- 15%

Znakomity 4,7/5,0

40 ocen od naszych Klientów

Znakomity 4,7/5,0

Poovar Ayurveda Village & Island Resort

Ajurweda nad rzeką życia

Rozległy resort pomiędzy morzem a kanałami „Backwaters“, z domkami od strony lądu i nad wodą, basen odkryty, klasyczne kuracje ajurwedyjskie w celu odtrucia organizmu, regeneracji i zrzucenia zbędnym kilogramów. Miła, intymna atmosfera.

Najpopularniejsze udogodnienia

 • Basen
 • Spokojna okolica
 • Nad morzem
 • Hotel ekologiczny
 • W otoczeniu zieleni
 • Lekarz ajurwedyjski
 • Ajurweda uwzględniająca dany typ Dosha
 • Sala fitness
 • Joga

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Pobyt

od 3 noclegów, pokój dwuosobowy, Śniadanie

761 zł

647 zł

Dodatek na klimatyzację € 10 za pokój/dzień, do zapłacenia na miejscu

Dodatkowo w cenie tylko dla gości SpaDreams

 • Korzystanie z odkrytych basenów, siłowni, biblioteki, gier
 • Napój powitalny
 • 10% premii dla stałych klientów (prosimy o podanie daty podróży ostatniego SpaDreams do Poovar podczas rezerwacji)
 • W "Elastycznej taryfie" można dokonać bezpłatnej zmiany rezerwacji i anulacji aż do 14 dni przed przyjazdem
 • Wszystkie szczegóły znajdziesz w "Elastycznej taryfie"

Kod rezerwacji telefonicznej: 736P3

Dopasuj swój pobyt:

Klasyczna terapia ajurwedyjska

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, 3 posiłki

3 044 zł

2 587 zł

W ośrodku na wyspie Poovar Island Resort znajdziesz idealne środowisko do zrozumienia i wchłonięcia leczniczego działania Ayurvedy. Jest to jedno z miejsc, gdzie ten starożytny system opieki zdrowotnej jest praktykowany w autentyczny sposób, w celu zrelaksowania się, odświeżenia i poczucia młodości - aby stworzyć jak najlepsze zdrowie.

Szczegóły omawiane są w czasie konsultacji z lekarzem z Ajurwedy podczas badania wstępnego.

 • Regeneracja i odmładzanie od 7 noclegów
 • Zarządzanie wagą od 7 noclegów
 • Zarządzanie stresem od 14 noclegów
 • Panchakarma - detoksykacja od 14, najlepiej od 21 noclegów
 • Ayurvedyjskie, pełne wyżywienie (wegetariańskie)
 • Szczegółowe badanie wstępne z lekarzem ajurweda z krótkim wprowadzeniem do Ajurwedy i określenie planu leczenia i żywienia, wszystkie dalsze badania.
 • wszystkie zabiegi ajurwedyjskie według badania wstępnego (codziennie ok. 90-120 min.), takie jak masaże olejkiem Abhyangha, częściowo synchroniczne, natrysk na czoło olejkiem Shirodhara, masaż ziołowym woreczkiem ryżowym Pinda Sveda, masaże ziołowe w workach, ziołowe okłady, terapie oczyszczające, ziołowa łaźnia parowa oraz ziołowe leki i soki ziołowe ajurwedyjskie (w trakcie zabiegu na miejscu)
 • Joga (codziennie, godz. 8-9)
 • 1x tygodniowo Ayurveda wprowadzenie i pokaz gotowania
 • 1x Wieczorna wyprawa łodzią w tył
 • 1x półdniowa podróż do Trivandrum
 • Transfer z/na lotnisko Trivandrum 

Dodatek na klimatyzację € 10 za pokój/dzień, do zapłacenia na miejscu

Dodatkowo w cenie tylko dla gości SpaDreams

 • Korzystanie z odkrytych basenów, siłowni, biblioteki, gier
 • Napój powitalny
 • 10% premii dla stałych klientów (prosimy o podanie daty podróży ostatniego SpaDreams do Poovar podczas rezerwacji)
 • Zabezpieczone jako wycieczka zorganizowana z ochroną przed niewypłacalnością i certyfikatem bezpieczeństwa
 • W "Elastycznej taryfie" można dokonać bezpłatnej zmiany rezerwacji i anulacji aż do 14 dni przed przyjazdem
 • Wszystkie szczegóły znajdziesz w "Elastycznej taryfie"

Polecane przy następujących dolegliwościach

Dysk / kręgosłup, Otyłość / nadwaga, Przemiana materii / żołądek / jelita, Reumatyzm / stawy, Serce / naczynia krwionośne / układ krążenia, Skóra / alergie, Stres / zmęczenie, Układ ruchu

