Odchudzanie i oczyszczanie ze SpaDreams

Odchudzanie i oczyszczanie

Chudnij z przyjemnością

Zobacz najlepsze tematy pobytów odchudzających

Zobacz najlepsze miejsca na pobyty odchudzające

Odchudzanie i oczyszczanie w dobrych cenach

Zrzuć zbędne kilogramy i pozbądź się toksyn

Od dawna marzysz o zrzuceniu kilku zbędnych kilogramów, ale nigdy nie masz czasu albo motywacji? Lub może czujesz, że nie odżywiasz się najlepiej i Twojemu organizmowi przydałoby się oczyszczenie i pozbycie się toksyn? SpaDreams ma dla Ciebie idealną ofertę.

Oto najlepsze połączenie przyjemnego z pożytecznym: odchudzanie i oczyszczanie organizmu na urlopie. Ze SpaDreams zrzucanie zbędnych kilogramów wcale nie musi być nudne, męczące i żmudne.

W ramach pakietu Wczasy odchudzające oferujemy pobyty w pięknie położonych hotelach w Polsce i na świecie, połączone z różnorodnymi zabiegami, dzięki którym wrócisz do domu lżejszya/-y o kilka kilogramów. Na Wczasach odchudzających możesz wziąć udział w zróżnicowanych aktywnościach sportowych, dowiedzieć się od specjalistów, jak odżywiać się zdrowo i smacznie, albo zrelaksować się podczas masaży antycellulitowych lub okładów błotnych. Uzupełnieniem jest wstęp na basen i do strefy saun, gdzie można zrelaksować się po dniu pełnym zabiegów. 

A może chcesz po prostu pozbyć się toksyn z organizmu? W takim razie skorzystaj z naszych pakietów Dieta oczyszczająca lub Detoks! Nasza oferta jest naprawdę zróżnicowana: poczynając od tradycyjnych kuracji postnych, przez kuracje kwasowo-zasadowe, po oczyszczające kuracje ajurwedyjskie. Dla wielbicieli naturalnych metod oczyszczania przygotowaliśmy programy z metodą F.X. Mayra, dostępne przede wszystkim w naszych niemieckich hotelach. Dużą popularnością cieszą się również kuracje metodą Buchingera, oparte przede wszystkim na płynach (sokach, smoothies i bulionach).

Sprawdź nasze oferty i zrzuć zbędny balast! 

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl