Pozbądź się świątecznych kilogramów- detoks i oczyszczanie po świętach

Święta to czas przez wszystkich z utęsknieniem wyczekiwany- ciepła rodzinna atmosfera, prezenty, oraz śnieg pruszący za oknem to główne skojarzenia. Lecz święta to również uginające się pod ciężarem jedzenia stoły: pierogi, ryby, sałatka jarzynowa z majonezem, bigos, góry ciast, kutia… i tak przez trzy dni świąteczne. Nic dziwnego, że  odpowiedź na pytanie: “Jakie jest Twoje postanowienie noworoczne?” u wielu brzmi: “Chcę zrzucić parę kilogramów”. I tak oto zaczyna się coroczna walka ze zbędnymi kilogramami. Niekórym wystarcza motywacji i szybko dochodzą do wymarzonej wagi, innym przydało by się odrobinę pomocy od innych. Dlatego też mamy propozycję, dla tych którzy chcą szybko i zdrowo schudnąć po świętach.

Świetnym rozwiązaniem mogą  okazać się wczasy odchudzające lub wczasy dla aktywnych w czasie których nie tylko wypoczniesz, ale również będziesz miać okazję, by łatwo, szybko i zdrowo zrzucić kilka kilogramów. Z myślą o takich osobach SpaDreams przygotowało ofertę, w której każdy z pewnością znajdzie taką formę odchudzania, jaka mu najbardziej odpowiada.

Początek roku to świetny okres na wybranie hotelu gdzieś w ciepłym klimacie, w otoczeniu kwitnących drzech, czyli gdzieś gdzie nie jest tak szaro i przygnębiająco jak w tym samym czasie w Polsce. W Europie polecamy Hiszpanię lub Portugalię, gdzie ze słońca i ciepłego klimatu można korzystać prawie przez cały rok.

Villa Padierna, Hiszpania

Villa Padierna Palace Hotel na Costa del Sol w Hiszpanii proponuje swoim gościom program odchudzający i oczyszczający organizm z toskyn SLIM & DETOX. Pod pełną kontrolą dietetyka oraz innych lekarzy przeprowadzony zostaje detox prowadzący do wyszczuplenia sylwetki i poprawy ogólnego stanu zdrowia. Terapii oczyszczającej towarzyszy szereg zabiegów, które dodatkowo pomagają w ujędrnieniu skóry oraz w zrelaksowaniu, np. drenaż limfatyczny oraz hydromasaż.

Szereg interesujących programów dla pragnących zrzucić kilka kilogramów oferuje Hotel SHA na Costa Blanca w Hiszpanii. Rezerwując pokój od 7 dni można wybierać wśród wielu interesujących programów, a w tym między innymi dieta makrobiotyczna, znana również jako dieta gwiazd stosowana między innymi przez Jeniffer Aniston,  intensywny program odchudzający i detoksykujący organizm lub pobyt wellness połączony z dietą z pełym wyżywieniem.

SHA Wellness Clinic, Hiszpania

Orzeźwiający, rewitalizujący post owocowy możesz odbyć w bajecznie położonym hotelu Jardim Atlantico Madeira na Maderze w Portugalii. Głodówka jest przeprowadzana pod okiem specjalisty dietetyka, a aby dieta stała się bardziej znośna, zostanie Ci zapewniony dostęp do basenów, jacuzzi, sauny, strefy fitness i medytacji.

Jeżeli masz ochotę na podróż w bardziej odległe zakątki świata wybierz jeden z hoteli ajurwedyjskich, oferujących pobyt z pełnym ajurwedyjskim wyżywieniem. Kurację ajurwedyjską, która pomoże Ci zrzucić zbędne kilogramy, oczyścić ciało z toksyn oraz zrelaksować się i zapomniec i problemach możesz odbyć między innymi w hotelu Somatheeram Ayurveda Resort lub w ajurwedyjskiej wiosce Poovar Ayurveda Village w Indiach. Dla tych, którzy chcą zastosować bardziej radykalne środki, polecamy panchakarmę, czyli intensywną ajurwedyjską kurację oczyszczającą.

Poovar Ayurveda Village, Indie

Ośrodków, w kórych odbyć możesz kurację odchudzającą lub oczyszczającą nie brakuje również w Polsce. W hoteluLambert Medical Spa leżącym Morzem Bałtyckim istnieje możliwość odbycia kuracji wyszczuplającej, w czasie które goście mogą skorzystać z szeregu zabiegów poprawiających krążenie i uelastyczniających skórę oraz stosują dietę zaleconą przez lekarza (np. dietę makrobiotyczną). Program zapewniający szybką utratę wagi ma w swej ofercie również Hotel Havet w nadbałtyckim Dźwirzynie.

Tak więc jeżeli Twoje dotychczasowe próby odchudzania kończyły się fiaskiem lub jeżeli po prostu potrzebujesz kogoś, kto poprowadzi Cię przez pierwsze dni odchudzania lu detoksykacji, być może możliwość połączenia urlopu z odchudzaniem będzie idealnym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie.

SpaDreamsPL Instagram
Mapa sytuacyjna