-10%

Znakomity 4,8/5,0

15 ocen od naszych Klientów

Znakomity 4,8/5,0

Hotel numer 2 Wadduwa Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 2 w: Wadduwa. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji. Idealny dla osób podróżujących indywidualnie. Ta oferta jest szczególnie aktrakcyjna dla podróżujących indywidualnie. Ponad 70% osób, które dokonało rezerwacji, podróżowało indywidualnie.

The Privilege Ayurveda Resort

Oaza wypoczynku, Ayurveda i komfort

Hotel przy plaży, zbudowany w stylu kolonialnym, wraz z centrum ajurwedy. Idealne miejsce na wypoczynek i powrót do pełni sił i zdrowia, a także walkę odstresowanie się. Pod niemieckojęzycznym kierownictwem.

Najpopularniejsze udogodnienia

 • Wi-Fi bezpłatnie
 • Basen
 • Lekarz ajurwedyjski
 • Ajurweda uwzględniająca dany typ Dosha
 • Joga
 • Dieta bezlaktozowa
 • Bezpłatne miejsce parkingowe

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Klasyczna kuracja ajurwedyjska

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

2 733 zł

2 460 zł

Kuracja ajurwedyjska jest doskonała przy zmęczeniu, wyczerpaniu, braku apetytu, apatyczności, chorobach o podłożu stresowym, zaburzeniach snu, reumatyzmie.

 • codziennie poranna, popołudniowa i wieczorna herbatka, przekąski i świeże soki
 • badanie wstępne u lekarza ajurwedyjskiego, diagnoza pulsu, ustalenie typu konstytucji (dosha)
 • stworzenie indywidualnego planu zabiegów i odżywiania
 • regularne konsultacje od 14 noclegów
 • codziennie 4-5 zabiegów ajurwedyjskich według zaleceń lekarza ajurwedyjskiego, np. Shirodhara, masaże głowy, stóp, synchroniczne, całościowe, z olejkami aromatycznymi, inhalacje, oczyszczanie nosa i jelit, łaźnia parowa, kąpiele ziołowe i z płatkami kwiatów
 • ajurwedyjskie, ziołowe środki lecznicze według zaleceń lekarza
 • codziennie rano 1 godzina jogi
 • 1x w tygodniu pokazy kuchni i wykłady na temat ajurwedy
 • użytkowanie basenu zewnętrznego, miejsca do opalania się
 • 2 wycieczki po okolicy/pobyt
 • Wi-Fi w lobby

Polecane przy następujących dolegliwościach

Choroby kobiece / urologia, Otyłość / nadwaga, Podwyższone ciśnienie, Przemiana materii / żołądek / jelita, Reumatyzm / stawy, Skóra / alergie, Stres / zmęczenie, Układ oddechowy / astma

Następujące usługi dodatkowe są już w cenie

 • 10% zniżki dla rezerwujących z wyprzedzeniem - 90 dni
 • 5% zniżki dla rezerwujących z wyprzedzeniem do 2019-10-31
 • 271 zł Preisvorteil za pokój, jednorazowo

Wszystkie możliwe zniżki

Kod rezerwacji telefonicznej: 75AP1

Dopasuj swój pobyt:

The Privilege Ayurveda Resort w szczegółach

Okolica

Sri Lanka – wyspa ajurwedy. Mały tropikalny raj na Oceanie Indyjskim, który oferuje podróżnym połączenie przepięknych widoków, nienaruszonych plaż, dziedzictwa kulturowego ponad 2500 lat, a także azjatyckiej gościnności.

Hotel ajurwedyjski

Wybudowany w stylu kolonialnym hotel Privilege Ayurveda Resort (dla osób niepalących) znajduje się na południowo-zachodnim wybrzeżu Sri Lanki, pośród ogrodu palmowego (500 m2), z widokiem na Ocean Indyjski. Hotel jest przeznaczony wyłącznie dla gości ajurwedyjskich, a dzięki temu atmosfera umożliwia gościom skupienie się w pełni na kuracji i regeneracji ciała i duszy. Ekologiczny ogród hotelowy jest domem dla 22 rodzajów ptaków. Doskonałe miejsce do biegania boso.

Zakwaterowanie

12 komfortowych pokojów (ok. 48 m2) dla maksymalnie 20 gości na 3 piętrach. Dostęp poprzez ogród. Wszystkie z oddzielną strefą sypialni i salonu, antycznymi meblami oraz łazienkami/WC. Szlafrok, suszarka do włosów, TV kablowa, indywidualnie regulowana klimatyzacja, wiatraczek stołowy, moskitiera, sejf, balkon lub taras z widokiem na Ocean Indyjski.

Wyżywienie i relaks

Restauracja na pierwszym piętrze z widokiem na ogród, basen i morze oferuje indywidualne, ajurwedyjskie posiłki według zaleceń lekarza ajurwedyjskiego, przygotowywane z regionalnych produktów przez kucharza ajurwedyjskiego. Obiady w formie bufetu lub menu, kolacje w formie menu. Również posiłki dietetyczne i bezlaktozowe. Okazjonalnie tradycyjna muzyka regionalna. Bar przy basenie. Biblioteka. Internet w lobby. Strefa dla palaczy.

Basen pływacki (codziennie 6.00-18.00, ok. 9x21 m) z tarasem słonecznym, zachęca do relaksu i ochłody. Bezpośredni dostęp do plaży, idealne miejsce na długie spacery i kąpiele. Pawilon w ogrodzie.

Wellness, SPA & Zdrowie

Privilege Ayurveda-Center (codziennie 9.00-17.00) z 6 pokojami zabiegowymi i łaźnią parową, prowadzone przez wykwalifikowanego, doświadczonego lekarza ajurwedyjskiego oraz 8-osobowy personel terapeutyczny. Dodatkowo wizyty doświadczonego lekarza ajurwedyjskiego, specjalisty w diagnozie pulsu, który udziela konsultacji w hotelu. Jest on również doradcą ministerstwa w sprawach ajurwedy.

Ajurwedyjskie kuracje regeneracyjne oraz odmładzające z zabiegami, np. masaż całościowy, głowy, stóp, synchroniczny z olejkami na 4 ręce, ciepły olejek na czoło, zabiegi cieplne, łaźnia parowa i kąpiele ziołowe, inhalacje. Dodatkowo uzupełnienie jogą i medytacją.

Czas wolny

Spacery po plaży, wycieczki po okolicy, np. do Wadduwa, Panadura, Richmond Castle, Kalutara Bodiya lub Kosgoda Sea – miejsca rozpłodowego żółwi (za dodatkową opłatą). Pomoc w organizacji wycieczek w hotelu.

Hotel

☀ Privililege Ayurveda Resort, zbudowany w stylu kolonialnym, znajduje się na południowo-zachodnim wybrzeżu Sri Lanki, bezpośrednio na Oceanie Indyjskim, w środku ogrodu palmowego o powierzchni około 1 ha. Budynek otwiera się na morze w kształcie litery U, kierownictwo mówi po niemiecku. Tylko goście Ayurvedy są zakwaterowani, a wynikająca z tego osobista atmosfera pozwala gościom w pełni skoncentrować się na leczeniu i regeneracji ciała i umysłu. W trakcie wyposażania pomieszczeń publicznych można podziwiać oryginalne, ręcznie wybierane przedmioty kolekcjonerskie z okresu kolonialnego oraz stare kamienne instrumenty do produkcji ziół. Ekologiczny ogród jest domem dla ponad 22 gatunków ptaków i zaprasza na spacer boso.

Położenie i okolica

Sri Lanka - wyspa Ayurvedy. Tropikalny raj na Oceanie Indyjskim, który oferuje podróżnikom połączenie zapierających dech w piersiach krajobrazów, dziewiczych plaż, fascynującego 2.500-letniego dziedzictwa kulturowego i azjatyckiej gościnności.

