Wczasy dla singli w krajach śródziemnomorskich

Wczasy dla singli nad Morzem Śródziemnym

Czas tylko dla siebie w ciepłym klimacie

Najlepsze oferty wczasów dla singli w krajach śródziemnomorskich

Oddaj się przyjemności

Jeśli jesteś singlem lub po prostu masz ochotę na trochę wolnego czasu z samym sobą – ta oferta jest idealna dla Ciebie. Wczasy dla singli nad Morzem Śródziemnym to oferty interesujących miejsc, które porwą Cię swoją historią i klimatem.

Basen Morza Śródziemnego to najpopularniejszy cel turystyczny w Europie. Słoneczny, ciepły klimat przez prawie cały rok, piękne plaże, moc zabytków, bogata, zróżnicowana kultura - to wszystko zawsze przyciąga rzesze turystów.

SpaDreams oferuje jednak więcej. U nas możesz połączyć wszystkie wyżej wymienione atrakcje z relaksującymi zabiegami spa i kuracjami zdrowotnymi. Wszystkie nasze śródziemnomorskie hotele są bowiem ośrodkami wellness lub uzdrowiskowymi, oferującymi różnorodne programy ukierunkowane na zdrowie.

Lubisz wygrzewać się w słońcu, ale chciałbyś również zadbać o swój wygląd i zdrowie? A może szukasz zmagasz się z róznego typu dolegliwościami, lecz nie chcesz rezygnować z tradycyjnego urlopu w ciepłych klimatach? W ofercie SpaDreams na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Dużą popularnością cieszy się również talasoterapia nad Morzem Śródziemnym, czyli terapia wykorzująca lecznicze właściwości morza. Okłady z alg, masaże i peelingi z solą morską, kąpiele air jet czy fango nie tylko doskonale działają na problemy skórne i remautyczne, ale mają również wspaniały efekt odprężający.

Oddaj się przyjemności i skorzystaj z jednej z naszych propozycji - starannie wyselekcjonowane miejsca, obfitujące w atrakcje hotele i zabiegi, które dodadzą Ci witalnych sił. Poznaj innych podróżujących samotnie, nawiąż szczególne znajomości i baw się, a wszystko to w hotelach najwyższej klasy.

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl