13=11

Fantastyczny 4,3/5,0

208 ocen od naszych Klientów

Fantastyczny 4,3/5,0

Hotel numer 1 Ajurweda Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 1 w temacie: Ajurweda. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji. Hotel numer 1 Sri Lanka Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 1 w: Sri Lanka. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji. Aktualnie podróże są możliwe Ten hotel jest obecnie przystosowany do przyjmowania gości. Opiera się to na przykład na szczególnie bezpiecznej koncepcji anty-covidowej lub na medycznym, a nie turystycznym ukierunkowaniu hotelu. Idealny dla osób podróżujących indywidualnie. Ta oferta jest szczególnie aktrakcyjna dla podróżujących indywidualnie. Ponad 70% osób, które dokonało rezerwacji, podróżowało indywidualnie.

Life Ayurveda Resort Standard

Uroczy, oryginalny i naturalny

Dla tych, którzy cenią bardziej luksus mentalny, niż materialny. Niewielki, przyjemny resort położony bezpośrednio przy plaży na południowo-wschodnim wybrzeżu, z basenem, profesjonalnym Centrum Ajurwedy i ogrodem z ziołami. Dzięki Anilowi i jego zespołowi poczujesz się dopieszczony.

Najpopularniejsze udogodnienia

 • Wi-Fi bezpłatnie
 • Aktualnie otwarte dla wszystkich podróżnych
 • Basen
 • Nad morzem
 • Podróżujący indywidualnie
 • Tylko osoby dorosłe
 • Lekarz ajurwedyjski
 • Ajurweda-Tri-Dosha
 • Joga

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Klasyczna kuracja Ajurweda - intensywna

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

1 866 zł

Idealny na stres, zmęczenie, wyczerpanie, utratę energii i apetytu, zaburzenia snu, na odchudzanie, na wzmocnienie ogólnego stanu zdrowia i układu odpornościowego, na regenerację.

Specjalności:

 • Kuracja Panchakarma (od 2 tygodni - oczyszczenie, regeneracja i odtrucie)
 • Kuracja antystresowa / syndrom wypalenia
 • Kuracja postna ajurweda (szczupła sylwetka i odtrucie)

Zalecany czas trwania kuracji: min. 2 tygodnie, najlepiej 3-4 tygodnie.

 • powitalny napój i masaż
 • pełne wyżywnienie ajurwedyjskie (wegetariańskie), w cenie herbaty ziołowe i woda
 • konsultacja lekarska (3x w tygodniu) z indywidualną poradą zdrowotną i żywieniową, ustalenie planu leczenia
 • wszystkie zabiegi ajurwedyjskie (codziennie ok. 2 godz. lub dłużej zgodnie z planem Panchakarma), jak np. masaże z użyciem olejków (częściowo synchroniczne), kąpiele (parowe), Shirodhara (polewanie czoła olejem), Pinda Sveda (masaż stemplami ryżowymi), zabiegi oczyszczające i inne specjalne terapie ajurwedyjskie, jak zażywanie ajurwedyjskich lekarstw ziołowych, zaleconych przez lekarza
 • codziennie 15 min chodzenie po kamieniach mineralnych
 • joga ok. 3 razy w tygodniu
 • medytacja ok. 2 razy w tygodniu
 • ajurwedyjski pokaz kulinarny, ok. 2x w tygodniu
 • opcjonalnie: codziennie rano zajęcia ruchowe w grupie "Vita-Parcour"
 • basen odkryty, leżaki i hamaki w ogrodzie
 • WiFi

Konsultacje lekarskie w języku angielskim lub z tłumaczeniem na język niemiecki.
Dla innych języków tłumacz na żądanie około 10 € / godzinę.

 • Zabezpieczone jako wycieczka zorganizowana z ochroną przed niewypłacalnością i certyfikatem bezpieczeństwa
 • W "Elastycznej taryfie" można dokonać bezpłatnej zmiany rezerwacji i anulacji aż do 14 dni przed przyjazdem
 • Wszystkie szczegóły znajdziesz w "Elastycznej taryfy"

Polecane przy następujących dolegliwościach

Bóle kręgosłupa, Cukrzyca, Otyłość / nadwaga, Podwyższone ciśnienie, Przemiana materii / żołądek / jelita, Reumatyzm / stawy, Serce / naczynia krwionośne / układ krążenia, Skóra / alergie, Stres / zmęczenie, Układ ruchu

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

 • 10% zniżki dla rezerwujących z wyprzedzeniem - 90 dni
 • Rezerwuj 13 nocy - zapłać za 11 : 2 noce gratis
 • PL Zakwaterowanie 21 : 1 Noce gratis w tygodniu; 3 Nocy gratis

Wszystkie możliwe zniżki

Kod rezerwacji telefonicznej: 761P1

Dopasuj swój pobyt:

Wycieczka objazdowa "Kandy & Sigiriya"

od 2 noclegów, pokój dwuosobowy, dwa posiłki

2 582 zł

Doskonała przed kuracją ajurwedyjską, wycieczka objazdowa zaczyna się o poranku:

3 dni / 2 noce

Dzień 1: Przyjazd do Kendy, pięknego miasta w sercu Sri Lanki. Schronisko dla słoni w Pinnawela, Kandy ogród botaniczny, ogród z przyprawami, świątynia zęba (To z tym miejscem związana jest historia Buddy.), obiadokolacja i folklorystyczny show wieczorny

Dzień 2: Po śniadaniu wyjazd do Sigiriya. Wizyta w fabryce herbaty, świątyni w jaskini Dambulla (z posągami Buddy i malowidłami ściennymi), obiadokolacja, wieczorem przyjazd do Sygiriya.

Dzień 3: Dziień, w którym odwiedzą Państwo jedno z najważniejszych miejsc na Sri Lance, oraz miejsce uznane za godne dopisania na listę światowego dziedzictwa UNESCO - Twierdzę Sigiriya. Wieczorem przyjazd do resortu.

W cenie:

 • 2 noclegi w hotelu o średnim standardzie
 • obiadokolacja
 • angielskojęzyczny kierowca, niemieckojęzyczny przewodnik w odwiedzanych miejscach
 • przejazd klimatyzowanymi autokarami / busami (do i z Life Ayurveda Resort lub lotnisko)
 • opłaty za wstęp zgodnie z programem 
 • W "Elastycznej taryfie" można dokonać bezpłatnej zmiany rezerwacji i anulacji aż do 14 dni przed przyjazdem
 • Wszystkie szczegóły znajdziesz w "Elastycznej taryfy"

Kod rezerwacji telefonicznej: 761P3

Dopasuj swój pobyt:

Ciesz się urlopem - także w czasach koronawirusa

Nasi partnerzy hotelowi i my robimy wszystko, co w naszej mocy, by zapewnić naszym gościom jak najbardziej relaksujące wakacje w czasach koronawirusa. Na kolejnych stronach znajdziesz aktualne informacje o ograniczeniach w Sri Lanka z powodu koronawirusa. Masz również możliwość zarezerwowania naszej "Elastycznej taryfy", która pozwala Ci na bezpłatną zmianę lub anulowanie rezerwacji do 14 dni przed przyjazdem.

Life Ayurveda Resort w szczegółach

Hotel

☀ Ośrodek Life Ayurveda (dla niepalących) znajduje się nad brzegiem morza na południowo-zachodnim wybrzeżu w oryginalnej wiosce rybackiej Talpitiya, pomiędzy Panadurą i Kalutarą oraz w pobliżu Wadduwa. Na lotnisko w Kolombo można dojechać w około 1,5 godziny. Niewielki, rodzinny ośrodek, w którym można poczuć się jak w domu, przypomina kolorową przeszłość, ponieważ po zniszczeniu przez tsunami w 2004 roku cały budynek został przebudowany przez obecnego właściciela z wielką miłością i pasją i zaprojektowany w typowym stylu syngaleskim. Kierownictwo niemieckojęzyczne i częściowo niemieckojęzyczni pracownicy z zaangażownaiem dbają o swoich gości.

pok.2-os.

Pokój z prysznicem/WC, zestawem do parzenia herbaty, sejfem, moskitierą, Wi-Fi wentylatorem sufitowym oraz na życzenie klimatyzacją indywidualnie regulowaną (za opłatą, tylko w głównym budynku); Część pokoi z balkonemi i widokiem na morze / ogród,oraz część z ogrodem i kąciem wypoczynkowym. Wyposażenie jest proste, tworzące atmosferę doskonałą do relaksu. Terminal internetowy za dodatkową opłatą.

Wifi

sejf

Miejsce na kawę i herbatę

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 761D6

pok.1 os.= pok. 2 os.

Pokój z prysznicem/WC, zestawem do parzenia herbaty, sejfem, moskitierą, Wi-Fi wentylatorem sufitowym oraz na życzenie klimatyzacją indywidualnie regulowaną (za opłatą, tylko w głównym budynku); Część pokoi z balkonemi i widokiem na morze / ogród,oraz część z ogrodem i kąciem wypoczynkowym. Wyposażenie jest proste, tworzące atmosferę doskonałą do relaksu. Terminal internetowy za dodatkową opłatą. Pokój dwuosobowy do indywidualnego użytkowania.

Wifi

sejf

Miejsce na kawę i herbatę

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 761E7

pok.2-os. Poolhouse

2 nowe pokoje bezpośrednio przy basenie z werandą i widokiem na ogród, z prysznicem/WC, zestawem do parzenia herbaty, sejfem, moskitierą, Wi-Fi, wentylatorem sufitowym oraz klimatyzacją indywidualnie regulowaną (w cenie). Terminal internetowy za dodatkową opłatą.

Wifi

klimatyzacja

sejf

Miejsce na kawę i herbatę

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 761D8

pok.2-os.=1-os. Poolhouse

2 nowe pokoje bezpośrednio przy basenie z werandą i widokiem na ogród, z prysznicem/WC, zestawem do parzenia herbaty, sejfem, moskitierą, Wi-Fi, wentylatorem sufitowym oraz klimatyzacją indywidualnie regulowaną (w cenie). Terminal internetowy za dodatkową opłatą. Pokój dwuosobowy do indywidualnego użytkowania.

Wifi

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 761E8

pok.2-os. wyc. objazd.

Wifi

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 761D3

pok.1-os. wyc. objazd.

Wifi

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 761E3

pok. 1 os.

Pokój z prysznicem/WC, zestawem do parzenia herbaty, sejfem, moskitierą, Wi-Fi wentylatorem sufitowym oraz na życzenie klimatyzacją indywidualnie regulowaną (za opłatą, tylko w głównym budynku); Część pokoi z balkonemi i widokiem na morze / ogród,oraz część z ogrodem i kąciem wypoczynkowym. Wyposażenie jest proste, tworzące atmosferę doskonałą do relaksu. Terminal internetowy za dodatkową opłatą.

Wifi

sejf

Miejsce na kawę i herbatę

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 761E6

Zdrowie i kuracje

W 10 gabinetach terapeutycznych zespół doświadczonych lekarzy i terapeutów Ayurvedy zapewnia dobre samopoczucie gości. Aplikacje są przeprowadzane profesjonalnie iz wielką starannością, dzięki czemu dba się o to, aby każdy z gości był osobiście traktowany. Ajurwedyjskie kąpiele ziołowe znajdują się w sztucznych kamiennych skałach na świeżym powietrzu, ogród ziołowy do gotowania i zastosowań. Joga, medytacja, bosa ścieżka (około 5 m) i ajurwedyjskie pokazy gotowania są częścią zabiegów ajurwedyjskich. Medytacja prowadzona jest przez mnicha buddyjskiego. Dodatkowo można zarezerwować akupunkturę (około 53 € / 7 sesji), manicure, pedicure i ajurwedyjską pielęgnację twarzy.

 W resorcie mieści się również akademia Lotus Ayurveda Academie, w której kształceni i dokształcani są terapeuci ajurwedyjscy (szkolenia 3 miesięczne). Ceny na zapytanie.

Hotelarz mówi: 

"Life Classic Ayurveda Treatment relaksuje, detoksykuje i oczyszcza organizm, zwiększa witalność, wzmacnia zdrowie i promuje wewnętrzny spokój i harmonię." (Anil Nanayakkara, Life Ayurveda Resort)

Czas wolny

Odkryty basen i ogród z leżakami i hamakami pod cienistymi palmami zachęcają do relaksu. Bezpośredni dostęp do plaży - idealny do pływania i spacerów. Na życzenie rano ćwiczenia "Vita Parcour" (codziennie o 6 rano, około 1 godzina). Imprezy wieczorowe według oferty (za opłatą) np. impreza na plaży, folklor lub nie ajurwedyjski niedzielny brunch w pobliskim "Aqua Pearl Lake Resort" (10 € / os za transfer). Również 2 biblioteki, jubiler, sklep z pamiątkami, butik i krawiec. Wycieczki samochodem i kierowcą, np. "Country & People Tour" z natury i kultury (około 20 € na osobę, około 3 godzin).

Przyjazd

TRANSFER (dwie strony): z lotniska CMB FIT 761T1
110 euro/samochód

Najbliższe lotniska
Bandaranaike International Colombo Airport (CMB) : (ok. 82 km / 107 minut)

Informacje dodatkowe

Częściowo niemieckojęzyczni pracownicy na miejscu.
Hotel dla osób od 15 roku życia.

Płatne na miejscu:
Klimatyzacja 15 euro/dzień (tylko w budynku głównym)
Kaucja: 100 euro/osoba
Opłata za pranie: 5 euro za osobę za pobyt.

Ośrodek jest objęty zakazem palenia. Możliwe palenie na plaży. Należy również pamiętać, że przebywanie nago w kąpieliskach nie jest dozwolone.

Dobrze wiedzieć

Położony około 30 minut jazdy od kurortu Life Resort, w malowniczej okolicy nad jeziorem Bolgoda, pięknym ogrodem i odkrytym basenem znajduje sie resort siostrzany. Wydłużenie kuracji ajurwedyjskiej w pokoju dwuosobowym lub jednoosobowym = pokój dwuosobowy w głównym budynku z widokiem na jezioro (D / EA9) w tej samej cenie. W domkach dopłata € 25 / pokój za dzień. Zabiegi odbywają się w Life Resort, transfer jest wliczony w cenę. W weekend Aqua Pearl jest popularna jako miejsce ślubu. Więcej informacji na życzenie w SpaDreams.

Najważniejsze informacje o hotelu

 • Nad morzem
 • Program rozrywek
 • Aktualnie otwarte dla wszystkich podróżnych

Opinie klientów

Fantastyczny 4,3 / 5,0
91% Rekomendacja
Hotel
Serwis
Zabiegi
Wyżywienie
Strefa wellness
208 Ocen od klientów Oceny mogą wystawiać tylko klienci, którzy odbyli podróż
 • Daniela S.
  z Niemcy

  „To był czysty relaks!” Ocena naszego klienta

  Łączny pakiet (hotel, personel, zabiegi, wyżywienie, lekarze) zasługuje na 100%! pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   + Bardzo czyste zadbane, pokoje ok, łazienka dość stara, nieszczelne zawory, plaża niestety z dużą ilością śmieci
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Wszystko było świetnie!
  • Wyżywienie
   Coś dla każdego, zróżnicowane, dobrze tolerowane
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Wszystkie bardzo dobrze utrzymane, zabiegi marzenie!
  • Zabiegi i programy
   Nigdy tak dobrze nie odpoczęłam! Tak super, że zostałabym dłużej!

  pokaż mniej

  • lipiec 2017
  • 12 - 16 dni
  • podróżujący indywidualnie
  • od 40 do 49 lat
 • Chantal F.
  z Szwajcaria

  „Super, wszystko było idealne - od personelu przez kuchnię do ajurwedy!” Ocena naszego klienta

  Hotel ma "tylko" dwie gwiazdki, pokoje są wygodne i bardzo czyste - i są pięknie utrzymane przez obsługę. Kierownik hotelu jak i cały personel jest bardzo przyjazny i pomocny, jedzenie bardzo smaczne - nie zaszkodziłoby ciut więcej różnorodności... Opieka medyczna świadczona przez lekarza i zabiegi są kompetentne i super. Nie mam żadnych skarg. Polecam zawsze! pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Trzeba pamiętać, że jest to hotel dwugwiazdkowy, którego stosunek ceny do jakości jest na najwyższym poziomie. Osoby, które szukają 5 gwiazdek w cenie dwóch, powinny poszukać innego hotelu!
  • Usługi i obsługa w hotelu
   od chęci niesienia pomocu do zaangażowania - od wykonywania zabiegów do życzliwości, czapki z głów za poziom obługi!
  • Wyżywienie
   Bufet: smak doskonały, pięknie podane. Jedzenie jest bardzo wyważony, przygotowane na świeżo i z prawdziwymi potrawami ajuredyjskimi. Na pierwszy rzut oka widać, dla jakiej doszy. Wybór w ciągu dwóch tygodni mółgby być nieco większy, ale to mnie nie zniechęciło.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Pokoje zabiegowe są bardzo proste, ale czyste. Czysty relaks - zawsze wystarczająco dużo miejsca na leżakach nad basenem.
  • Zabiegi i programy
   Zabiegi bardzo profesjonalnie - a program jest dostosowany do gościa. Lekarz jest kompetentny i spędza dużo czasu z pacjentami. Konsultacja lekarska jest co trzeci dzień. Czułam się zawsze traktowana poważnie - i opuściłam hotel zdrowa, zrównoważona, spokojna i oczyszczona.

  pokaż mniej

  • maj 2017
  • 12 - 16 dni
  • podróżujący indywidualnie
  • od 50 do 59 lat
 • Antje H.
  z Niemcy

  „najlepsze co mogłam zrobić dla siebie” Ocena naszego klienta

  bardzo relaksujące, miła okolica (ogród palmowy nad brzegiem morza), profesjonalne zabiegi, przeważnie bardzo smaczne jedzenie, przyjazny personel, mili inni podróżni w sumie bardzo harmonijny pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Lobby i recepcja O.K. od 07:00 h - 18:00 h Stan & Czystość: był sprzątany i wycierany codziennie; Jednak stan pokoi pozostawia czasami wiele do życzenia, zepsuty stolik, niehigieniczne łazienki i materace na łóżkach są również podstawione w potrzebie. Położenie: bardzo głośno w nocy; trzeba mieć głęboki sen lub zatyczki do uszu Plaża bezpośrednio przed hotelem jest czyszczona, w przeciwnym razie wiele plastikowych butelek i śmieci leży wokoło
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Bardzo przyjazny i pomocny personel; Życzenia zostały spełnione natychmiast, bez oczekiwania w kwestii napiwków (które jednak dawaliśmy ze względu za wysoki poziom serwisu)
  • Wyżywienie
   Bardzo ładnie nakryte stoły udekorowane misternie poskładanymi serwetkami, krzesła sa wymieniane w zależności od pory dnia (w południa plastikowe, aby pasty i olejek z zabiegów nie zniszczyły obszyć krzeseł; żywność mogłaby być nieco bardziej zróżnicowana - prawie zawsze to samo
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Basen jest za mały i zbyt płytki, więc woda jest podgrzewana tak silne jak w wannie; Moja rekomendacja: zainstalować dużą markizę nad częścią basenu, bardzo piękny ogród palmowy z dużą ilością miejsca na relaks; martwe i spadające liście i kwiaty były usuwane codziennie Ręczniki basenowe mogłyby być czystsze, były tylko częściowo zmieniane i kolejnego dnia kładzone na leżance
  • Zabiegi i programy
   bardzo dobrze zorganizowane zabiegi wykonywane przez profesjonalnych terapeutów, niestety olej był gorszej jakości, co prowadzi do wysypki. Niektóre z pokoi zabiegowych były permanentnie zbyt głośne

  pokaż mniej

  • kwiecień 2017
  • 12 - 16 dni
  • podróżujący indywidualnie
  • powyżej 80 lat
 • Franziska S.
  z Niemcy

  „Odpoczynek i relaks dla ciała i duszy” Ocena naszego klienta

  To był mój drugi raz i czułam się jak w domu. Uwielbiam "dziką" plażę, piekarza w godzinach porannych z TukTukiem, prostą, miłą atmosferę. Sylwester był bardzo piękny i starannie zaplanowany. Wycieczka była bardzo ładna + kierowcy bardzo mili i kompetentni. Czyłam się z nim komfortowo jako samodzielnie podróżująca kobieta. pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Pokoje były zawsze bardzo dobrze czyszczone i pięknie urządzone. W brodziku zawór był zepsuty i podarte zasłony w pokoju. (pokój 201). Dla mnie nie jest zły, ale może dla nowych gości nie najlepsze wrażenie. Łazienki powinny być odnowione
  • Usługi i obsługa w hotelu
   W recepcji przywitają Cię od samego początku zawsze po imieniu. O dziwo, bardzo pozytywnie, czuje się komfortowo. Cały personel bardzo przyjazny i pomocny.
  • Wyżywienie
   Dla mnie było ok. Obrusy rzadko są zmieniane.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Ręczniki na leżaki nie były zmieniane w ciągu nocy to znaczy na drugi dzień leżało się na ręczniku innej osoby z poprzedniego dnia. Obrzydliwe.
  • Zabiegi i programy
   Lekarze ajurwedyjscy są bardzo kompetentni, pomocni i nawet wieczorem dostępni na miejscu. Wszystko jest wykonywane od ręki. Tym razem miałam innego masażystę, która bardzo ciężko pracowała, była na miejscu już przed zabiegami, miała wszystko potrzebne (specjalne olejki itd.) wszystko przxebiegało sprawnie. Rok wcześniej masażysta przychodził za późno co mnie irytowało. Czystość mogłaby być nieco lepsza.

  pokaż mniej

  • styczeń 2017
  • 12 - 16 dni
  • podróżujący indywidualnie
 • Waltraud P.
  z Włochy

  „Wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami” przetłumaczone przez Google

  Wyzdrowiałem bardzo dobrze. Zabiegi były świetne. Personel był bardzo przyjazny i pomocny. pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Wszystko spełniło oczekiwania
  • Usługi i obsługa w hotelu
   wspaniały
  • Wyżywienie
   Podobało mi się Wybór był wystarczający
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Aplikacje były świetne. Byłem w stanie się odpowiednio wyłączyć i czułem się bardzo dobrze.
  • Zabiegi i programy
   wspaniały

  pokaż mniej

  • marzec 2020
  • 12 - 16 dni
  • z przyjaciółmi
  • od 60 do 69 lat

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Ajurweda

Podróż do własnego wnętrza

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki

Poradnik Sri Lanka

Perła na Oceanie Indyjskim

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki
Rezerwuj Kontakt Udostępnij