burnout-energia

Burnout i Anti-Stress

Pełen relaks i odprężenie

Zobacz najlepsze oferty Burnout i Anti-Stress

Dawka energii dla przemęczonych

Czujesz się przemęczony i nie masz na nic ochoty? Codzienna bieganina daje Ci się we znaki, ale zupełnie nie możesz się zrelaksować? W takim razie nasze oferty Burnout i Anti-Stress są dla Ciebie!

Stres i przemęczenie są nieodłącznym elementem życia, jednak w nadmiernej ilości mogą mieć wpływ nie tylko na zdrowie psychiczne, ale również fizyczne. Nadmiar obowiązków, pośpiech, stres, zapominanie o przerwach w pracy często prowadzą do tzw. syndromu wypalenia zawodowego. Na efekty długotrwałego napięcia nie trzeba długo czekać: bezsenność , przemęczenie, bóle głowy, ataki paniki, dolegliwości żołądkowe to tylko niektóre z nich. W takich sytuacjach odpowiedni program odnowy w SPA lub uzdrowisku może być naprawdę zbawienny, a im wcześniej się na niego zdecydujesz, tym szybciej i skuteczniej odzyskasz dawną energię.

W pakietach Burnout i Anti-Stress znajdziesz szerg relaksujących zabiegów - poczynając od typowych zabiegów SPA, takich jak masaże, sauna, jacuzzi, kąpiele aromatyczne czy terapia światłem - po kuracje zdrowotne.

Te ostatnie oferowane są przez nasze uzdrowiska w Polsce i na świecie. Obejmują one szczegółowe badanie lekarskie oraz zestaw dostosowanych zabiegów, dzięki którym poczujesz się lepiej i odzyskasz wiatalność. Mogą to być one oparte na tradycyjnej fizjoterapii, wykorzystywać klimat morski (talasoterapia) lub też bazować na tradycyjnej medycynie Wschodu. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – skorzystanie z programu Burnout oraz Anti-Stress sprawi, że znów poczujesz się sobą i wrócisz do pracy z nową energią!

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl

Najpopularniejsze oferty Burnout i Anti-Stress