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

 • 15% zniżki dla rezerwujących z wyprzedzeniem - 90 dni
 • Rezerwuj 28 nocy - zapłać za 25 : 3 noce gratis
 • Rezerwuj 21 nocy - zapłać za 19 : 2 noce gratis

Wszystkie możliwe zniżki

Kod rezerwacji telefonicznej: 736P1

Dopasuj swój pobyt:

Poovar Ayurveda Village & Island Resort w szczegółach

Hotel

☀ Na południowo-zachodnim wybrzeżu Indii w stanie Kerala, Poovar Island Resort położony jest pomiędzy Morzem Arabskim a malowniczym ujściem rozlewisk, do którego można dostać się własną łodzią (ok. 10 minut, wliczone w cenę). Do rajskiej piaszczystej plaży przed ośrodkiem, ok. 5 min. jazdy łodzią (sporadyczne pod prądem i wyższym surfowaniem, nie polecane do kąpieli). Świadomy ekologicznie kurort znajduje się w tropikalnym ogrodzie i jest podzielony jak mała wioska na główny budynek z recepcją, kilka oficyn oraz Ayurveda Village z basenem, restauracją Ayurveda i centrum Ayurveda, które zostało zbudowane wyłącznie dla gości ayurvedyjskich.

Poovar i środowisko

Jako jeden z pierwszych kurortów w Kerali, Poovar Island Resort zainstalował system solarny, który produkuje część energii elektrycznej w ośrodku. Ponadto, w ogrodzie znajdują się małe wiatraki i lampy słoneczne, które zapewniają przytulne światło wieczorem. Oczyszczalnia ścieków oczyszcza ścieki tak, aby można było je wykorzystać do nawadniania ogrodu ziołowo-warzywnego. Zebrane zioła oraz owoce i warzywa wykorzystywane są do przygotowania ajurwedyjskich potraw i olejów. Słoneczna łódź i kilka samochodów elektrycznych przewozi gości. Te i wiele innych działań w ośrodku i jego okolicy wyróżnia go jako model zrównoważonej turystyki w swoim regionie.

Zakwaterowanie

W sumie 86 domków z telewizją satelitarną, telefonem, zestawem do kawy/herbaty i minibarem jest rozmieszczonych w całej okolicy. W Ayurveda Village 16 domków (ok. 40 m2) z otwartą łazienką, klimatyzacją (za opłatą) i widokiem na basen, ekskluzywne dla gości Ayurveda, z czego 8 to Nowe Domki Ayurveda. Dodatkowo 2 domki typu Ayurveda Suite (ok. 70 m2) z optycznie wydzieloną częścią mieszkalną/sypialną. Alternatywne zakwaterowanie w ośrodku, poprzecinane terenami zielonymi i zbiornikami wodnymi, 44 domki ziemne (ok. 50 m2) w jedno- lub dwupiętrowych jednostkach wybudowanych w stylu Kerala, z wewnętrzną łazienką, klimatyzacją (za opłatą), balkonem/verandą. Nieco dalej 8 Premier Land Cottages, bardziej przestronne i z bardziej ekskluzywnymi łazienkami. Gustowne 16 pływających domków unoszących się na tylnym ramieniu z wentylatorem, przeszkloną sypialnią i balkonem/tarasem z widokiem na rozlewiska. Pływające domki nie są zalecane dla gości z Ayurvedy.

pok.2-os/Ayurv.Village Cottage

Ayurveda Village Cottage z optycznie oddzieloną sypialnią oraz pokoje dziennym, telewizja satelitarna, telefon, zestaw do kawy i herbaty oraz minibar. Łazienka, klimatyzacja (za dodatkową opłatą) oraz widok na basen.

Wifi

klimatyzacja

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 736D1

pok.1-os/Ayurv.Village Cottage

Ayurveda Village Cottage z telewizją satelitarną, telefon, zestaw do kawy i herbaty oraz minibar. Łazienka, klimatyzacja za dodatkową opłatą oraz z widokiem na basen.

Wifi

klimatyzacja

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 736E1

pok.2-os./Ayurv. Suite Cottage

Ayurveda Suite Cottage z optycznie oddzieloną sypialnią oraz pokoje dziennym, telewizja satelitarna, telefon, zestaw do kawy i herbaty oraz minibar. Łazienka, klimatyzacja (za dodatkową opłatą) oraz widok na basen.

Wifi

klimatyzacja

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 736D2

pok.1-os./Ayurv. Suite Cottage

Ayurveda Suite Cottage z optycznie oddzieloną strefą dzienną oraz sypialnią, telewizja satelitarna, telefon, zestaw do kawy i herbaty oraz minibar. Łazienka, klimatyzacja za dodatkową opłatą oraz z widokiem na basen.

