- 20%
Ajurwedyjska oaza spokoju w otoczeniu leczniczej natury
Luksusowy design stworzony przez lokalnych architektów
Współpraca z 46 lekarzami ajurwedyjskimi
Do ofert

Luksusowy design spotyka holistyczne ajurwedyjskie odnowy biologiczne, zdrowie i spa

Raga Svara zachwyca unikalnym, nasączonym światłem luksusowym designem oraz wysokiej jakości ajurwedyjskimi odnowami biologicznymi, zdrowiem i spa z różnorodnymi specjalizacjami, łączącymi tradycję z nowoczesnością. Prawdziwa oaza dobra wśród zieleni - idealna do regeneracji ciała, duszy i ducha.

Najpopularniejsze wyposażenie

Wi-Fi bezpłatnie
Basen
Spokojna okolica
Dla rodzin
Hotel ekologiczny
Lekarz ajurwedyjski
Ajurweda uwzględniająca dany typ Dosha
24 godzinna opieka lekarza ajurwedyjskiego
Joga

Najlepsze oferty dopasowane do Twojego wyboru

Retreat Wellness

3 Noce, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
zamiast 2 059 złod 1 647 zł

Ajurweda Anti-Stress

5 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
zamiast 3 430 złod 2 744 zł

Joga & Ajurweda

7 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
zamiast 4 803 złod 3 842 zł

Ajurweda Zdrowie kobiet

7 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
zamiast 4 803 złod 3 842 zł

Ajurweda Zarządzanie wagą

7 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
zamiast 4 803 złod 3 842 zł

Ajurweda - zdrowie oczu

7 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
zamiast 4 803 złod 3 842 zł

Ajurweda Panchakarma

13 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
zamiast 8 919 złod 7 135 zł

Ajurweda Dolegliwości stawów

14 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
zamiast 9 605 złod 7 684 zł

Ajurweda - profilaktyka cukrzycy

14 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
zamiast 9 605 złod 7 684 zł

Raga Svara szczegółowo

Twoje ajurwedyjskie kurort

Na zachodzie Indii, w idyllicznym miejscu Kasturbadham, niedaleko Rajkot, około 700 km od Mumbaju, znajduje się Raga Svara, zaprojektowane przez lokalnych architektów, na około 25 ha malowniczej przyrody. Małe tropikalne ogrody, plantacje owoców, budynki w ziemistych kolorach i niesamowita różnorodność flory i fauny czynią to miejsce prawdziwą oazą dobra.

Dźwięk Raga

„Raga“ opisuje sekwencję dźwięków („Svara“), która nadaje melodii unikalny kolor - symbolicznie dla podróży składającej się z wielu kroków do siebie. Skupiamy się na dobrym samopoczuciu i równowadze między ciałem, duszą i duchem. Uspokajająca atmosfera oraz holistyczne ajurwedyjskie zabiegi pomagają Ci znów osiągnąć harmonię z naturą i sobą. Tradycyjne podejścia i nowoczesne systemy łączą się, oferując gościom nie tylko odpoczynek, ale także nauczając, jak radzić sobie z wyzwaniami codzienności, jednocześnie dbając o swoje zdrowie.

Wyżywienie

Możesz spożywać posiłki na świeżym powietrzu lub z klasą w naszej restauracji „Samskara“. Nasz zespół kucharski serwuje smakowite wegetariańskie dania dostosowane do doszy i „Super Foods“ jako menu, oferując przy tym ekscytującą kombinację tradycyjnej i nowoczesnej kuchni. Kładziemy duży nacisk na zdrową i wegetariańską dietę. Sezonowe składniki pochodzą głównie z własnego ogrodu warzywnego i zielarskiego. Zgodnie z naukami ajurwedy, alkohol nie jest podawany.

