Indie

Indie

Kraj tysiąca smaków, kształtów i kolorów

Najlepsze tematy pobytów w Indiach

Najlepsze miejsca w Indiach

Indie – czarujące, inspirujące, niezapomniane

Kraj o wielu obliczach!

Od pokrytych śniegiem górskich szczytów po rajskie, piaszczyste plaże, od położonych w zaciszu świątyń po dynamiczne, żywe artystyczne uroczystości. Tu 5000 – letnia historia przeplata się z energią nowoczesności.

Poczuj wszechobecność duchowości, po drodze do poznania swego wnętrza odwiedź niezliczone święte miasta. To właśnie tu jest idealne miejsce do schronienia się przed światem i odbycia kuracji Ajuwerdy. 

Jednym z regionów, w którym praktykowanie ajurwedy jest wyjątkowo popularne, jest Kerala, leżąca na południu Indii. Nie może być chyba nic bardziej relaksującego niż spędzenie urlopu z ajurwedą w tym regionie. Kerala słynie bowiem z przepięknych krajobrazów, piaszczystych plaż, licznych kanałów i jezior.

Ajurweda w Indiach może być prawdziwym ukojeniem dla Twojego ciała i umysłu. Większość hoteli oferuje zakwaterowanie w domkach typu bungolow, dzięki czemu kuracjusze mogą cieszyć się piękną przyrodą, spokojem na osobności.

Potrzebujesz absolutnego spokoju i głębokiego relaksu? Odnów energię życiową osłabioną przez pęd życia i inne zachodnie wpływy i popraw swoje samopoczucie wśród malowniczych krajobrazów Himalajów. Podczas kuracji detoksykacyjnej i godzin jogi, z widokiem na strzeliste łańcuchy górskie, odzyskaj równowagę swego ciała i duszy. 

Indie oszołomią Twoje zmysły jak żaden inny kraj. Twoje potrzeby stoją tu zawsze na pierwszym miejscu. Pozwól się pochłonąć magicznemu czarowi oryginalnej i autentycznej sztuki Ajurwedy.

Zachwyć się magią Indii razem ze SpaDreams.

Nasze najlepsze oferty hoteli w Indiach