Wczasy odchudzające

Utrata wagi dzięki ćwiczeniom i diecie

Zrób pierwszy krok do lepszej kondycji

Wszyscy tak mieliśmy: ubierając się rano, zdajesz sobie sprawę, że twoje spodnie są trochę ciaśniejsze. Chcielibyśmy zrzucić winę na małe elfy, które zszywają nasze ubrania, gdy śpimy. Jednak ten dokuczliwy głos rozsądku mówi nam, że to najprawdopodobniej tajemnicza tabliczka czekolady lub dodatkowe kawałki pizzy, które w końcu wylądowały na naszych biodrach. Padanie ofiarą wad i złych nawyków jest rzeczą ludzką, ale czasami potrzebujemy trochę pomocy lub motywacji, aby wrócić na właściwe tory.

W ciągu ponad 40 lat doświadczenia starannie stworzyliśmy dla Ciebie duży wybór programów odchudzania na całym świecie. Ciesz się swoimi wczasami odchudzającymi, które są podróżą do zdrowszego i sprawniejszego życia.

Oferty SpaDreams na wczasy odchudzające


Jak schudnąć na wczasach?

Kto powiedział, że odchudzanie, dieta i ćwiczenia muszą kojarzyć się z pracą lub być nudne? Często również bardziej nużące, gdy jesteś w nim samotnie i podczas chrupania marchewki oglądasz innych jak cieszą się na ich ciasto czekoladowe. Wczasy odchudzające to świetny sposób na utratę wagi w przyjemnym i pozytywnym otoczeniu! Poniższe programy odchudzające są pełne pysznych posiłków, ekscytujących zajęć, a także ekspertów i osób o podobnych poglądach, które wesprą Cię w Twojej podróży do utraty wagi.

Dieta odchudzająca postna

Dieta Postna jest często atrakcyjną metodą odchudzania, ponieważ daje wrażenie, że jeśli nie jesz, szybko stracisz na wadze. Jest to błędne przekonanie, ponieważ często utrata wagi, która występuje w pierwszym tygodniu postu, jest utratą wagi wody, a nie uszczupleniem złogów tłuszczu. Nie oznacza to jednak, że post nie jest świetnym narzędziem do utraty wagi! Ta metoda może być użyta do ponownego uruchomienia systemu i wprowadzenia zdrowszych nawyków do swojej rutyny. Podczas postu, nie będziesz spożywać żadnych zbędnych kalorii lub szkodliwych pokarmów. Uruchomisz naturalny metabolizm swojego ciała, odciążysz układ trawienny i pozbędziesz się niezdrowych nałogów - cukru i kofeiny. Ponieważ postom towarzyszą również lekarze lub dietetycy, będziesz mógł uzyskać cenne informacje na temat głównych czynników przyczyniających się do przyrostu wagi. Do domu wrócisz z nowymi siłami witalnymi i ambicją, aby kontynuować zdrowe nawyki, które udało Ci się wypracować.

Istnieje wiele różnych rodzajów metod kuracji postnej do wyboru, od dobrze znanego postu sokowego do mniej znanej diety alkalicznej. Dowiedz się więcej o postach dostępnych w SpaDreams na naszej stronie poświęconej terapii postnej!

Diety oparte na roślinach

Wiele osób zwraca się również ku bogatym w składniki odżywcze dietom roślinnym, aby schudnąć, ponieważ wiele kilogramów, które przybieramy, można przypisać wysoko przetworzonym gotowym produktom. Wracając do diety opartej na pełnowartościowej żywności z dużą ilością owoców i warzyw, zaczynasz eliminować przetworzone cukry, tłuszcze i dodatki, jednocześnie ograniczając kalorie. Wegetariańskie lub wegańskie wakacje to świetny sposób, aby sprawdzić, czy chcesz się przestawić na stałe, a także pokazać, że odchudzanie na diecie roślinnej nie musi być nudne i nijakie! Zainspiruj się w jednym z naszych hoteli, które oferują wegetariańskie i wegańskie opcje!

Programy odchudzające

Z drugiej strony, programy odchudzające są przeznaczone do utraty wagi i pomagają zmienić kształt ciała. Pozwalają one na rozpoczęcie podróży w kierunku utraty wagi poprzez stosowanie zdrowych diet odchudzających, lekkich ćwiczeń fizycznych oraz specjalnie dobranych zabiegów. Utrata wagi nie oznacza, że musisz czuć się niekomfortowo!

Czy uważasz, że odchudzanie z dietą jest dla Ciebie odpowiednie? Tutaj znajdziesz przegląd naszych programów odchudzania z zastosowaniem specjalnej diety.

Utrata wagi podróż koncentrująca się na ćwiczeniach

Innym istotnym elementem do utraty wagi jest ćwiczenie. Często trudno jest znaleźć coś, co lubisz lub ewentualnie po prostu znalezienie motywacji, aby zrobić to sam w domu, zwłaszcza jeśli jesteś na początku swojej drogi do rutyny. Zestaw do odchudzania często zawiera różne rodzaje aktywności fizycznej i ćwiczeń, co pozwala spróbować wszystkiego i znaleźć to, co Ci odpowiada najlepiej. Można znaleźć wszystko, od jogi lub pilates, spacery z przewodnikiem lub wycieczki, aż do hardcore bootcamps.

Dla tych, którzy potrzebują kopa w tyłek, aby wrócić do formy, programy bootcamp, jak również ścisłe reżimy ćwiczeń są pewne, aby można było się ruszać. Tutaj będziesz miał diety i dużo ćwiczeń, aby albo uzyskać formę, albo utrzymać ją. Z pomocą trenerów osobistych, można znaleźć dokładny trening, którego potrzebujesz, aby rozwiązać swoje strefy problemowe. Często dostępne są również wspaniałe zabiegi, które pomogą Ci uporać się z bolącymi mięśniami i dać sobie zasłużoną nagrodę.

Kursy mogą być dostosowane do wszystkich poziomów sprawności i doświadczenia, co oznacza, że nie musisz się obawiać, że nie będziesz w stanie nadążyć i możesz bez wahania spróbować czegoś nowego.

Oczywiście, można również wybrać do utraty wagi trening z osobistym trenerem dla ostatecznego spersonalizowanego doświadczenia. Trener pomoże Ci znaleźć idealną rutynę treningu i stworzyć osobisty plan odchudzania.

Znajdź swój idealny pakiet w naszym obszernym katalogu wczasów odchudzających z ćwiczeniami. Jesteśmy pewni, że pomożemy Ci znaleźć odpowiedni dla Ciebie urlop!


Dobrze zorganizowana utrata wagi poprzez kurację

Wczasy odchudzające nie muszą być tylko o diecie i ćwiczeniach, lecz mogą być również sposobem na powrót do domu pełnym energii i dobrego samopoczucia! Wiele pakietów odchudzających zawiera zabiegi pomagające obolałym mięśniom, zwiększające metabolizm lub po prostu dające ci małą satysfakcję z twoich wysiłków i osiągnięć.

Wiele osób zwróciło się ku odchudzaniu za pomocą egzotycznej terapii Ajurwedy jako wysoce zindywidualizowanego, holistycznego programu leczniczego. Nie tylko wegetariańska dieta ajurwedyjska i joga sprzyjają utracie wagi, ale również zabiegi. Twój pakiet odchudzający będzie zawierał zabiegi specyficzne dla Twojej dosha i obszarów problemowych, pomagające przywrócić równowagę ciała, umysłu i duszy. Lekarze i terapeuci ajurwedyjscy spojrzą na Twoje ciało i styl życia jako całość, aby pomóc Ci zmienić nawyki żywieniowe na zdrowe dania kuchni ajurwedyjskiej. Będą oni również pracować z Tobą, aby rozwiązać wszelkie leżące u podstaw problemy zdrowotne lub emocjonalne, które mogą być źródłem problemu, stosując autentyczne metody leczenia, a także jogę i medytację. Lecząc źródło przyrostu wagi, dążysz do osiągnięcia długotrwałych rezultatów.

