Doskonały 4,5/5,0

39 ocen od naszych Klientów

Hotel numer 1 Południowo-zachodnie Wybrzeże Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 1 w: Południowo-zachodnie Wybrzeże. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji. Idealny dla osób podróżujących indywidualnie. Ta oferta jest szczególnie aktrakcyjna dla podróżujących indywidualnie. Ponad 70% osób, które dokonało rezerwacji, podróżowało indywidualnie.

Oruwa Ayurvedic Hideaway

Ajurweda na plaży Induruwa

Bardzo spokojny ośrodek ajurwedyjski nad Oceanem Indyjskim oferujący klasyczne kuracje ajurwedyjskie. Ucieczka od codzienności w atmosferze odosobnienia, sprawia, że hotel jest chętnie odwiedzany przez klientów SpaDreams.

Klasyczna kuracja ajurwedyjska

od 7 noclegów, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

Do wyboru:

 • klasyczna kuracja ajurwedysjka (od 7 noclegów)
 • ajurweda beauty (od 7 noclegów)
 • ajurweda detoks (od 13 noclegów)
 • intensywna kuracja na: łuszczycę, reumatyzm, bóle stawów, cukrzycę, zbyt wysoki poziom cholesterolu, bóle pleców, kłopoty z półcami (od 21 noclegów, do uzgodnienia na miejscu, płatne dodatkowo 10-15 euro/dzień, płatne na miejscu)

Kuracja tygodniowa dla lepszego samopoczucia. Na kurację Panchakarma zaleca się pobyt 2-, a nawet lepiej 3-tygodniowy.

 • ajurwedyjskie pełne wyżywienie, w tym woda i herbaty ziołowe
 • świeże soki do śniadania
 • konsultacje z ajurwedyjskim lekarzem przełożonym z diagnozą pulsu i ustaleniem typu konstytucji
 • ustalenie planu zabiegowego
 • ok. 5 zabiegów ajurwedyjskich dziennie np. masaż głowy, stóp, twarzy, polewanie czoła olejem, masaż całego ciała, kąpiel w kwiatach, ziołowa łaźnia parowa, oczyszczanie nosa, oczyszczanie jelit, płukanie nosa, okłady na głowę, itd.
 • ajurwedyjskie lekarstwa ziołowe
 • joga i medytacja w grupie
 • korzystanie z basenu
 • WiFi
 • 1x wycieczka do wioski i świątyni
 • 1x na tydzień koncert gitarowy
 • 1x wycieczka do Galle (od 4 osób)

Kod rezerwacji telefonicznej: I34P1

2 043 zł

Oruwa Ayurvedic Hideaway w szczegółach

Twój ośrodek ajurwedyjski

Oruwa Ayurvedic Hideaway, kiedyś AIDA Induruwa, znajduje się na południowym-zachodzie Sri Lanki, bezpośrednio przy malowniczej plaży w wiosce rybackiej Induruwa. Z uwagi na swój niewielki rozmiar, w hotelu panuje intymna atmosfera.

Zakwaterowanie

16 pokoi na 3 piętrach, z tego 6 prostych pokoi Standard, z prysznicem/WC, klimatyzacją, sejfem, telefonem, wspólnym balkonem od strony zachodniej, z pięknym widokiem na zachód słońca. Pokoje Deluxe są jaśniejsze, mają własny balkon. 2 pokoje Superior View od września 2015, z 2 balkonami i widokiem na basen oraz morze. Pokoje jednoosobowe są pokojami dwuosobowymi dla jednej osoby.

Restauracja

Restauracja z widokiem na plażę, prowadzona zgodnie z naukami ajurwedyjskiej sztuki leczenia. Goście obsługują się samodzielnie przy bufecie ajurwedyjskim ze świeżymi, lokalnymi produktami z okolicy.

Centrum ajurwedy

Doświadczeni lekarze terapeuc prowadzący pełne kuracje oczyszczające. Kilka pokoi zabiegowych, łaźnia parowa i sauna ziołowa. Poza ajurwedą na zapytanie dostępne również zabiegi Pranic Healing, aromaterapia oraz zabiegi SPA. Joga, akupunktura i medytacja.

Czas wolny

Od września basen, biblioteka, indywidualne zajęcia jogi, spacery po plaży, wycieczki do Galle lub Kandy, obsługa hotelowa chętnie pomoże przy ich organizacji.

Opis dostępnych pokoi

Informacje dodatkowe

PRZYJAZD: samolotem: Colombo (CMB) 100 km (ok. 1,5h)

TRANSFER CMB (dwie strony) FITI34T1 125 euro za osobę, rezerwacja przez SpaDreams

INFORMACJE zwierzęta: brak możliwości.

SpaDreams poleca rezerwację pokoi Deluxe, ponieważ nasłonecznienie w pokojach Standard, szczególnie na parterze, jest dość ograniczone.

Przed lub po kuracji ajurwedyjskiej można odbyć wycieczkę objazdową (4 dni/3 noce lub 6 dni/5 nocy, kod rezerwacji H75W).

Zalecana znajomość języka angielskiego.

Opinie klientów

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Sri Lanka

Perła na Oceanie Indyjskim

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki

Mapa

Oruwa Ayurvedic Hideaway
Rezerwuj Kontakt Udostępnij