreszcie z wielu kurortów Ayurveda. Region oferuje klimat tropikalny przez cały rok, sezon monsunowy (idealny dla Panchakarmy) trwa od czerwca do października.

Zakwaterowanie

4 wolnostojące dwuosobowe domki typu chalet wybudowane w tradycyjnej architekturze Kerala oraz 2 przestronne domki typu chalet mieszczą 16 komfortowych, przestronnych pokoi (ok. 32 m2). Są one luźno rozmieszczone na całym terenie, gwarantują maksymalną prywatność i są komfortowo wyposażone w wannę/prysznic/WC, moskitierę, wentylator oraz duży taras z miejscem do siedzenia. Mała lodówka medyczna na zamówienie. Również pokoje z klimatyzacją. Kerala Palace z 4 dodatkowymi pokojami z oddzielnym salonem i balkonem lub tarasem. Pokoje jednoosobowe to pokoje dwuosobowe do użytku jednoosobowego. WLAN w recepcji.

pok.2-os. Chalet

Przytulne pokoje 2-os.typu Chalet (ok. 32 m2). Wanna/ prysznic/ WC, siatki przeciwko owadom, wentylatory a także duży taras. Mała lodówka na lekarstwa na zapytanie.

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 73MD1

pok.1-os. Chalet

Przytulny pokój 2-os.typu Chalet do użytkowania przez jedną osob (ok. 32 m2). Wanna/ prysznic/ WC, siatki przeciwko owadom, wentylatory a także duży taras. Mała lodówka na lekarstwa na zapytanie.

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 73ME1

pok.2-os. Chalet klimatyzacja

Przytulny pokój 2-os. typu Chalet z klimatyzacją (ok. 32 m2). Wanna/ prysznic/ WC, siatki przeciwko owadom, wentylatory a także duży taras. Mała lodówka na lekarstwa na zapytanie.

klimatyzacja

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 73MD2

pok.1-os. Chalet klimatyzacja

Przytulny pokój 2-os. typu Chalet do użytkowania przez jedną osobę (ok. 32 m2). Wanna/ prysznic/ WC, siatki przeciwko owadom, wentylatory a także duży taras. Mała lodówka na lekarstwa na zapytanie.

klimatyzacja

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 73ME2

pok.2-os. Kerala Palace

Przytulne, duże pokoje 2-os. w Kerala Palace z oddzielną strefą dzienną oraz z balkonem lub tarasem. Wanna/ prysznic/ WC, moskitiera, wentylator. Mała lodówka na lekarstwa na zapytanie.

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 73MD3

pok.1-os.=2.os. Kerala Palace

Przytulne, duże pokoje 2-os. do użytkowania przez jedną osobę w Kerala Palace z oddzielną strefą dzienną oraz z balkonem lub tarasem. Wanna/ prysznic/ WC, moskitiera, wentylator. Mała lodówka na lekarstwa na zapytanie.

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 73ME3

Wyżywienie

W otwartej restauracji Ayurveda można skosztować smacznych potraw tri-dosha w formie menu lub z bufetu, w zależności od pojemności. Ścisła ajurwedyjska dieta wegetariańska jest bardzo ważna, białe ryby są przygotowywane tylko na życzenie. Również kuchnia europejska.

Zdrowie i kuracje

Odnowione Centrum Ajurweda z 10 salami zabiegowymi specjalizuje się w autentycznej, tradycyjnej Ajurwedzie. Prowadzą ją 2 lekarzy ajurweda, wspieranych przez zespół profesjonalnych terapeutów. Ciągła opieka nad gościem z ciągłym dostosowywaniem aplikacji ajurwedyjskich i żywienia jest napisana wielkimi literami w Meiveda. Ze względu na niewielką liczbę gości, możliwa jest największa możliwa indywidualność oraz odpoczynek niezbędny do osiągnięcia równowagi ciała, umysłu i duszy. Pawilon Jogi do Jogi rano (oprócz niedziel) i Medytacji wieczorem. Joga na plaży w dobrych warunkach pogodowych. Tłumacz niemieckojęzyczny (75 EUR na osobę) na życzenie.

Czas wolny

Mały, ekskluzywny i w pełni klimatyzowany Fragrant Nature Backwater Resort & Ayurveda Spa oferuje przyjemny spokój z dala od miejskiego zgiełku i pomaga uciec od monotonii życia codziennego. Znajduje się w zapierającej dech w piersiach florze i faunie na obszarze ponad 5 ha nad jeziorem Paravur, ok. 20 km od Kollama i należy do "Small Luxury Hotels of the World®". Ośrodek niepalący działa zgodnie z zasadami zrównoważonej turystyki, tzn. szanuje ekologiczne, kulturowe i społeczne uwarunkowania otoczenia.

Przyjazd

Transfer lotnisko COK (w 2 strony) FIT 73MT1 € 60/samochód, rezerwacja przez SpaDreams.
Transfer lotnisko  CCJ (w 2 strony) FIT 73MT2 € 60/samochód, rezerwacja przez SpaDreanms. 

Najbliższe lotniska
Cochin International Airport (COK) : (ok. 94 km / 148 minut)
Calicut International Airport (CCJ) : (ok. 67 km / 111 minut)

Informacje dodatkowe

INFORMACJE konieczna znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Dobrze wiedzieć

Kuracja ajurwedyjska w Meiveda oparta jest na tradycji i personalizacji. Aby zapewnić gościom pełnię koncentracji i odprężenia, centrum ajurwedy jest urządzone i wyposażone zgodnie z zasadami nauki ajurwedyjskiej. Stała opieka nad gośćmi oraz dopasowywanie zabiegów i sposobu odżywiania do indywidualnych potrzeb gwarantują długotrwałe działanie kuracji, a w efekcie odzyskanie wewnętrznej równowagi pomiędzy ciałem, umysłem i duszą, a ponadto pozwoli zapomnieć o problemach dnia codziennego.

Najważniejsze informacje o hotelu

Opinie klientów

Znakomity 4,7 / 5,0
100% Rekomendacja
Hotel
Serwis
Zabiegi
Wyżywienie
Strefa wellness
28 Ocen od klientów Oceny mogą wystawiać tylko klienci, którzy odbyli podróż
 • Klient SpaDreams

  „To było cudownie relaksujące i dobre dla duszy.” przetłumaczone przez Google

  Hotel Meiveda to bardzo ładne miejsce z zadbanym parkiem i przytulnymi domkami. Następnie personel jest zawsze przyjazny i pomocny, a lekarz również bardzo uprzejmy i chętny do zaspokojenia wszystkich potrzeb. Terapeuci są w większości bardzo kompetentni i budują serdeczny związek, który sprawia, że leczenie jest jeszcze bardziej skuteczne. W ogrodzie rośnie wiele używanych roślin leczniczych, a także olejek do masażu. Z powodu codziennego rytmu zabiegów, posiłków (pysznych) i spacerów na plaży, umysł uspokaja się tak bardzo, że nie mogę powiedzieć, że nigdy tak bardzo nie wyzdrowiałam. Jestem naprawdę nową osobą! pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Bardzo stylowy i gustowny, dużo drewna. Wolnostojące domki oferują dużo odosobnienia w razie potrzeby, ale mogą również zaprosić do odwiedzin. W parku pachnie i kwitnie, a ptaki, czasem także pawie chodzą spokojnie, a wiele żab skrzeczy. Za nim szeleści morze. Sala do jogi jest wolnostojąca i otwarta na wszystkie strony, a także zapewnia niezbędną atmosferę do wyciszenia. Pokoje są sprzątane codziennie, a jeśli coś przegapisz, zostanie naprawione bezpośrednio. Okolica oferuje wyraźny kontrast z tą spokojną wyspą, ponieważ typowe indyjskie życie na ulicach jest raczej głośne i dziwaczne.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Znalazłem tam każdą sprawę otwartego ucha i rzadko doświadczałem tak wiele przyjaźni w moim życiu!
  • Wyżywienie
   Istnieje bufet na wszystkie posiłki i różne potrawy w różnych glinianych naczyniach, które wiszą nad płomieniem gazu. Powinien być kompatybilny ze wszystkimi doszami, a kto nie lubi jeść pikantnych, wciąż znajduje wystarczającą ilość łagodnych potraw. To wszystko wegetariańskie i wegańskie nawet łyk mleka w porannej owsiance. Bardzo dobrze to tolerowałem i zawsze uważałem, że jest pyszny.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Nie ma basenu, ale morze jest na progu. Na plaży jest już śmieci (nie w części hotelowej), a woda jest zawsze czymś, ale można tylko winić całą ludzkość ... Nadal jest fajnie pływać i skakać w fale. Strefa spa składa się z pojedynczych kabin, co zapewnia domową atmosferę. Możesz się tam świetnie zrelaksować.
  • Zabiegi i programy
   To niewiarygodne, ile jest różnych aplikacji. Doświadczyłem ich wszystkich jako bardzo korzystnych, a niektórych jako wręcz boskich. Terapeuci są w większości bardzo kompetentni i odpowiadają na osobiste potrzeby. Możesz czuć się wspaniale.

  pokaż mniej

  • maj 2019
  • 17 - 23 dni
  • podróżujący indywidualnie
 • Sylvia S.
  z Niemcy

  „Idealny i bardzo relaksujący” przetłumaczone przez Google

  Mały raj z super miłym personelem, który sprawia, że wszystko jest możliwe pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Wszystko było bardzo czyste
  • Usługi i obsługa w hotelu
   To, co jest możliwe, odbywa się z przyjaznym uśmiechem
  • Wyżywienie
   Bardzo smaczny i świetny wybór
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Bez basenu, ale ładna plaża
  • Zabiegi i programy
   Nawet w krótkim czasie bardzo dobre wyniki

  pokaż mniej

  • grudzień 2018
  • 4 - 8 dni
  • z przyjaciółmi
  • od 40 do 49 lat
 • Carola E.
  z Niemcy

  „Więcej nie można osiągnąć w tym czasie: Super odzyskane, wypełnione energią miejsca i sanitarne place budowy pod kontrolą” przetłumaczone przez Google

  Mały ośrodek z personelem, który jest bardzo trudny do spełnienia. Lekarz jest świetny, nauczyciel jogi jest po prostu fantastyczny. Mój masażysta bardzo dobrze potraktował moje problemy z plecami. Jedzenie jest dobre, ale nie oddzielone do doshas. Nie jest to możliwe ze względu na wielkość działu. Istnieje jednak dieta alternatywna dla potomków. Wspaniała, długa plaża zachęcająca do spacerów. Nie będziesz nieprzyjemny, jeśli spotkasz kogoś. pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Dobrze osadzony w naturze. Czyste, ładne pokoje, ale trochę spartańskie. Masz wszystko, czego potrzebujesz. Ogród jest bardzo naturalny ... Słyszysz ptaki przez cały dzień, świerszcze i szum morza w nocy.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Bardzo przyjazny i zawsze chętny do spełnienia życzeń
  • Wyżywienie
   Dla mnie zawsze było coś, co naprawdę mi się podobało. I ear sllerfings również tylko 12 dni tam.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Bez basenu, spa jest tradycyjne i proste. Podoba mi się to osobiście. Podąża za stylem kurortu "otoczonego naturą". Bardzo dobrze się zrelaksowałem i oddałem go w ręce terapeuty.
  • Zabiegi i programy
   Skuteczne leczenie w doświadczonych rękach

  pokaż mniej

  • grudzień 2018
  • 12 - 16 dni
  • podróżujący indywidualnie
  • od 40 do 49 lat
 • Rolf M.
  z Szwajcaria

  „Właśnie dla mnie, przyjemność od A do Z” przetłumaczone przez Google

  Specjalnie wymyśliłem sobie wakacje ajurwedyjskie z opieką przeddyplomową. Ale nie całkowicie purystyczny, ale z dostępem do morza i możliwością sporadycznego pływania. Obiekt i obsługa przekroczyły moje oczekiwania. Wspaniale było widzieć przyjaznych, wesołych ludzi wśród personelu ośrodka. Przywództwo robi na mnie ogromne wrażenie i dobrze wiadomo, że pracownicy są wszędzie podobni do szefów. Czapki z głów! Ponadto, jako środek odniesienia, sam naciskam na prawdziwy profesjonalizm, a przy obecnym marketingu gorącym powietrzem bez znaczących wyników nie można nic zrobić. Meiveda jest autentyczna i ma substancję. Piękne! pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Hol i recepcja, pokoje (dokładnie zgodnie z rezerwacją) dotyczące stanu i nienagannej obsługi. Wszystko jest dla mnie przyjemnością.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Nie można być bardziej przyjaznym i bardziej pomocnym. Świetlisty przykład tego, jak gastronomia może zrobić to z nami. To tylko kwestia postawy i kultury, w której Indie daleko wyprzedzają nas.
  • Wyżywienie
   Gastronomia jest wspaniała ajurwedyjska. Zawsze będę tak znowu jadł, gdybym tylko mógł to zrobić w Europie.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Meiveda NIE jest miękkim miejscem dla typowych dla Zachodu mieszkańców Psuedo-Wellness. Oferuje swoją plażę na Morzu Arabskim!
  • Zabiegi i programy
   Pierwsza klasa pod każdym względem. Wróciłem jako starszy całkowicie naładowany. A życzliwość profesjonalistów jest więcej niż inspirująca.

  pokaż mniej

  • marzec 2018
  • dłużej niż 23 dni
  • podróżujący indywidualnie
  • od 70 do 79 lat
 • Werner R.
  z Niemcy

  „cudowny” przetłumaczone przez Google

  Mały ośrodek, zabiegi kojące, curry pikantne pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   wspaniały
  • Usługi i obsługa w hotelu
   doskonały
  • Wyżywienie
   Kuchnia pomysłowa, pyszna
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   doskonały
  • Zabiegi i programy
   Opieka (2 lekarze) doskonałe

  pokaż mniej

  • luty 2018
  • 17 - 23 dni
  • jako para
  • od 70 do 79 lat

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Ajurweda

Podróż do własnego wnętrza

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki
Rezerwuj Kontakt Udostępnij