7=6

Znakomity 4,7/5,0

31 ocen od naszych Klientów

Znakomity 4,7/5,0

Hotel numer 3 Indie Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 3 w: Indie. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji. Idealny dla osób podróżujących indywidualnie. Ta oferta jest szczególnie aktrakcyjna dla podróżujących indywidualnie. Ponad 70% osób, które dokonało rezerwacji, podróżowało indywidualnie.

Meiveda Ayurveda Beach Resort Comfort

Ajurweda - rodzinna & autentyczna

Niewielki, rodzinny ośrodek ajurwedy położony bezpośrednio przy plaży, uwielbiany dzięki tradycyjnym kuracjom ajurwedyjskim. Ciesz się ciszą i spokojem, która pozwoli na pełną regenerację ciała i ducha.

Najpopularniejsze udogodnienia

 • Wi-Fi bezpłatnie
 • Nad morzem
 • Podróżujący indywidualnie
 • W otoczeniu zieleni
 • Lekarz ajurwedyjski
 • Ajurweda-Tri-Dosha
 • Joga
 • Dieta wegetariańska

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Osoba towarzysząca/pobyt służbowy

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, śniadanie

1 603 zł

 • Wifi na recepcji
 • korzystanie z łóżek i parasoli słonecznych na plaży
 • Zabezpieczone jako wycieczka zorganizowana z ochroną przed niewypłacalnością i certyfikatem bezpieczeństwa
 • W "Elastycznej taryfie" można dokonać bezpłatnej zmiany rezerwacji i anulacji aż do 14 dni przed przyjazdem
 • Wszystkie szczegóły znajdziesz w "Elastycznej taryfy"

Kod rezerwacji telefonicznej: 73MP2

Dopasuj swój pobyt:

Klasyczna kuracja ajurwedyjska

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

2 061 zł

Specjalizacje:

 • Regeneracja ( od 7 noclegów)
 • Panchakarma (oczyszczenie, od 14 noclegów)
 • Utrata wagi (od 14 noclegów)
 • Leczenie zapalenia stawów (od 21 noclegów)
 • od 7 noclegów pełne wyżywienie ajurwedyjskie (3 dania wegetariańskie dziennie)
 • herbata ziołowa i woda mineralna
 • wstępna konsultacja, wszystkie kolejne konsultacje i rozmowa końcowa z lekarzem ajurwedyjskim, ustanowienie typu dosha
 • stworzenie indywidualnego programu zabiegowego
 • konsultacja żywieniowa
 • codziennie ok. 2-3 zabiegi (ok. 2 godz.) zgodnie z zaleceniami lekarza ajurwedyjskiego oraz typu dosha np. inhalacje ziołowe, masaż całego ciała olejkiem z masażem głowy, częściowo synchroniczny, Panchakarma (ajurwedyjskie zabiegi oczyszczające), polewanie czoła olejem Shirodhara
 • napój ziołowy po zabiegach
 • codziennie rano joga (3 rodzaje kursów: dla początkujących, średniozaawansowanych, zaawansowanych) i wieczorami (od pon.-sob.)

Dodatkowo w cenie tylko dla gości SpaDreams

 • Wifi na recepcji
 • korzystanie z łóżek i parasoli słonecznych na plaży
 • Zabezpieczone jako wycieczka zorganizowana z ochroną przed niewypłacalnością i certyfikatem bezpieczeństwa
 • W "Elastycznej taryfie" można dokonać bezpłatnej zmiany rezerwacji i anulacji aż do 14 dni przed przyjazdem
 • Wszystkie szczegóły znajdziesz w "Elastycznej taryfy"

Polecane przy następujących dolegliwościach

Atopowe zapalenie skóry / łuszczyca, Bóle kręgosłupa, Cukrzyca, Nerki / drogi moczowe, Otyłość / nadwaga, Podwyższone ciśnienie, Przemiana materii / żołądek / jelita, Serce / naczynia krwionośne / układ krążenia, Skóra / alergie, Stres / zmęczenie, Układ nerwowy / neurologia, Układ oddechowy / astma, Układ ruchu, Wzrok / słuch / zęby

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

 • Rezerwuj 28 nocy - zapłać za 24 : 4 noce gratis
 • Rezerwuj 21 nocy - zapłać za 18 : 3 noce gratis
 • Rezerwuj 14 nocy - zapłać za 12 : 2 noce gratis

Wszystkie możliwe zniżki

Kod rezerwacji telefonicznej: 73MP1

Dopasuj swój pobyt:

Ciesz się urlopem - także w czasach koronawirusa

Nasi partnerzy hotelowi i my robimy wszystko, co w naszej mocy, by zapewnić naszym gościom jak najbardziej relaksujące wakacje w czasach koronawirusa. Na kolejnych stronach znajdziesz aktualne informacje o ograniczeniach w Indie z powodu koronawirusa. Masz również możliwość zarezerwowania naszej "Elastycznej taryfy", która pozwala Ci na bezpłatną zmianę lub anulowanie rezerwacji do 14 dni przed przyjazdem.

Meiveda Ayurveda Beach Resort w szczegółach

Hotel

☀ Mały, dobrze znany kurort Meiveda Ayurveda Beach Resort znajduje się na północy Kerala, w rejonie Thrissur, z dala od konwencjonalnej turystyki. Idylliczny, 1,5-hektarowy ogród bezpośrednio przy długiej, tropikalnej, piaszczystej plaży Chavakkad zaprasza do relaksu. 

Położenie i okolica

Kerala, najbardziej na południe wysunięty stan Indii, jest znana i uwielbiana ze względu na swoje długie piaszczyste plaże, piękne, szeroko rozgałęzione cieki wodne Backwaters, zróżnicowaną kulturę i wreszcie, co nie mniej ważne, z uwagi na mnogość kurortów ajurwedyjskich. Region oferuje klimat tropikalny przez cały rok, sezon monsunowy (idealny dla Panchakarmy) trwa od czerwca do października.

Zakwaterowanie

4 wolnostojące dwuosobowe domki typu chalet wybudowane w tradycyjnej architekturze Kerala oraz 2 przestronne domki typu chalet mieszczą 16 komfortowych, przestronnych pokoi (ok. 32 m2). Są one luźno rozmieszczone na całym terenie, gwarantują maksymalną prywatność i są komfortowo wyposażone w wannę/prysznic/WC, moskitierę, wentylator oraz duży taras z miejscem do siedzenia. Mała lodówka medyczna na zamówienie. Również pokoje z klimatyzacją. Kerala Palace z 4 dodatkowymi pokojami z oddzielnym salonem i balkonem lub tarasem. Pokoje jednoosobowe to pokoje dwuosobowe do użytku jednoosobowego. WLAN w recepcji.

pok.2-os. Chalet

Przytulne pokoje 2-os.typu Chalet (ok. 32 m2). Wanna/ prysznic/ WC, siatki przeciwko owadom, wentylatory a także duży taras. Mała lodówka na lekarstwa na zapytanie.

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 73MD1

pok.1-os. Chalet

Przytulny pokój 2-os.typu Chalet do użytkowania przez jedną osob (ok. 32 m2). Wanna/ prysznic/ WC, siatki przeciwko owadom, wentylatory a także duży taras. Mała lodówka na lekarstwa na zapytanie.

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 73ME1

pok.2-os. Chalet klimatyzacja

Przytulny pokój 2-os. typu Chalet z klimatyzacją (ok. 32 m2). Wanna/ prysznic/ WC, siatki przeciwko owadom, wentylatory a także duży taras. Mała lodówka na lekarstwa na zapytanie.

klimatyzacja

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 73MD2

pok.1-os. Chalet klimatyzacja

Przytulny pokój 2-os. typu Chalet do użytkowania przez jedną osobę (ok. 32 m2). Wanna/ prysznic/ WC, siatki przeciwko owadom, wentylatory a także duży taras. Mała lodówka na lekarstwa na zapytanie.

klimatyzacja

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 73ME2

pok.2-os. Kerala Palace

Przytulne, duże pokoje 2-os. w Kerala Palace z oddzielną strefą dzienną oraz z balkonem lub tarasem. Wanna/ prysznic/ WC, moskitiera, wentylator. Mała lodówka na lekarstwa na zapytanie.

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 73MD3

pok.1-os.=2.os. Kerala Palace

Przytulne, duże pokoje 2-os. do użytkowania przez jedną osobę w Kerala Palace z oddzielną strefą dzienną oraz z balkonem lub tarasem. Wanna/ prysznic/ WC, moskitiera, wentylator. Mała lodówka na lekarstwa na zapytanie.

Balkon lub taras

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 73ME3

Wyżywienie

W otwartej restauracji Ayurveda można skosztować smacznych potraw tri-dosha w formie menu lub z bufetu, w zależności od pojemności. Ścisła ajurwedyjska dieta wegetariańska jest bardzo ważna, białe ryby są przygotowywane tylko na życzenie. Również kuchnia europejska.

Zdrowie i kuracje

Odnowiony, certyfikowany przez Green Leaf Ayurveda Centre z 10 gabinetami zabiegowymi jest prowadzony przez 2 lekarzy Ayurveda wspieranych przez zespół profesjonalnych terapeutów. Oprócz klasycznych dolegliwości, klinika zajmuje się również intensywnie współczesnymi problemami, takimi jak wypalenie, uzależnienia, problemy sercowo-naczyniowe i zaburzenia odżywiania. Ze względu na małą liczbę gości, możliwa jest jak największa indywidualność lekarstwa, jak również niezbędny odpoczynek w celu osiągnięcia równowagi ciała, umysłu i duszy. Pawilon Jogi dla jogi rano (z wyjątkiem niedziel) i medytacji wieczorem. Joga na plaży w dobrych warunkach pogodowych. Tłumaczka niemieckojęzyczna (75 euro za osobę) na życzenie.

Meiveda Ayurveda Ayurveda

Leczenie Ayurveda w Meiveda oznacza tradycję i indywidualność. Centrum jest umeblowane i wyposażone zgodnie z nauką ajurwedyjską, aby zapewnić gościom pełną koncentrację i relaks. Ciągła opieka nad gościem, z ciągłym dostosowywaniem zabiegów ajurwedyjskich i odżywiania do indywidualnych potrzeb, obiecuje trwałe leczenie, które przywraca równowagę ciała, umysłu i duszy oraz pozwala zapomnieć o codziennym stresie.

Czas wolny

Bujna roślinność oferuje relaks dla zmysłów, a tropikalna, płytka plaża zaprasza na spacer. Hamaki w ogrodzie, leżaki i parasole na plaży. Okolice ośrodka mają historyczną przeszłość, obiekty handlowe ok. 3 km. Hotel z przyjemnością pomoże zorganizować wycieczki do słynnych Backwaters, Athirapilly Falls, Thrissur z Sakthan Palace, świątyni Guruvayoor lub sierocińca-słonia.

Przyjazd

Transfer lotnisko COK (w 2 strony) FIT 73MT1 € 60/samochód, rezerwacja przez SpaDreams.
Transfer lotnisko  CCJ (w 2 strony) FIT 73MT2 € 60/samochód, rezerwacja przez SpaDreanms. 

Najbliższe lotniska
Cochin International Airport (COK) : (ok. 94 km / 148 minut)
Calicut International Airport (CCJ) : (ok. 67 km / 111 minut)

Informacje dodatkowe

INFORMACJE konieczna znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Najważniejsze informacje o hotelu

Pomocne dokumenty

IRCLASS Zertifizierung
DAS Zertifizierung

Opinie klientów

Znakomity 4,7 / 5,0
100% Rekomendacja
Hotel
Serwis
Zabiegi
Wyżywienie
Strefa wellness
31 Ocen od klientów Oceny mogą wystawiać tylko klienci, którzy odbyli podróż
 • Brigitte S.
  z Niemcy

  „Cudowne doświadczenie!” przetłumaczone przez Google

  Podziwiaj i ciesz się, spotykaj się z przyjaznymi ludźmi i doskonale zrelaksowany pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   mała, piękna okolica, bardzo czysta, zadbana prywatna plaża, pokój czysty
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Personel bardzo przyjazny i pomocny.
  • Wyżywienie
   Jedzenie było idealne i zrównoważone. Bardzo smaczne i stylowo zaaranżowane
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Wszystko było bardzo dobrze utrzymane i zrelaksowane. Czułem się bardzo dobrze.
  • Zabiegi i programy
   Kompetentny lekarz i terapeuta. Wnioski były omawiane indywidualnie. Relaks idealny, wszystko bardzo przyjazne

  pokaż mniej

  • styczeń 2020
  • 12 - 16 dni
  • z przyjaciółmi
  • od 50 do 59 lat
 • Christian H.
  z Niemcy

  „Mała, cicha oaza” przetłumaczone przez Google

  Kuracja ajurwedyjska w Meiveda była po prostu świetna. Usługi, personel, zabiegi były naprawdę bardzo dobre. Odzyskaliśmy się bardzo dobrze. Podobała nam się rodzinna atmosfera wśród personelu i innych gości. pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Ładnie urządzone pokoje z moskitierami
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Bardzo przyjazny i kompetentny personel
  • Wyżywienie
   Bardzo smaczne i różnorodne ajurwedyjskie potrawy w formie bufetu.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Ładne małe domki jako pokoje zabiegowe

  pokaż mniej

  • grudzień 2019
  • 12 - 16 dni
  • jako para
  • od 30 do 39 lat
 • Sandra B.
  z Niemcy

  „Doskonały. Najlepsze dla mojego zdrowia od 15 lat.” przetłumaczone przez Google

  Nigdy nie zapomnę tych wakacji. Czułem się tak źle, kiedy tam dotarłem z moim reumatyzmem i innymi chorobami. Po kilku dniach czułem się tam lepiej niż przez 15 lat. Top! pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Miły, prosty obiekt
  • Usługi i obsługa w hotelu
   zawsze ktoś tam, zawsze przyjazny
  • Wyżywienie
   Jedzenie było rewelacyjne
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   sen
  • Zabiegi i programy
   Mój lekarz i terapeuta bardzo mi pomogli i doskonale potraktowali moje bardzo silne dolegliwości. Jak powiedziałem, stało się, nie chciałem w to wierzyć.

  pokaż mniej

  • czerwiec 2019
  • 17 - 23 dni
  • podróżujący indywidualnie
  • od 50 do 59 lat
 • Klient SpaDreams

  „To było cudownie relaksujące i dobre dla duszy.” przetłumaczone przez Google

  Hotel Meiveda to bardzo ładne miejsce z zadbanym parkiem i przytulnymi domkami. Następnie personel jest zawsze przyjazny i pomocny, a lekarz również bardzo uprzejmy i chętny do zaspokojenia wszystkich potrzeb. Terapeuci są w większości bardzo kompetentni i budują serdeczny związek, który sprawia, że leczenie jest jeszcze bardziej skuteczne. W ogrodzie rośnie wiele używanych roślin leczniczych, a także olejek do masażu. Z powodu codziennego rytmu zabiegów, posiłków (pysznych) i spacerów na plaży, umysł uspokaja się tak bardzo, że nie mogę powiedzieć, że nigdy tak bardzo nie wyzdrowiałam. Jestem naprawdę nową osobą! pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Bardzo stylowy i gustowny, dużo drewna. Wolnostojące domki oferują dużo odosobnienia w razie potrzeby, ale mogą również zaprosić do odwiedzin. W parku pachnie i kwitnie, a ptaki, czasem także pawie chodzą spokojnie, a wiele żab skrzeczy. Za nim szeleści morze. Sala do jogi jest wolnostojąca i otwarta na wszystkie strony, a także zapewnia niezbędną atmosferę do wyciszenia. Pokoje są sprzątane codziennie, a jeśli coś przegapisz, zostanie naprawione bezpośrednio. Okolica oferuje wyraźny kontrast z tą spokojną wyspą, ponieważ typowe indyjskie życie na ulicach jest raczej głośne i dziwaczne.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Znalazłem tam każdą sprawę otwartego ucha i rzadko doświadczałem tak wiele przyjaźni w moim życiu!
  • Wyżywienie
   Istnieje bufet na wszystkie posiłki i różne potrawy w różnych glinianych naczyniach, które wiszą nad płomieniem gazu. Powinien być kompatybilny ze wszystkimi doszami, a kto nie lubi jeść pikantnych, wciąż znajduje wystarczającą ilość łagodnych potraw. To wszystko wegetariańskie i wegańskie nawet łyk mleka w porannej owsiance. Bardzo dobrze to tolerowałem i zawsze uważałem, że jest pyszny.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Nie ma basenu, ale morze jest na progu. Na plaży jest już śmieci (nie w części hotelowej), a woda jest zawsze czymś, ale można tylko winić całą ludzkość ... Nadal jest fajnie pływać i skakać w fale. Strefa spa składa się z pojedynczych kabin, co zapewnia domową atmosferę. Możesz się tam świetnie zrelaksować.
  • Zabiegi i programy
   To niewiarygodne, ile jest różnych aplikacji. Doświadczyłem ich wszystkich jako bardzo korzystnych, a niektórych jako wręcz boskich. Terapeuci są w większości bardzo kompetentni i odpowiadają na osobiste potrzeby. Możesz czuć się wspaniale.

  pokaż mniej

  • maj 2019
  • 17 - 23 dni
  • podróżujący indywidualnie
 • Sylvia S.
  z Niemcy

  „Idealny i bardzo relaksujący” przetłumaczone przez Google

  Mały raj z super miłym personelem, który sprawia, że wszystko jest możliwe pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Wszystko było bardzo czyste
  • Usługi i obsługa w hotelu
   To, co jest możliwe, odbywa się z przyjaznym uśmiechem
  • Wyżywienie
   Bardzo smaczny i świetny wybór
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Bez basenu, ale ładna plaża
  • Zabiegi i programy
   Nawet w krótkim czasie bardzo dobre wyniki

  pokaż mniej

  • grudzień 2018
  • 4 - 8 dni
  • z przyjaciółmi
  • od 40 do 49 lat

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Ajurweda

Podróż do własnego wnętrza

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki
Rezerwuj Kontakt Udostępnij