-25%

Fantastyczny 4,3/5,0

191 ocen od naszych Klientów

Fantastyczny 4,3/5,0

Hotel numer 3 Sri Lanka Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 3 w: Sri Lanka. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji. Idealny dla osób podróżujących indywidualnie. Ta oferta jest szczególnie aktrakcyjna dla podróżujących indywidualnie. Ponad 70% osób, które dokonało rezerwacji, podróżowało indywidualnie.

Life Ayurveda Resort

Uroczy, oryginalny i naturalny

Dla tych, którzy cenią bardziej luksus mentalny, niż materialny. Niewielki, przyjemny resort położony bezpośrednio przy plaży na południowo-wschodnim wybrzeżu, z basenem, profesjonalnym Centrum Ajurwedy i ogrodem z ziołami. Dzięki Anilowi i jego zespołowi poczujesz się dopieszczony.

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Klasyczna kuracja Ajurweda - intensywna

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

2 603 zł

1 952 zł

Idealny na stres, zmęczenie, wyczerpanie, utratę energii i apetytu, zaburzenia snu, na odchudzanie, na wzmocnienie ogólnego stanu zdrowia i układu odpornościowego, na regenerację.

Specjalności:

 • Kuracja Panchakarma (od 2 tygodni - oczyszczenie, regeneracja i odtrucie)
 • Kuracja antystresowa / syndrom wypalenia
 • Kuracja postna ajurweda (szczupła sylwetka i odtrucie)

Zalecany czas trwania kuracji: min. 2 tygodnie, najlepiej 3-4 tygodnie.

 • powitalny napój i masaż
 • pełne wyżywnienie ajurwedyjskie (wegetariańskie), w cenie herbaty ziołowe i woda
 • 4-daniowa kolacja z owocami morza w ostatni wieczór
 • konsultacja lekarska (3x w tygodniu) z indywidualną poradą zdrowotną i żywieniową, ustalenie planu leczenia
 • wszystkie zabiegi ajurwedyjskie (codziennie ok. 2 godz. lub dłużej zgodnie z planem Panchakarma), jak np. masaże z użyciem olejków (częściowo synchroniczne), kąpiele (parowe), Shirodhara (polewanie czoła olejem), Pinda Sveda (masaż stemplami ryżowymi), zabiegi oczyszczające i inne specjalne terapie ajurwedyjskie, jak zażywanie ajurwedyjskich lekarstw ziołowych, zaleconych przez lekarza
 • codziennie 15 min chodzenie po kamieniach mineralnych
 • joga ok. 3 razy w tygodniu
 • medytacja ok. 2 razy w tygodniu
 • ajurwedyjski pokaz kulinarny, ok. 2x w tygodniu
 • opcjonalnie: codziennie rano zajęcia ruchowe w grupie "Vita-Parcour"
 • basen odkryty, leżaki i hamaki w ogrodzie
 • WiFi

Konsultacje lekarskie w języku angielskim lub z tłumaczeniem na język niemiecki.
Dla innych języków tłumacz na żądanie około 10 € / godzinę.

Polecane przy następujących dolegliwościach

Bóle kręgosłupa, Cukrzyca, Otyłość / nadwaga, Podwyższone ciśnienie, Przemiana materii / żołądek / jelita, Reumatyzm / stawy, Serce / naczynia krwionośne / układ krążenia, Skóra / alergie, Stres / zmęczenie, Układ ruchu

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

 • Rezerwuj 13 nocy - zapłać za 11 : 2 noce gratis
 • PL Zakwaterowanie 21 : 1 Noce gratis w tygodniu; 3 Nocy gratis
 • 214 zł Preisvorteil za osobę, jednorazowo

Wszystkie możliwe zniżki

Kod rezerwacji telefonicznej: 761P1

Dopasuj pobyt w hotelu

Wycieczka objazdowa "Kandy & Sigiriya"

od 2 noclegów, pokój dwuosobowy, dwa posiłki

2 785 zł

2 089 zł

Doskonała przed kuracją ajurwedyjską, wycieczka objazdowa zaczyna się o poranku:

3 dni / 2 noce

Dzień 1: Przyjazd do Kendy, pięknego miasta w sercu Sri Lanki. Schronisko dla słoni w Pinnawela, Kandy ogród botaniczny, ogród z przyprawami, świątynia zęba (To z tym miejscem związana jest historia Buddy.), obiadokolacja i folklorystyczny show wieczorny

Dzień 2: Po śniadaniu wyjazd do Sigiriya. Wizyta w fabryce herbaty, świątyni w jaskini Dambulla (z posągami Buddy i malowidłami ściennymi), obiadokolacja, wieczorem przyjazd do Sygiriya.

