medycyna-alternatywna

Medycyna alternatywna

Równowaga emocjonalna i lepsze samopoczucie

Zobacz nasze tematy z medycyny alternatywnej:

Polecane miejsca z medycyną alternatywną

Joga, ajurweda i tradycyjna medycyna chińska

Medycyna alternatywna, czyli kuracje zdrowotne oparte na tajnikach medycyny dalekowschodniej, od lat zdobywa sobie coraz więcej zwolenników. Nic w tym dziwnego -  opiera się ona na naturalnych metodach leczniczych, korzysta wyłącznie z dobrodziejstw przyrody i jest nieinwazyjna, dzięki czemu prawie każdy może sprawdzić jej działanie. I – co najważniejsze – w równym stopniu skupia się na ciele i na duszy, wychodząc z założenia, że bez uzdrowienia psychiki niemożliwe jest uzdrowienie ciała.

W kategorii „Medycyna alternatywna” znajdziesz na SpaDreams szereg różnorodnych pobytów, dostępnych zarówno w hotelach europejskich, jak i u źródeł, czyli w Azji: Indiach, Tajlandii czy na Sri Lance.

Wielbicieli medytacji i stretchingu lub tych, którzy mają ochotę na nietypowy urlop w egzotycznych klimatach, z pewnością zainteresują wczasy z jogą. Podczas takiego pobytu nie tylko poznasz różne odmiany jogi, rozciągniesz swoje ciało i nauczysz się zdrowo odżywiać, ale także ukoisz swoje nerwy dzięki regularnym medytacjom.

Ajurweda to lepsze rozwiązanie dla tych, którzy chcą przede wszystkim się zrelaksować i oczyścić swoje ciało z toksyn. Oferujemy autentyczne kuracje w ośrodkach ajurwedyjskich w Indiach i na Sri Lance, a także prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów programy ajuwredyjskie w hotelach europejskich.

Jeśli zaś chcesz wzmocnić swój organizm, zbawienne mogą okazać się wczasy z medycyną chińską, dostępne w naszych niemieckich hotelach.

Nasza oferta Medycyna alternatywna to doskonały pomysł na zdrowy, niebanalny urlop!

Medycyna alternatywna - nasze najlepsze oferty