Znakomity 4,7/5,0

12 ocen od naszych Klientów

Hotel numer 1 Nepal Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 1 w: Nepal. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji.

The Begnas Lake Resort & Villas ★★★★

Ajurweda & Joga pośród majestatycznej przyrody

Oryginalna ajurweda, wypoczynek i regeneracja organizmu w wyjątkowym otoczeniu Himalajów. Doskonałe miejsce do połączenia z pobytem w Katmandu lub wycieczką objazdową po Tybecie.

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Pobyt

od 8 noclegów, pokój dwuosobowy, śniadanie

 • odbiór z lotniska Katmandu i transfer do Summerhill House, pierwszy nocleg ze śniadaniem
 • pełen wrażeń przejazd przez kraj (klimatyzowanym pojazdem, ok. 5 godz.) z Katmandu do Begnas Lake Resort lub lot krajowy (ok. 25 min.) do Pokhary z transferami
 • Begnas Lake Resort
 • transfer i lot krajowy lub przejazd samochodem osobowym z Pokhary do Katmandu (na życzenie obydwie trasy samolotem, ewentualna dopłata na zapytanie)
 • użytkowanie basenu und tarasu do opalania
 • Wi-Fi
 • w zależności od godziny wylotu pokój w Summerhill House w Katmandu wraz z transferem na lotnisko

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

207 zł Preisvorteil za osobę, jednorazowo

104 zł Preisvorteil za osobę, jednorazowo

Kod rezerwacji telefonicznej: 850P3

3 301 zł

Urlop z jogą

od 8 noclegów, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

 • nabierz energii, odnajdź swoje „ja“
 • indywidualna opieka
 • wykwalifikowani instruktorzy jogi

Poznaj jogę i medytację, naucz się ich i pogłęb swoją wiedzę w Nepalu, w kraju z największymi górami, wyjątkową przyrodą, fascynującymi klasztorami i licznymi zabytkami. Swój urlop z jogą i medytacją spędzisz w pięknym ośrodku z nową strefą do medytacji i strefą wypoczynkową, w bajecznym położeniu z widokiem na Himalaje – prawdziwym eldorado dla miłośników przyrody oraz osób, które chcą się odprężyć i wyciszyć. Zapomnij o problemach dnia codziennego podczas spacerów, wędrówek, relaksujących zabiegów ajurwedyjskich oraz delektując się zdrową, smaczną kuchnią.

Przebieg podróży i świadczenia:

Dzień 1.: przyjazd do Katmandu
Odbiór i powitanie na lotnisku, transfer do Summerhill House (nocleg ze śniadaniem) i sporządzenie indywidualnego programu np. wycieczka po Katmandu.

Dzień 2.: przejazd samochodem osobowym przez piękny krajobraz górski, wzdłuż rzek z Katmandu do Begnas Lake. Ostatnie 3 km pokonywane są łodzią przez Begnas Lake do Begnas Lake Resort. Alternatywnym rozwiązaniem jest przelot z Katmandu do Pohkara, transfer do Begnas Lake Resort.

Dzień 2.-9./2.-16.: 7/14 noclegów z pełnym, wegetariańskim, ajurwedyjskim wyżywieniem wraz z sokami owocowymi. Konsultacja z lekarzem ajurwedyjskim i instruktorem jogi/yogacharyas. Określenie indywidualnych celów, joga i ćwiczenia medytacyjne. 2x dziennie (rano i wieczorem) kurs yogi i medytacji z Yogachayanami. Opieka osoby anglojęzycznej na miejscu w Katmandu dostępnej również pod telefonem. Na życzenie zabiegi ajurwedyjskie, płatne na miejscu.

Dzień 9. lub 16. transfer powrotny samochodem osobowym lub samolotem z Begnas Lake Resort do Katmandu (opis, pkt. dzień 2.). Pokój w Summerhill House Kathmandu zgodnie z zapotrzebowaniem.

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

Rezerwuj 25 nocy - zapłać za 22 : 3 noce gratis

Rezerwuj 17 nocy - zapłać za 15 : 2 noce gratis

Rezerwuj 9 nocy - zapłać za 8 : 1 noc gratis

129 zł Preisvorteil za osobę, na dobę

125 zł Preisvorteil za osobę, na dobę

Kod rezerwacji telefonicznej: 850P9

4 349 zł

Klasyczna kuracja ajurwedyjska

od 8 noclegów, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

 • transfer do Summerhill House w Katmandu, 1 nocleg ze śniadaniem
 • pełen wrażeń przejazd przez kraj (klimatyzowanym pojazdem, ok. 5h) z Katmandu do Begnas Lake Resort lub lot krajowy (ok. 25 min.) do Pokhary z transferami
 • Begnas Lake Resort z ajurwedyjskim pełnym wyżywieniem i ustaleniem typu dosza
 • ajurwedyjskie, wegetariańskie pełne wyżywienie dopasowane do typu konstytucji, wraz z ajurwedyjskimi napojami i sezonowymi owocami
 • konsultacje lekarskie, pomiar pulsu, ustalenie typu konstytucji, stworzenie indywidualnego planu zabiegowego i żywieniowego
 • indywidualne zabiegi ajurwedyjskie, ajurwedyjskie lekarstwa i środki lecznicze zgodnie z zaleceniami lekarza, np. polewanie czoła olejem, masaże (częściowo synchroniczne), kąpiele ziołowe, oczyszczanie jelit
 • codziennie joga i medytacja w grupie (trening indywidualny odpłatnie)
 • opieka osoby mówiącej w języku niemieckim na zapytanie
 • transfer i lot krajowy lub przejazd samochodem osobowym z Pokhary do Katmandu (na życzenie obydwie trasy samolotem, ewentualna dopłata na zapytanie)
 • w zależności od godziny wylotu pokój w Summerhill House w Katmandu wraz z transferem na lotnisko

W dniu przyjazdu i wyjazdu nie ma żadnych zabiegów, jogi ani medytacji.

Polecane przy następujących dolegliwościach

Przemiana materii / żołądek / jelita, Serce / naczynia krwionośne / układ krążenia, Nerki / drogi moczowe, Skóra / alergie, Układ ruchu, Reumatyzm / stawy

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

Rezerwuj 25 nocy - zapłać za 22 : 3 noce gratis

Rezerwuj 17 nocy - zapłać za 15 : 2 noce gratis

Rezerwuj 9 nocy - zapłać za 8 : 1 noc gratis

155 zł Preisvorteil za osobę, na dobę

121 zł Preisvorteil za osobę, na dobę

112 zł Preisvorteil za osobę, na dobę

108 zł Preisvorteil za osobę, na dobę

Więcej zniżek 

104 zł Preisvorteil za osobę, na dobę

95 zł Preisvorteil za osobę, na dobę

86 zł Preisvorteil za osobę, na dobę

82 zł Preisvorteil za osobę, na dobę

78 zł Preisvorteil za osobę, na dobę

56 zł Preisvorteil za osobę, na dobę

52 zł Preisvorteil za osobę, na dobę

Pokaż mniej 

Kod rezerwacji telefonicznej: 850P4

4 561 zł

The Begnas Lake Resort & Villas w szczegółach

Region

☀ Nepal urzeka swoim położeniem w samym sercu Himalajów. Czekają tu na ciebie fascynujące połączenie przyrody z kulturą, sympatyczni mieszkańcyi największa liczba ośmiotysięczników na świecie.

Ośrodek

Pokryte śniegiem szczyty Himalajów, bujna subtropikalna roślinność, pola ryżowe i krystaliczne rzeki to elementy, które składają się na wyjątkowa scenerię Bengas Lake Resort & Villas (o zachodnim standardzie). Hotel położony w cichym miejscu, u podnóży masywu górskiego Annapurna. Przyjemne zabiegi ajurwedyjskie, łagodny klimat górski i piękna lokalizacja obiektu (dla osób niepalących) na łagodnym, zalesionym wzgórzu ciągnącym się aż po południowe wybrzeże jeziora Begnas sprawiają, że to doskonałe miejsce na odpoczynek i regenerację. Do ośrodka położonego na wysokości 800 m najlepiej dotrzeć z Begnas Bazaar romantyczną przeprawą łódką do przystani hotelowej. W przypadku niepewnych warunków pogodowych alternatywnym sposobem jest przejazd z Pokhary (ok. 15 km) samochodem terenowym (z uwagi na położenie na zboczu podróż jest dość uciążliwa).

