Morze Bałtyckie

Morze Bałtyckie

Relaks w polskim, morskim klimacie

Nie wiesz na który hotel się zdecydować? Sprawdź nasze rekomendacje!

Wspaniałe wczasy SPA dobre na każdą pogodę

Miłośnicy krajowej turystyki, którzy uwielbiają polskie, nadmorskie krajobrazy, będą zachwyceni, mogąc zafundować sobie wczasy nad Morzem Bałtyckim w atrakcyjnych cenach. 

Polskie morze pod wieloma względami bije na głowę takie akweny jak Adriatyk. Przede wszystkim - plaże. Całe wybrzeże Bałtyku pokryte jest złotym piaskiem. Ponadto nadmorska przyroda sprzyja spacerom i spokojnemu wypoczynkowi. Niewątpliwą wadą tego rejonu jest jednak niestabilna pogoda. Udając się nad Bałtyk, nigdy nie masz gwarancji, że będzie świecić słońce. Między innymi dlatego dobrym rozwiązaniem na wypoczynek nad Bałtykiem są nadmorskie ośrodki SPA. Odwiedź jeden z nich i skorzystaj z licznych zabiegów. Do wyboru jest mnóstwo atrakcyjnych hoteli z oddziałami SPA i uzdrowiskowymi, położonych w niewielkiej odległości od plaży, miedzy innymi w jednej z najbardziej turystycznych miejscowości w Polsce – Kołobrzegu, uroczej Ustce, Dźwirzynie czy Ustroniu Morskim. Przy każdej aurze będziesz więc miał zapierający dech w piersiach widok z hotelowego okna. 

Różnorodne zabiegi SPA i Beauty, takie jak masaże całego ciała, masaże częściowe, kąpiele perełkowe, peelingi, maseczki, zabiegi odmładzające na pewno umilą Ci czas i zapewnią rozrywkę niezależnie od pogody. 

Wiele z hoteli SPA to jednocześnie profesjonalne sanatoria. Borykasz się z różnorodnymi dolegliwościami? Specjaliści dobiorą odpowiednią dla Ciebie terapię. Profesjonalna kuracja lecznicza szybko pozwoli Ci powrócić do pełni sił. Dodatkowo rehabilitację umilą legendarne już, urządzane co wieczór dancingi. Każdy kurort nad Bałtykiem ma też mocno rozwiniętą infrastrukturę turystyczną. W dziesiątkach restauracji i smażalni skosztujesz najlepszych, świeżych ryb.

Nie wahaj się i zarezerwuj pobyt nad morzem już dziś. 

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Nasze najlepsze oferty hoteli nad Morzem Bałtyckim