Kuracja w Jordanii nad Morzem Martwym

Jak zarezerwować wakacje z kuracją nad Morzem Martwym?

Kuracja w Jordanii nad Morzem Martwym

Morze Martwe, które jest tak właściwie jeziorem bezodpływowym położonym na granicy Jordanii oraz Izraela, jest jednym z najczęściej wybieranych kierunków podróży dla osób pragnących odbyć kurację leczniczą. Jest on szczególnie popularny wśród osób które cierpią z powodu problemów skóry, reumatyzmu czy kłopotów związanych z układem oddechowym. Dzięki swojemu wyjątkowemu klimatowi, Morze Martwe jest idealnym miejscem na pobyt z kuracją zdrowotną.

W naszej ofercie posiadamy hotele zarówno w Jordanii jak i w Izraelu. Wszystkie hotele SpaDreams są położone na wybrzeżu Morza Martwego.

Oferta SpaDreams

W ofercie wszystkich naszych hoteli nad Morzem Martwym znaleźć można program: kuracja klimatyczna. W cenie programu uwzględniony jest podstawowy pobyt, na który składa się:
– zakwaterowanie w hotelu
– wyżywienie
– wstep do hotelowej strefy spa i basenów (bez zabiegów)
– wstęp na plażę i kąpiele w Morzu Martwym

Cena na stronie internetowej poszczególnych hoteli uwzględnia właśnie te wymienione powyżej elementy.

Dodatkowo za pośrednictwem SpaDreams w przypadku pobytu w hotelach w Izraelu od 14 noclegów można dokupić specjalistyczną kurację leczniczą odbywającą się w Niemieckim Centrum Medycznym w miejscowości Ein Bokek.

Wszystkie hotele w Izraelu znajdują się w Ein Bokek lub w niedalekim sąsiedztwie – niezależnie od wybranego hotelu, kuracje lecznicze odbywają się w Niemieckim Centrum Medycznym.

W przypadku pobytu w Jordanii w hotelu Dead Sea Spa Hotel Medical Center za pośrednictwem SpaDreams od tygodniowego pobytu można wykupić kurację leczniczą. W przypadku hotelu Mövenpick Resort & Spa Dead Sea, rezerwacji dokonuje się z odpowiednio wybranym programem kuracyjnym.

Krok po kroku

Jak zarezerwować pobyt ze specjalistyczną kuracją leczniczą nad Morzem Martwym?

 1. Wybierz termin, w którym chcesz udać się nad Morze Martwe.
 2. Wybierz interesujący Cię hotel na naszej stronie internetowej:
  hotele w Izraelu
  hotele w Jordanii
 3. Zastanów się, czy podczas pobytu chcesz odbyć specjalistyczną kurację leczniczą (Pamiętaj! Kuracje odbywają się od minimum 14 noclegów!)
 4. Na stronie hotelu kliknij nazwę programu: Kuracja klimatyczna, SPA & Relaks.
  Wybierz interesujący Cię rodzaj wyżywienia, długość pobytu, rodzaj pokoju oraz preferowaną datę podróży.
 5. Jeśli zobaczysz komunikat:
  • „Zarezerwuj teraz” możesz dokonać wiążącej rezerwacji. Kliknij na zielony przycisk i wypełnij formularz. Jeśli interesuje Cię pobyt z kuracją leczniczą, umiesć taką informację w komentarzu – skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.
  • „Zapytaj o dostępność” – wypełnij formularz kontaktowy. Sprawdzimy dostępność pokoi i skontaktujemy się z Tobą. Jeśli interesuje Cię pobyt z kuracją leczniczą, umiesć taką informację w komentarzu.

Transport nad Morze Martwe

TRANSFER
Do podstawowego pobytu można dokupić transfer z lotniska/na lotnisko. Koszt transferu różni się w zależności od wybranego hotelu.

PRZELOT
SpaDreams nie oferuje możliwości wykupienia przelotu. Klienci organizują przelot we własnym zakresie. Chętnie jednak pomożemy wybrać dogodne połączenie.

Do Tel Awiwu (Izrael) latają tanie linie lotnicze WizzAir z Katowic, Lublina lub Warszawy oraz linie lotnicze LOT z Warszawy. Są to loty bezpośrednie – nie ma konieczności przesiadki. Od listopada 2017 do Tel Awiwu będą latać również linie lotnicze Ryanair z Krakowa, Gdańska i Poznania.

Do Ammanu (Jordania) niestety nie ma bezpośrednich lotów z Polski. Wszystkie loty oznaczają przynajmniej jedną przesiadkporadnik

Mamy nadzieję, że teraz bez problemu uda Wam się zarezerwować wymarzony pobyt nad Morzem Martwym.

Naszą ofertę można znaleźć pod linkiem -> https://www.spadreams.pl/kuracje-uzdrowiska/morze-martwe-wczasy/

Czy wiesz, że...

Ciekawy? Odkryj nasze pasujące oferty:
Hotel Spa nad Morzem Martwym z Centrum Medycznym
Jordania – Morze Martwe – Sweimeh
Mövenpick Resort & Spa Dead Sea
Jordania – Morze Martwe – Sweimeh
David Dead Sea
Izrael – Morze Martwe – Ein Bokek
Ciesz się Morzem Martwym (dawniej Daniel)
Izrael – Morze Martwe – Ein Bokek
SpaDreamsPL Instagram
Mapa sytuacyjna