Wifi

klimatyzacja

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 736E2

pok.2-os./Floating Cottage

Floating Cottage w tradycyjnym stylu keralskim, unoszą się na wodzie. Zasilane energią słoneczną i wiatru, dzięki czemu szczególnie przyjazne dla środowiska. Wentylator, oszklona sypialnia oraz balkon/ taras z cudownym widokiem na Backwaters. Telewizja satelitarna, telefon, zestaw do kawy i herbaty, minibar.  Nie zalecane dla gości z Ajurwedy.

Wifi

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 736D3

pok.1-os./Floating Cottage

Pływający domek: Zbudowany w tradycyjnym stylu keralskim i unoszący się na ramieniu wody. Szczególnie przyjazne dla środowiska dzięki wykorzystaniu energii słonecznej i wiatrowej, z wentylatorem, przeszkloną sypialnią i balkonem/tarasem ze wspaniałym widokiem na rozlewiska. Z telewizją satelitarną, telefonem, Wi-Fi, zestawem do kawy/herbaty i minibarem. Pokoje jednoosobowe przeznaczone są do pojedynczego wykorzystania. Nie są zalecane dla osób korzystających z ajurwedy.

Wifi

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 736E3

pok.2-os./Land Cottage

Land Cottages telewizja satelitarna, telefon, zestaw do kawy herbaty, minibar, łazienka, klimatyzacja (za dodatkową opłatą), na parterze z werandą. 

Wifi

klimatyzacja

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 736D4

pok.1-os./Land Cottage

Domki Land Cottages z telewizją satelitarną, telefonem, bezprzewodowym dostępem do Internetu, zestawem do parzenia kawy i herbaty oraz minibarem mieszczą się w jedno- lub dwupiętrowych jednostkach w stylu keralskim i dysponują łazienką, klimatyzacją (za dodatkową opłatą) oraz werandą na parterze. Pokoje jednoosobowe przeznaczone są do pojedynczego wykorzystania.

Wifi

klimatyzacja

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 736E4

pok.2-os/Ayurv.New Cottage

Ayurveda New Cottage z optycznie oddzieloną sypialnią oraz pokoje dziennym, telewizja satelitarna, telefon, zestaw do kawy i herbaty oraz minibar. Łazienka, klimatyzacja (za dodatkową opłatą) oraz widok na basen.

Wifi

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 736D6

pok.2-os/Ayurv.New Cottage

Nieco na uboczu, 8 domków Premier Land Cottages jest bardziej przestronnych i ma bardziej ekskluzywne łazienki z telewizją satelitarną, telefonem, Wi-Fi, zestawem do kawy / herbaty i minibarem. Pokoje jednoosobowe przeznaczone są do pojedynczego wykorzystania.

Wifi

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 736E6

Wyżywienie

Z widokiem na basen i ogród, restauracja Ayurveda serwuje autentyczne dania kuchni ajurwedyjskiej (wegetariańskiej). Dla gości zatrzymujących się w hotelu, oddzielna główna nie ajurwedyjska restauracja "Tiffins" z kontynentalnymi i azjatyckimi specjałami. 

Zdrowie i kuracje

Na ok. 6.000 m2 z Green Leaf Award, wykwalifikowany zespół 2 lekarzy z Ayurvedy i ok. 20 terapeutów. Otoczone ciekami wodnymi i ogrodami, 10 jasnych sal zabiegowych oferuje spokój i idealną atmosferę do autentycznych zabiegów uwzględniających potrzeby głównie zachodnich gości. Intensywność zabiegów Ayurvedy jest dostosowana do długości pobytu. Również porady i zabiegi stomatologiczne, np. Bleeching (ok. INR 1500/ ok. 20 €, płatne na miejscu). Otwarta sala jogi z codzienną jogą lub medytacją, indywidualne lekcje jogi są możliwe za opłatą. Personel niemieckojęzyczny na miejscu, ale zalecana jest znajomość języka angielskiego.

Czas wolny

Po jednym basenie odkrytym w Ayurveda Village i Island Resort. Dostęp do Internetu. Sklep, siłownia, biblioteka, ogród motylkowy. Wędkarstwo, spływy kajakowe lub wycieczki np. do typowych wiosek rybackich lub do zbiornika Neyyar i aszramu Sivananda są oferowane. Wieczorna rozrywka (sezonowa). Wykłady na temat Ayurvedy, kursy gotowania. Na życzenie warsztaty (czytanie ręczne lub garncarskie) z możliwością dopłaty na miejscu (od 2 osób).

Przyjazd

Transfer na lotnisko TRV w cenie (tam i z powrotem).