Zakwaterowanie

12 komfortowych apartamentów Deluxe Suites (ok. 48 m2) na 3 piętrach jest dostępnych z ogrodu. 6 nowych apartamentów Super Deluxe z wysokiej jakości wyposażeniem na 1 piętrze. Wszystkie z osobną sypialnią i częścią dzienną, łazienką/WC, suszarką do włosów, indywidualnie regulowaną klimatyzacją, wentylatorem sufitowym, moskitierą i sejfem oraz balkonem lub tarasem z bocznym widokiem na morze. Telewizja została celowo pominięta. WLAN w lobby. 

Deluxe Suite 2-os.

12 komfortowych Deluxe Suites (ok. 48 m2) na 3 piętrach jest dostępnych z ogrodu. Wszystkie z osobną sypialnią i częścią dzienną, łazienką/WC, szlafrok, suszarką do włosów, indywidualnie regulowaną klimatyzacją, wentylatorem sufitowym, moskitierą i sejfem oraz balkonem/ tarasem z bocznym widokiem na morze. Telewizja została celowo pominięta..

klimatyzacja

sejf

suszarka

Balkon lub taras

Szlafrok w pokoju

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75AD1

Deluxe Suite 1-os.

12 komfortowych apartamentów deluxe do użytku prywatnego (ok. 48 m2) na 3 piętrach jest dostępnych przez ogród. Wszystkie z osobną sypialnią i częścią dzienną, łazienką/WC, szlafrok, suszarką do włosów, indywidualnie regulowaną klimatyzacją, wentylatorem sufitowym, moskitierą i sejfem oraz balkonem/ tarasem z bocznym widokiem na morze. Telewizja została celowo pominięta.

klimatyzacja

sejf

suszarka

Balkon lub taras

Szlafrok w pokoju

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75AE1

Super Deluxe Suite 2-os.

6 nowych apartamentów Super Deluxe z wysokiej jakości wyposażeniem na 1 piętrze, z oddzielnym miejscem do spania i zamieszkania, wanną/WC, szlafrok, suszarką do włosów, indywidualnie regulowaną klimatyzacją, wentylatorem sufitowym, moskitierą i sejfem oraz balkonem z widokiem na morze z boku. Telewizja została celowo pominięta. 

klimatyzacja

sejf

suszarka

Balkon lub taras

Szlafrok w pokoju

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75AD2

Super Deluxe Suite 1-os

6 nowych apartamentów Super Deluxe do jednorazowego użytku z wysokiej jakości wyposażeniem na 1 piętrze, z oddzielną częścią sypialną i mieszkalną, wanną/WC, szlafrok, suszarką do włosów, indywidualnie regulowaną klimatyzacją, wentylatorem sufitowym, moskitierą i sejfem oraz balkonem z widokiem na morze z boku. Telewizja została celowo pominięta. 

klimatyzacja

sejf

suszarka

Balkon lub taras

Szlafrok w pokoju

Kod pokoju dla rezerwacji telefonicznej 75AE2

Wyżywienie

Na pierwszym piętrze z widokiem na ogród, basen i morze, indywidualne dania ajurwedyjskie są oferowane zgodnie z zaleceniami lekarza ajurwedyjskiego. 2 przeciwległe balkony zapewniają naturalną wentylację, od czasu do czasu można cieszyć się tradycyjną muzyką singalską z posiłkami. Kucharz z Ayurvedy przygotowuje wszystkie potrawy świeże, z lokalnie wytwarzanych produktów, owoców, warzyw i ziół pochodzących z jego własnego gospodarstwa ekologicznego. Obiad w formie bufetu lub menu, obiad w formie menu. Również dieta i posiłki bezlaktozowe, sporadycznie białe ryby. Herbata ajurwedyjska i przekąski w pawilonie przy basenie rano i po południu.

