Doskonały 4,6/5,0

18 ocen od naszych Klientów

Hotel numer 1 Poovar Beach / Trivandrum Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 1 w: Poovar Beach / Trivandrum. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji.

Poovar Ayurveda Village ★★★★

Ajurweda nad rzeką życia

Rozległy resort pomiędzy morzem a kanałami „Backwaters“, z domkami od strony lądu i nad wodą, basen odkryty, klasyczne kuracje ajurwedyjskie w celu odtrucia organizmu, regeneracji i zrzucenia zbędnym kilogramów. Miła, intymna atmosfera.

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Klasyczna terapia ajurwedyjska

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

Rozwijana tysiącami lat w Indiach i na Sri Lance wiedza o życiu (ayur = życie, veda = nauka), harmonii ciała, ducha i duszy. Osiągalna poprzez energetyczną równowagę oraz zmianę stylu życia i podążanie za prawem natury. W resorcie Poovar Island znajdziesz idealną atmosferę do zrozumienia i odbioru uzdrawiającego działania ajurwedy. To jedno z miejsc, w którym od 6000 lat praktykowany jest ten stary system leczenia w swojej autentycznej formie, w celu rozluźnienia, odświeżenia i odmłodzenia - czy po prostu osiągnięcia lepszego stanu zdrowia.

Główne punkty kuracji po rozmowie z lekarzem wyspecjalizowanym w ayurvedzie podczas badania wstępnego.

 • Zarządzanie steresem i odprężenie od 14 dni kuracji
 • Regeneracja i odmładzanie od 1 tygodnia kuracji
 • Program odchudzający od 1 tygodnia kuracji
 • Panchakarma, oczyszczanie i odtruwanie od 2, lub lepiej od 3 tygodni

Idealne w przypadku problemów ze stawami (plecami / karkiem), reumatyzmie, zapaleniach stawów, zaburzeniach snu i innych.

 • ajurwedyjskie pełne wyżywienie (wegetariańskie)
 • dokładne badanie wstępne wykonywane przez lekarza wyspecjalizowanego w ajurwedzie, z krótkim wstępem do ajurwedy oraz ustaleniem planu zabiegów i odżywiania, jak i dalszych badań
 • wszystkie ajurwedyjskie zabiegi zgodnie z wynikami badania wstępnego (codziennie ok. 90-120 min.), jak np. masaż olejkiem Abhyangha, częściowo zsynchronizowany, polewanie czoła olejkiem Shirodhara, masaż ryżowym woreczkiem z ziołami Pinda Sweda, pakiety ziołowe, terapie oczyszczające, kąpiele ziołowo-parowe i ajurwedyjskie lekarstwa oraz soki ziołowe (podczas kuracji ajurwedyjskiej na miejscu)
 • joga (codziennie w godz. 8-9)
 • 1x w tygodniu wprowadzenie do ajurwedy i pokaz gotowania
 • 1x jedna wycieczka łodziami po kanałach Backwaters
 • 1x półdniowa wycieczka do Trivandrum
 • transport z lotniska w Trivandrum i z powrotem

Dodatkowo w cenie tylko dla gości SpaDreams

 • wstęp na basen odkryty, sala fitness, biblioteka, gry
 • drink powitalny

Polecane przy następujących dolegliwościach

Przemiana materii / żołądek / jelita, Serce / naczynia krwionośne / układ krążenia, Stres / zmęczenie, Skóra / alergie, Dysk / kręgosłup, Układ ruchu, Reumatyzm / stawy, Otyłość / nadwaga

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

15% znizki dla rezerwujących z wyprzedzeniem

10% znizki dla rezerwujących z wyprzedzeniem

5% znizki dla rezerwujących z wyprzedzeniem

Kod rezerwacji telefonicznej: 736P1

3 274 zł

2 783 zł

Poovar Ayurveda Village w szczegółach

Miejscowość

☀ Resort Poovar Island Resort położony na południowo- zachodnim wybrzeżu Indii w kraju związkowym Kerala, pomiędzy Morzem Arabskim a ujściem rzeki rozlewisk Backwaters - malowniczą siecią rzek i kanałów o długości 1 500 km. Dojazd tylko łodzią (ok. 10 min). Hotel oferuje swoim Gościom niemal nieskalaną naturę i amosferę prywatności. Do znajdujących się przed resortem rajskich piaszczystych plaż ok. 5 min. Przejazd łodzią (prądy głębinowe i wysokie kipiele, nadające się do kąpieli tylko czasami).

Hotel ajurwedyjski

Rozległy resort otoczony jest tropikalnymi ogrodami z niezliczoną ilością palm i egzotycznych roślin. Składa się on z budynku głównego z recepcją, budynków bocznych oraz położonej nieco wyżej wyłącznie dla gości ajurwedyjskich wioski Ayurveda Village z oddzielnym basem, restauracją ajuwredyjską i centrum ajurwedyjskim.

Zakwaterowanie

Łącznie 78 chatek Cottage z telewizją satelitarną, telefonem, zestawem do kawy i herbaty oraz minibarem. Wyłącznie dla gości ajurwedyjskich przeznaczono 8 chatek Cottages w Ayurveda Village, z otwartą łazienką, klimatyzacją (za opłatą) i widokiem na basen, jak również 2 suity Cottage z oddzieloną strefą mieszkalną i sypialną. Alternatywnie zakwaterowanie w wybudowanych w tradycyjnym stylu Kerali pływających Floating Cottages, przyjaznych środowisku dzięki zastosowaniu energii słonecznej i wiatrowej, z wentylatorem, oszkloną sypialnią i balkonem/tarasem z pięknym widokiem na Backwaters. Land Cottages w jedno-i dwupiętrowych jednostkach mieszkalnych, wybudowanych w tradycyjnym stylu Kerali, z łazienką wewnętrzną, klimatyzacją (za opłatą) oraz werandą na poziomie ziemi.

Opis dostępnych pokoi

Wyżywienie i relaks

Restauracjaajurwedyjska z widokiem na basen i ogród, serwująca autentyczną kuchnię ajurwedyjską (wegetariańską). Restauracja główna Tiffins z przysmakami kontynentalnymi i azjatyckimi. Pool bar. Dostęp do internetu za opłatą. Sala konferencyjna, sklep, sala fitness, księgarnia.

SPA i zdrowie

Bogato wyposażone Centrum Ajurwedyjskie (6000 m2) z wykwalifikowanym zespołem składającym się z 2 lekarzy wyspecjalizowanych w ajurwedzie i ok. 20 terapeutów. Otwarte codziennie. 10 jasnych gabinetów zabiegowych w otoczeniu cieków wodnych i ogrodów oferuje spokój oraz idealną atmosferę do przeprowadzania autentycznym zabiegów zgodnie z tradycyjną ajurwedyjską nauką, z uwzględnieniem potrzeb gości, pochodzących w przeważającej mierze z Zachodu. Kuracje ajurwedyjskie są dopasowane według intensywności do każdej długości pobytu.

Otwarta sala do jogi z codzienną jogą lub medytacją. Indywidualne lekcje jogi za opłatą.

Codzienna joga lub medytacja, pojedyńcze zajęcia jogi są możliwe za dodatkową opłatą. Wprowadzenie do ajurwedy, jak i pokazy gotowania, oranizowane są co tydzień.

Czas wolny

Wędkowanie, przejażdżki kajakiem lub wycieczki np. łodkami do „Backwaters“, wizyty w typowych wioskach rybackich oferowane na miejscu. Program rozrywkowy. Wykłady o ajurwedzie, kursy gotowania.

Informacje dodatkowe

Najbliższe lotniska
Trivandrum International Airport (TRV): (ok. 28 km / 51 minut)

PRZYJAZD lotnisko: Trivandrum (TRV), ok. 30 km

TRANSFER lotnisko (TRV) przy rezerwacji z kuracją w cenie, przy rezerwacji samego pobytu - na zapytanie

INFORMACJE Klimatyzacja dodatkowo 10 € za pokój dziennie, płatność na miejscu. Obowiązkowa dopłata za uroczystą kolację świąteczną (25.12.) 88 euro, z kuracją ajurwedyjską 56 euro, Sylwester 113 euro, z kuracją ajurwedyjską 81 euro

Opinie klientów

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Ajurweda

Podróż do własnego wnętrza

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki

Mapa

Poovar Ayurveda Village
Rezerwuj Kontakt Udostępnij