Hotel numer 1 Kosgoda Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 1 w: Kosgoda. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji. Idealny dla osób podróżujących indywidualnie. Ta oferta jest szczególnie aktrakcyjna dla podróżujących indywidualnie. Ponad 70% osób, które dokonało rezerwacji, podróżowało indywidualnie.

Hiru Beach Ayurveda Resort

Ajurwedyjskie odprężenie na wybrzeżu

Nowo otwarty resort ajurwedyjski, należący do grupy Hiru, położony bezpośrednio przy plaży. Działanie klasycznych kuracji Panchakarma wspomagane jest przez zajęcia jogi, tai chi, medytacji oraz terapii muzyką.

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Kuracja ajurwedyjska

od 13 noclegów, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

  • ajurwedyjskie pełne wyżywienie w tym woda oraz ziołowe herbaty
  • wstępna oraz końcowa konsultacja z lekarzem ajurwedy, rozpoznanie Doszy, ustalenie planu kuracji oraz odżywiania
  • codziennie ok. 4 zabiegi (ok. 3-4 godz.) dopasowane do stanu zdrowia pacjenta oraz zaleceń lekarza, np. masaż czoła gorącym strumieniem oleju Abhangya, masaż woreczkami ryżu, Kati Vasti (zabieg olejowy z wałkiem wykonanym z ciasta), liczne terapie oczyszczające (Panchakarma), kąpiel ziołowa oraz końcowa kąpiel w kwiatach.
  • ajurwedyjskie lekarstwa według zaleceń lekarza
  • 5x w tygodniu joga
  • 2x w tygodniu Tai Chi oraz medytacja
  • wykłady związane z tematyką Ajurwedy (zabiegi, medycyna, odżywianie, filozofia)
  • wieczorne atrakcje w zależności od oferty, np. ajurwedyjskie kursy gotowania, muzykoterapia, folklor

Dodatkowe konsultacje, np. w przypadku raka, udaru, zaburzeń pracy serca z dodatkowymi badaniami krwi oraz moczu, lub też zdjęcie rentgenowskie, jak również inne specjalistyczne terapie, m.in. akupresura, akupunktura oraz terapie laserowe możliwe za dodatkową opłatą.

Polecane przy następujących dolegliwościach

Stres / zmęczenie, Skóra / alergie, Reumatyzm / stawy, Bóle kręgosłupa, Otyłość / nadwaga, Cukrzyca, Przemiana materii / żołądek / jelita, Burnout / choroby psychosomatyczne / depresja, Migrena

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

Rezerwuj 28 nocy - zapłać za 26 : 2 noce gratis

Rezerwuj 21 nocy - zapłać za 19 : 2 noce gratis

Rezerwuj 14 nocy - zapłać za 13 : 1 noc gratis

Rezerwuj 7 nocy - zapłać za 6 : 1 noc gratis

Kod rezerwacji telefonicznej: 7AXP1

4 761 zł

Hiru Beach Ayurveda Resort w szczegółach

Miejscowość wypoczynkowa

☀ Na zachodzie Sri Lanki, pomiędzy Bentotą a Ambalangodą, znajduje się malowcznicza nadmorska miejscowośc Kosgoda, która dawniej słynęła z upraw cynamonu oraz rybołóstwa, a obecnie znana jest z farmy morskich żółwi oraz nieskażonej działalności człowieka plaży. Międzynarodowe lotnisko Colombo oddalone jest od miejscowości o ok. 120 km, czyli ok. 2,5 godziny jazdy.

Resort ajurwedyjski

Bezpośrednio przy przepięknej plaży położony jest jedyny w swoim rodzaju resort ajurwedyjski Hiru Beach – niewielka zaciszna oaza spokoju, prowadzona w rodzinnej atmosferze. Beach jest siostrzanym resortem dwóch innych hoteli Hiru Villa's oraz Hiru Mudra (transport między tymi hotelami wliczony w cenę). Hotel gwarantuje ajurwedę oraz wypoczynek na najwyższym poziomie. Architektura naszego hotelu łączy w sobie elementy klasycznego stylu kolonialnego z wpływami cejlońskimi, tworząc w ten sposób eleganckie wnętrza, sprzyjające dobremu wypoczynkowi. Resort jest otoczony ogrodem z bujną roślinnością oraz wysokimi palmami kokosowymi. Otwarte pomieszczenia przeznaczone do wypoczynku oferują wspaniały widok na ogród oraz morze. Dzięki ciepłym kolorom w naszym hotelu oraz złotej, piaszczystej plaży, nasi goście hotelowi z pewnością zaznają niepowtarzalnego relaksu i ukojenia zmysłów.

Zakwaterowanie

W resorcie Hiru Beach na gości czeka 10 pokoi, w których można poczuć się jak w domu i zapominieć o stresie i problemach życia codziennego. 9 przestronnych pokoi Standard (ok. 43 m2), w ciepłych kolorach z dodatkami miejscowej sztuki, wyposażonych w prysznic/toaletę, suszarkę, wentylator, kliamtyzację, telefon, sejf, lodówkę, czajnik, balkon, a także WiFi. 1 suita (ok. 86 m2), rozciągająca się na 3. i 4. piętrze budynku głównego, posiada oddzielny salon, przestronną łazienkę z wanną oraz czarującą galerię z 2 łóżkami.

Opis dostępnych pokoi

Wyżywienie

Restauracja hotelowa oferuje wspaniały widok na ogród oraz basen. Ajurwedyjskie potrawy rozpieszczają podniebienie i są dobierane osobiście przez lekarza ajurwedyjskiego oraz zespół terapeutów zgodnie z typem konstytucjonalnym (Doszą) gości. Istnieje możliwość udziału w kursach gotowania, które pozwalają pogłębić wiedzę na temat ajurwedyjskiej kuchni.

Centrum ajurwedy

W naszym centrum ajurwedy o gości zatroszczy się doświadczony zespół, składający się z lekarza ajurwedyjskiego oraz wielu terapeutów, którzy stworzą kurację ajurwedyjską dopasowaną do potrzeb danej osoby. W celu zapewnienia optymalnych efektów kuracji, każdego dnia wykonywanych jest 3-5 zabiegów (trwających w sumie ok. 2-2,5 godziny), które opierają się na wszytskich klasycznych założeniach kuracji Panchakrma – witalizacji, regeneracji, wzmocnieniu oraz poprawie funkcjonowania systemu immunologicznego. Używane przez lekarzy ajurwedyjskie lekarstwa pochodzą z należącej do hotelu apteki. Pawilon jogi, w którym przeprowadzane są zajęcia jogi, medytacji, terapii muzyką oraz tai chi.

Czas wolny

Basen na zewnątrz z leżakami do opalania oraz plaża są idealnymi miejscami do wypoczynku po zabiegach. Wieczorny program rozrywki z pokazami tańca lub muzyką na żywo. Istnieje możliwość zorganizowania licznych wycieczek w okolicy, np. na farmę żółwi Kosgoda (ok. 30 min jazdy, ok € 20), do kopalni kamieni księżycowych w miejscowości Meetiyagoda (ok. 1 godz. jazdy, ok. € 40) lub do miasteczka portowego Galle (ok. 1 godz. jazdy, ok. € 63).

Informacje dodatkowe

Najbliższe lotniska
Bandaranaike International Colombo Airport (CMB): (ok. 122 km / 132 minuty)

Transfer z lotniska Colombo FIT 7AXT1 € 100/samochód, od 1.11. € 120/samochód (w obie strony), rezerwacja przez SpaDreams.

Dobrze wiedzieć

Trójca Hiru

Na życzenie możesz odbyć swoją kurację w dwóch, lub nawet trzech siostrzanych hotelach grupy Hiru: Hiru Beach, Hiru Mudra lub/oraz Hiru Villa, np. jeden tydzień w każdym z nich od łącznie € 1805 za 21 noclegów.

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Ajurweda

Podróż do własnego wnętrza

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki

Poradnik Sri Lanka

Perła na Oceanie Indyjskim

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki

Mapa

Hiru Beach Ayurveda Resort
Rezerwuj Kontakt Udostępnij