Zdrowie i kuracje

Zintegrowany Privilege Ayurveda Center (codziennie 9-17) z 6 gabinetami zabiegowymi jest zarządzany przez wykwalifikowanego lekarza ajurwedyjskiego z doświadczonym zespołem terapeutów. Zabiegi regeneracji i odmładzania Ayurvedy z autentycznych zastosowań, takich jak masaż całego ciała, głowy, stóp i synchroniczny masaż olejkami (czterema rękami), natrysk z olejkiem na czoło, obróbka cieplna, kąpiel parowa i ziołowa oraz inhalacja. Joga i medytacja są oferowane jako dodatek do leku ajurwedyjskiego. Pomoc w tłumaczeniu w języku niemieckim na żądanie.

Czas wolny

Basen na wolnym powietrzu (ok. 9 x 21 m) zaprasza do relaksu i ochłodzenia się. Bezpośredni dostęp do dużej piaszczystej plaży, idealny na spacery. Biblioteka, sklep jubilerski. Wycieczki po okolicy np. do Wadduwy, Panadury, Zamku Richmond, Kalutara Bodiya, do wylęgarni żółwi morskich Kosgoda za opłatą. Pomoc w planowaniu wycieczek w hotelu.

Przyjazd

Transfer CMB FIT 75AT1 € 125/ samochód (1-2 osoby, w 2 strony), rezerwacja przez SpaDreams.

Najbliższe lotniska
Bandaranaike International Colombo Airport (CMB) : (ok. 84 km / 104 minuty)

Informacje dodatkowe


Najważniejsze informacje o hotelu

Opinie klientów

Znakomity 4,8 / 5,0
93% Rekomendacja
Hotel
Serwis
Zabiegi
Wyżywienie
Strefa wellness
15 Ocen od klientów Oceny mogą wystawiać tylko klienci, którzy odbyli podróż
 • Klient SpaDreams

  „Mały raj!” przetłumaczone przez Google

  Uzdrowiliśmy się bardzo dobrze. Cicha i przytulna atmosfera. pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Bardzo przyjemny hol z ładną kolonialną atmosferą.
  • Wyżywienie
   Szczególne pochwały dla kuchni za doskonałe jedzenie i dania.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Duży basen w ogrodzie.
  • Zabiegi i programy
   Dzięki doskonałym aplikacjom udało nam się dobrze odzyskać. Personel jest bardzo przyjazny i uprzejmy.

  pokaż mniej

  • marzec 2019
  • 12 - 16 dni
  • jako para
  • od 50 do 59 lat
 • Klient SpaDreams

  „Wspaniałe wakacje z najlepszymi aplikacjami.” przetłumaczone przez Google

  Czuję się bardzo zrelaksowany i zadbany. pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   W każdym pokoju nie ma numeru alarmowego. Wszystko inne jest w porządku.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Piękny bardzo czysty basen.
  • Zabiegi i programy
   Gość był chory, został zabrany przez lekarza do specjalisty w celu kontroli. Przykładowy!

  pokaż mniej

  • styczeń 2019
  • 12 - 16 dni
  • podróżujący indywidualnie
  • od 70 do 79 lat
 • Sabine M.
  z Niemcy

  „To było cudowne aż do nieba :-)” przetłumaczone przez Google

  Niezwykły jak przyjazny i uważny ludzi, a zwłaszcza w Przywilej, każdy był / jest! Standard nie jest luksusem, ale też nie musi być dla mnie osobisty. Strefa wejściowa jest ładnie zaprojektowana, otwarty styl kolonialny bardzo ładny. Aby zostać w swoim pokoju, z. B. w deszczu, tę przytulność brakuje. Co było w stu procentach, to czystość, świetne jedzenie, obsługa i oczywiście zabiegi. Tak więc konieczne było świetne! Życzenia, takie jak Jako nowa głowica natryskowa zostały spełnione następnego dnia. Wielki lekarz natychmiast zajmuje się pojawiającymi się problemami i, jeśli to konieczne, zmienia leki i oleje do zastosowań. Czuję się wspaniale odświeżony i zregenerowany, jak chciałem. Mogę gorąco polecić ten kurort Ayurveda i odnowiony pobyt z mojej strony jest wykluczony. pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Podsumowując, wszyscy powiedzieli
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Podsumowując, wszyscy powiedzieli
  • Wyżywienie
   Podsumowując, wszyscy powiedzieli
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Impulsy spa. Cóż, basen jest ok, pokoje do zabiegów mogą korzystać z renowacji / restauracji. To może być bardziej atrakcyjne. Wszystko inne w konkluzji mówi.
  • Zabiegi i programy
   W zakończeniu już napisane. Kompetencje na każdym szczycie!

