Wczasy dla singli w Azji

Wczasy dla singli w Azji

Odnajdź spokój i doskonałe somopoczucie

Zobacz najlepsze oferty wczasów dla singli w Azji

Zabiegi ajurwedyjskie i praktykowanie jogi

Jeśli jesteś singlem lub po prostu masz ochotę na spędzenie czasu z samym sobą – ta oferta jest idealna dla Ciebie. Wczasy dla singli to oferta skierowana nie tylko do tych, którzy nie mają drugiej połówki. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla osób, które wolą podróżować samotnie – albo z jakichkolwiek powodów nie mogą znaleźć towarzysza do swoich eskapad. Jeśli chcesz więc chwilowo odpocząć od swojej rodziny, przyjaciół, męża czy partnera, pragniesz skupić się tylko na sobie i odnaleźć wewnętrzny spokój, sprawdź Wczasy dla singli w Azji.

Znajdziesz tam propozycje pobytów z jogą lub ajurwedą w naszych najlepszych azjatyckich ośrodkach. Podczas takiego wypoczynku odnajdziesz wewnętrzny spokój, nabierzesz sił witalnych i będziesz miał okazję zadbać o swoje ciało, a przede wszystkim umysł. Twoje nastawienie do życia na pewno ulegnie zmianie i powrócisz do codziennych obowiązków z nową energią. 

Wszystko to dzięki ajurwedyjskim zabiegom, które kładą duży nacisk na masaże głowy i całego ciała. Uważa się, że mają one nie tylko działanie relaksujące, ale również odmładzające. Masaż ajurwedyjski pobudza świadomość i pozwala zachować zdrowie oraz długowieczność. Masaże wykonywane są np. z użyciem olejków aromatycznych czy stempli ryżowych .

Joga pomoże Ci natomiast osiągnąć harmonię ciała i duszy, do którego dąży każdy z nas. W naszych hotelach prócz asan (różnych postaw ciała) nauczysz się też technik oddychania (pranajama) oraz medytacji.

Bez wahania zarezerwuj zatem pobyt w ofercie Wczasy dla singli w Azji. Poczujesz się jak nowo narodzony.