Plantation Villa at Ruxton Farm
FIRST CLASS

pierwszy partner ajurwedy w Wielkiej Brytanii
rozbudowa nagradzanej willi na Sri Lance
skupienie na relacji z naturą i społecznością
Do ofert

Relaks pomiędzy rustykalnymi pałacami a soczyście zielonymi łąkami

Doświadcz mocy ajurwedy i zharmonizuj ciało, umysł oraz duszę. Otoczona łagodnymi wzgórzami i łąkami, Plantation Villa oferuje idealną atmosferę spokoju oraz imponującą scenerię, która zachęca do relaksu.

Najpopularniejsze wyposażenie

Spokojna okolica
Tylko osoby dorosłe
Hotel ekologiczny
W otoczeniu zieleni
Lekarz ajurwedyjski
Ajurw. Żywność Tridosha
Joga
Program rekreacyjny
Dieta bezglutenowa

Najlepsze oferty dopasowane do Twojego wyboru

Joga, Medytacja & Uważność

2 Noce, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 1 708 zł

Life Coaching

2 Noce, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 1 934 zł

Redukcja wagi

4 Noce, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 4 331 zł

Ajurweda Ciało & Umysł Detox

6 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 6 955 zł

Ajurweda Zarządzanie Stresem

6 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 7 147 zł

Ajurweda Panchakarma

12 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie
od 13 871 zł

Plantation Villa at Ruxton Farm szczegółowo

Twoje ajurwedyjskie i jogowe rekolekcje

W sercu malowniczej doliny Wye, blisko granic z Walią, znajduje się urocze miejsce wypoczynkowe Plantation Villa Ruxton Farm. 14-hektarowa posiadłość, która w XVII wieku pełniła funkcję wiejskiego domu, stanowi rozszerzenie nagradzanej Plantation Villa na Sri Lance i zapewnia, dzięki kojącej atmosferze oraz doświadczonemu zespołowi specjalistów i terapeutów ajurwedyjskich, nauczycieli jogi i mnichów, idealne warunki do przeprowadzenia skutecznej kuracji ajurwedyjskiej. Celem jest nauczenie Cię stylu życia, który uczyni Twoje ciało i umysł zdrowymi, co pozwoli Ci doświadczyć szczęśliwszego i lżejszego życia.

Położenie i okolica

Dolina Wye rozciąga się wzdłuż rzeki Wye, stanowiąc naturalną granicę między Anglią a Walią. Z jej łagodnymi wzgórzami, bujnymi lasami i historycznymi miastami, takimi jak Ross-on-Wye i Monmouth, łączy naturę i kulturę w fascynujący sposób. Symonds Yat oferuje zapierające dech w piersiach widoki, podczas gdy szlaki piesze i rowerowe dają możliwość odkrywania bogatej fauny i historii regionu.

Wyżywienie

Ajurdewedyjska kuchnia z świeżymi i bogatymi w składniki odżywcze posiłkami, przygotowywanymi zgodnie z wedyjskimi zasadami żywienia, wzbogaconymi o nowoczesne wpływy. Wszystkie posiłki są wegetariańskie i bezglutenowe. Składniki pochodzą z lokalnych źródeł. Wspólne lekcje gotowania pomogą Ci zastosować zdobytą wiedzę w domu.

Ajurweda & Joga

Wysokiej jakości zabiegi w centrum ajurwedy z doświadczonym specjalistą ajurwedy i 2 terapeutami. Do zabiegów oferowanych w programie można na miejscu zarezerwować takie zabiegi jak Shirodhara - polewanie olejkiem czoła, Abhyanga - masaż całego ciała, Pinda Sveda - masaż ziołowymi stemplami, Pichu - pakiet olejowy i wiele innych. Oferowane zajęcia jogi dla wszystkich poziomów zaawansowania w prywatnej sali jogi "Ruxton Mill" mają na celu pomoc gościom w rozwoju głębszej więzi z ciałem i umysłem. Ponadto oferowane są medytacje, life coaching oraz rozmowy z mnichem buddyjskim. Prywatna lekcja jogi dostępna za dodatkową opłatą na miejscu.

Filozofia

„Nasza filozofia jest kształtowana przez życzliwość i inspirowana spa. Dobrostan naszych gości, naszych pomieszczeń, naszych pracowników, naszej pracy i naszego środowiska jest dla naszego stylu życia najważniejszy. Nasze podejście zaczyna się od życzliwości wobec wszystkich, którzy potrzebują miłości i opieki. Rozumiemy potrzeby tych, którzy czują się źle lub chcą uciec od chaosu miejskiego życia. Wierzymy w każde drzewo, każdego ptaka i każdy powiew wiatru, który łączy naszą willę ze światem dookoła nas. Nieustannie pracujemy nad zachowaniem tego środowiska. Jesteśmy również miejscem wspólnoty i chcemy, aby każdy czuł się jak w domu. Inspirując się korzeniami przodków i rdzennymi praktykami, zabieramy Cię w ciągłą, połączoną podróż do dobrego samopoczucia.“

Fundacja METTA Trust

Za pośrednictwem swojej organizacji charytatywnej METTA Trust, Plantation Villas angażuje się w zrównoważony rozwój społeczności na Sri Lance. Część dochodów od każdego gościa jest przekazywana na tę fundację, która wspiera różne inicjatywy takie jak edukacja, opieka zdrowotna czy ochrona środowiska. Jednocześnie przyczynia się również do lokalnych wydarzeń charytatywnych w Wielkiej Brytanii. Przez swój pobyt inwestujesz więc nie tylko we własne dobre samopoczucie, ale również przyczyniasz się do poprawy społeczeństwa zarówno w kraju, jak i za granicą.

Czas wolny

Lekcje gotowania, wędrówki z przewodnikiem, prace ogrodowe, wypożyczalnia rowerów, spacery w ogrodzie wewnętrznym, tajnym lub dzikim ogrodzie kwiatowym, na dużych łąkach, leśnych ścieżkach spacerowych lub wzdłuż rzeki Wye.

Przyjazd

Informacje dodatkowe

Pokoje hotelowe w skrócie

Dom dysponuje 6 prywatnymi i przytulnymi pokojami. 4 z prywatną i 2 z wspólną łazienką. Wszystkie wyposażone są w suszarkę do włosów, Wi-Fi i są przyjazne dla alergików. Pokoje wieloosobowe (trzy- i czteroosobowe) dostępne na życzenie.

  • Pok. 1 os.

    więcej szczegółów
  • Pok. 1 os. z wspólną łazienką

    więcej szczegółów
  • Pok. 2 os.

    więcej szczegółów

Lokalizacja

Plantation Villa at Ruxton Farm
Wielka Brytania, West Midlands, Hereford
Birmingham International Airport (BHX)
ok. 115km / 85min

Podobne hotele

Hotele w okolicy