Najbliższe lotniska
Trivandrum International Airport (TRV) : (ok. 27 km / 44 minuty)

Informacje dodatkowe

Klimatyzacja dodatkowo 10 € za pokój dziennie, płatność na miejscu. Obowiązkowa dopłata: Świeta (24.12.) 56 euro, Sylwester 81 euro, z pobytem 94 euro oraz 119 euro, już wliczone w wyświetlaną cenę.

Najważniejsze informacje o hotelu

 • Program rekreacyjny

Opinie klientów

Znakomity 4,7 / 5,0
97% Rekomendacja
Hotel
Serwis
Zabiegi
Wyżywienie
Strefa wellness
40 Ocen od klientów Oceny mogą wystawiać tylko klienci, którzy odbyli podróż
 • Ulrike B.
  z Niemcy

  „Bardzo dobra wycieczka dla początkujących Indie i ajurweda” Oryginalna opinia (tłumaczenie maszynowe)

  Rozpieszczony dookoła i pełen nowych wrażeń i doświadczeń pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   W wiosce Ayurveda życzliwość i uczynność są niezmiennie powyżej średniej, z dobrym standardem czystości i dość cichą lokalizacją. Niestety, nie ma prawie żadnego wpływu na poziom hałasu sąsiednich obiektów. Piękny, przestronny kompleks, ale ze względu na jego położenie na wyspie, istnieje niewiele możliwości, aby łatwo przenieść się dalej. Plaża jest łatwo dostępna łodzią, ale niezbyt atrakcyjna. Ale było kilka dobrze zorganizowanych wycieczek wliczonych w cenę.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   W wiosce ajurwedy wszyscy byli niezwykle uprzejmi i troszczyli się o nasze dobre samopoczucie. Czuliśmy się rozpieszczani i otoczeni troskliwą opieką.
  • Wyżywienie
   Pomimo ograniczonej diety ajurwedyjskiej, wybór był niesamowicie smaczny i zróżnicowany. Nie było trudno obejść się bez mięsa, ryb i cukru.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Muszę tu rozróżnić - strefa zabiegowa Ayurveda faktycznie zasługuje na 5 gwiazdek - czysta i zawsze udekorowana świeżymi kwiatami. Basen i leżaki wymagają jednak pilnego remontu. W wodzie znajdowała się nadmierna ilość chloru w proszku, co powodowało podrażnienia skóry....
  • Zabiegi i programy
   Zabiegi były bardzo dobrze dostosowane do mnie, a gdy pojawiały się problemy, szybko reagowano i dostosowywano terapię. Terapeuci byli niezwykle przyjaźni i profesjonalni. Niestety, dość młody lekarz nie był w stanie skutecznie wyleczyć moich zaburzeń snu i podrażnień skóry, które tam wystąpiły, pomimo wszelkich starań.

  pokaż mniej

  • marzec 2023
  • 17 - 23 dni
  • podróżujący indywidualnie
  • od 50 do 59 lat
 • Sandra Z.
  z Niemcy

  „Relaksujący” Oryginalna opinia (tłumaczenie maszynowe)

  Atmosfera i Islandia doskonałe. Przeciętne jedzenie. Opieka doskonała. pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Świetnie! Super zadbany, miły personel, pokój w strefie relaksu Ajurwedy po prostu świetnie. (mały domek), z łazienką na zewnątrz
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Pomocny, oddany, uprzejmy! Czuć się dobrze dookoła.
  • Wyżywienie
   Jedzenie ajurwedyjskie trochę nudne bez dużej różnorodności -> działa lepiej! normalne jedzenie doskonałe!
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Wszystko jest super!
  • Zabiegi i programy
   Znakomity Wszystko było bardzo ciche -> świetny efekt relaksacyjny

  pokaż mniej

  • luty 2020
  • 17 - 23 dni
  • podróżujący indywidualnie
  • od 40 do 49 lat
 • Glasman G.
  z Francja

  „Super lepsza opieka zespołu” Oryginalna opinia (tłumaczenie maszynowe)

  Wrócimy pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   wszystko

  pokaż mniej

  • grudzień 2019
  • 12 - 16 dni
  • jako para
  • od 60 do 69 lat
 • Anonimowi goście

  „świetny odpoczynek i opieka” Oryginalna opinia (tłumaczenie maszynowe)

  pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   internet nie jest bardzo stabilny, jeśli nie idealny.

  pokaż mniej

  • grudzień 2019
  • 12 - 16 dni
 • Anonimowi goście

  „świetne miejsce i bardzo miły personel.” Oryginalna opinia (tłumaczenie maszynowe)

  • grudzień 2019
  • 12 - 16 dni

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Ajurweda

Podróż do własnego wnętrza

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki
Rezerwuj Kontakt Udostępnij