14=12

Fantastyczny 4,4/5,0

29 ocen od naszych Klientów

Fantastyczny 4,4/5,0

Hotel numer 1 Pozhikkara Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 1 w: Pozhikkara. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji.

Beach & Lake Ayurvedic Resort Standard

Ajurweda na przepięknej wyspie

Prywatny ośrodek ajurwedy bezpośrednio przy plaży. Prawdziwe zabiegi ajurwedyjskie w należącym do hotelu centrum ajurwedy, wyróżnionym "Green Leaf Award".

Najpopularniejsze udogodnienia

 • Wi-Fi bezpłatnie
 • Basen
 • Spokojna okolica
 • Nad morzem
 • Dla rodzin
 • W otoczeniu zieleni
 • Lekarz ajurwedyjski
 • Ajurweda-Tri-Dosha
 • Joga

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Pobyt

1 Noc, pokój dwuosobowy, śniadanie

73 zł

 • użytkowanie basenów, jacuzzi, leżaków i parasoli przeciwsłonecznych
 • Wi-Fi
 • W "Elastycznej taryfie" można dokonać bezpłatnej zmiany rezerwacji i anulacji aż do 14 dni przed przyjazdem
 • Wszystkie szczegóły znajdziesz w "Elastycznej taryfy"

Kod rezerwacji telefonicznej: 758P2

Dopasuj swój pobyt:

Klasyczna kuracja ajurwedyjska (odmłodzenie) nowość

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

1 999 zł

Zalecamy pobyt powyżej 2 tygodni, dla Panchakarmy 3-4 tygodnie, aczkolwiek efekty kuracji widoczne są już po tygodniu.

Specjalizacja: odmładzanie

 • pełne wyżywienie ajurwedyjskie wraz z napojami ajurwedyjskimi, herbatami ziołowymi
 • wstępne badanie lekarskie z diagnozą pulsu, ustaleniem typu konstytucji i stworzeniem indywidualnego planu zabiegowego
 • wszystkie zabiegi ajurwedyjskie, takie jak masaż całego ciała z użyciem olejków, masaż głowy, Shirodhara (polewanie oejem), Pinda Sveda (masaż stemplami ziołowymi), kąpiele ziołowe, kąpiele parowe, zalecone lekarstwa ziołowe
 • joga (na życzenie medytacja 15 euro/godz.)
 • wycieczka łódką po Backwaters (ok. 2 godz.)
 • transfer z lotniska/na lotnisko w Trivandrum  

Dodatkowo w cenie tylko dla gości SpaDreams

 • użytkowanie basenów, jacuzzi, leżaków i parasoli przeciwsłonecznych
 • Wi-Fi
 • Zabezpieczone jako wycieczka zorganizowana z ochroną przed niewypłacalnością i certyfikatem bezpieczeństwa
 • W "Elastycznej taryfie" można dokonać bezpłatnej zmiany rezerwacji i anulacji aż do 14 dni przed przyjazdem
 • Wszystkie szczegóły znajdziesz w "Elastycznej taryfy"

Polecane przy następujących dolegliwościach

Atopowe zapalenie skóry / łuszczyca, Migrena, Nerki / drogi moczowe, Otyłość / nadwaga, Przemiana materii / żołądek / jelita, Reumatyzm / stawy, Serce / naczynia krwionośne / układ krążenia, Skóra / alergie, Stres / zmęczenie, Układ nerwowy / neurologia, Układ oddechowy / astma, Układ ruchu

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

 • Rezerwuj 28 nocy - zapłać za 24 : 4 noce gratis
 • Rezerwuj 21 nocy - zapłać za 18 : 3 noce gratis
 • Rezerwuj 14 nocy - zapłać za 12 : 2 noce gratis

Wszystkie możliwe zniżki

Kod rezerwacji telefonicznej: 758P1

Dopasuj swój pobyt:

Ciesz się urlopem - także w czasach koronawirusa

Nasi partnerzy hotelowi i my robimy wszystko, co w naszej mocy, by zapewnić naszym gościom jak najbardziej relaksujące wakacje w czasach koronawirusa. Na kolejnych stronach znajdziesz aktualne informacje o ograniczeniach w Indie z powodu koronawirusa. Masz również możliwość zarezerwowania naszej "Elastycznej taryfy", która pozwala Ci na bezpłatną zmianę lub anulowanie rezerwacji do 14 dni przed przyjazdem.

