Fantastyczny 4,3/5,0

171 ocen od naszych Klientów

Hotel numer 3 Sri Lanka Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 3 w: Sri Lanka. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji. Idealny dla osób podróżujących indywidualnie. Ta oferta jest szczególnie aktrakcyjna dla podróżujących indywidualnie. Ponad 70% osób, które dokonało rezerwacji, podróżowało indywidualnie.

Life Ayurveda Resort

Uroczy, oryginalny i naturalny

Dla tych, którzy cenią bardziej luksus mentalny, niż materialny. Niewielki, przyjemny resort położony bezpośrednio przy plaży na południowo-wschodnim wybrzeżu, z basenem, profesjonalnym Centrum Ajurwedy i ogrodem z ziołami. Dzięki Anilowi i jego zespołowi poczujesz się dopieszczony.

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Klasyczna kuracja Ajurweda - intensywna

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

Specjalności

 • Kuracja Panchakarma (od 2 tygodni - oczyszczenie, regeneracja i odtrucie)
 • Kuracja antystresowa / syndrom wypalenia
 • kuracja postna ajurweda (szczupła sylwetka i odtrucie)

Zalecany czas trwania kuracji: min. 2 tygodnie, najlepiej 3-4 tygodnie.

 • napój powitalny
 • pełne wyżywnienie ajurwedyjskie (wegetariańskie), w cenie herbaty ziołowe i woda mineralna
 • konsultacja lekarska (3x w tygodniu) z indywidualną poradą zdrowotną i żywieniową, ustalenie planu leczenia
 • wszystkie zabiegi ajurwedyjskie (codziennie ok. 2 godz. lub dłużej zgodnie z planem Panchakarma), jak np. masaże z użyciem olejków (częściowo synchroniczne), kąpiele (parowe), Shirodhara (polewanie czoła olejem), Pinda Sveda (masaż stemplami ryżowymi), zabiegi oczyszczające i inne specjalne terapie ajurwedyjskie, jak zażywanie ajurwedyjskich lekarstw ziołowych, zaleconych przez lekarza
 • codziennie 15 min chodzenie po kamieniach mineralnych
 • joga ok. 3 razy w tygodniu
 • medytacja ok. 2 razy w tygodniu
 • ajurwedyjski pokaz kulinarny, ok. 2x w tygodniu
 • opcjonalnie: codziennie rano zajęcia ruchowe w grupie "Vita-Parcour"
 • basen odkryty, leżaki i hamaki w ogrodzie

Konsultacje lekarskie w języku angielskim.

Polecane przy następujących dolegliwościach

Stres / zmęczenie, Cukrzyca, Przemiana materii / żołądek / jelita, Skóra / alergie, Reumatyzm / stawy, Bóle kręgosłupa, Otyłość / nadwaga

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

Rezerwuj 21 nocy - zapłać za 20 : 1 noc gratis

Rezerwuj 13 nocy - zapłać za 11 : 2 noce gratis

216 zł Preisvorteil za osobę, jednorazowo

5% super zniżki

Kod rezerwacji telefonicznej: 761P1

1 864 zł

Wycieczka objazdowa "Kandy & Sigiriya"

2 Noce, pokój dwuosobowy, dwa posiłki

Doskonała przed kuracją ajurwedyjską, wycieczka objazdowa zaczyna się o poranku:

3 dni / 2 noce

Dzień 1: Przyjazd do Kendy, pięknego miasta w sercu Sri Lanki. Schronisko dla słoni w Pinnawela, Kandy ogród botaniczny, ogród z przyprawami, świątynia zęba (To z tym miejscem związana jest historia Buddy.), obiadokolacja i folklorystyczny show wieczorny

Dzień 2: Po śniadaniu wyjazd do Sigiriya. Wizyta w fabryce herbaty, świątyni w jaskini Dambulla (z posągami Buddy i malowidłami ściennymi), obiadokolacja, wieczorem przyjazd do Sygiriya.

Dzień 3: Dziień, w którym odwiedzą Państwo jedno z najważniejszych miejsc na Sri Lance, oraz miejsce uznane za godne dopisania na listę światowego dziedzictwa UNESCO - Twierdzę Sigiriya. Wieczorem przyjazd do resortu.

W cenie:

 • 2 noclegi w hotelu o średnim standardzie
 • obiadokolacja
 • angielskojęzyczny kierowca, niemieckojęzyczny przewodnik w odwiedzanych miejscach
 • przejazd klimatyzowanymi autokarami / busami (do i z Life Ayurveda Resort lub lotnisko)
 • opłaty za wstęp zgodnie z programem

Kod rezerwacji telefonicznej: 761P3

2 101 zł

Life Ayurveda Resort w szczegółach

Miejscowość

Sri Lanka - „słoneczna piękność” - wyspa na Oceanie Indyjskim. Bujna roślinność, zróżnicowany krajobraz, bajeczne, tropikalne plaże, otwarci i przyjaźnie nastawieni mieszkańcy oraz robiące wrażenie zabytki architektury syngaleskiego królestwa, z których część z nich pochodzi sprzed dwóch tysięcy lat.

Hotel ajurwedyjski

Resort położony jest we wiosce rybackiej Talpitiya, bezpośrednio przy morzu na południowo-wschodnim wybrzeżu pomiędzy Panadurą a Kalutarą w okolicy Wadduwy. Lotnisko w Colombo znajduje się ok. 1,5 godz. jazdy samochodem.

Zakwaterowanie

W dwóch otwartych skrzydłach budynku znajduje się 28 pokoi z prysznicem / WC, zestawem do parzenia herbaty, elektronicznym sejfem, moskitierą, wentylatorem sufitowym oraz na życzenie i za opłatą z klimatyzacją, którą można samodzielnie regulować. 19 pokoi z bocznym widokiem na morze, 5 z balkonem i widokiem na morze / ogród. Wyposażenie jest proste, ale przytulne. Sejf w recepcji. Terminal internetowy za opłatą. Stolik socjalny. Biblioteka.

Opis dostępnych pokoi

Wyżywienie i wypoczynek

Mała otwarta restauracja z dostępem do tropikalnego ogrodu. Gdy dopisuje pogoda, posiłki spożywane są na świeżym powietrzu. Ajurwedyjskie potrawy (wegetariańskie) są przygotowywane w oparciu o informacje od lekarza ajurwedyjskiego, zgodnie z potrzebami i typami dosha Gości.

Wellness, zdrowie & SPA

Zintegrowane Centrum Ajurwedy z doświadczonymi lekarzami i terapeutami ajurwedyjskimi, 10 pokoi zabiegowych. Ajurwedyjskie wanny do kąpieli ziołowych są położone w sztucznych skałach na świeżym powietrzu, pośród ajurwedyjskiego ogrodu ziołowego. Joga, medytacja i ajurwedyjskie pokazy kulinarne są częścią składową kuracji ajurwedyjskiej. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia zabiegów, takich jak akupunktura, manicure, pedicure i ajurwedyjski zabieg na twarz.

W resorcie mieści się również akademia Lotus Ayurveda Academie, w której kształceni i dokształcani są terapeuci ajurwedyjscy.

Czas wolny

Basen i ogród z leżakami i hamakami zachęcają do odprężenia. Rzucające cień liczne palmy dają ukojenie od słońca. Bezpośredni dostęp do plaży – doskonałe miejsce do kąpieli i spacerów. Hotel oferuje szofera i samchód na wycieczki. Wypożyczalnia rowerów.

Informacje dodatkowe

Najbliższe lotniska
Bandaranaike International Colombo Airport (CMB): (ok. 82 km / 107 minut)

TRANSFER (dwie strony): z lotniska CMB FIT 761T1 90 euro/samochód

INFORMACJE Hotel dla osób od 15 roku życia. Kaucja: 100 euro/osoba Opłata za pranie: 5 euro za pobyt, płatne na miejscu. Opłaty dodatkowe: klimatyzacja 15 euro/dzień (tylko w budynku głównym), płatne na miejscu.

Znajomość języka angielskiego jest zalecana. Część pracowników posługuje się również językiem niemieckim.

Dobrze wiedzieć

Klasyczna kuracja Ajurweda Life odpręża, odtruwa i oczyszcza ciało, zwiększa energię życiową, poprawia zdrowie i wydobywa wewnętrzny spokój i harmonię.

Anil Nanayakkara, Life Ayurveda Resort

Opinie klientów

zobacz wszystkie opinie

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Ajurweda

Podróż do własnego wnętrza

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki

Poradnik Sri Lanka

Perła na Oceanie Indyjskim

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki

Mapa

Life Ayurveda Resort
Rezerwuj Kontakt Udostępnij