Zakwaterowanie

15 pokoi Deluxe (ok. 29 m²) w dwupiętrowych domkach – każdy z 4 pokojami, w tradycyjnym stylu gurung z kamieniami, wieloma materiałami naturalnymi, takimi jak drzewo tekowe i bambus, łazienką z prysznicem/WC, suszarką, telefonem, minibarem, wentylatorem sufitowym, werandą z pięknym widokiem, na życzenie grzejnik. 13 pokoi Superior z klimatyzacją i TV kablową. Do pokoi położonych na piętrze można wygodnie dotrzeć schodami zewnętrznymi. 4 domki Waterfront (ok. 29 m2) w pobliżu wybrzeża, z dużymi szklanymi drzwiami, klimatyzacją i widokiem na jezioro. Pokoje Premier z większymi oknami i szklanymi drzwiami, balkon. 2 suity Luxury, wolno-stojące, ze strefą dzienną i sypialną (ok. 60 m2) w pobliżu basenów. Wi-Fi. Sejf i internet w recepcji. Pokoje jednoosobowe są pokojami dwuosobowymi dla jednej osoby.

Opis dostępnych pokoi

Wyżywienie i wypoczynek

Restauracja Jimire z tarasem oferująca dania międzynarodowe, indyjskie i typową lokalną kuchnię wegetariańską oraz dopasowane do typu dosha dania ajurwedyjskie a la carte. Soki owocowe i herbaty ziołowe. Do przygotowania dań wykorzystywane są głównie produkty z własnej ekologicznej uprawy, własnej hodowli ryb lub od proekologicznych rolników z okolicy. Również dania bezlaktozowe i bezglutenowe oraz potrawy wegańskie. Bar i pool bar.

Ajurweda, SPA i czas wolny

Himalayan Nature Spa z centrum ajurwedy z profesjonalnym, wykształconym w Kerali zespołem ekspertów. Lekarz oraz terapeuci posiadają wieloletnie doświadczenie. Indywidualne porady oraz opieka.

Joga i medytacja (codziennie w godz. 6-8/16-18) ze słynnymi, doświadczonymi instruktorami jogi/ „Silent Zone“ w pobliżu centrum ajurwedy. Indywidualne programy żywieniowe są uzupełniane ajurwedyjskimi lekarstwami, które pochodzą głównie z ogrodu Begnas Lake Resort lub okolicy. Na wzgórzu znajduje się basen w skałach z wodą źródlaną bez dodatku środków chemicznych. Taras do opalania się.

Wycieczki: Pokhara, miasteczko nad jeziorem Phewa, wędrówki u stóp masywu górskiego Annapurna oraz wycieczki rowerowe z przewodnikiem, rezerwacja na miejscu.

GOLF pole golfowe w odległości ok.10 km.

Informacje dodatkowe

Najbliższe lotniska
Tribhuvan International Airport (KTM): (ok. 200 km / 348 minut)

PRZYJAZD Lotnisko: Katmandu (KTM).

TRANSFER Wszystkie transfery (samochodem i lotami krajowymi) Katmandu-Pokhara-Katmandu są dostępne w specjalnych pakietach cenowych. W przypadku indywidualnego planu podróży z noclegami obowiązują następujące ceny za transfer: transfer autobusem: lotnisko Katmandu z/do Pokhara FIT 850T1 € 119/trasa (osoby podróżujące indywidualnie + € 100) lub loty krajowe z Katmandu do/z Pokhara FIT 850T2 ca. € 113/trasa.

INFORMACJE dot. wizy i przepisów zdrowotnych na zapytanie.

Opinie klientów

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Ajurweda

Podróż do własnego wnętrza

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki

Poradnik Joga

Siła i równowaga ciała i umysłu

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki

Mapa

The Begnas Lake Resort & Villas
Rezerwuj Kontakt Udostępnij