Agni Ayurvedic Village
COMFORT

Indie · Maharasztra · Morze
Czysta natura - Ajurweda i Joga w przepięknej okolicy
Idealne dla osób podróżujących samotnie
Tylko dla dorosłych (od 18 lat)
Do ofert

Autentyczne ajurweda dla holistycznego zdrowia i spa.

Tradycyjny i rodzinny ośrodek ajurwedyjski otoczony zachwycającym krajobrazem, z profesjonalnym zespołem wykwalifikowanych lekarzy, terapeutów, nauczycieli jogi i doradców żywieniowych oraz doskonałą obsługą. Znany jako jedno z najlepszych centrów masażu ajurwedyjskiego Kerala w Mumbaju i jedno z najlepszych centrów ajurwedyjskich Panchakarma Kerala w Indiach.

Najpopularniejsze wyposażenie

Wi-Fi bezpłatnie
Klimatyzacja
Basen
W górach
Przyjazny dla osób niepełnosprawnych
Podróżujący indywidualnie
Dieta ekologiczna
Tylko osoby dorosłe
Ajurweda uwzględniająca dany typ Dosha

Najlepsze oferty dopasowane do Twojego wyboru

Klasyczna kuracja ajurwedyjska

7 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 3 789 zł

Agni Ayurvedic Village szczegółowo

Twoje ajurwedyjskie kurort

Ukryty w fascynującym krajobrazie naturalnym Panvel, w pobliżu Navi Mumbai, znajduje się tradycyjne Agni Ayurvedic Village. Ajurweda jest duszą i esencją Agni Ayurvedic Village, które od ponad 22 lat z pasją oferuje szeroki zakres ajurwedyjskich zabiegów Panchakarma dla holistycznego uzdrowienia i upojnego poczucia dobrostanu. Centrum zyskało reputację jako jedno z najlepszych centrów ajurwedyjskich w Indiach i jest kliniką ajurwedyjską uznawaną przez NABH.

Położenie i okolica

Wioska Morbe znajduje się w dystrykcie Raigarh w Maharasztrze, Indie. W otoczeniu bujnej zieleni można wybrać się na wycieczki, np. do fortecy na wzgórzu Haji Malang (15 km). Milionowe miasto Navi Mumbai, położone na wschodnim brzegu Thane Creek, znajduje się w odległości ok. 20 km i 45 minut jazdy.

Wyżywienie

W restauracji hotelowej goście otrzymują indywidualne, dostosowane do doszy, sattwiczne, wegetariańskie dania, zgodnie z wyznaczonym planem żywieniowym. Wszystkie potrawy przygotowywane są wyłącznie z produktów ekologicznych.

Centrum Ajurwedy

Zespół składający się z 5 wykwalifikowanych lekarzy z ponad 15-letnim doświadczeniem oraz terapeutów z doświadczeniem zawodowym w niektórych z najlepszych placówek ajurwedyjskich w Kerali, przykłada ogromną wagę do jakości zabiegów i preparatów terapeutycznych. W centrum, dysponującym 7 gabinetami zabiegowymi, oferowane są autentyczne i tradycyjne keralskie zabiegi ajurwedyjskie, dostosowane do indywidualnych potrzeb zdrowotnych każdej osoby. Skupiamy się na 12 głównych obszarach, takich jak kuracja ajurwedyjska Panchakarma, odmładzanie, zarządzanie wagą, zarządzanie cukrzycą, zarządzanie bólem oraz specyficzne dla kobiet dolegliwości. Joga i medytacja towarzysząca kuracji odbywają się w sali do jogi i medytacji.

Twoi lekarze ajurwedyjscy:

Dr A. V. Rajeev Nair, BAMS, MD (Ay), PGDHM, PGDMT
DYREKTOR NACZELNY I GŁÓWNY LEKARZ

Dr A. V. Rajeev Nair, główny lekarz i dyrektor naczelny Agni, jest absolwentem ajurwedy w Kerali. Posiada również tytuł MD z ajurwedy uzyskany na prestiżowym Rajiv Gandhi University of Health Sciences. Z pasją do ajurwedy posiada ponad 16 lat doświadczenia w dziedzinie klinicznych zabiegów ajurwedyjskich.

Dr Rajeev Nair, wykwalifikowany ekspert od keralskiej Panchakarmy, wykorzystał swoją wiedzę fachową w różnych renomowanych szpitalach w Kerali. Wnosi znaczący wkład w swoje specjalne obszary zainteresowań, szczególnie w chorobach neurologicznych, chorobach układu ruchu, artretyzmie, chorobach skóry, cukrzycy, zarządzaniu wagą i chorobach związanych ze stylem życia.

Dr Bhavya Bhupeshbabu, BAMS
Lekarz, dyrektor i założyciel Agni Arogya

Dr Bhavya Bhupeshbabu to pełna pasji i energii praktyk ajurwedy z Kerali.

Z ponad 5-letnim doświadczeniem w dziedzinie podstawowych zasad ajurwedy, posiada dużą wiedzę w leczeniu dolegliwości i jest ekspertem w klasycznych zabiegach ajurwedyjskich przy chorobach układu pokarmowego, skóry, mięśni i kości, w zaburzeniach neurologicznych takich jak Parkinson, rehabilitacji po udarze oraz w leczeniu zaburzeń żywieniowych i stylu życia. Jest biegła w terapiach Panchakarma i ich zastosowaniu w różnych przewlekłych chorobach. Ponadto ma szczególne zainteresowanie leczeniem kosmetycznym i estetycznym.

Czas wolny

Relaksuj się przy basenie odkrytym lub odwiedź halę rekreacyjną, kort do badmintona, Agni Goshala (stację opieki i karmienia bydła) lub ogród ziołowy. Naucz się przygotowywać lokalne potrawy na kursie gotowania i weź udział w wycieczce po okolicy oraz wizycie w otoczonej świątyni.

Przyjazd

Pokoje hotelowe w skrócie

20 pokoi i 4 apartamenty w tradycyjnym stylu Kerala z bogatą pracą z drewna, zapierającymi dech w piersiach rzeźbieniami i autentyczną architekturą. Wyposażone w 40-calowy telewizor LED, Wi-Fi, balkon z panoramicznym widokiem. Pok. 1 os. są Pok. 2 os. do indywidualnego użytku.

 • Pok. 1 os. Deluxe

  więcej szczegółów
 • Pok. 2 os. Deluxe

  więcej szczegółów
 • Pok. 2 os. Super Deluxe

  więcej szczegółów
 • Pok. 1 os. Super Deluxe

  więcej szczegółów
 • Apartament

  więcej szczegółów

Lokalizacja

Agni Ayurvedic Village
Indie, Maharasztra, Morze
Chhatrapati Shivaji International Airport (BOM)
ok. 44km / 85min

Hotele w okolicy