-40%

Hotel numer 2 Południowe Indie Karnataka Według naszej skali popularności ten hotel jest numerem: 2 w: Południowe Indie Karnataka. Popularność hotelu zależy od liczby jego wyświetleń na naszej stronie internetowej, zapytań ofertowych i liczby dokonanych rezerwacji.

Shathayu Ayurveda Yoga Retreat

Ajurweda & joga w przyjaznej atmosferze

Nowo otwarty resort Ayurveda & Yoga Retreat oferuje holistyczne kuracje z elementami ajurwedy, jogi, astrologii oraz medycyny naturalnej. Tylko kiedy dusza, umysł oraz ciało człowieka są ze sobą w harmonii, jest on zdrowy i pełen sił witalnych.

Nasza oferta pobytów z gwarancją najlepszej ceny

Ajurweda, joga & powrót do zdrowia

od 6 noclegów, pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie

Idealnie nadaje się w przypadku cukrzycy, zaburzeń pracy metabolizmu, łuszczycy, trądziku, migreny, alergii, astmy, depresji, zapalenia stawów, chronicznego stresu, a także w celu utraty/regulacji wagi.

 • regeneracja i oczyszczanie od 6 noclegów
 • kuracji antystresowa od 6 noclegów
 • redukcja wagi od 14 noclegów
 • leczenie płodności od 14 noclegów
 • leczenie chorób cywilizacyjnych od 14 noclegów
 • intensywna kuracja od 21 noclegów
 • od 6 noclegów: ajurwedyjskie, organiczne pełe wyżywienie, włącznie z napojami
 • konsultacja wstępna z lekarzem ajurwedyjskim z ustaleniem typu Doszy pacjenta oraz sporządzeniem planu zabiegów i odżywiania
 • codziennie ok. 2 zabiegi ajurwedyjskie (trwające ok. 3 godz.), wykonywane zgodnie z zaleceniami lekarza, m.in. masaż olejowy Abhangya, masaż proszkowy Udvarthana, oczyszczanie nosa Nasya, lewatywa Basti, łaźnia parowa oraz ziołowa
 • codzienne zajęcia jogi, pranajamy oraz medytacji w grupie (60 min.)
 • korzystanie z basenu oraz WiFi
 • transfer z/na lotnisko Bangalore

Badania laboratoryjne, lekarstwa do zabrania po kuracji, jak również dodatkowe lub opcjonalne terapie za dodatkową opłatą.

Polecane przy następujących dolegliwościach

Stres / zmęczenie, Układ oddechowy / astma, Skóra / alergie, Reumatyzm / stawy, Otyłość / nadwaga, Cukrzyca, Przemiana materii / żołądek / jelita, Burnout / choroby psychosomatyczne / depresja, Migrena

Kod rezerwacji telefonicznej: 74SP1

2 915 zł

1 749 zł

Shathayu Ayurveda Yoga Retreat w szczegółach

Miejscowość wypoczynkowa

☀ Na południowym zachodzie Indii położone jest miasto Bangalore, stolica regionu Karnataka i jednocześnie trzecie co do wielkości miasto kraju. Bangalore jest miejscem o wielu twarzach i odcieniach, które przyciąga swoją różnorodnością turystów z całego świata. Miasto jest z jednej strony nazywane „Silikonową Doliną” Indii ze względu na swoją kosmopolityczny charakter, a z drugiej strony uważane jest za „miasto ogrodów” dzięki licznej zieleni oraz duchowe centrum kraju. Przez cały rok w Bangalore panuje przyjemny, ciepły klimat.

Resort Ajurwedy

Hotel Shathayu Ayurveda Yoga Retreat położony jest pośród przepięknej przyrody, dzięki czemu zachwyca widokami na otaczające ośrodek jeziora oraz wzgórza, co sprawia, że jest on idealnym miejscem dla wypoczynku od zgiełku i stresu życia codziennego, w którym ciało i umysł odnajdą harmonię z naturą. Otwarty w 2017 roku resort skupia się na holistycznej terapii z elementami ajurwedy, jogi, medycyny naturalnej oraz astrologii, która dopasowana jest do typy konsytucjonalnego (Doszy) każdego z pacjentów. Marka Shathayu Ayurveda istnieje już od 1901 roku i obecnie zrzesza 14 klinik w Bangalore oraz Hyderabad. Resort Shathayu Retreat jest jedyny w swoim rodzaju i ma służyć jako wzór resortów ajurwedy na najwyższym poziomie.

Zakwaterowanie

W hotelu znajduje się łącznie 20 pokoi, w tym 2 z nich są pokojami Standard (ok. 34 m2) oraz 6 studiami (ok. 24 m2), każdy z prysznicem/toaletą, telewizorem, telefonem, klimatyzacją, zestawem do herbaty oraz kawy, moskitierą oraz WiFi. 12 pokoi Deluxe (ok. 32 m2), z których każdy posiada dodatkowo balkon z widokiem na wzgórza oraz jeziora.

Wyżywienie

Nasi goście hotelowi mogą rozpieszczać swoje podniebienia w restauracji rozmaitych kuchni „Satva” lub w restauracji ogrodowej „Lotus” z daniami ajurwedyjskimi oraz wegetariańskimi, podawanymi w formie bufetu lub z karty. Wszystkie posiłki przygotowywane są zgodnie z ajurwedyjską nauką dotyczącą odżywiania, a także dostosowane do typu Doszy pacjenta. Bar „Hills View“. Na życzenie gości zorganizowane zostaną ajurwedyjskie kursy gotowania.

Centrum Ajurwedy

Wykwalifikowany zespół, składający się z 3 lekarzy ajurwedyjskich oraz terapeutów zatroszczy się o gości podczas kuracji i spróbuje nie tylko uśmierzyć ból i zlikwidować dolegliwości, lecz również znaleźć przyczynę symptomów zachorowań. 10 przestronnych pomieszczeń zabiegowych (ok. 27 m2), w których wykonywane są przeróżne zabiegi, oferuje również kojący zmysły widok na przepływający obok hotelu strumyk. Ajurwedyjskie środki lecznicze oraz olejki, wykorzystywane podczas zabiegów, produkowane są w hotelu z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Codziennie zajęcia jogi, medytacji, pranajamy wspomagają działanie kuracji. Istnieje możliwość zorganizowania wykładów związanych z ajurwedą oraz medycznych posiedzeń astrologicznych.

Czas wolny

Basen na zewnątrz, pomieszczenie fitness, spirytualny ogród oraz amfiteatr. Istnieje możliwość zorganizowania licznych wycieczek w okolicy, np. do muzeum „Tipu Sultan Fort” (dawnej siedziby władców), do parku z botanicznym ogrodem „Lal Bagh“ (w którym znajduje się ponad 2000 gatunków roślin), jednej z najstarszych świątyń w Bengalore „Bull”, czy też galerii „Venkatappa” (ponad 600 dzieł sztuki). Personel hotelu z chęcią zorganizuje samochód za dodatkową opłatą.

Informacje dodatkowe

Najbliższe lotniska
Kempegowda International Airport (BLR) : (ok. 22 km / 35 minut)

TRANSFER z lotniska BLR (ok. 20 min.) wliczony w cenę (w obie strony). INFORMACJE Zalecana jest znajomość języka angielskiego.

Nasz poradnik do tematu

Poradnik Ajurweda

Podróż do własnego wnętrza

Ściągnij plik w PDF Pokaż wszystkie poradniki

Mapa

Shathayu Ayurveda Yoga Retreat
Rezerwuj Kontakt Udostępnij