  pokaż mniej

  • kwiecień 2018
  • 17 - 23 dni
  • od 60 do 69 lat
 • Klient SpaDreams

  „Wrócę w 2020 !!!!! i zaproś przyjaciół!” przetłumaczone przez Google

  1 ++++ pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Ciepły, wygodny, nieco starszy, ale pasuje.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Pobicia. Nie nachalny i bardzo wdzięczny
  • Wyżywienie
   Ponad 1x uczestniczył w lekcji gotowania Ajurwedy.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Zawsze przyjemność ...
  • Zabiegi i programy
   Dopasowane do każdego z nich, aplikacje były doskonałe, a zespół przyjazny i pracowity pomimo temperatur!

  pokaż mniej

  • marzec 2018
  • 12 - 16 dni
  • z przyjaciółmi
  • od 50 do 59 lat
 • Antje G.
  z Niemcy

  „Wakacje ajurwedyjskie były cudownie piękne!” przetłumaczone przez Google

  To była moja pierwsza podróż do Azji. Pogoda jest ciepła i wilgotna, niezwykle korzystna dla ciała, umysłu i duszy. Personel w hotelu jest bardzo przyjazny i dba o gości. Hotel położony jest bezpośrednio przy plaży, jest bardzo gustownie wyposażony i ze względu na niewielką liczbę pokoi bardzo znane. pokaż więcej

  • Ogólnie o hotelu
   Hol jest gustownie urządzony przy pomocy pięknych mebli w stylu kolonialnym. Tutaj spotykasz się, aby porozmawiać, ale także do mailingu lub dostępu do Internetu, co jest możliwe tylko tutaj. Zapobiega to ciągłemu obciążaniu iPhone'a. Codziennie pokój jest sprzątany, są nowe ręczniki, zmiana pościeli co dwa dni. Ogród i basen są codziennie sprzątane.
  • Usługi i obsługa w hotelu
   Kierownictwo we współpracy z lekarzem i terapeutą reaguje na osobiste życzenia. Zawsze są dostępne kontakty w celu uzyskania informacji, zmiany pieniędzy, zorganizowania wycieczek. Bardzo dobra opieka.
  • Wyżywienie
   Szefowie kuchni codziennie wyczarowują pyszne, zdrowe i urozmaicone dania, które prezentują piękne dekoracje. Są świeżo wyciśnięte soki owocowe, talerze owocowe z egzotycznymi owocami i raz w tygodniu lekcje gotowania, podczas których można obserwować przygotowywanie potraw.
  • Strefa SPA, kuracyjna i basenowa
   Basen jest regularnie czyszczony i jest bardzo duży i ze względu na łatwą do zarządzania liczbę gości, w większości samodzielnych. W obszarze terapeutycznym sprzęt jest prosty, ale czysty. Mały minus jest przyznawany za niezbyt czyste maty do jogi. Poczucie relaksu było optymalne.
  • Zabiegi i programy
   Każdego dnia odbywał się co najmniej szczegółowy masaż twarzy i stóp. Podczas leczenia Shirodhara nie było już masaży. Po masażach całego ciała wykonywana była kąpiel parowa lub ziołowa. Terapeuci są bardzo przyjaźni i przyjaźni. Aplikacje są wykonywane profesjonalnie.

  pokaż mniej

  • marzec 2018
  • 12 - 16 dni
  • z przyjaciółmi
  • od 50 do 59 lat

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Ajurweda

Podróż do własnego wnętrza

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki

Poradnik Sri Lanka

Perła na Oceanie Indyjskim

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki
Rezerwuj Kontakt Udostępnij