Beach & Lake Ayurvedic Resort w szczegółach

Hotel

☀ Beach & Lake Ayurvedic Resort to mały, prywatny ośrodek Ayurvedy położony w malowniczej okolicy na krańcu półwyspu. Z jednej strony znajdziesz słynne rozlewiska, pokryte niezliczonymi palmami kokosowymi. Po drugiej stronie rzeka wpada do Morza Arabskiego. Na przeciwległym brzegu koryta znajduje się piaszczysta plaża Pozhikkara o długości 200 m (transfer łodzią). Tętniąca życiem plaża Kovalam ze sklepami i restauracjami znajduje się zaledwie 4 km na północ. W 2009 roku zbudowano główny budynek o duży basen (19 x 13 m) i centrum Ayurveda. Pokoje typu deluxe i superior deluxe znajdują się na małej wyspie, do której można dotrzeć w kilka minut łodzią (transfer łodzią trwa 24 godziny).

Położenie i okolica

Kerala, znana również jako "God's Own Country", to południowo-zachodnie państwo Indii, rozciągające się na długości ponad 550 km wzdłuż linii brzegowej Malabaru, z ciepłym tropikalnym klimatem, kilometrami piaszczystych plaż, rozlewiskami i rezerwatami przyrody oraz wieloma kurortami ajurwedyjskimi z energetyzującymi, kojącymi wodami. Efekt przyciąga gości z całego świata

Zakwaterowanie

18 komfortowych pokoi z łazienką/DU/WC, suszarką do włosów (na życzenie), klimatyzacją częściową, lodówką, telefonem, TV, sejfem, wentylatorem, WLAN. 6 pokoi typu deluxe z werandą na parterze, 5 pokoi typu superior deluxe na piętrze na małej wyspie. 9 większych pokoi typu superior deluxe z tarasem lub balkonem z widokiem na morze lub morze (częściowo z wanną) w trzypiętrowym budynku głównym i pokoje standardowe (bardzo proste, ceny na życzenie) w oficynie na parterze na kontynencie.

pok.2-os.Deluxe

Wygodne pokoje z wanną/prysznicem/WC; suszarka do włosów (na zapytanie), lodówka, telefon, sejf, wentylator, Wi-Fi. 1 pokój deluxe dostępny dla osób niepełnosprawnych z wanną na parterze w oficynie na stałym lądzie.

Wifi

sejf

Telewizja kablowa

Lodówka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 758D3

pok.1-os. Deluxe

Wygodne pokoje z werandą, wanną/prysznicem/WC; suszarka do włosów (na zapytanie), lodówka, telefon, sejf, wentylator, Wi-Fi. Na zapytanie dostępne równiez pokoje bez barier na stałym lądzie.1 pokój deluxe dostępny dla osób niepełnosprawnych z wanną na parterze w oficynie na stałym lądzie.

Wifi

sejf

Telewizja kablowa

Lodówka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 758E3

pok.2-os. Deluxe klimat.

Wygodne pokoje z wanną/prysznicem/WC; suszarka do włosów (na zapytanie), klimatyzacja, lodówka, telefon, sejf, wentylator, Wi-Fi, weranda, widok na rzekę lub morze, na małej wyspie. 1 pokój deluxe dostępny dla osób niepełnosprawnych z wanną na parterze w oficynie na stałym lądzie.

Wifi

klimatyzacja

sejf

Telewizja kablowa

Lodówka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 758D4

pok.1-os. Deluxe klimat.

Wygodne pokoje z wanną/prysznicem/WC; suszarka do włosów (na zapytanie), klimatyzacja, lodówka, telefon,sejf, wentylator, Wi-Fi, weranda, widok na rzekę lub morze, na małej wyspie. Na zapytanie dostępne równiez pokoje bez barier na stałym lądzie.1 pokój deluxe dostępny dla osób niepełnosprawnych z wanną na parterze w oficynie na stałym lądzie.

Wifi

klimatyzacja

sejf

ogrzewanie

Telewizja kablowa

Lodówka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 758E4

pok.2-os. Superior Deluxe

Pokoje z wanną/prysznicem/WC; suszarka do włosów (na zapytanie), klimatyzacja, lodówka, telefon, tv kablowa, sejf, wentylator, Wi-Fi, weranda lub balkon, widok na rzekę lub morze,WIfI.

Wifi

sejf

Balkon lub taras

Telewizja kablowa

Lodówka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 758D5

pok.1-os. Superior Deluxe

Wygodne pokoje z wanną/prysznicem/WC; suszarka do włosów (na zapytanie), klimatyzacja, lodówka, telefon, tv kablowa, sejf, wentylator, Wi-Fi, w 3-piętrowym budynku z widokiem na rzekę lub morze.

Wifi

sejf

Balkon lub taras

Telewizja kablowa

Lodówka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 758E5

pok.2-os Super. Deluxe klimat.

Wygodne pokoje z wanną/prysznicem/WC; suszarka do włosów (na zapytanie), klimatyzacja, lodówka, telefon, tv kablowa, sejf, wentylator, Wi-Fi, weranda lub balkon, widok na rzekę lub morze w 3-piętrowym budynku.

