Doskonały 4,6/5,0

22 oceny od naszych Klientów

Hotel numer 1 Chavakkad Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 1 w: Chavakkad. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji. Idealny dla osób podróżujących indywidualnie. Ta oferta jest szczególnie aktrakcyjna dla podróżujących indywidualnie. Ponad 70% osób, które dokonało rezerwacji, podróżowało indywidualnie.

Meiveda Ayurveda Beach Resort

Rodzinna, autentyczna ajurweda wśród bujnej przyrody

Niewielki, rodzinny ośrodek ajurwedy położony bezpośrednio przy plaży, uwielbiany dzięki tradycyjnym kuracjom ajurwedyjskim. Ciesz się ciszą i spokojem, która pozwoli na pelną regenerację ciała i ducha.

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Pobyt

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, śniadanie

 • śniadanie
 • Wi-Fi przy recepcji
 • korzystanie z leżaków I parasoli przeciwsłonecznych na plaży

Kod rezerwacji telefonicznej: 73MP2

1 974 zł

1 777 zł

Klasyczna kuracja ajurwedyjska

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

Specjalizacje:

 • Regeneracja ( od 7 noclegów)
 • Panchakarma (oczyszczenie, od 14 noclegów)
 • Utrata wagi (od 14 noclegów)
 • Leczenie zapalenia stawów (od 21 noclegów)
 • od 7 noclegów pełne wyżywienie ajurwedyjskie (3 dania wegetariańskie dziennie)
 • herbata ziołowa i woda mineralna
 • wstępna konsultacja, wszystkie kolejne konsultacje i rozmowa końcowa z lekarzem ajurwedyjskim, ustanowienie typu dosha
 • stworzenie indywidualnego programu zabiegowego
 • konsultacja żywieniowa
 • codziennie ok. 2-3 zabiegi (ok. 2 godz.) zgodnie z zaleceniami lekarza ajurwedyjskiego oraz typu dosha np. inhalacje ziołowe, wejście do ziołowej łaźni parowej, masaż całego ciała olejkiem z masażem głowy, częściowo synchroniczny, Panchakarma (ajurwedyjskie zabiegi oczyszczające), polewanie czoła olejem Shirodhara
 • codziennie rano joga oraz medytacja
 • wi-fi na recepcji
 • korzystanie z leżaków i parasoli przeciwsłonecznych na plaży
 • tranfer z lotniska/na lotnisko Koczin

Polecane przy następujących dolegliwościach

Serce / naczynia krwionośne / układ krążenia, Podwyższone ciśnienie, Nerki / drogi moczowe, Wzrok / słuch / zęby, Układ ruchu, Bóle kręgosłupa, Otyłość / nadwaga, Cukrzyca, Przemiana materii / żołądek / jelita, Układ nerwowy / neurologia, Stres / zmęczenie, Układ oddechowy / astma, Skóra / alergie, Atopowe zapalenie skóry / łuszczyca

Kod rezerwacji telefonicznej: 73MP1

3 102 zł

2 792 zł

Meiveda Ayurveda Beach Resort w szczegółach

Miejscowość

Kerala, południowy stan w Indiach, znana jest ze swoich długich, piaszczystych plaż, pięknych wód Backwaters, różnorodnej kultury, a przede wszystkim z licznych ośrodków ajurwedyjskich. Przez cały rok panuje tu tropikalny klimat, a okres monsunowy trwa od czerwca do października.

Ośrodek ajurwedyjski

Niewielki, rodzinny ośrodek Meiveda Ayurveda Beach Resort położony jest w tropikalnym ogrodzie o pow. 1,5 ha, w północnej części Kerali, w okolicy Thrissur, bezpośrednio przy długiej, tropikalnej, piaszczystej plaży Chavakkad.

Zakwaterowanie

7 wolnostojących, wybudowanych w tradycyjnym keralskim stylu domków, w których znajduje się łącznie 12 pięknych, przytulnych pokoi (ok. 32 m2). Luźne rozmieszczenie budynków na terenie ogrodu zapewnia pełnię prywatności. Pokoje są komfortowo wyposażone w wannę/prysznic/WC, wentylator, TV, małą lodówkę oraz duży taras z siedzeniami. Dostępne również pokoje z klimatyzacja. Wi-Fi przy recepcji.

Opis dostępnych pokoi

Wyżywienie i wypoczynek

Otwarta restauracja ajurwedyjska oferuje indywidualne, dopasowane do typu dosha posiłki, w formie set-menu, w zależności od obłożenia również w formie bufetu. Ścisłe, ajurwedyjsko-wegetariańskie wyżywienie, dania rybne przygotowywane są tylko na zapytanie. Również kuchnia europejska.

Ajurweda, zdrowie i czas wolny

Bujna roślinność zapewnia odprężenie dla zmysłów, a tropikalna, płaska plaża zachęca do spacerów. Leżaki i parasole przeciwsłoneczne na plaży.

Centrum ajurwedy spezjalizuje się w autentycznej, tradycyjnej ajurwedzie. Centrum z 7 pokojami zabiegowymi prowadzone jest przez 2 lekarzy ajurwedyjskich, którzy wspierani są przez 13-osobowy zespół specjalistów. Z uwagi na niewielką liczbę gości, którzy mogą jednocześnie przebywać w hotelu i duży zespół specjalistów ajurwedyjskich, hotel umożliwa maksymalną personalizację kuracji oraz spokój, niezbędny do osiągniecia równowagi pomiędzy ciałem, umysłem i duszą. Poza ziołową łaźnią parową i kąpielami ziołowymi goście mają dostęp do pawilonu do jogi i medytacji, w przypadku ładnej pogody joga na plaży.

Meiveda opiera się na zasadach unikalnej ajurwedy Kalari, w której zabiegi przeprowadzane są według systemu Marma-Nadi. Polega on na związku wrażliwych, pełnych energii Marm (punktów) z Nadi (torem energii) w organizmie ludzkim. Masaż Kalari optymalizuje wewnętrzny przepływ energii, może zwiększyć ruchliwość oraz zmniejszyć bóle. Kuracja ajurwedyjska jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą uciec od stresów dnia codziennego, poprawić odporność organizmu, zwiększyć pokłady energii życiowej, odzyskać witalności oraz utrzymać lub przywrócić dobry stan zdrowia.

Ajurweda zalecana również w przypadku chorób układu krążenia, oczu, skóry, cukrzycy, przy chorobach dróg oddechowych, nerek, dróg moczowych, układu nerwowego i schorzeniach układu ruchu, przy nadmiernym stresie, bezsenności, w stanach osłabienia, przy chorobach układu trawiennego, nadciśnieniu, alergiach.

Czas wolny

Znajdujące się w okolicy ośrodka miasto Thissur ma historyczną przeszłość. Obsługa hotelowa z przyjemnością pomoże przy organizacji wycieczek, np. do słynnych Backwaters, do Wodospadów Athirapilly lub do Thissur z Pałacem Sakthan. Guruvayoor ze słynną, ponad 5000-letnią świątynią Krishny oraz osadą słoni to również miejsce warte odwiedzin.

Informacje dodatkowe

PRZYJAZD Lotnisko: Koczin (COK), ok. 80 km.

TRANSFER lotnisko COK (dwie strony) w cenie w przypadku rezerwacji kuracji, w przypadku pobytu/osoba towarzysząca: FIT 73MT1 67 euro/samochód, rezerwacja przez SpaDreams

INFORMACJE konieczna znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Dobrze wiedzieć

Ajurweda w Meiveda

Kuracja ajurwedyjska w Meiveda oparta jest na tradycji i personalizacji. Aby zapewnić gościom pełnię koncentracji i odprężenia, centrum ajurwedy jest urządzone i wyposażone zgodnie z zasadami nauki ajurwedyjskiej. Stała opieka nad gośćmi oraz dopasowywanie zabiegów i sposobu odżywiania do indywidualnych potrzeb gwarantują długotrwałe działanie kuracji, a w efekcie odzyskanie wewnętrznej równowagi pomiędzy ciałem, umysłem i duszą, a ponadto pozwoli zapomnieć o problemach dnia codziennego.

Opinie klientów

Mapa

Meiveda Ayurveda Beach Resort
Rezerwuj Kontakt Udostępnij