Berlin

SpaDreams w Berlinie

Odwiedź nas na ITB, największych targach turystycznych na świecie

Międzynarodowe Targi Turystyczne ITB

ITB (Internationale Tourismus-Börse) to odbywająca się od 1966 roku w Berlinie największa na świecie impreza targowa w branży turystycznej. Na ITB swoją ofertę prezentują hotele, tour operatorzy, biura turystyczne, linie lotniczne, firmy produkujące specjalistyczne oprogramowanie itd.

Impreza ma na ogół miejsce w marcu, w halach Targów Berlińskich. Wystawcy podzieleni są według krajów oraz na segmenty tematyczne, wśród których wyróżnić można: podróże biznesowe, rejsy, tanie zakwaterowanie, e-Travel, wellness, adventure tourism,  travel technology itp.

Obecnie targi ITB są największą platformą B2B w przemyśle turystycznym. W ITB bierze udział ponad 11 tys. firm ze 180 krajów.

SpaDreams na ITB

Jako tour operator w branży zdrowia i wellness SpaDreams również w tym roku będzie uczestniczyć w tegorocznych targach ITB.

Znajdziesz nas w hali 25 na stoisku 126, pod wspólnym szyldem SpaDreams i Fit Reisen - niemieckiego tour operatora w branży wellness i zdrowia, właściciela marki SpaDreams.

Naszych partnerów oraz dziennikarzy zapraszamy na prezentację naszej ksiązki kucharskiej z przepisami ajurwedyjskimi. Prezentacja dla dziennikarzy rozpocznie się 7 marca o 17:00 zaś dla partnerów - 7 marca o 18:00.

Poznaj swój typ dosza i spróbuj dostosowanej do Twojego typu ajurwedyjskiej lemoniady od Fit Reisen!

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska!

Zostań naszym Partnerem

ITB to doskonała okazja, by zapoznać się z nasza ofertą i nawiązać współpracę biznesową.

Jeśli już teraz interesuje Cię współpraca z nami, zapraszamy do zapoznania się z jej możliwymi formami.

Naszymi Partnerami mogą zostać:

  • hotele SPA, wellness i uzdrowiskowe
  • biura podróży, właściciele stron poświęconych szeroko rozumianemiu zdrowemu trybowi życia, medycynie naturalnej i wellness.

Więcej informacji na stronie Zostań naszym Partnerem oraz pod adresem e-mail info@spadreams.pl.

Do zobaczenia w Berlinie!