AyuSuwathaa COMFORT


Mały, prywatny, dla intensywnej i skutecznej ajurwedy
Mały i autentyczny ośrodek ajurwedy z certyfikatem szpitala, otwarty wyłącznie dla gości ajurwedy. Do naturalnej piaszczystej plaży jest około 200 m przez palmy i bananowce.
Najpopularniejsze wyposażenie
Najlepsze oferty dopasowane do Twojego wyboru
Klasyczna kuracja ajurwedyjska
AyuSuwathaa szczegółowo
Twoje centrum ajurwedy
Położenie i okolica
Wyżywienie
Centrum Ajurwedy
Czas wolny
Przyjazd
Informacje dodatkowe
Dobrze wiedzieć
Interesujące linki
Pokoje hotelowe w skrócie
11 pokoi gościnnych jest wyposażonych w balkon lub taras i oferuje funkcjonalne wyposażenie. Pomieszczenia są klimatyzowane, a wysokie sufity zapewniają przyjemny chłód. Recepcja dysponuje telefonem. Dla miłośników książek dostępna jest mała, ale wyjątkowa biblioteka, która zachęca do przeglądania. Wi-Fi dostępne jest w całym budynku, włącznie z pokojami.
Oceny klientów odnośnie AyuSuwathaa
17 zweryfikowane opinie przez podróżnychTylko klienci, którzy podróżowali z nami, mogą zostawić recenzję
4.6 Znakomity
94% poleca hotel innym
- "rodzinna atmosfera"
- "doskonała kuchnia"
- "zróżnicowane dania"
- "profesjonalny personel"
- "czysty obiekt"
- "cicha lokalizacja"
- "doskonałe masaże"
- "autentyczne zabiegi ajurwedyjskie"
- "dobrze wyszkolony personel"
- "osobista obsługa"
Henning B.
kwiecień 2025
jako para | od 60 do 69 lat | 17 - 23 dni
Bardzo ładny obiekt z bardzo dobrym profesjonalnie wyszkolonym personelem kuchnia jest doskonała i bardzo urozmaicona
styczeń 2025
9 - 11 dni
ayusuwatha jest dosłownie genialna!!! zespół, zakwaterowanie, obsługa, lekarz .... otoczenie kosgoda to wszystko było tak wspaniałe i magiczne! chciałbym podziękować zespołowi i przemiłemu lekarzowi, który wspierał mnie przez całą dobę i dbał o moje dobre samopoczucie. zakwaterowanie jest najlepsze! bardzo czyste, bardzo dobrze utrzymane. mogę tylko polecić weiterempfehlen♥️
Beste S.
listopad 2024
z przyjaciółmi | od 50 do 59 lat | 12 - 16 dni
Czuję się tak zrelaksowana, jak to tylko możliwe... Ayusuwatha jest taka mała i znajoma... Opiekowano się mną pod każdym względem, jedzenie jest fantastyczne i zróżnicowane, zespół jest super zorganizowany, a lekarze są zawsze dostępni. Lokalizacja ośrodka zasługuje na szczególną uwagę. Bliskość rajskiej plaży i spokojne otoczenie wioski rybackiej.