-20%

Doskonały 4,6/5,0

21 ocen od naszych Klientów

Doskonały 4,6/5,0

Hotel numer 1 Poovar Beach / Trivandrum Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 1 w: Poovar Beach / Trivandrum. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji.

Poovar Ayurveda Village

Ajurweda nad rzeką życia

Rozległy resort pomiędzy morzem a kanałami „Backwaters“, z domkami od strony lądu i nad wodą, basen odkryty, klasyczne kuracje ajurwedyjskie w celu odtrucia organizmu, regeneracji i zrzucenia zbędnym kilogramów. Miła, intymna atmosfera.

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Pobyt

od 3 noclegów, pokój dwuosobowy, śniadanie

806 zł

645 zł

 • wstęp na basen odkryty, sala fitness, biblioteka, gry
 • napój powitalny

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

 • Rezerwuj 21 nocy - zapłać za 18 : 3 noce gratis
 • Rezerwuj 14 nocy - zapłać za 13 : 1 noc gratis
 • 20% super zniżki

Wszystkie możliwe zniżki

Kod rezerwacji telefonicznej: 736P3

Dopasuj pobyt w hotelu

Klasyczna terapia ajurwedyjska

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

3 481 zł

2 785 zł

Rozwijana tysiącami lat w Indiach i na Sri Lance wiedza o życiu (ayur = życie, veda = nauka), harmonii ciała, ducha i duszy. Osiągalna poprzez energetyczną równowagę oraz zmianę stylu życia i podążanie za prawem natury. W resorcie Poovar Island znajdziesz idealną atmosferę do zrozumienia i odbioru uzdrawiającego działania ajurwedy. To jedno z miejsc, w którym od 6000 lat praktykowany jest ten stary system leczenia w swojej autentycznej formie, w celu rozluźnienia, odświeżenia i odmłodzenia - czy po prostu osiągnięcia lepszego stanu zdrowia.

Główne punkty kuracji po rozmowie z lekarzem wyspecjalizowanym w ayurvedzie podczas badania wstępnego.

 • Zarządzanie steresem i odprężenie od 14 dni kuracji
 • Regeneracja i odmładzanie od 1 tygodnia kuracji
 • Program odchudzający od 1 tygodnia kuracji
 • Panchakarma, oczyszczanie i odtruwanie od 2, lub lepiej od 3 tygodni

Idealne w przypadku problemów ze stawami (plecami / karkiem), reumatyzmie, zapaleniach stawów, zaburzeniach snu i innych.

 • ajurwedyjskie pełne wyżywienie (wegetariańskie)
 • dokładne badanie wstępne wykonywane przez lekarza wyspecjalizowanego w ajurwedzie, z krótkim wstępem do ajurwedy oraz ustaleniem planu zabiegów i odżywiania, jak i dalszych badań
 • wszystkie ajurwedyjskie zabiegi zgodnie z wynikami badania wstępnego (codziennie ok. 90-120 min.), jak np. masaż olejkiem Abhyangha, częściowo zsynchronizowany, polewanie czoła olejkiem Shirodhara, masaż ryżowym woreczkiem z ziołami Pinda Sweda, pakiety ziołowe, terapie oczyszczające, kąpiele ziołowo-parowe i ajurwedyjskie lekarstwa oraz soki ziołowe (podczas kuracji ajurwedyjskiej na miejscu)
 • joga (codziennie w godz. 8-9)
 • 1x w tygodniu wprowadzenie do ajurwedy i pokaz gotowania
 • 1x jedna wycieczka łodziami po kanałach Backwaters
 • 1x półdniowa wycieczka do Trivandrum
 • transport z lotniska w Trivandrum i z powrotem   

Dodatkowo w cenie tylko dla gości SpaDreams

 • wstęp na basen odkryty, sala fitness, biblioteka, gry
 • napój powitalny

Polecane przy następujących dolegliwościach

Dysk / kręgosłup, Otyłość / nadwaga, Przemiana materii / żołądek / jelita, Reumatyzm / stawy, Serce / naczynia krwionośne / układ krążenia, Skóra / alergie, Stres / zmęczenie, Układ ruchu

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

 • 15% znizki dla rezerwujących z wyprzedzeniem
 • 10% znizki dla rezerwujących z wyprzedzeniem
 • 5% znizki dla rezerwujących z wyprzedzeniem

Wszystkie możliwe zniżki

Kod rezerwacji telefonicznej: 736P1

Dopasuj pobyt w hotelu

Poovar Ayurveda Village w szczegółach

Miejscowość

☀ Resort Poovar Island Resort położony na południowo- zachodnim wybrzeżu Indii w kraju związkowym Kerala, pomiędzy Morzem Arabskim a ujściem rzeki rozlewisk Backwaters - malowniczą siecią rzek i kanałów o długości 1 500 km. Dojazd tylko łodzią (ok. 10 min). Hotel oferuje swoim Gościom niemal nieskalaną naturę i amosferę prywatności. Do znajdujących się przed resortem rajskich piaszczystych plaż ok. 5 min. Przejazd łodzią (prądy głębinowe i wysokie kipiele, nadające się do kąpieli tylko czasami).

Hotel ajurwedyjski

Rozległy resort otoczony jest tropikalnymi ogrodami z niezliczoną ilością palm i egzotycznych roślin. Składa się on z budynku głównego z recepcją, budynków bocznych oraz położonej nieco wyżej wyłącznie dla gości ajurwedyjskich wioski Ayurveda Village z oddzielnym basem, restauracją ajuwredyjską i centrum ajurwedyjskim.

Zakwaterowanie

Łącznie 78 chatek Cottage z telewizją satelitarną, telefonem, zestawem do kawy i herbaty oraz minibarem. Wyłącznie dla gości ajurwedyjskich przeznaczono 8 chatek Cottages w Ayurveda Village, z otwartą łazienką, klimatyzacją (za opłatą) i widokiem na basen, jak również 2 suity Cottage z oddzieloną strefą mieszkalną i sypialną. Alternatywnie zakwaterowanie w wybudowanych w tradycyjnym stylu Kerali pływających Floating Cottages, przyjaznych środowisku dzięki zastosowaniu energii słonecznej i wiatrowej, z wentylatorem, oszkloną sypialnią i balkonem/tarasem z pięknym widokiem na Backwaters. Land Cottages w jedno-i dwupiętrowych jednostkach mieszkalnych, wybudowanych w tradycyjnym stylu Kerali, z łazienką wewnętrzną, klimatyzacją (za opłatą) oraz werandą na poziomie ziemi.

Wyżywienie i relaks

Restauracjaajurwedyjska z widokiem na basen i ogród, serwująca autentyczną kuchnię ajurwedyjską (wegetariańską). Restauracja główna Tiffins z przysmakami kontynentalnymi i azjatyckimi. Pool bar. Dostęp do internetu za opłatą. Sala konferencyjna, sklep, sala fitness, księgarnia.

SPA i zdrowie

Bogato wyposażone Centrum Ajurwedyjskie (6000 m2) z wykwalifikowanym zespołem składającym się z 2 lekarzy wyspecjalizowanych w ajurwedzie i ok. 20 terapeutów. Otwarte codziennie. 10 jasnych gabinetów zabiegowych w otoczeniu cieków wodnych i ogrodów oferuje spokój oraz idealną atmosferę do przeprowadzania autentycznym zabiegów zgodnie z tradycyjną ajurwedyjską nauką, z uwzględnieniem potrzeb gości, pochodzących w przeważającej mierze z Zachodu. Kuracje ajurwedyjskie są dopasowane według intensywności do każdej długości pobytu.

Otwarta sala do jogi z codzienną jogą lub medytacją. Indywidualne lekcje jogi za opłatą.

Codzienna joga lub medytacja, pojedyńcze zajęcia jogi są możliwe za dodatkową opłatą. Wprowadzenie do ajurwedy, jak i pokazy gotowania, oranizowane są co tydzień.

Czas wolny

Wędkowanie, przejażdżki kajakiem lub wycieczki np. łodkami do „Backwaters“, wizyty w typowych wioskach rybackich oferowane na miejscu. Program rozrywkowy. Wykłady o ajurwedzie, kursy gotowania.

Hotel

☀ Ośrodek Poovar Island znajduje się na południowo-zachodnim wybrzeżu Indii, w stanie Kerala, pomiędzy Morzem Arabskim a malowniczym ujściem rozlewiska, do którego można dotrzeć łodzią hotelową (około 10 minut). Rozległy resort otoczony jest tropikalnymi ogrodami z niezliczoną ilością palm i egzotycznych roślin. Składa się on z budynku głównego z recepcją, budynków bocznych oraz położonej nieco wyżej wyłącznie dla gości ajurwedyjskich wioski Ayurveda Village z oddzielnym basem, restauracją ajuwredyjską i centrum ajurwedyjskim.

pok.2-os/Ayurv.Village Cottage

Ayurveda Village Cottage z optycznie oddzieloną sypialnią oraz pokoje dziennym, telewizja satelitarna, telefon, zestaw do kawy i herbaty oraz minibar. Łazienka, klimatyzacja (za dodatkową opłatą) oraz widok na basen.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 736D1

pok.1-os/Ayurv.Village Cottage

Ayurveda Village Cottage z telewizją satelitarną, telefon, zestaw do kawy i herbaty oraz minibar. Łazienka, klimatyzacja za dodatkową opłatą oraz z widokiem na basen.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 736E1

pok.2-os./Ayurv. Suite Cottage

Ayurveda Suite Cottage z optycznie oddzieloną sypialnią oraz pokoje dziennym, telewizja satelitarna, telefon, zestaw do kawy i herbaty oraz minibar. Łazienka, klimatyzacja (za dodatkową opłatą) oraz widok na basen.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 736D2

pok.1-os./Ayurv. Suite Cottage

Ayurveda Suite Cottage z optycznie oddzieloną strefą dzienną oraz sypialnią, telewizja satelitarna, telefon, zestaw do kawy i herbaty oraz minibar. Łazienka, klimatyzacja za dodatkową opłatą oraz z widokiem na basen.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 736E2

pok.2-os./Floating Cottage

Floating Cottage w tradycyjnym stylu keralskim, unoszą się na wodzie. Zasilane energią słoneczną i wiatru, dzięki czemu szczególnie przyjazne dla środowiska. Wentylator, oszklona sypialnia oraz balkon/ taras z cudownym widokiem na Backwaters. Telewizja satelitarna, telefon, zestaw do kawy i herbaty, minibar.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 736D3

pok.1-os./Floating Cottage

Floating Cottage: w tradycyjnym stylu keralskim, unoszą się na wodzie. Zasilane energią słoneczną i wiatru, dzięki czemu szczególnie przyjazne dla środowiska. Wentylator, oszklona sypialnia oraz balkon/ taras z cudownym widokiem na Backwaters. Telewizja satelitarna, telefon, zestaw do kawy i herbaty, minibar.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 736E3

pok.2-os./Land Cottage

Land Cottages telewizja satelitarna, telefon, zestaw do kawy herbaty, minibar, łazienka, klimatyzacja (za dodatkową opłatą), na parterze z werandą. 

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 736D4

pok.1-os./Land Cottage

Land Cottages telewizja satelitarna, telefon, zestaw do kawy herbaty, minibar, łazienka, klimatyzacja (za dodatkową opłatą), na parterze z werandą.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 736E4

pok.2-os/Ayurv.New Cottage

Ayurveda New Cottage z optycznie oddzieloną sypialnią oraz pokoje dziennym, telewizja satelitarna, telefon, zestaw do kawy i herbaty oraz minibar. Łazienka, klimatyzacja (za dodatkową opłatą) oraz widok na basen.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 736D5

pok.1-os/Ayurv.Village Cottage

Ayurveda New Cottage z telewizją satelitarną, telefon, zestaw do kawy i herbaty oraz minibar. Łazienka, klimatyzacja za dodatkową opłatą oraz z widokiem na basen.  