Podróż odchudzająca z fango, znana również jako terapia błotna, jest ulubionym zabiegiem wielu osób. Wywodzi się ona z Włoch, z obszarów, gdzie występują naturalne, bogate w minerały błota. Stosując błoto do okładów i zabiegów, aktywujesz swój metabolizm i pobudzasz naturalne procesy detoksykacji organizmu. Okłady z błota i ciała fango pomagają stymulować metabolizm, nie wspominając o tym, że są wspaniałe dla skóry!

Zabiegi błotne pomogą Ci spalić więcej kalorii i pomogą Twojemu ciału wyeliminować toksyny. W połączeniu z niskokaloryczną i zdrową dietą trudno o bardziej relaksujący i odmładzający sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów.

Odchudzanie z wykorzystaniem talasoterapii, takie jak te w Hiszpanii, wykorzystują regenerujące właściwości morza. Te programy wyszczuplające zazwyczaj obejmują zabiegi takie jak okłady z alg i masaże ujędrniające, wykorzystujące minerały i naturalne składniki, aby poprawić samopoczucie, pomóc organizmowi w detoksykacji i pozwolić ciału odzyskać siły po sesjach na siłowni.

Nie tylko zabiegi są świetne, ale większość programów i hoteli posiada aerobik wodny lub kursy fitness, które są świetne do odciążenia stawów, dodając jednocześnie siły do bardziej wyczerpującego treningu!

Bogata oferta - Gdzie spędzić wczasy odchudzające?

Zazwyczaj wiesz, jaki rodzaj odchudzania na wczasach chciałbyś, ale jeśli chodzi o wybór miejsca docelowego, wybór staje się nieco trudniejszy. Czy chcesz utraty wagi podczas spa, lub w hotelu albo klinice? I gdzie są najlepsze wczasy odchudzające?

Programy odchudzające w uzdrowiskach, hotelach i klinikach

Zasadniczo odchudzanie w uzdrowisku i odchudzanie w hotelu są takie same. Oba oferują wspaniałe posiłki, programy ćwiczeń i relaksujące zabiegi. Programy odchudzające i menu są zaprojektowane przez ekspertów i profesjonalistów, którzy wiedzą, że ostatecznym celem jest pomoc w zrzuceniu kilku kilogramów i pomóc Ci poczuć się lżej i sprawniej. Niektóre uzdrowiska i hotele mają na miejscu ekspertów, takich jak dietetycy, specjaliści od diety lub trenerzy personalni, którzy mogą zaoferować konsultacje i udzielić Ci indywidualnych porad.

Klinika z kuracją odchudzającą, z drugiej strony, będzie miała personel medyczny na miejscu i stały nadzór medyczny. Będziesz mógł skonsultować się z lekarzami i będą one lepiej wyposażone do obsługi skomplikowanych przypadków lub gości, którzy wchodzą w grupy ryzyka. Klinika odchudzania będzie doskonałym wyborem dla terapii odchudzającej i dostosowanie diety z warunkami, takimi jak cukrzyca, ponieważ wyszkolony personel medyczny będzie w stanie pomóc monitorować zarówno postępy w utracie wagi, jak i stan zdrowia.

Najpopularniejsze wczasy odchudzające

Ponieważ dieta i utrata wagi nie są zależne od czynników takich jak pogoda czy klimat, nie ma lepszej lub gorszej destynacji, a sezonowość odgrywa jedynie niewielką rolę, tak naprawdę wpływa na to tylko ilość i rodzaj aktywności fizycznej, którą można podjąć. Istnieją jednak pewne miejsca, które są bardzo popularne jako destynacje związane z utratą wagi i dietą, często w zależności od tego, na czym chciałbyś się skupić.

Niemcy

Jeśli chciałbyś wybrać dietę lub post, Niemcy są świetnym wyborem. W Niemczech znajduje się wiele hoteli i klinik, które oferują prawie każdy rodzaj diety, często z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w ich konkretnej metodzie dietetycznej. Niemiecka wieś jest również doskonałym miejscem na wycieczki rowerowe i piesze, a świetne połączenia komunikacyjne sprawią, że dotrzesz do celu za rozsądną cenę.

Hiszpania

Hiszpania jest bardzo lubianym celem podróży ze względu na słońce i plażę, które są również doskonałym uzupełnieniem każdego urlopu odchudzającego! Nawet w miesiącach zimowych, wiele części Hiszpanii ma więcej godzin słonecznych niż część Wielkiej Brytanii czy USA. Mimo że temperatury mogą czasami być nieco chłodniejsze w miesiącach zimowych, promienie słoneczne i żywa hiszpańska kultura na pewno sprawią, że będziesz szczęśliwy podczas zrzucania zbędnych kilogramów. Hiszpania ma również wspaniałą linię brzegową, co pozwala na certyfikowaną talasoterapię, która nie jest dostępna we wszystkich częściach świata!

Indie i Sri Lanka

Jeśli szukasz bardziej holistycznych i duchowych wczasów odchudzających, Indie i Sri Lanka oferują autentyczne programy ajurwedyjskie, które mogą być dostosowane do Twoich indywidualnych wymagań związanych z dosha. Indie są miejscem narodzin tej starożytnej tradycji leczniczej, a także jogi, która jest integralną częścią każdego turnusu ajurwedyjskiego. Barwna historia i tradycyjne związki tego kraju z ajurwedą gwarantują autentyczne przeżycia. Ajurweda i joga są równie mocno związane z kulturą Sri Lanki i stanowią część tutejszego życia codziennego. Niewielkie rozmiary tej egzotycznej wyspy sprawiają, że możesz połączyć swoje wczasy odchudzające z wycieczkami objazdowymi lub jednodniowymi, co pozwoli Ci zobaczyć i doświadczyć wielu zakątków tej bujnej wyspy i ciepłej kultury.

  

Znajdź swój ulubiony urlop odchudzający

Skorzystaj z wyszukiwarki poniżej, aby zobaczyć wszystkie nasze oferty na wczasy odchudzające. Tutaj masz natychmiastowy dostęp do szerokiej gamy hoteli i klinik odchudzania na całym świecie. Tematykę ustawiliśmy już za Ciebie, można również wybrać żądane miejsce docelowe i dokładne daty, w których chcesz wyjechać na wczasy odchudzające.


 

 

 

Odchudzanie z partnerem

Nie zapomnij spakować swojej motywacji

To jest ta część, z którą wszyscy mamy problemy, trzymanie się motywacji, aby osiągnąć nasz cel. Każdy ma swój unikalny powód, jedni uzyskanie swojego zdrowia inni po prostu chcą się upewnić, że są bikini-ready. Bez względu na powód, pamiętaj, aby dać ekspertom w spa odchudzania znać, że mogą oni przyczynić się, poprzez przypomnienia o Twoich celach, utrzymanie motywacji.

 • Bardzo popularną propozycją są wczasy odchudzające po ciąży. Nie tylko chcesz czuć się dobrze we własnej skórze, ale także chcesz mieć pewność, że Twoje zdrowie jest w idealnym stanie, aby być na miejscu dla Twojego noworodka. Dając sobie zasłużoną przerwę, aby zadbać o siebie, pomoże Ci znaleźć witalność i energię, aby zadbać o swoją rodzinę. Sprawdź naszą stronę na temat utraty wagi dla mam!
 • Oczywiście nigdy nie zaszkodzi zabrać ze sobą swoją osobistą cheerleaderkę! Dlaczego nie wyruszyć w tę podróż odchudzającą razem z przyjacielem lub krewnym? Nie tylko będziecie mogli motywować się nawzajem podczas wakacji, ale także dzielić się tym wyjątkowym doświadczeniem i kontynuować motywowanie się nawzajem tym, czego się nauczyliście po powrocie do domu. Dowiedz się więcej o odchudzaniu z przyjaciółmi.

