Hiru Om Ayurveda Resort

Nowe otwarcie październik 2022 r.

Nowo wybudowany resort Grupy Hiru, niedaleko Hiru Villa - z dbałością o szczegóły, artystycznie zjawiskowy design i oczywiście pięknie położony nad prywatną zatoką oceaniczną. W portfolio Fit znajdują się już 4 ośrodki Hiru, koncepcja jest sprawdzona, a klientela duża. W Hiru Om mnisi lubią być gośćmi, którzy odprawiają swoje ceremonie przy posągu Buddy w ogrodzie.

Najpopularniejsze udogodnienia

 • Wi-Fi bezpłatnie
 • Nad morzem
 • Podróżujący indywidualnie
 • Lekarz ajurwedyjski
 • Nowości w programie
 • Ajurweda uwzględniająca dany typ Dosha
 • 24 godzinna opieka lekarza ajurwedyjskiego
 • Joga
 • Program rekreacyjny

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Hiru Om Ayurveda Resort w szczegółach

Hotel

☀ Długo na to czekaliśmy i wreszcie nadszedł ten czas! Nowo wybudowany Hiru Om Ayurveda Resort otworzy swoje podwoje w połowie października 2022 roku i zaprasza Państwa - zgodnie ze sprawdzoną koncepcją Hiru - w ajurwedyjską podróż do samego siebie. Czwarty dom Grupy Hiru znajduje się niedaleko "domu macierzystego" Hiru Villa w Maggonie i przekonuje nie tylko wymarzonym ogrodem botanicznym (ok. 1 ha) ze starymi drzewami i bezpośrednim położeniem nad przestronną zatoką z piękną prywatną plażą, ale przede wszystkim wyczuwalną wszędzie duchowością, miłością do szczegółów i swobodą artystyczną architektów. Od wyjątkowej dekoracji w ogrodzie, poprzez gustowne detale na ścianach i sufitach, aż po policzkowy statek, który wita Państwa obok pięknego basenu ze słoną wodą. W rozległym ogrodzie znajdują się dostojne drzewa, egzotyczne kwiaty i krzewy, stawy i miejsca odpoczynku, takie jak "Letnia chata", a także drzewo Bodhi, odrost około 2000-letniego oryginału z Anuradhapury, pod którym, według legendy, Budda doznał kiedyś oświecenia. Drzewo zostało przywiezione na Sri Lankę z Indii i dziś ma status sanktuarium narodowego.

Położenie i okolica

Słodka wioska Maggona znajduje się na południowo-zachodnim wybrzeżu Sri Lanki, około 5 km na północ od Beruweli.

Zakwaterowanie

Hiru Om posiada łącznie 12 pokoi dwuosobowych (ok. 38 m2) na 2 piętrach, każdy z balkonem lub tarasem z widokiem na piękny ogród i morze (niektóre nieco z boku). Indywidualny, stylowy i bardzo kreatywny "Hiru design" znajduje oczywiście odzwierciedlenie również w pokojach. Oprócz prysznica/WC, suszarki do włosów, telefonu, sejfu, wentylatora, klimatyzacji (za opłatą), moskitiery i Wi-Fi, dostępne są oczywiście również ajurwedyjskie produkty pielęgnacyjne i mata do jogi. Telewizja została celowo pominięta. Pokoje jednoosobowe są przeznaczone do pojedynczego wykorzystania. Ponieważ Hiru Resort "nigdy nie stoi w miejscu", dwa apartamenty typu penthouse wkrótce ozdobią trzecie piętro budynku, prawdopodobnie w 2023 lub 2024 roku.

Pokój dwuosobowy

Stylowe pokoje dwuosobowe (ok. 38 m2) na 2 piętrach, każdy z balkonem lub tarasem z widokiem na piękny ogród i morze (niektóre nieco z boku). Z prysznicem/WC, suszarką do włosów, telefonem, sejfem, wentylatorem, klimatyzacją (za opłatą), moskitierą, Wi-Fi, ajurwedyjskimi produktami pielęgnacyjnymi i matą do jogi.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 7AHD1

pok. 1os. = pok. 2 os.

Stylowe pokoje dwuosobowe do pojedynczego wykorzystania (ok. 38 m2) na 2 piętrach, każdy z balkonem lub tarasem z widokiem na piękny ogród i morze (niektóre nieco z boku). Z prysznicem/WC, suszarką do włosów, telefonem, sejfem, wentylatorem, klimatyzacją (za opłatą), moskitierą, Wi-Fi, ajurwedyjskimi produktami pielęgnacyjnymi i matą do jogi.

Wifi

klimatyzacja

sejf

suszarka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 7AHE1

Wyżywienie

W okrągłej, otwartej restauracji na parterze, która przyciąga wzrok artystycznymi freskami, mogą Państwo liczyć na indywidualnie dopasowane dania kuchni syngaleskiej i ajurwedyjskiej jako menu (opcjonalnie wegetariańskie, częściowo z białej ryby). Niektóre składniki pochodzą z hotelowego ogrodu warzywnego. Zapraszamy do samodzielnego zbierania niektórych warzyw i przyrządzania ich przez kuchnię.

Zdrowie i kuracje

W 7 pokojach zabiegowych Centrum Hiru Om Ayurveda doświadczą Państwo codziennych zabiegów ajurwedyjskich. Wykwalifikowani lekarze ajurwedyjscy i terapeuci praktykują z wielkim doświadczeniem i troską zgodnie z filozofią Hiru. Niektóre zabiegi, np. ajurwedyjskie masaże stóp i twarzy lub końcowa kąpiel kwiatowa, są wykonywane również w ogrodzie, o ile pozwala na to pogoda. W ten sposób mogą Państwo pozwolić sobie na wędrówkę wzroku - podczas gdy Państwa ciało jest delikatnie traktowane - i z pewnością każdego dnia odkryją Państwo tu i tam w ogrodzie kolejne wspaniałe dzieło sztuki.

Joga i medytacja są doskonałym sposobem na zharmonizowanie ciała, umysłu i duszy w przestronnych pomieszczeniach i skutecznie wspierają kuracje ajurwedyjskie. Asany i ćwiczenia oddechowe można wykonywać w otwartym pawilonie jogi w ogrodzie z widokiem na morze lub, przy sprzyjającej pogodzie, na pierwszym piętrze w uroczo nazwanym "okrągłym pokoju do zajęć duchowych". Miłośnicy plażowania mają również możliwość praktykowania jogi na pięknej plaży na specjalnie zbudowanej platformie do jogi. Mogą Państwo również wziąć udział w indywidualnych zajęciach jogi, instruktor jogi jest na miejscu przez cały dzień.

Czas wolny

Oprócz intensywnych zabiegów w spa, jest wystarczająco dużo miejsca i czasu na relaksujące czytanie lub spacery w ogrodzie lub na pięknej plaży. Pokój i sielanka są tu bardzo ważne. Mogą Państwo również skorzystać z basenu ze słoną wodą, aby zrelaksować swoje zmysły. Mogą Państwo również realizować różne formy spędzania wolnego czasu poza ośrodkiem, wystarczy zapytać zespół Hiru. Pomysły obejmują wycieczki do autentycznej wioski rybackiej Maggona lub tuk tukiem do pobliskich miast Kalutara lub Beruwala, a także wycieczki statkiem i na wyspy.

Hiru i symbol Om

Kiedyś ośrodek miał być zaprojektowany w kształcie symbolu Om. Nie zostało to zrealizowane strukturalnie, ale siłę Om można odnaleźć w ogrodzie między innymi w pięknej formacji skalnej. Znaczenie Om jest celebrowane na całym świecie - szczególnie w jodze - a zajęcia jogi często kończą się mantrą Om. Symbol Om ("Aum") składa się z trzech liter i oznacza trzy stany świadomości: czuwanie (A), sen (U) i głęboki sen (M).

Przyjazd

Transfer Flgh. CMB FIT 7AHT1 € 170/ samochód, (1-2 osoby, powrót), rezerwacja u SpaDreams.


Najbliższe lotniska
Bandaranaike International Colombo Airport (CMB) : (ok. 97 km / 98 minut)

Informacje dodatkowe

Dodatek/pokój/dzień: klimatyzacja 5 €, pokój na życzenie 10 €.

Pobyt łączony

Twój pobyt w kuracji ajurwedyjskiej może być podzielony między dwa, trzy lub wszystkie cztery siostrzane hotele - Om, Villa, Mudra i/lub Garden Beach. Transfer między hotelami w cenie.

Najważniejsze informacje o hotelu

 • Program rekreacyjny
 • bezpośrednie położenie na plaży

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Sri Lanka

Perła na Oceanie Indyjskim

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki
Rezerwuj Kontakt Udostępnij