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 736E5

pok.2-os/Ayurv.New Cottage

Ayurveda New Cottage z optycznie oddzieloną sypialnią oraz pokoje dziennym, telewizja satelitarna, telefon, zestaw do kawy i herbaty oraz minibar. Łazienka, klimatyzacja (za dodatkową opłatą) oraz widok na basen.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 736D6

pok.2-os/Ayurv.New Cottage

Ayurveda New Cottage z optycznie oddzieloną sypialnią oraz pokoje dziennym, telewizja satelitarna, telefon, zestaw do kawy i herbaty oraz minibar. Łazienka, klimatyzacja (za dodatkową opłatą) oraz widok na basen.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 736E6

Wyżywienie

Restauracjaajurwedyjska z widokiem na basen i ogród, serwująca autentyczną kuchnię ajurwedyjską (wegetariańską). Restauracja główna Tiffins z przysmakami nieajurwedyjskimi, kontynentalnymi i azjatyckimi. Pool bar. Dostęp do internetu za opłatą. Sala konferencyjna, sklep, sala fitness, księgarnia.

Najbliższe lotniska
Trivandrum International Airport (TRV) : (ok. 28 km / 51 minut)

Informacje dodatkowe

Klimatyzacja dodatkowo 7 € za pokój dziennie, płatność na miejscu. Obowiązkowa dopłata: Świeta (24.12.) 56 euro, Sylwester 81 euro, z pobytem 94 euro oraz 119 euro.

Opinie klientów

Doskonały 4,6 / 5,0
92% Rekomendacja
Hotel
Serwis
Zabiegi
Wyżywienie
Strefa wellness
21 Ocen od klientów Oceny mogą wystawiać tylko klienci, którzy odbyli podróż
 • Alessandra G.
  z Włochy

  „Pełna regeneracja!” przetłumaczone przez Google

  Doskonała klinika ajurwedyjska, ośrodek otoczony zielenią z dużym basenem dostępnym dla klientów wioski. Niezwykle uprzejmy personel. Jedzenie bez większego wyboru, ale świetne dla tych, którzy chcą schudnąć. Mam nadzieję, że wkrótce wrócimy! pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Doskonała lokalizacja, bardzo miły personel. Brakuje mu trochę ogólnej konserwacji, potrzebował by kogoś sprawdzającego działanie i sprawność pomieszczeń.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Bardzo miły personel. Bardzo sprawna i profesjonalna klinika
  • Wyżywienie
   Jedzenie nieco "powtarzalne i bez większego wyboru.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   zrelaksowany bardzo czysty
  • Zabiegi i programy
   Bardzo profesjonalni lekarze. Operatorzy wyszkoleni i bardzo mili. Zadbane i bardzo czyste środowisko

  pokaż mniej

  • styczeń 2019
  • 9 - 11 dni
  • jako para
 • Beatrice V.
  z Francja

  „Zenizing discovery” przetłumaczone przez Google

  Bardzo dobra kondycja w bujnej scenerii pokaż więcej

  • Wyżywienie
   Wegańska kuchnia bardzo smaczna i przyjemna! Piękne odkrycia smakowe
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Masaż pokoje bardzo przestronne i zen atmosfera i masaż, basen nie bardzo duży, ale wystarczający i bardzo ładna okolica
  • Zabiegi i programy
   Bardzo jakościowa opieka tak jak sesja jogi

  pokaż mniej

  • sierpień 2018
  • 17 - 23 dni
  • podróżujący indywidualnie
  • od 40 do 49 lat
 • Gabriele O.
  z Niemcy

  „Urlop w raju z rodzinną atmosferą” przetłumaczone przez Google

  To było wspaniałe wakacje, bardzo relaksująca, bardzo ładna egzotyczna atmosfera pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Hol, pokoje i położenie hotelu (wyspa w rozlewiskach) bardzo ładne
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Personel był bardzo pomocny i oddany. Życzliwość wzorowa, zwłaszcza Pan Wisznu jako pułkownik w restauracji.
  • Wyżywienie
   Jedzenie było szczególnie dobre tym razem, dzięki Chef Kumar.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Atmosfera i czystość obszaru Ayurveda jest bardzo miły i służy do relaksu.
  • Zabiegi i programy
   Aplikacje Ayurveda były dzięki Dr. Viswanathan i bardzo kompetentny fizjoterapeuta bardzo relaksujący i zdrowy.

  pokaż mniej

  • marzec 2018
  • 12 - 16 dni
  • z przyjaciółmi
  • od 50 do 59 lat
 • Pia G.
  z Szwecja

  „Relaksujące, oczyszczające i cudownie uwolniony z podejmowaniem decyzji” przetłumaczone przez Google

  Miałem fantastyczny tydzień. Jeśli chcę zrobić Ayurvedakur ponownie na pewno będę tu wracać pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Przytulny hotel z dużą ilością palm i innej pięknej roślinności. Czysty i schludny w całym hotelu. Nie tak czyste na plaży poza obszarem hotelowy, problem, że całe Indie powinny pracować ciężej, aby dbać o śmieciach
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Każdy jest bardzo przyjazny i pomocny. Zawsze masz uśmiech i powitanie kiedy można spotkać kogoś z personelu odpowiedzialnego za utrzymanie na terenie hotelu, pokojówki, kelnerzy do pracowników centrum Ayurveda.
  • Wyżywienie
   Nigdy nie jadłem dużo wegetariańskie jedzenie i jest zaskoczony, że ja to zrobiłem w ciągu tygodnia myślałem, że było pełne i spełnione. dano listę ajurwedyjskich lekarzy na co mogli i nie mógł jeść. To może być czasem trudne w restauracji, aby wiedzieć, co masz jeść. Personel w restauracji był bardzo pomocny w pokazując to, co było w porządku.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Spokojna i zrelaksowana atmosfera w obszarze Ayurveda. Brakuje, że nie można było pływać w oceanie, zbyt silne prądy podwodne i potężne fale. Ale piękne spacery wzdłuż plaży były wystarczająco dobre
  • Zabiegi i programy
   Po pierwszym małym dalszego zbadania przez lekarza spotkaliśmy się z lekarzem codziennie na krótkich uzgodnieniach naszego statusu. Codzienne zabiegi takie jak masaże pobłażliwy olejowych, strumieniem oleju na patelnię, örtinpackningar, terapie oczyszczanie, örtångbad, medycynie. Nie przegap sesji jogi o świcie na dźwięk fal

  pokaż mniej

  • styczeń 2018
  • 4 - 8 dni
  • z przyjaciółmi
  • od 40 do 49 lat
 • Brigitte S.
  z Niemcy

  „Fascynujące, zdrowy i relaksujący!” przetłumaczone przez Google

  Ośrodek przekroczyło nasze oczekiwania. Czujemy się bardzo zrelaksowany, zakład, a zabiegi były bardzo dobre! pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Zakwaterowanie bardzo dobre, przyjazny personel, bardzo dobre jedzenie!
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Zaangażowanie również kierownictwo i personel był powyżej średniej. Bardzo przyjazny personel!
  • Wyżywienie
   Wybór i jakość była znakomita! Prezentacja nie mogło być lepiej.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Zabiegi i basen były bardzo dobre i czyste. Bardzo relaksujące!
  • Zabiegi i programy
   Wnioski o wysokiej jakości. Wydarzenia wieczorne = bardzo miłe! Top personel.

  pokaż mniej

  • styczeń 2017
  • 12 - 16 dni
  • jako para
  • od 60 do 69 lat

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Ajurweda

Podróż do własnego wnętrza

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki
Rezerwuj Kontakt Udostępnij