Wskazówki do rezerwacji wczasów odchudzających

Nikt nie chce rozbijać banku, kiedy wybiera się na wczasy odchudzające. Zespół SpaDreams przygotował listę swoich ulubionych wskazówek, jak uzyskać jak najwięcej za swoje pieniądze!

 1. Zarezerwuj z przyjacielem! Jeśli rezerwujesz pokój dwuosobowy do pojedynczego wykorzystania, wiele hoteli żąda dopłaty za korzystanie z niego. Dzięki temu nie tylko będziesz mieć przy sobie kogoś, kto będzie Cię motywował, ale dzielenie pokoju z przyjaciółką pozwoli Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy. Podczas rezerwacji nie zapomnij poprosić o podwójne łóżka.
 2. Zarezerwuj pakiet. Jeśli chcesz zarezerwować zajęcia fitness lub zabiegi, pakiety są świetnym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy. Jeśli kupisz wszystko na miejscu prawdopodobnie, skończysz, płacąc znacznie więcej. Plus, prawie wszystkie pakiety wczasów odchudzających zawierają specjalne posiłki dietetyczne.
 3. Wybierz cel. Jeśli spróbujesz zarezerwować wszystko na jedne wczasy, cena pakietu szybko się podniesie. Zastanów się, czy chcesz wypróbować konkretną dietę, poprawić swoją kondycję fizyczną, czy po prostu spróbować zabiegów odchudzających.
 4. Czasami pobyt blisko domu jest tańszy. Często hotele za granicą są tańsze, ale lot aby się tam dostać jest bardzo drogi, szczególnie w przypadku krótkich podróży. Istnieje wiele wspaniałych wczasów odchudzających w Europie, które mogą być realizowane za pomocą tanich linii lotniczych. Nawet jeśli twój hotel i pakiet może być droższy, ogólny koszt wakacji jest o wiele tańszy!

 

   

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

spadreams logo transparent background

 

   

10 powodów, dla których warto rezerwować ze SpaDreams

 • Świetny wybór hoteli
 • Gwarancja najlepszej ceny
 • 99% szczęśliwych klientów
 • 40 lat doświadczenia
 • Doradztwo eksperckie
 • Wakacje zindywidualizowane
 • Wyjątkowa jakość
 • Wsparcie od początku do końca
 • Ochrona danych
 • Najnowsze trendy w podróżach

Idealna długość na wczasy odchudzające

Idealna długość zależy w dużej mierze od tego, co chcesz osiągnąć i dokąd chcesz się udać. Jako zasadę kciuka sugerujemy, co poniżej:

