wody-termalne-slowacja

Wody termalne na Słowacji

Wypoczynek dla zdrowia

Zobacz najlepsze hotele na Słowacji

Wody termalne i ich lecznicze właściwości

Co powiesz na urlop w hotelu SPA, który poprawi Twoje samopoczucie i przywróci Ci energię? Wypróbuj lecznicze i relaksujące działanie wód ze słowackich źródeł termalnych, dostępne w kategorii Wody termalne Słowacja.

Nasze hotele na Słowacji oferują moc różnorodnych zabiegów z wykorzystaniem wód termalnych. Możesz na przykład skorzystać z kąpieli termalnej, masażu podwodnego lub wypróbować kurację wodą pitną. Idealnym uzupełnieniem będą pobyt w komorze solnej lub okłady błotne.

Kuracje wodami termalnymi prowadzone są pod kontrolą lekarską, a większość z nich rozpoczyna się badaniem lekarskim. Dzięki temu masz pewność, że poddajesz się zabiegom przepisanym specjalnie dla Ciebie i ukierunkowanych na Twoje schorzenia i dolegliwości.

Wody termalne stanowią podstawę kuracji oferowanych przez nasze hotele na Słowacji. Kąpiele i kuracja pitna stanowi uzupełnienie zabiegów zapisanych przez lekarza, takich jak np. gimnastyka lecznicza, masaże, sucha kąpiel z dwutlenkiem węgla.

Lecznicze działanie wód termalnych jest wyjątkowo bogate: wspierają one układ immunologiczny, pomagają w oczyszczaniu organizmu i w przypadku podrażnień skóry. Wydostające się z nich podczas parowania minerały działają kojąco na układ oddechowy.

Polecamy nasze hotele w kategorii Wody termalne Słowacja szczególnie osobom narzekającym na schorzenia układu ruchu lub odbywającym rehabilitację powypadkową. Niewątpliwym atutem jest również bliskie położenie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami na Słowacji.

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl