- 20%

Ayurveda Sarana Beach Hospital
COMFORT

Malownicze położenie nad morzem
wysoko wykwalifikowani lekarze i terapeuci ajurwedyjscy
rodzinna atmosfera z tylko 12 pokojami
Do ofert

Ajurweda bezpośrednio na plaży

Poczuj harmonijną moc morza i zharmonizuj ciało, umysł i duszę. W Ayurveda Sarana Beach Hospital masz okazję zgłębić wieczną mądrość Ajurwedy i zwiększyć swoje samopoczucie.

Najpopularniejsze wyposażenie

Basen
Nad morzem
Podróżujący indywidualnie
Nowości w programie
Ajurweda uwzględniająca dany typ Dosha
24 godzinna opieka lekarza ajurwedyjskiego
Joga
bezpośrednie położenie na plaży

Najlepsze oferty dopasowane do Twojego wyboru

Klasyczna kuracja ajurwedyjska

7 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
zamiast 5 064 złod 4 051 zł
nowość

Ayurveda Sarana Beach Hospital szczegółowo

Twoje centrum ajurwedy

Ayurveda Sarana Beach Hospital oferuje unikalne połączenie tradycyjnej medycyny ajurwedyjskiej i kojącej mocy morza. Położony w malowniczej lokalizacji na plaży, goście doświadczają autentycznej i indywidualnie dostosowanej Ajurwedy oraz profesjonalnej opieki ze strony wykwalifikowanego zespołu ajurwedyjskiego. Zanurz się w świecie holistycznego uzdrawiania i daj się oczarować harmonijnej atmosferze.

Położenie i okolica

Negombo, urocze miasto nadmorskie na zachodnim wybrzeżu Sri Lanki, jest znane z rozległych piaszczystych plaż i żywego klimatu rybackiej wioski. Zaledwie kilka kilometrów od międzynarodowego lotniska, Negombo oferuje mieszankę kolonialnej architektury, tradycyjnych rynków i bogatej historii kulturowej. Laguny Negombo słyną z różnorodności ptaków i są idealnym miejscem na wycieczki łodzią. Idealne miejsce dla miłośników plaży i kultury.

Wyżywienie

Podczas pierwszej konsultacji lekarz ajurwedyjski opracuje Twój indywidualny plan żywieniowy, dzięki czemu każdy gość otrzymuje posiłki dostosowane do jego doszy. Śniadanie składa się z początkowej filiżanki ziołowej papki, głównego dania i kończącej owoce. Obiad rozpoczyna się od zupy, następnie serwowane jest główne danie i deser. Kolacja składa się z zupy, lekkiego dania głównego i na koniec lekkiego deseru lub owoców.

Centrum Ajurwedy

W tradycyjnie urządzonym centrum ajurwedy z 10 gabinetami terapeutycznymi, wykwalifikowany zespół składający się z 2 lekarzy ajurwedyjskich i 8 terapeutów przyjmuje gości. Zabiegi są przeprowadzane przez cały dzień i indywidualnie zalecane przez lekarza ajurwedyjskiego. Od tradycyjnych masaży ajurwedyjskich, przez procedury oczyszczające, po specjalne ziołowe zabiegi, hotel oferuje szeroki zakres terapii wspierających zdrowie i dobre samopoczucie. Akupunktura może być również częścią zabiegów lub dostępna za dodatkową opłatą na miejscu. Zajęcia jogi odbywają się 6 razy w tygodniu.

Czas wolny

Relaksuj się na malowniczej plaży lub w bujnym, zielonym ogrodzie hotelu, odkrywaj lokalne atrakcje lub uczestnicz w zajęciach jogi, aby zharmonizować ciało i umysł.

Przyjazd

Informacje dodatkowe

Pokoje hotelowe w skrócie

12 standardowych Pok. 2 os. zostało zaprojektowanych tak, abyś mógł zanurzyć się w starożytną sztukę ajurwedy. Z prywatnych balkonów rozciąga się widok na okolicę i plażę, gdzie możesz cieszyć się czasem wolnym od zabiegów. Wszystkie pokoje wyposażone są w suszarkę do włosów i wentylator, a 6 pokoi posiada klimatyzację.

  • Pok. 2 os.

    więcej szczegółów
  • Pok. 1 os.=Pok. 2 os.

    więcej szczegółów

Lokalizacja

Ayurveda Sarana Beach Hospital
Sri Lanka, Wybrzeże Zachodnie Sri Lanka, Negombo
Bandaranaike International Colombo Airport (CMB)
ok. 24km / 37min

Podobne hotele

Hotele w okolicy