Wifi

klimatyzacja

sejf

Balkon lub taras

Telewizja kablowa

Lodówka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 758D6

pok.1-os. Sup. Deluxe klimat.

Wygodne pokoje z wanną/prysznicem/WC; suszarka do włosów (na zapytanie), klimatyzacja, lodówka, telefon, sejf, wentylator, Wi-Fi, weranda lub balkon, widok na rzekę lub morze, w 3-piętrowym budynku.

Wifi

klimatyzacja

sejf

Balkon lub taras

Telewizja kablowa

Lodówka

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 758E6

Wyżywienie

Restauracja Ayurveda oferuje szeroki wybór świeżo przygotowanych dań kuchni regionalnej i międzynarodowej, a także specjalne dania ajurwedyjskie i nie-wegetariańskie.

Zdrowie i kuracje

W ośrodku Ayurveda z 6 salami zabiegowymi, wykwalifikowani lekarze i terapeuci Ayurvedy przeprowadzają autentyczne zabiegi Ayurvedy. Joga i medytacja są oferowane jako uzupełnienie leczenia Ajurweda. Sala jogi znajduje się na lądzie stałym.

Czas wolny

Duży basen z jacuzzi (19 x 13 m). Okazjonalne wieczory kulturowe z tradycyjnymi tańcami i muzyką na żywo. Opieka nad dziećmi (1-5 lat) na życzenie. Obszar oferuje wiele ciekawych możliwości rekreacyjnych. Podziwiaj fascynującą przyrodę i niezliczoną ilość ptaków wodnych, oraz rozlewiska w tradycyjnej drewnianej łodzi, zwiedzając Trivandrum lub pobliską, tętniącą życiem plażę Kovalam. Opręż się w ośrodku przy basenie lub długiej plaży Pozhikkara. Hotel chętnie pomoże w organizacji programów kulturalnych, wypożyczeniu samochodu, usług pralni itp.

Przyjazd

TRANSFER z lotniska Trivandrum (TRV) ok. 30 Euro za samochód (w dwie strony).

Najbliższe lotniska
Trivandrum International Airport (TRV) : (ok. 8 km / 20 minut)

Informacje dodatkowe

Polecana znajomość języka angielskiego.

Dobrze wiedzieć

Ajurweda, starożytna indyjska nauka długiego życia: Ayur = życie, Veda = nauka. W centrum nauki znajduje się równowaga wszystkich energii ciała, tzw: Kapha, Vata i Pitta. W zależności od przewagi jednego nad drugim, powstaje indywidualny skład ciała, do którego dostosowana jest terapia ajurweda.
Ayurveda Panchakarma to kuracja detoksykacyjna i oczyszczająca dla promocji zdrowia, stymulacji sił obronnych i samouzdrawiających oraz zachowania funkcjonalności ciała i ducha do późnego wieku. Służy jako środek zapobiegawczy, rekonwalescencja po ostrych chorobach oraz jako skuteczne leczenie chorób przewlekłych. Idealny w przypadku objawów stresu, cukrzycy, zaburzeń neurologicznych, migreny, dolegliwości sercowo-naczyniowych, układu ruchowego, skóry, dróg oddechowych, metabolizmu, trawienia, nerek i dróg moczowych, układu nerwowego i wielu innych.

Najważniejsze informacje o hotelu

 • Nad morzem
 • W otoczeniu zieleni
 • Możliwa opieka nad dziećmi

Opinie klientów

Fantastyczny 4,4 / 5,0
100% Rekomendacja
Hotel
Serwis
Zabiegi
Wyżywienie
Strefa wellness
29 Ocen od klientów Oceny mogą wystawiać tylko klienci, którzy odbyli podróż
 • Angela G.
  z Niemcy

  „Wspaniała kuracja ajurwedyjska” Ocena naszego klienta

  2 tygodnie relaksu, odpoczynku i udane wakacje !!! pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Hotel jest w dobrym stanie, zadbany i dobrze utrzymany, czysty i zachęcający. Mój pokój na wyspie na pierwszym piętrze był super, duży i przestronny, piękny balkon z widokiem na morze i Backwaters. Spacer na plażę i otoczenie były przyjkemne i dobrze się bawiliśmy.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Wszyscy pracownicy byli bardzo przyjaźni i pomocni, zawsze łatwo przystępni i kompetentni.
  • Wyżywienie
   Dostałam mmenu zgodnie z ustalonym typem doszy, poza tym był bogaty wybór różnych ofert, wszystko mi smakowało!
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Basen był świetny, duży, czysty, w pięknym i zadbanym ogrodzie. Zabiegi były bardzo dobre, personel doświadczony i świetny, codziennie 2 godziny masażu były super!
  • Zabiegi i programy
   Czułam się otoczona bardzo dobrą opieką, naprawdę zrelaksowana i rozluźniona po 2 tygodniach ajurwedy - było wspaniale!

