Sri Lanka

Sri Lanka

Poczuj moc ajurwedy

Nasze najlepsze oferty ajurwedy na Sri Lance

Idealne oczyszczenie, delikatne wyciszenie

Zdrowie i dobre samopoczucie przysługują każdemu – tak głosi starożytna ajurweda. Aby je osiągnąć, trzeba jednak nauczyć się, jak połączyć ciało, duszę, umysł i zmysły w jedność.

Uważana za jedną z najlepszych metod oczyszczających i odprężających ayurveda (ajuwreda) od wieków pomaga rzeszom osób na całym świecie.

Jej niezwykłe zabiegi, masaże, rytuały oraz dieta gwarantują doskonałe samopoczucie i zdrowe ciało.

Wypróbuj tę wyjątkową metodę decydując się na zabiegi ayurveda - Sri Lanka będzie do tego idealnym miejscem.

Sri Lanka jest wprost wymarzonym miejscem na przeprowadzenie kuracji ajurwedyjskiej. Ta położona na południe od Indii wyspa jest przez niektórych uważana na kraj pochodzenia ajurwedy (na ogół za jej ojczyznę przyjmuje się Indie), oferując jednocześnie wspaniały, tropikalny klimat, urocze plaże i zapierające dech w piersiach widoki.

Tylko tutaj w niezwykłych okolicznościach przyrody i pod okiem specjalistów w dziedzinie zaznasz błogiego spokoju, oczyścisz swoje ciało i umysł i poddasz się niesamowitym zabiegom zbawiennym dla Twojego organizmu. Ayurveda Sri Lanka - niezwykły czas tylko dla Ciebie.

Wykwalifikowani lekarze i terapeuci ajurwedyjscy opracują dla Ciebie specjalny program kuracji (dostosowany do typu dosha), biorąc pod uwagę wszystkie Twoje schorzenia i dolegliwości. Dodatkowych wrażeń dostarczą Ci interesujące zabytki i atrakcje turystyczne, takie jak np. spływ rzeką Bentota Ganga, ogród botaniczny Brief Garden w Kalawili czy zwiedzanie targu rybnego w Beruwali.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami!