ajurweda-sri-lanka

Ajurweda na Sri Lance

Relaks, odpoczynek i zdrowie w przepięknej scenerii

Najlepsze hotele ajurwedyjskie na Sri Lance

Ajurweda na Sri Lance – kuracja zdrowotna w rajskiej scenerii

Zdrowie i dobre samopoczucie przysługują każdemu – tak głosi starożytna ajurweda. Aby je osiągnąć, trzeba jednak nauczyć się, jak połączyć ciało, duszę, umysł i zmysły w jedność.

Osiągnięcie równowagi między tymi elementami jest więc niezbędne w każdej kuracji ajurwedyjskiej. Dlatego też zabiegi ajurwedyjskie (diety, masaże, aktywności fizyczne) mają za zadanie działać nie tylko na ciało, ale także duszę i umysł – relaks, odprężenie i osiągnięcie wewnętrznego spokoju są równie ważne, co oczyszczenie organizmu z toksyn.

Sri Lanka jest wprost wymarzonym miejscem na przeprowadzenie kuracji ajurwedyjskiej. Ta położona na południe od Indii wyspa jest przez niektórych uważana na kraj pochodzenia ajurwedy (na ogół za jej ojczyznę przyjmuje się Indie), oferując jednocześnie wspaniały, tropikalny klimat, urocze plaże i zapierające dech w piersiach widoki.

Wykwalifikowani lekarze i terapeuci ajurwedyjscy opracują dla Ciebie specjalny program kuracji (dostosowany do typu dosha), biorąc pod uwagę wszystkie Twoje schorzenia i dolegliwości. Dodatkowych wrażeń dostarczą Ci interesujące zabytki i atrakcje turystyczne, takie jak np. spływ rzeką Bentota Ganga, ogród botaniczny Brief Garden w Kalawili czy zwiedzanie targu rybnego w Beruwali.

Ajurweda na Sri Lance to może być urlop, podczas którego nie tylko poznasz nowy, piękny zakątek na świecie, ale i poprawisz stan swojego zdrowia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami!

Wasi doradcy

Z przyjemnością doradzę Ci osobiście: 22 153 07 55

Napisz do mnie: info@spadreams.pl