Dzień 3: Dziień, w którym odwiedzą Państwo jedno z najważniejszych miejsc na Sri Lance, oraz miejsce uznane za godne dopisania na listę światowego dziedzictwa UNESCO - Twierdzę Sigiriya. Wieczorem przyjazd do resortu.

W cenie:

 • 2 noclegi w hotelu o średnim standardzie
 • obiadokolacja
 • angielskojęzyczny kierowca, niemieckojęzyczny przewodnik w odwiedzanych miejscach
 • przejazd klimatyzowanymi autokarami / busami (do i z Life Ayurveda Resort lub lotnisko)
 • opłaty za wstęp zgodnie z programem 

Kod rezerwacji telefonicznej: 761P3

Dopasuj pobyt w hotelu

Life Ayurveda Resort w szczegółach

Miejscowość

Sri Lanka - „słoneczna piękność” - wyspa na Oceanie Indyjskim. Bujna roślinność, zróżnicowany krajobraz, bajeczne, tropikalne plaże, otwarci i przyjaźnie nastawieni mieszkańcy oraz robiące wrażenie zabytki architektury syngaleskiego królestwa, z których część z nich pochodzi sprzed dwóch tysięcy lat.

Hotel ajurwedyjski

Resort położony jest we wiosce rybackiej Talpitiya, bezpośrednio przy morzu na południowo-wschodnim wybrzeżu pomiędzy Panadurą a Kalutarą w okolicy Wadduwy. Lotnisko w Colombo znajduje się ok. 1,5 godz. jazdy samochodem.

Zakwaterowanie

W dwóch otwartych skrzydłach budynku znajduje się 28 pokoi z prysznicem / WC, zestawem do parzenia herbaty, elektronicznym sejfem, moskitierą, wentylatorem sufitowym oraz na życzenie i za opłatą z klimatyzacją, którą można samodzielnie regulować. 19 pokoi z bocznym widokiem na morze, 5 z balkonem i widokiem na morze / ogród. Wyposażenie jest proste, ale przytulne. Sejf w recepcji. Terminal internetowy za opłatą. Stolik socjalny. Biblioteka.

Wyżywienie i wypoczynek

Mała otwarta restauracja z dostępem do tropikalnego ogrodu. Gdy dopisuje pogoda, posiłki spożywane są na świeżym powietrzu. Ajurwedyjskie potrawy (wegetariańskie) są przygotowywane w oparciu o informacje od lekarza ajurwedyjskiego, zgodnie z potrzebami i typami dosha Gości.

Wellness, zdrowie & SPA

Zintegrowane Centrum Ajurwedy z doświadczonymi lekarzami i terapeutami ajurwedyjskimi, 10 pokoi zabiegowych. Ajurwedyjskie wanny do kąpieli ziołowych są położone w sztucznych skałach na świeżym powietrzu, pośród ajurwedyjskiego ogrodu ziołowego. Joga, medytacja i ajurwedyjskie pokazy kulinarne są częścią składową kuracji ajurwedyjskiej. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia zabiegów, takich jak akupunktura, manicure, pedicure i ajurwedyjski zabieg na twarz.

W resorcie mieści się również akademia Lotus Ayurveda Academie, w której kształceni i dokształcani są terapeuci ajurwedyjscy.

Czas wolny

Basen i ogród z leżakami i hamakami zachęcają do odprężenia. Rzucające cień liczne palmy dają ukojenie od słońca. Bezpośredni dostęp do plaży – doskonałe miejsce do kąpieli i spacerów. Hotel oferuje szofera i samchód na wycieczki. Wypożyczalnia rowerów.

pok.2-os.

