Sri Lanka

Sri Lanka

Perła Oceanu Indyjskiego

Najlepsze tematy pobytów na Sri Lance

Wyprawa do raju

Sri Lanka jest krajem położonym na Oceanie Indyjskim na wyspie Cejlon - do niedawna kraj również nosił taką nazwę. Wyspa znana jest z bujnej przyrody z zieloną dżunglą, tarasami pól ryżowych, górami, wodospadami oraz z wybornego smaku herbaty, zapachu przypraw, dźwięku bębnów i przede wszystkim z wesołych, przyjaźnie nastawionych mieszkańców. 

Sri Lanka zdumiewa swym bogactwem i różnorodnością. Tutaj zwiedzisz przepiękne buddyjskie świątynie oraz zobaczysz ruiny miast i pomniki będące świadkami wielkowiekowej historii, tradycji i kultury. Na Sri Lance znajduje się aż 8 obiektów z listy światowego dziedzictwa UNESCO!

Sri Lanka przez niektórych jest uważana za kraj pochodzenia ajurwedy – najstarszego na świecie systemu medycznego i filozoficznego, oddziaływującemu zarówno na duszę, umysł i ciało. Sri Lanka jest wprost wymarzonym miejscem na przeprowadzenie kuracji ajurwedyjskiej, oferując jednocześnie wspaniały, tropikalny klimat, urocze plaże i zapierające dech w piersiach widoki.

Wykwalifikowani lekarze i terapeuci ajurwedyjscy opracują dla Ciebie specjalny program kuracji (dostosowany do typu dosha), biorąc pod uwagę wszystkie Twoje schorzenia i dolegliwości. Dzięki wczasom z ajurwedą poprawisz stan swojego zdrowia i wrócisz do domu wypoczęty, z nową energią do działania!

Dla tych, którzy nie czują potrzeby odbycia kuracji ajurwedyjskiej, SpaDreams oferuje także pobytu SPA i wellness. Korzystanie ze strefy SPA z basenami, saunami, jacuzzi w przepięknej scenerii może być równie relaksujące. 

Zapoznaj się z naszymi ofertami i zarezerwuj swój odprężający i zdrowotny urlop na tej wspaniałej wyspie! Najlepsze oferty tylko ze SpaDreams.

Nasze najlepsze oferty hoteli na Sri Lance