Joga na Sri Lance

Joga na Sri Lance

Odpoczynek dla duszy i ciała w egzotycznym klimacie

Nie wiesz, na który hotel się zdecydować? Sprawdź nasze rekomendacje!

Joga na Sri Lance - ukojenie dla ciała i umysłu

Masz ochotę na poświęcony zdrowemu stylowi życia urlop w egzotycznym miejscu? Sprawdź nasze oferty w kategorii Joga na Sri Lance.

To wyjątkowo malownicze państwo, położone na Oceanie Indyjskim, na wyspie Cejlon (nazwa państwa do 1972 r.), oferuje idealną scenerię dla miłośników wakacji w egzotycznych miejscach. Przepiękne plaże, leżące pośrodku wyspy góry, tropikalny klimat i przede wszystkim występująca wzdłuż wybrzeża rafa koralowa czynią z tego miejsca istny turystyczny raj na ziemi.

Jeśli interesujesz się jogą i szukasz wczasów, podczas których możesz uprawiać ją pod okiem wykwalifikowanych joginów, nie znajdziesz na to bardziej urokliwego miejsca niż ta leżąca w pobliżu Indii wyspa.

Joga na Sri Lance to patent na wprost wymarzony urlop. Podczas takich wczasów osiągniesz wewnętrzny spokój, rozciągniesz swoje ciało i nauczysz się poprawnie oddychać. Czy wyobrażasz sobie wykonywanie asan i ćwiczeń oddechowych na ocienionej palmami, pięknej, piaszczystej plaży z widokiem na błękitne fale oceanu?

A może zainteresuje Cię połączenie wczasów z jogą i kuracji ajurwedyjskiej, podczas których oczyścisz swoje ciało z toksyn, nauczysz zdrowo odżywiać i zrelaksujesz podczas specjalnych masaży?

Brzmi kusząco? Sprawdź już teraz nasze oferty w kategorii Joga na Sri Lance!

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Zarezerwuj jogę na Sri Lance w najlepszej cenie