Pokój z prysznicem/WC, zestawem do parzenia herbaty, sejfem, moskitierą, Wi-Fi wentylatorem sufitowym oraz na życzenie klimatyzacją indywidualnie regulowaną (za opłatą, tylko w głównym budynku); Część pokoi z balkonemi i widokiem na morze / ogród,oraz część z ogrodem i kąciem wypoczynkowym. Wyposażenie jest proste, tworzące atmosferę doskonałą do relaksu. Terminal internetowy za dodatkową opłatą.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 761D6

pok. 1 os.

Pokój z prysznicem/WC, zestawem do parzenia herbaty, sejfem, moskitierą, Wi-Fi wentylatorem sufitowym oraz na życzenie klimatyzacją indywidualnie regulowaną (za opłatą, tylko w głównym budynku); Część pokoi z balkonemi i widokiem na morze / ogród,oraz część z ogrodem i kąciem wypoczynkowym. Wyposażenie jest proste, tworzące atmosferę doskonałą do relaksu. Terminal internetowy za dodatkową opłatą.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 761E6

pok.1 os.= pok. 2 os.

Pokój z prysznicem/WC, zestawem do parzenia herbaty, sejfem, moskitierą, Wi-Fi wentylatorem sufitowym oraz na życzenie klimatyzacją indywidualnie regulowaną (za opłatą, tylko w głównym budynku); Część pokoi z balkonemi i widokiem na morze / ogród,oraz część z ogrodem i kąciem wypoczynkowym. Wyposażenie jest proste, tworzące atmosferę doskonałą do relaksu. Terminal internetowy za dodatkową opłatą. Pokój dwuosobowy do indywidualnego użytkowania.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 761E7

pok.2-os. Poolhouse

2 nowe pokoje bezpośrednio przy basenie z werandą i widokiem na ogród, z prysznicem/WC, zestawem do parzenia herbaty, sejfem, moskitierą, Wi-Fi, wentylatorem sufitowym oraz klimatyzacją indywidualnie regulowaną (w cenie). Terminal internetowy za dodatkową opłatą.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 761D8

pok.2-os.=1-os. Poolhouse

2 nowe pokoje bezpośrednio przy basenie z werandą i widokiem na ogród, z prysznicem/WC, zestawem do parzenia herbaty, sejfem, moskitierą, Wi-Fi, wentylatorem sufitowym oraz klimatyzacją indywidualnie regulowaną (w cenie). Terminal internetowy za dodatkową opłatą. Pokój dwuosobowy do indywidualnego użytkowania.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 761E8

pok.2-os. wyc. objazd.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 761D3

pok.1-os. wyc. objazd.

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 761E3

Przyjazd

TRANSFER (dwie strony): z lotniska CMB FIT 761T1
110 euro/samochód

Najbliższe lotniska
Bandaranaike International Colombo Airport (CMB) : (ok. 82 km / 107 minut)

Informacje dodatkowe

Częściowo niemieckojęzyczni pracownicy na miejscu.
Hotel dla osób od 15 roku życia.

Płatne na miejscu:
Klimatyzacja 15 euro/dzień (tylko w budynku głównym)
Kaucja: 100 euro/osoba
Opłata za pranie: 5 euro za osobę za pobyt.

Ośrodek jest objęty zakazem palenia. Możliwe palenie na plaży. Należy również pamiętać, że przebywanie nago w kąpieliskach nie jest dozwolone.

Dobrze wiedzieć

Klasyczna kuracja Ajurweda Life odpręża, odtruwa i oczyszcza ciało, zwiększa energię życiową, poprawia zdrowie i wydobywa wewnętrzny spokój i harmonię.

Anil Nanayakkara, Life Ayurveda Resort

Opinie klientów

Fantastyczny 4,3 / 5,0
90% Rekomendacja
Hotel
Serwis
Zabiegi
Wyżywienie
Strefa wellness
191 Ocen od klientów Oceny mogą wystawiać tylko klienci, którzy odbyli podróż
 • Daniela S.
  z Niemcy

  „To był czysty relaks!” Ocena naszego klienta

  Łączny pakiet (hotel, personel, zabiegi, wyżywienie, lekarze) zasługuje na 100%! pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   + Bardzo czyste zadbane, pokoje ok, łazienka dość stara, nieszczelne zawory, plaża niestety z dużą ilością śmieci
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Wszystko było świetnie!
  • Wyżywienie
   Coś dla każdego, zróżnicowane, dobrze tolerowane
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Wszystkie bardzo dobrze utrzymane, zabiegi marzenie!
  • Zabiegi i programy
   Nigdy tak dobrze nie odpoczęłam! Tak super, że zostałabym dłużej!

  pokaż mniej

  • lipiec 2017
  • 12 - 16 dni
  • podróżujący indywidualnie
  • od 40 do 49 lat
 • Chantal F.
  z Szwajcaria

  „Super, wszystko było idealne - od personelu przez kuchnię do ajurwedy!” Ocena naszego klienta

  Hotel ma "tylko" dwie gwiazdki, pokoje są wygodne i bardzo czyste - i są pięknie utrzymane przez obsługę. Kierownik hotelu jak i cały personel jest bardzo przyjazny i pomocny, jedzenie bardzo smaczne - nie zaszkodziłoby ciut więcej różnorodności... Opieka medyczna świadczona przez lekarza i zabiegi są kompetentne i super. Nie mam żadnych skarg. Polecam zawsze! pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Trzeba pamiętać, że jest to hotel dwugwiazdkowy, którego stosunek ceny do jakości jest na najwyższym poziomie. Osoby, które szukają 5 gwiazdek w cenie dwóch, powinny poszukać innego hotelu!
  • Usługi i obsługa w hotelu
   od chęci niesienia pomocu do zaangażowania - od wykonywania zabiegów do życzliwości, czapki z głów za poziom obługi!
  • Wyżywienie
   Bufet: smak doskonały, pięknie podane. Jedzenie jest bardzo wyważony, przygotowane na świeżo i z prawdziwymi potrawami ajuredyjskimi. Na pierwszy rzut oka widać, dla jakiej doszy. Wybór w ciągu dwóch tygodni mółgby być nieco większy, ale to mnie nie zniechęciło.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Pokoje zabiegowe są bardzo proste, ale czyste. Czysty relaks - zawsze wystarczająco dużo miejsca na leżakach nad basenem.
  • Zabiegi i programy
   Zabiegi bardzo profesjonalnie - a program jest dostosowany do gościa. Lekarz jest kompetentny i spędza dużo czasu z pacjentami. Konsultacja lekarska jest co trzeci dzień. Czułam się zawsze traktowana poważnie - i opuściłam hotel zdrowa, zrównoważona, spokojna i oczyszczona.

  pokaż mniej

  • maj 2017
  • 12 - 16 dni
  • podróżujący indywidualnie
  • od 50 do 59 lat
 • Antje H.
  z Niemcy

  „najlepsze co mogłam zrobić dla siebie” Ocena naszego klienta

  bardzo relaksujące, miła okolica (ogród palmowy nad brzegiem morza), profesjonalne zabiegi, przeważnie bardzo smaczne jedzenie, przyjazny personel, mili inni podróżni w sumie bardzo harmonijny pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Lobby i recepcja O.K. od 07:00 h - 18:00 h Stan & Czystość: był sprzątany i wycierany codziennie; Jednak stan pokoi pozostawia czasami wiele do życzenia, zepsuty stolik, niehigieniczne łazienki i materace na łóżkach są również podstawione w potrzebie. Położenie: bardzo głośno w nocy; trzeba mieć głęboki sen lub zatyczki do uszu Plaża bezpośrednio przed hotelem jest czyszczona, w przeciwnym razie wiele plastikowych butelek i śmieci leży wokoło
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Bardzo przyjazny i pomocny personel; Życzenia zostały spełnione natychmiast, bez oczekiwania w kwestii napiwków (które jednak dawaliśmy ze względu za wysoki poziom serwisu)
  • Wyżywienie
   Bardzo ładnie nakryte stoły udekorowane misternie poskładanymi serwetkami, krzesła sa wymieniane w zależności od pory dnia (w południa plastikowe, aby pasty i olejek z zabiegów nie zniszczyły obszyć krzeseł; żywność mogłaby być nieco bardziej zróżnicowana - prawie zawsze to samo
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Basen jest za mały i zbyt płytki, więc woda jest podgrzewana tak silne jak w wannie; Moja rekomendacja: zainstalować dużą markizę nad częścią basenu, bardzo piękny ogród palmowy z dużą ilością miejsca na relaks; martwe i spadające liście i kwiaty były usuwane codziennie Ręczniki basenowe mogłyby być czystsze, były tylko częściowo zmieniane i kolejnego dnia kładzone na leżance
  • Zabiegi i programy
   bardzo dobrze zorganizowane zabiegi wykonywane przez profesjonalnych terapeutów, niestety olej był gorszej jakości, co prowadzi do wysypki. Niektóre z pokoi zabiegowych były permanentnie zbyt głośne