 • 1 tydzień: Zerwij ze złym nawykiem lub wypróbuj nową dietę, lub ćwiczenia. Wszyscy to znamy: oszukiwany dzień zamienia się w oszukiwany weekend, a zanim się zorientujesz, co się stało, to już jest oszukiwany tydzień. Trudno jest wrócić na właściwe tory, bez względu na to, jak bardzo byłeś zaangażowany wcześniej. Tygodniowy odpoczynek to świetny sposób, aby wrócić do rutyny ćwiczeń lub zjeść coś pysznego bez poczucia winy! Jest to również świetne rozwiązanie dla wycieczek bliżej domu.
 • 2 tygodnie: Uderzenie przycisk reset i kick off nowy nawyk zdrowia. Jeśli doszedłeś do punktu, w którym zdajesz sobie sprawę, że coś musi się zmienić, 2 tygodniowe wakacje odchudzające mogą być właśnie tym. To pozwala na cementowanie tych nowych nawyków i daje wiele możliwości, aby skonsultować się z ekspertami, aby naprawdę spersonalizować swój plan odchudzania w zależności od potrzeb. Jeśli masz zamiar wybrać się daleko, na przykład do Indii lub na Sri Lankę, krótsze wczasy zazwyczaj nie są warte zachodu.
 • 3+ tygodnie: Całkowity makeover stylu życia. Zwłaszcza jeśli rozpoczynasz podróż odchudzającą po raz pierwszy i wiesz, że będziesz potrzebował całkowitej zmiany stylu życia, możesz skorzystać z bardzo długich wakacji odchudzających. Wiele programów, które są przeznaczone do 21 nocy lub dłużej starają się dotknąć każdy aspekt swojego życia, aby upewnić się, że masz lepsze zrozumienie tego, co musisz zrobić. Niezależnie od tego, czy chodzi o powstrzymanie emocjonalnego objadania się, czy też o wejście w reżim fitness, będziesz dobrze wyposażony, aby odzyskać kontrolę nad swoim życiem!

Nadal nie jesteś pewien, które wczasy odchudzające są dla Ciebie odpowiednie lub na jak długo powinieneś pojechać? Skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów ds. podróży, aby uzyskać osobistą poradę i rozpocząć swoją podróż odchudzającą!


Zobacz nasze najpopularniejsze oferty wczasów odchudzających


FAQ: Wczasy odchudzające

Czy można schudnąć 4 kilogramy w tydzień?

Tak to’jest możliwe! Ważne jest, aby to zrobić ze zdrowego planu odchudzania, składającego się z pożywnej diety i dużo ćwiczeń. Najlepiej jest zrobić to razem z ekspertem medycznym lub specjalistą od utraty wagi, aby zapewnić, że osiągniesz trwałe rezultaty.


Ile mogę schudnąć na wczasach odchudzających?

To całkowicie zależy od Twojego zaangażowania, Twojego punktu wyjścia i rodzaju pakietu odchudzania, który będziesz realizować. Wiele osób osiąga aż 3-4 kg w ciągu tygodnia wraz ze specjalnym nadzorem i spersonalizowanym planem odchudzania. Jednak wszyscy eksperci są zgodni, że nie chodzi o wyniki, które osiągniesz w ciągu tygodnia, ale o stworzenie podstaw do zmiany stylu życia i trwałych, długoterminowych rezultatów!


Czy można zrobić wczasy odchudzające z istniejącą wcześniej chorobą?

Wiele z naszych pakietów odchudzających obejmuje personel medyczny i porady ekspertów, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb. Są oni również przyzwyczajeni do pomocy gościom z istniejącymi wcześniej schorzeniami, np. cukrzycą. Diety i programy ćwiczeń mogą być dostosowane do Twoich potrzeb zdrowotnych. Pamiętaj, aby skonsultować się z lekarzem aby upewnić się, że pakiet odchudzający, który wybrałeś jest odpowiedni dla Ciebie i niech doradzą Ci, co będzie niezbędne do posiadania gwarancji zdrowego odchudzania na wczasach! Niech nasi eksperci od podróży z wyprzedzeniem wiedzą o tym, jakie ustalenia dotyczą Ciebie.


Jak dużo powinienem schudnąć?

Zależy to całkowicie od Twojej sytuacji. Często dobrym punktem wyjścia do określenia swojej idealnej wagi, byłoby obliczenie wskaźnika masy ciała (BMI). Aby mieć bardziej dokładne sugestie dla idealnej wagi. Ekspert będzie w stanie powiedzieć, ile wagi należy stracić i pomóc Ci zrobić plan odchudzania, aby doprowadzić Cię do zdrowej wagi.


Inni goście byli również zainteresowani:

 

Powiązane tematy: