Doskonały 3,9/5,0

29 ocen od naszych Klientów

Hotel numer 2 Sri Lanka

Anjayu Villa

Doświadcz ajurwedy bezpośrednio nad Oceanem Indyjskim, pośród tropikalnej roślinności, w spokojnej, rodzinnej atmosferze. Mały ośrodek położony w tropikalnej zieleni.

Klasyczna kuracja ajurwedyjska

7 Nocy, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie od

W przypadku klasycznej kuracji ajurwedyjskiejzaleca się kurację trwającą minimum 2 -tygodniową, a najlepiej 3-4 tygodniową. Polecana jest do regeneracji, poprawy samopoczucia i jako anti-aging. Nadaje się również doskonale jako kuracja upiększająca w celu redukcji masy ciała.

  • konsultacja u lekarza ajurwedyjskiego, z indywidualną poradą dot. zdrowia i odżywiania
  • sporządzenie planu leczenia
  • ajurwedyjskie lekarstwa ziołowe zalecone przez lekarza
  • codzienne zabiegi ajurwedyjskie (ok. 2,5 godz.), jak np. masaże z użyciem olejków (częściowo przebiegające równocześnie), ziołowa kąpiel lub łaźnia parowa, Pinda Sweda (masaż stemplami ryżowymi i ziołowymi)
  • 2 razy w tygodniu joga / medytacja
  • Wi-Fi w pokoju
  • co tydzień kursy gotowania ajurwedyjskiego

Uwaga: W dniu przyjazdu nie odbywają się żadne zabiegi. Check-out o godzinie 11.

Kod rezerwacji telefonicznej: I44P1

1 495 zł

Anjayu Villa w szczegółach

Miejscowość

Tętniące życiem centrum miejscowości Wadduwa (ok. 30 km na południe od Colombo) jest oddalone tylko o kilka minut drogi pieszo. Można się tam też dostać autorikszą (tuk tukiem). Obszar znany z uprawy palm kokosowych i kilometrowych, złocistych, piaszczystych plaż, z dala od turystyki masowej, jest idealnym miejscem dla osób szukających wypoczynku.

Hotel

Otworzony w 2012 r. hotel jest idealnym miejscem na odpoczynek i poprawę samopoczucia. Doświadcz prawdziwej ajurwedy w intymnej i rodzinnej atmosferze.

Zakwaterowanie

13 klasycznych pokoi dwuosobowych o ciepłej kolorystyce, wyposażonych w drewniane meble, prysznic/WC, klimatyzację, telefon, Wi-Fi, kolorowe okna i balkon z widokiem na morze. Pokoje jednoosobowe są pokojami dwuosobowymi dla jednej osoby.

Opis dostępnych pokoi

Wyżywienie

W niewielkiej, należącej do hotelu restauracji serwowane są dania indyjskie i specjały kuchni ze Sri Lanki, przygotowywane zgodnie z zasadami ajurwedy. Podstawowymi składnikami są świeże warzywa, owoce i świeże ryby prosto z morza. Co tydzień oferowane są kursy ajurwedyjskiego gotowania.

Wellness & SPA

Możliwość korzystania z basenu, który znajduje się w sąsiadującym hotelu (ok. 3 min., 20 x 10 m) . Pokoje zabiegowe znajdują się na parterze, część zabiegów wykonywana jest również na świeżym powietrzu. Jako spółka-córka Withanachchi Ayurvedic Hospital hotel oferuje wysoki standard ajurwedy. O gości dbają dwaj lekarze ajurwedyczni i sześciu dobrze wykształconych terapeutów. Stosowane ziołowe leki ajurwedyczne, które dopasowuje się indywidualnie są produkowane na miejscu, z naturalnych środków leczniczych.

2 razy w tygodniu oferowana jest joga i medytacja.

Informacje dodatkowe

PRZYJAZD: samolotem: Colombo (CMB), ok. 60 km (ok. 90 min.)

TRANSFER CMB 110 euro/samochód (dwie strony), rezerwacja przez SpaDreams

Opinie klientów

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Sri Lanka

Perła na Oceanie Indyjskim

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki

Mapa

Anjayu Villa