Centrum Ajurwedy

Centrum Ajurwedy „Prakriti“ znajduje się w południowej części obiektu. Wyjątkowość Raga Svara polega na tym, że jest to jedno z niewielu miejsc, które posiada również uniwersytet. Umożliwia to współpracę z 45 lekarzami ajurwedy, którzy mogą precyzyjnie wspierać optymalne dostosowanie Twojej kuracji. Ponadto, na miejscu zawsze dostępni są 2 lekarze ajurwedy, którzy wraz z doświadczonymi terapeutami poświęcają indywidualną uwagę każdemu gościowi. Autentyczne zabiegi ajurwedyjskie są przeprowadzane w 8 salach zabiegowych. Dodatkowo dostępne są dwie kabiny parowe. Specjalizacje Twojej kuracji ajurwedyjskiej są wybierane przed przyjazdem, ale mogą być również dostosowane przez lekarza ajurwedy podczas konsultacji wstępnej (z wyjątkiem odosobnienia jogi) i zostanie stworzony spersonalizowany plan leczenia. Przy wyjeździe otrzymasz przydatne wskazówki, które możesz zintegrować ze swoim codziennym życiem.

Joga

Na terenie znajduje się centrum „Antara“ dla jogi wspierającej kurację z doświadczonymi nauczycielami jogi oraz centrum medytacji „Bodhi“. Oferowane są tu różne style jogi, w tym Hatha, Vinyasa i Restorative (podobna do Yin, mniej intensywna) Yoga, a także ćwiczenia oddechowe Pranayama, Pratyahara, Mantra i medytacje Dhyana. Wszystkie jednostki są odpowiednie zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących.

Zrównoważony rozwój

Raga Svara przykłada wielką wagę do dobrostanu ekologicznego. Wykorzystano techniki budowlane, które redukują ilość materiałów budowlanych, a przemyślane zarządzanie energią zapewnia rozważne korzystanie z zasobów takich jak światło i prąd. Własny ogród ekologiczny jest wolny od pestycydów, stosuje się specjalne techniki regeneracji gleb. Ponadto, sadzone są tylko lokalne odmiany zbóż, takie jak czarny i brązowy ryż, proso, jagody ryżowe itp., które są korzystne dla zdrowia gleb i są bardziej odżywcze. Zasadniczo rezygnuje się z plastiku, odpady są minimalizowane i odpowiedzialnie usuwane, deszczówka jest zbierana i ponownie wykorzystywana przez odpowiedni system zarządzania wodą. Inicjatywa Raga Svara Habitat Collective tworzy środowisko, w którym działania na rzecz ochrony środowiska są regularnie tematem rozmów.

Czas wolny

Ośrodek dysponuje bujnymi ogrodami, basenem zewnętrznym z leżakami, biblioteką, butikiem z lokalnymi pamiątkami oraz amfiteatrem „Mandala” na wydarzenia kulturalne i taneczne. Dodatkowo oferowane są kursy gotowania ajurwedyjskiego, wykłady, prace ogrodowe, spacery, terapia muzyczna, zajęcia artystyczne i wiele innych. W pobliżu znajduje się wiele atrakcji turystycznych, takich jak była książęca stolica Rajkot (ok. 14 km) z Muzeum Mahatmy Gandhiego i główną świątynią Shree Swaminarayan, rezerwat ptaków Khijadiya (ok. 96 km), świątynia Dwarkadhish (ok. 106 km) czy Park Narodowy Gir (ok. 190 km).

Przyjazd

Informacje dodatkowe

Pokoje hotelowe w skrócie

22 luksusowe, nasączone światłem pokoje i wille z widokiem na ogród harmonijnie wkomponowują się w naturalne otoczenie. Wszystkie jednostki mieszkalne wyposażone są w prysznic/WC, łóżko typu King Size, klimatyzację, zestaw do parzenia herbaty, Wi-Fi, balkon/ taras z miejscami do siedzenia. 20 pokoi Raga (ok. 56 m²) w południowej części obiektu, blisko centrum ajurwedy. 2 wille Raga (ok. 214 m²), blisko centrum jogi i medytacji oraz ogrodów, dodatkowo z osobnym salonem i prywatnym basenem zewnętrznym (ok. 15 m²).

 • Pok. 2 os. Raga do indywidualnego użytku

   ca. 56 qm
  +2 więcej
  więcej szczegółów
 • Pok. 2 os. Raga

   ca. 56 qm
  +2 więcej
  więcej szczegółów
 • Willa Raga

   ca. 15 qm
  +2 więcej
  więcej szczegółów

Lokalizacja

Raga Svara
Indie, Kathiawar, Rajkot
Rajkot (Hirasar) International Airport (HSR)
ok. 32km / 40min

Podobne hotele

Hotele w okolicy