  pokaż mniej

  • kwiecień 2017
  • 12 - 16 dni
  • podróżujący indywidualnie
  • od 50 do 59 lat
 • Lothar W.
  z Niemcy

  „po prostu wspaniałe i relaksujące” Ocena naszego klienta

  Podobnie jak w 2017 roku byłem tu już w 2012 i 2014 roku z moją córką i szwagrem i przyjechałbym ponownie. Miejsce odpoczynku i relaksu, a także przyjemnych spacerów nad morzem np. do Kovalam czy Tivandrum (stolica Kerali). pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Godna uwagi jest rodzinna atmosfera. Pokoje świeżo malowane i świeżo położone kafelki. Wysoka czystość. Bardzo dobra lokalizacja. Międzynarodowi goście (Szwecja, Norwegia, Australia, Rosja, Ukraina, Japonia, itd.)
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Serwis i personel bardzo przyjemne i przyjazne.
  • Wyżywienie
   Bardzo dobre i bardzo czyste. Woda w butelkach. Realizacja specjalnych życzeń.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Basen jest czyszczony codziennie i codziennie świeża woda. Bardzo dobre masaże i ćwiczenia jogi. Dobrze wyszkoleni pracownicy.
  • Zabiegi i programy
   jak wyżej

  pokaż mniej

  • luty 2017
  • 12 - 16 dni
  • jako rodzina
  • powyżej 80 lat
 • Hubert M.
  z Niemcy

  „Relaksujące, spokojne i odprężające wakacje z kuracją” Ocena naszego klienta

  Urlop był bardzo miły. Po zabiegach, można poczuć się jak nowa osoba. Zabiegi bardzo nam pomogły. Terapeuci rozumieją swoją pracę. pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Starszy, ale bardzo miły, czysty, niewielki rodzinny biznes. Pokoje czyszczone codziennie, pościel i ręczniki zmieniane. Hotel położony jest pzy ujściu dwóch rzek, z widokiem na morze. Budy zostają na zewnątrz, chodzi się na bosaka. Położony wśród palm kokosowych.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Personel jest przyjazny i pomocny. W razie potrzeby, zapewniają tuktuk i reguluje cenę. Jadalnia leży po drugiej stronie rzeki. Na obiadokolację płynie się kajakiem.
  • Wyżywienie
   Każdy pacjent ma swój własny plan odżywiania, który został określony przez lekarza. Wybór był bardzo duży, wszystko aromatyczne i dobrze ugotowane.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Czystość, w całym budynku była bardzo uważnie brana pod uwagę. Basen był świetny. Strefa Spa była czysta, zabiegi bardzo dobre, jestem z zawodu masażystą-terapeutą, więc mogę ocenić.
  • Zabiegi i programy
   Codziennie 2 godziny zabiegów np. pełen masaż ciała, masaż ajurwedyjski torebkami z liśćmi. Gorący olej na całe ciało, pełen masaż proszkiem ajurwedyjskim. Codziennie ciepły olej na czoło i skórę głowy.

  pokaż mniej

  • grudzień 2015
  • 12 - 16 dni
  • od 60 do 69 lat
 • Stephen M.

  „Świetny” przetłumaczone przez Google

  Niesamowite relaksujące doświadczenie pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Idealny na Ayuverdic wakacje
  • Wyżywienie
   Zjadłem tylko Ayuverdic
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Czysty i higieniczny
  • Zabiegi i programy
   Bardzo przyjemne

  pokaż mniej

  • marzec 2020
  • 12 - 16 dni
  • podróżujący indywidualnie
  • od 60 do 69 lat
 • agneta M.
  z Szwecja

  „Relaksujący, relaksujący i wygodny” przetłumaczone przez Google

  4 gwiazdki pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   4 gwiazdki Niezwykle piękny
  • Usługi i obsługa w hotelu
   5 gwiazdek Personel składał się z wielu osób, ale wszyscy byli niezwykle przyjaźni i nastawieni na obsługę
  • Wyżywienie
   3 gwiazdki Jedliśmy auyrwedyjskie jedzenie i nie jest to najbardziej zabawne, gdy jest całkowicie wegetariańskie. niektóre naprawdę dobre, ale nie wszystkie
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   5 gwiazdek piękna spokojna oaza
  • Zabiegi i programy
   5 gwiazdek Bardzo przyjemny zabieg każdego dnia przez profesjonalnych praktyków

  pokaż mniej

  • luty 2020
  • 4 - 8 dni
  • z przyjaciółmi

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Ajurweda

Podróż do własnego wnętrza

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki
Rezerwuj Kontakt Udostępnij