Znakomity 4,7/5,0

9 ocen od naszych Klientów

Hotel numer 1 Varkala Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 1 w: Varkala. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji. Idealny dla osób podróżujących indywidualnie. Ta oferta jest szczególnie aktrakcyjna dla podróżujących indywidualnie. Ponad 70% osób, które dokonało rezerwacji, podróżowało indywidualnie.

Krishnatheeram

Oryginalna ajurweda w tropikalnym raju

Ośrodek plażowy o bajecznym położeniu. Centrum Ajurwedy z klasycznymi zabiegami ajurwedyjskimi, prowadzone przez profesjonalny zespół.

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Kuracja ajurwedyjska

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

Centrum ajurwedyjskie Krishnatheeram zostało odznaczone certyfikatem Green Leaf, najważniejszym odznaczeniem indysjkiego minierstwa turystyki dla ośodków ajurwedyjskich.

Ajurweda jest nauką leczniczą, której celem jest odzyskanie równowagi między ciałem, duszą i umysłem, poprzez zmianę stylu życia i odżywiania, w połączeniu z zabiegami i medycyną ziołową.

Krishnatheeram oferuje kurację odmładzającą (regeneracja) oraz Panchakarmę (oczyszczanie), w celu zmniejszenia dolegliwości powiązanych z artretyzmem, łuszczycą, cukrzycą, nadwagą, bólami i zapaleniami stawów, migreną, zapaleniem zatok, problemami kręgosłupa, strestem, depresją, niepłodnością oraz kamieniami nerkowymi (za dodatkową opłatą, ok. 10-15%, płatność na miejscu).

 • od 7 noclegów pełne wyżywienie ajurwedyjskie
 • herbaty ziołowe, drink powitalny
 • konsultacja z lekarzem i ustalenie typu konstytucji (Prkrithi)
 • stworzenie planu terapii i wyżywienia, ajurwedyjskie zioła lecznicze
 • codziennie ok. 2 zabiegi ajurwedyjskie, zalecone przez lekarza (ok.90 min.) jak np. masaż głowy i masaż z użyciem olejków, parowo-ziołowa kąpiel
 • medycyna ziołowa
 • joga i medytacja (codziennie ok. 60 min), na zalecenie lekarza
 • zalecenia dietetyczne do zabrania do domu
 • 1x wycieczka, w tym 2-godz. wycieczka łódką po Backwaters
 • wstęp na basen
 • WiFi w lobby
 • transfer z lotniska w Trivandrum i z powrotem

Polecane przy następujących dolegliwościach

Układ ruchu, Reumatyzm / stawy, Przemiana materii / żołądek / jelita, Wzrok / słuch / zęby

Kod rezerwacji telefonicznej: 777P1

2 114 zł

Krishnatheeram w szczegółach

Miejscowość

Kerala to południowy stan Indii znany ze swojego umiarkowanego, zdrowego klimatu i licznych ośrodków ajurwedyjskich. Hotel znajduje się w miejscowości Varkala - małym, spokojnym kurorcie z piękną plażą, ok. 50 km na północ od Trivandrum i 190 km na południe od Cochin,chętnie odwiedzanym przez zachodnich gości ze względu na piękne świątynie, centra jogi, a także romantyczne położenie na klifowym wybrzeżu.

Ośrodek ajurwedyjski

Ośrodek ajurwedyjski w stylu Kerali powyżej formacji skalnych, które otaczają plażę, z niezwykłym widokiem na wybrzeże Malabar, położony w tropikalnym ogrodzie. Idąc niewielki odcinek, pieszo dochodzi się do wąskiej srebrzysto-czarnej piaskowej plaży. Plaża główna, która jest bardziej przystosowana do kąpieli, leży w odległości ok. 300 m i można do niej dotrzeć stromymi schodami.

Zakwaterowanie

30 pokoi/domków Cottage / Sisiram, prostych, wolno stojących bugalowów z tylnej części resortu, wygodnych, wyposażonych w: prysznic/WC, tv sat, telefon, wentylator, część oddzielonych od głównej części resortu niewielką uliczką. Pokoje Vasantham z 2-piętrowych budynkach z dużą łazienką, oddzielnym prysznicem, minibarem z balkonem/tarasem, większość z widokiem na morze, częściowo klimatyzowane. Usługi pralnicze. Sejf dla gości w recepcji.

Opis dostępnych pokoi

Wyżywienie i wypoczynek

Otwarta restauracja z międzynarodową i ajurwedyjską kuchnią. Posiłki dla gości odbywających kurację ajurwedyjską przygotowywane są zgodnie z ich typem dosza. Sunset-Lounge.

Czas wolny, wellness, spa i zdrowie

Centrum Ajurwedy (ok. 50 m) prowadzone przez profesjonalny zespół ajurwedyjski. Zabiegi ajurwedyjskie, jak np. ziołowe masaże z użyciem olejków, Shirodhara, masaż Marma. Do kuracji ajurwedyjskiej należy również joga i medytacja.

Odpoczynek na hamakach w ogrodzie albo na leżakach plażowych, spacery po plaży wzdłuż wybrzeża z wieloma sklepami i restauracjami. Wycieczki łódką po słynnych Backwaters, wizyta na lokalnych targach i w świątyniach. Wypożyczalnia rowerów.

Informacje dodatkowe

Najbliższe lotniska
Trivandrum International Airport (TRV): (ok. 48 km / 87 minut)

PRZYJAZD Lotnisko: Trivandrum (TRV) ok. 50 km.

TRANSFER W cenie.

INFORMACJE Informacje dot. wizy/przepisów zdrowotnych na zapytanie.

Dobrze wiedzieć

Green Leaf – najwyższe odznaczenie za prawdziwą Ajurwedę w Kerali, przyznawane przez „Departement of Tourism, Government of Kerala“.

Opinie klientów

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Ajurweda

Podróż do własnego wnętrza

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki

Mapa

Krishnatheeram
Rezerwuj Kontakt Udostępnij