  pokaż mniej

  • kwiecień 2017
  • 12 - 16 dni
  • podróżujący indywidualnie
  • powyżej 80 lat
 • Franziska S.
  z Niemcy

  „Odpoczynek i relaks dla ciała i duszy” Ocena naszego klienta

  To był mój drugi raz i czułam się jak w domu. Uwielbiam "dziką" plażę, piekarza w godzinach porannych z TukTukiem, prostą, miłą atmosferę. Sylwester był bardzo piękny i starannie zaplanowany. Wycieczka była bardzo ładna + kierowcy bardzo mili i kompetentni. Czyłam się z nim komfortowo jako samodzielnie podróżująca kobieta. pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Pokoje były zawsze bardzo dobrze czyszczone i pięknie urządzone. W brodziku zawór był zepsuty i podarte zasłony w pokoju. (pokój 201). Dla mnie nie jest zły, ale może dla nowych gości nie najlepsze wrażenie. Łazienki powinny być odnowione
  • Usługi i obsługa w hotelu
   W recepcji przywitają Cię od samego początku zawsze po imieniu. O dziwo, bardzo pozytywnie, czuje się komfortowo. Cały personel bardzo przyjazny i pomocny.
  • Wyżywienie
   Dla mnie było ok. Obrusy rzadko są zmieniane.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Ręczniki na leżaki nie były zmieniane w ciągu nocy to znaczy na drugi dzień leżało się na ręczniku innej osoby z poprzedniego dnia. Obrzydliwe.
  • Zabiegi i programy
   Lekarze ajurwedyjscy są bardzo kompetentni, pomocni i nawet wieczorem dostępni na miejscu. Wszystko jest wykonywane od ręki. Tym razem miałam innego masażystę, która bardzo ciężko pracowała, była na miejscu już przed zabiegami, miała wszystko potrzebne (specjalne olejki itd.) wszystko przxebiegało sprawnie. Rok wcześniej masażysta przychodził za późno co mnie irytowało. Czystość mogłaby być nieco lepsza.

  pokaż mniej

  • styczeń 2017
  • 12 - 16 dni
  • podróżujący indywidualnie
 • Doris S.
  z Niemcy

  „Wspaniały relaksujący czas” przetłumaczone przez Google

  Typowy kurort z bardzo dobrymi zabiegami i świetnym zespołem terapeutów. Małe słabości w czystości i różnorodności żywności. pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Mały, ale pięknie zaprojektowany obiekt.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Bezkonkurencyjna życzliwość wszystkich pracowników i każda możliwa prośba jest spełniona.
  • Wyżywienie
   Jedzenie może być bardziej różnorodne. Personel zawsze przyjazny i pomocny. Słaby angielski.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Basen nie jest wystarczająco głęboki, aby dobrze pływać. Strefa spa i oszczędzanie łatwe, ale w porządku.
  • Zabiegi i programy
   Świetni terapeuci i piękne aplikacje.

  pokaż mniej

  • październik 2018
  • 12 - 16 dni
  • podróżujący indywidualnie
  • od 50 do 59 lat

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Ajurweda

Podróż do własnego wnętrza

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki

Poradnik Sri Lanka

Perła na Oceanie Indyjskim

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki
Rezerwuj Kontakt Udostępnij