Leczenie łuszczycy nam Morzem Martwym

Morze Martwe to idealna opcja na urlop dla osób z wszelakimi schorzeniami. Bogata w minerały woda w Morzu Martwym, wydobywane z dna morza błoto oraz zdrowe powietrze czyni region Morza Martwego niezwykle popularnym kurortem. O bogatych właściwościach leczniczych zawartych w Morzu Martwym minerałów oraz o leczniczym błocie pisaliśmy już wcześniej w jednym z artykułów (https://www.spadreams.pl/blog/spa-beauty/wlasciwosci-lecznicze-morza-martwego).

Kuracja nad Morzem Martwym jest polecana przede wszystkim osobom borykającym się z chorobami skóry, bardzo popularne jest leczenie łuszczycy. Terapia klimatyczna nad Morzem Martwym, w zależności od tego jak ciężkie jest schorzenie, potrafi doprowadzić nawet do całkowitej remisji choroby.

Mövenpick Resort & Spa

Jordania · Morze Martwe · Sweimeh

Ośrodek Mövenpick Resort & Spa oferuje relaks oraz kompleksową kurację nad Morzem Martwym. Kurort jest położony na północnym brzegu morza. Wsród proponowanych programów znajduje się kuracja klimatyczna, leczenie chorób skóry (leczenie łuszczycy, bielactwa nabytego, trądziku oraz atopowego zapalenia skóry), leczenie reumatyzmu, łuszczycowego zapalenia stawów, a także leczenie zapalenia błony naczyniowej oka. Oprócz wymienionych kuracji, istnieje możliwość skorzystania również z oferty Spa- studio fitness, basenów, jacuzzi,termarium i wielue innych.

Lot Spa Hotel

Izrael · Morze Martwe · Ein Bokek

Lot Spa Hotel położony w miejscowoście Ein Bolek w Izraelu jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez Polaków izraelskich ośrodków nad Morzem Martwym. Goście hotelu mogą korzystać z przynależącej do ośrodka plaży oraz zamówić kurację klimatyczną w Klinice Niemieckiego Centrum Medycznego. Oprócz tego istnieje również możliwość skorzystania z wszystkich dostępnych udogodnień Spa, takich jak basen i jacuzzi. Wybierając na wakacje Izrael, warto skorzystać z okazji i wybrać się na wycieczkę do Jerozolimy. Od Ein Bolek jest ona oddalona tylko o 100 km.

Dead Sea Spa Hotel Medical Center

Jordania · Morze Martwe · Sweimeh

Jeżeli zdecydowałaś się na urlop nad Morzem Martwym, na pewno natkąłeś się na Dead Sea Spa Hotel. Ośrodek jest bardzo popularny wśród turystów odwiedzających Jordanię. Dead Sea Spa Hotel oferuje całą gamę zabiegów pomagających w leczeniu wszelakich schorzeń. Jak w poprzednich ośrodkach, również tutaj oferowana jest kuracja klimatyczna oraz możliwoś leczenia łuszczycy, a także leczenie atopowego zapalenia skóry, reumatyzmu oraz innych chorób stawów, alergii i schorzeń układu oddechowego (w tym astmy).

Hotel Ein Gedi

Izrael · Morze Martwe · Ein Gedi

Urlop w Izraelu oferuje wiele możliwości wyboru. Kolejną propozycją jest ośrodek Eid Gedi- wypoczynek w najpiękniejszym otoczeniu. Do kompleksu należy hotel Spa, kibuc, ogród botaniczny, park kaktusów oraz Health Spa położone nad morzem. Podobnie jak w Lot Spa Hotel, również w tym hotelu istnieje możwliwość kuracji w Niemieckim Centrum Medycznym. Wyjątkową atrakcją dostępną dla gości przebywających w tym ośroku jest możliwość safari po pustyni. Z pewnością jest to miła odskocznia dla tych, którzy uwielbiają błogie leniuchowanie nad morzem odrobinę mniej niż pozostali goście.

Hod Hamidbar Resort & Spa Hotel

Izrael · Morze Martwe · Ein Bokek

Hod Hamidbar Resort & Spa Hotel  to ośrodek, w którym oprócz kuracji klimatycznej możesz również oddać się wielu zabiegom upiekszającym oraz zabiegom Spa i wellness. Do dyspozycji są tutaj baseny wewnątrz budynku, jacuzzi oraz uroczo położony basen nad Morzem Martwym. W strefie fitness możesz potrenować pod okiem profesjonalisty. Sezonowo dla gości są tutaj organizowane również wieczorki tematyczne z muzyką na żywo bądź dancingiem. Więc jeżeli jeszcze szukasz opcji na wakacje, Morze Martwe proponuje Ci wspaniały relaks w pięknych ośrodkach po dobrej cenie.

SpaDreamsPL Instagram
Mapa sytuacyjna