Wczasy odchudzające w Europie

Wczasy odchudzające w Europie

Odchudzanie z przyjemnością

Zobacz najlepsze oferty wczasów odchudzających w Europie

Odchudzanie w europejskich hotelach SPA

Zrzucanie zbędnych kilogramów nigdy nie jest prostym przedsięwzięciem. Wymaga ono dobrego planu, odpowiedniej wiedzy (np. o wartościach kalorycznych posiłków), często konsultacji lekarskiej, a przede wszystkim silnej woli.

A jednak możliwe jest przybliżenie się do ideału szczupłej sylwetki, bez nadmiernego stresu i w dodatku w połączeniu z wypoczynkiem – wczasy odchudzające to prawdziwy hit ostatnich lat. Najczęściej dostępne są one w hotelach SPA i uzdrowiskach, które dysponują odpowiednim sprzętem oraz zatrudniają specjalistów: dietetyków, trenerów fitness i masażystów.

Najbardziej popularną formą wczasów odchudzających jest połączenie pobytu w SPA z kuracją wyszczuplającą. Kupując taki program, można oczekiwać zarówno zabiegów odchudzających, jak i kosmetycznych i pielęgnacyjnych. Przykładowo, drenaż limfatyczny i ćwiczenia ruchowe (najczęściej gimnastyka w wodzie, nordic walking czy ćwiczenia cardio) wspomagane są peelingami oczyszczającymi na całe ciało i twarz. Często elementem takiego programu są różnorodne masaże: całego ciała lub częściowe, które przyspieszają przemianę materii i redukcję tłuszczu, a jednocześnie poprawiają ukrwienie skóry i tym samym jej wygląd. Goście mogą spodziewać się również diety niskokalorycznej w hotelu.

Oferta naszych hoteli w Europie jest naprawdę zróżnicowana. Proponujemy pakiety wellness połączone ze sprawdzonymi dietami, np. z regulującą poziom cukru we krwi dietą LOGI, Metabolic Balance® lub popularną w Niemczech kuracją FX Mayra, służącą oczyszczaniu jelit i bazującą na produktach mlecznych oraz mącznych. 

Innym rozwiązaniem jest dieta Schrotha, z niskokaloryczną dietą, piciem wytrwanego białego wina oraz zabiegami wodnymi, polegającymi na zawijaniu w zimne i mokre prześcieradła, w celu przyspieszenia przemiany materii i odtrucia organizmu.

Sprawdź nasze propozycje wczasów odchudzających w Europie, a na pewno znajdziesz coś dla siebie.