odchudzanie-w-polsce

Wczasy odchudzające w Polsce

Schudnij bez wyrzeczeń

Zobacz najlepsze oferty wczasów odchudzających w Polsce

Odchudzanie w polskich hotelach SPA

Łączenie wczasów z odchudzaniem lub z oczyszczaniem organizmu z toksyn to coraz popularniejszy sposób spędzania urlopu przez Polaków. Wykupienie tego typu wczasów ma wiele zalet: po pierwsze, pacjent chcący zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów oddaje się w ręce specjalistów, którzy dobiorą dla niego odpowiednie ćwiczenia i dietę.

Jednocześnie, w większości hoteli oferowane jest pełne wyżywienie dietetyczne, co zapobiega podjadaniu między posiłkami.

Kuracji towarzyszą często odpowiednie zabiegi wspomagające odchudzanie, np. drenaż limfatyczny, peelingi ujędrniające skórę, relaksujące masaże. Dzięki temu po kuracji (jeżeli przestrzegasz wszystkich towarzyszących jej zasad!), będziesz nie tylko szczuplejszy, lecz również wypoczęty i zrelaksowany.

Polskie hotele oferują różnorodną ofertę wczasów odchudzających i oczyszczających.

Do wyboru są typowe kuracje wyszczuplające, dostępne w ośrodkach nad polskim morzem (np. w Ustroniu Morskim, Darłówku czy Kołobrzegu), kładące nacisk przede wszystkim na odpowiednie odżywianie. Dieta wspomagana jest na ogół ćwiczeniami fizycznymi, np. aqua aerobikiem, treningiem fitness czy zajęciami z nordic walkingu.

Dla tych, którzy to głównie poprzez sport chcą zgubić zbędne kilogramy, przygotowane zostały pakiety aktywnego wypoczynku, dostępne np. w hotelu Lambert w Ustroniu Morskim, hotelu Lidia w Darłówku, a także w położonym w Świeradowie Zdroju ośrodku Park Hotel.

Co powiesz na trochę egzotyki u stóp Pienien? Hotel Kinga w Czorsztynie łączy kurację ajurwedyjską z wczasami odchudzającymi. Polecany przede wszystkim osobom poszukującym głębokiego oczyszczenia i relaksu w pięknym otoczeniu.

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl