Raga Svara Deluxe

...and Pause - Luxury Design Meets Holistic Ayurveda, Health & Wellness Retreats

Raga Svara zachwyca unikalnym, wypełnionym światłem, luksusowym wystrojem i wysokiej jakości ośrodkami ajurwedy, zdrowia i wellness, które łączą w sobie tradycję i nowoczesność. Prawdziwa oaza dobrego samopoczucia na wsi - idealna dla regeneracji ciała, duszy i ducha.

Najpopularniejsze udogodnienia

  • Wi-Fi bezpłatnie
  • Basen
  • Spokojna okolica
  • Dla rodzin
  • Hotel ekologiczny
  • Lekarz ajurwedyjski
  • Ajurweda uwzględniająca dany typ Dosha
  • 24 godzinna opieka lekarza ajurwedyjskiego
  • Joga

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Raga Svara w szczegółach

Twój ośrodek ajurwedyjski

☀ Na zachodzie Indii, w idyllicznej wiosce Kasturbadham, niedaleko Rajkotu, około 700 km od Bombaju, na około 25 hektarach idyllicznego naturalnego krajobrazu znajduje się Raga Svara, zaprojektowana przez lokalnych architektów. Małe tropikalne ogrody, plantacje owoców, budynki skąpane w kolorach ziemi oraz niesamowita różnorodność flory i fauny sprawiają, że miejsce to jest prawdziwą oazą dobrego samopoczucia.

Brzmienie Ragi

"Raga" określa sekwencję tonów ("Svara"), która nadaje melodii niepowtarzalny kolor - symbolizujący podróż do samego siebie, składającą się z wielu indywidualnych kroków. Skupia się na dobrym samopoczuciu i równowadze między ciałem, duszą i duchem. Uspokajająca atmosfera i holistyczne zabiegi ajurwedyjskie pomogą Ci wrócić do harmonii z naturą i samym sobą. Tradycyjne podejście i nowoczesne systemy łączą się, aby zaoferować gościom nie tylko relaks, ale także nauczyć ich, jak radzić sobie z wyzwaniami codziennego życia, jednocześnie poświęcając się swojemu zdrowiu.

Zakwaterowanie

22 luksusowe, wypełnione światłem pokoje i wille z widokiem na ogród harmonijnie wkomponowują się w naturalne otoczenie. Wszystkie jednostki wyposażone są w prysznic/WC, łóżko king size, klimatyzację, zestaw do parzenia herbaty, Wi-Fi oraz balkon/taras z miejscem do siedzenia. 20 pokoi Raga (ok. 56 m2) w południowej części kompleksu, blisko centrum ajurwedy. 2 wille Raga (ok. 214 m2), w pobliżu centrum jogi i medytacji oraz ogrodów, dodatkowo z oddzielną częścią mieszkalną i prywatnym basenem zewnętrznym (ok. 15 m2).

Pokój dwuosobowy Raga

Pokój dwuosobowy Raga (ok. 56 m2) w południowej części kompleksu, blisko centrum ajurwedy, wyposażony w prysznic/WC, łóżko king size, klimatyzację, zestaw do parzenia herbaty, Wi-Fi, balkon/taras z miejscem do siedzenia.

Wifi

klimatyzacja

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 727D1

Raga Pokój dwuosobowy do indywidualnego wykorzystania

Pokój dwuosobowy Raga do pojedynczego wykorzystania (ok. 56 m2) w południowej części kompleksu, blisko centrum ajurwedy, wyposażony w prysznic/WC, łóżko king size, klimatyzację, zestaw do parzenia herbaty, Wi-Fi, balkon/taras z miejscem do siedzenia.

Wifi

klimatyzacja

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 727E1

Raga Villa

Raga Villa (ok. 214 m2), blisko Centrum Jogi i Medytacji oraz ogrodów, wyposażona w prysznic/WC, łóżko king-size, klimatyzację, zestaw do parzenia herbaty, Wi-Fi, balkon/taras z miejscem do siedzenia, oddzielną część dzienną i prywatny basen zewnętrzny (ok. 15 m2). 

Wifi

klimatyzacja

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 727S1

Wyżywienie

Możesz zjeść posiłek na świeżym powietrzu lub w eleganckiej restauracji. Zespół kuchenny serwuje Ci smaczne dania przyjazne dla dosa i "superfoods" jako menu, oferując ekscytujące połączenie tradycyjnej i nowoczesnej kuchni. Duży nacisk kładzie się na zdrowe i wegetariańskie jedzenie. Sezonowe składniki pochodzą głównie z naszego własnego ogrodu warzywnego i ziołowego. Alkohol nie jest podawany zgodnie z naukami ajurwedyjskimi.

Centrum Ajurwedy

Centrum Prakriti Ayurveda wraz z Uniwersytetem Ajurwedy znajduje się w południowej części kompleksu. To połączenie jest unikalne na skalę światową, ponieważ Raga Svara jest jednym z niewielu miejsc odosobnienia, w których znajduje się również uniwersytet. Umożliwia to współpracę z 46 lekarzami ajurwedyjskimi, którzy mogą pomóc w optymalnym ukierunkowaniu twojego leczenia. Ponadto na miejscu jest zawsze dostępnych 2 lekarzy ajurwedyjskich, którzy wraz z doświadczonymi terapeutami poświęcają każdemu gościowi indywidualną uwagę. Autentyczne zabiegi ajurwedyjskie są przeprowadzane w 8 gabinetach zabiegowych. Ponadto są dwie kabiny parowe. Główny punkt leczenia ajurwedyjskiego jest wybierany przed przyjazdem, ale w razie potrzeby może być również skorygowany przez lekarza ajurwedyjskiego podczas wstępnej konsultacji, po której zostanie opracowany indywidualny plan leczenia. Przy wyjeździe otrzymasz pomocne wskazówki, które będziesz mógł włączyć do swojego codziennego życia także po zakończeniu kuracji. Na terenie ośrodka znajduje się również centrum, w którym odbywają się sesje jogi i medytacji towarzyszące leczeniu, prowadzone przez doświadczonych nauczycieli jogi (odpowiednie dla zaawansowanych i początkujących).

Czas wolny

Ośrodek posiada bujne ogrody, odkryty basen z leżakami, bibliotekę, butik z lokalnymi pamiątkami oraz amfiteatr "Mandala", w którym odbywają się imprezy kulturalne i taneczne. Ponadto oferowane są lekcje gotowania ajurwedyjskiego i wykłady. W pobliżu znajduje się kilka miejsc, do których warto się wybrać, np. dawna stolica książęca Rajkot (ok. 14 km) z Muzeum Mahatmy Gandhiego i Świątynią Shree Swaminarayan Main Madir, rezerwat ptaków Khijadiya (ok. 96 km), świątynia Dwarkadhish (ok. 106 km) czy Park Narodowy Gir (ok. 190 km).

Przyjazd

Transfer lotnisko. Rajkot (ok. 19 km) wliczone w cenę.


Najbliższe lotniska
Rajkot Airport (RAJ) : (ok. 16 km / 31 minut)

Informacje dodatkowe

Zniżka dla dzieci (1-4 lat) 100%, inne na zapytanie.

Najważniejsze informacje o hotelu

  • Idealny dla par
Rezerwuj Kontakt Udostępnij